» »

Outlook problem

Outlook problem

PunkDude ::

Pozdravljeni,
upam, da se je še kdo soočal s podobno težavo in jo uspel rešiti.
Namreč, v Outlooku imam dodane 3 mail račune. Ključno pri mojem delu je, da sem kar se da čimprej obveščen o prihodu maila. Gre za povpraševanja na katera je potrebno kar se da hitro odgovoriti. Zato sem si naštimal tudi zvočno opozorilo ob prispeli pošti.
Težava je pa sledeča, če sem jaz postavljen v mapi prejeto v poštnem računu "1" bom prejel zvočno opozorilo o prispeli pošti le za ta poštni naslov. Za ostala dva pa ne. Torej obvestila dobivam samo za tisti poštni račun, ki ga imam tisti trenutek odprtega v Outlooku. Če se postavim na drugi poštni račun dobim zvočno opozorilo zopet za ta drugi naslov, za ostale ne.
A je možno, da dobivam zvočna opozorila za vse poštne predale ne glede na to kateri predal imam tisti trenutek odprt? Tudi kak third-party app pride v poštev. Ne pride pa v poštev forwardiranje.
Hvala.

joze67 ::

Zanimivo se mi zdi, da je sploh občutljiv na to, v kateri mapi si. Sicer pa si lahko narediš client-side rule, ko prispe nova pošta, naj se zasliši obvestilo. Če je tudi rule vezan na trenutni predal (kar ... ni), si pač narediš rule za vsak predal posebej.

PunkDude ::

Sem naredil rule za vsak predal posebaj. Isto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PunkDude ()

ngc2392 ::

United We Stand, Divided We Fall

PunkDude ::

Bom probal, hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273703 (18634) Matko
»

Gmail (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10524879 (11509) donvito
»

Selitev emailov in dokumentov v cloud: malce bolj komplicirana situacija

Oddelek: Omrežja in internet
51258 (1009) Mr.B
»

OUTLOOK 2003

Oddelek: Programska oprema
5965 (919) primozz
»

microsoft outlook vprašanje

Oddelek: Programska oprema
61712 (1642) ABX

Več podobnih tem