» »

kodeki

kodeki

Ali-B ::

Pred kratkim sem formatiral disk in nanj ponovno naložil vse potrebno vključno z DivX in XviD kodeki in ko hočem odpreti film se na zaslonu pokažejo le poševne črte, zvok pa se predvaja in to je tudi vse. Poizkusil sem naložiti tudi DivX total pack in podobno!

Hvala za pomoč!!!

Slowenc ::

Probaj namestit še ffdshow in ACEmegacodec pack. In vsekakor še updati windowse, katere koli že imaš. Stvar ti mora delat.
Skiny gate.

schurda ::

Naloži si program gspot, ta ti bo pogledal, če imaš prave kodeke inštalirane. Super zadevica!
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

CaqKa ::

tule je ena zelo dobra tema na to. sicer iz jokerjevega foruma ampak bomo že še kaj takega naredili na stju.. sploh sedaj ko sem moderator v tej temi. :)

mazi42 ::

Običajno še nisem imel problema z divx-i ali podobnimi formati. Pred kratkim pa sem dobil film, katerega mi nikakor noče predvajat. Vedno napiše: Unknown file format. Poskusil sem tudi z GSpot-om, ki pravi: Not a valid AVI file. Ima mogoče še kdo kakšen predlog.

Filma noče odpret niti VirtualDub.

Lp, mazi42

Paramedic ::

Mi lahko kdo pomaga, jaz mam vse kodeke, da vse dela, vendar mi pa pri filmih, ki imajo MP3 zvok (torej večina), čez cel film pospešuje, kot bi dal za sekundo ali dve na hitro previjanje. To dela na v času naključno, v kateremkoli programu. Kva je narobe?!
End transmission.

CaqKa ::

mazi42: kaka končnica je film?

paramedic: si probal s postprocesingom na minimumu?

mazi42 ::

CaqKa: Končnico ima AVI. Pri nekaterih filmih je v imenu napisan tudi kodek s katerim je bil kodiran. Pri tem piše XviD, pa vendar ne dela.

Paramedic ::

Ja, sem probal, ampak mislim, da ni problem s procesorjem, mam duron 1.3G. Zdi se, kot da je prepočasen, ampak ne more bit to krivo.
End transmission.

CaqKa ::

mazi: poglej temo ffdshow

Predator ::

mazi42 corruptan download je, zbriši ga

Paramedic ::

Pozabil sem omenit, da ne počne tega samo pri filmih, ampak tudi pri MP3-jih, včasih tudi v igri pri kakem medfilmu. Pač vse kjer je MP3. Pa nima veze z gonilnikom za zvok, ker sm probal že zadnjega iz win update in zadnjega na Soundblaster.com. Z WMA deluje v redu, verjetno tudi z ogg.
End transmission.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158505 (13653) BaRtMaN
»

Kaj je kodek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12412178 (10033) Jst
»

Divx - problem ogleda na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
9904 (791) mkovac10
»

kateri divx codec packi/codeci

Oddelek: Zvok in slika
223763 (3497) ferjan
»

Sergio & Predavanje od Voodoo do GeForceFX (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
796074 (4330) Jeebs

Več podobnih tem