» »

Drajv

Drajv

bronco ::

Po posodobitvi mi Drajv ne dela več, napiše, da moj telefon Honor 7 lite ni kompatibilen in nima žiroskopa, čudno, prej je vse delal v nulo.

sese12 ::

Drajv že popravljajo - glej komentarje v Google Play.

https://play.google.com/store/apps/deta...

fruc900 ::

Verjetno starejši telefoni ne bodo delovali, je pa problem še drugje v fiksnem nosilcu večkrat med vožnjo zazna premik telefona in ti na koncu zaradi tega slabo oceni vožnjo...upam da napako odpravijo...

sandmat ::

tudi na novih telefonih z zadnjim androidom mi trackanje vožnje ne deluje: "error: server failed" :D

šernk ::

meni dela skoraj BP nova aplikacija. Razen da je v 12ih urah, ko je bila aktivirana in čakala na vožnjo požrla 25% baterije...

občutljivost je pa tud nenormalna. Že vidim ljudi, ki bodo zaradi te aplikacije se vklapljali v promet in pospeševali kot polži. Resno...normalno popolnoma lagodno pospeševanje mi je včeraj ocenilo kot 94%!!!
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

OK.d ::

Raje zamenjajte zavarovalnico in boste dobili enake popuste, namesto da delate gužvo na cesti;)
LPOK.d

šernk ::

Raje zamenjajte zavarovalnico in boste dobili enake popuste, namesto da delate gužvo na cesti;)


mi zrihtaš ti? Več se jih je že javilo, pa so potem pogruntal da dajejo že oni za osnovno zavarovanje za slabši avto več denarja kot jst...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

lucky13 ::

Meni pa včasih ne aktivira always ON zaslona, ko začnem vožnjo. Kilometre vseeno beleži. Se pojavijo, ko vožnjo zaključiš in začneš novo.

Če telefon leži, je občutljivost ista kot pri stari aplikaciji.

fruc900 ::

Mene moti edino to da mi v vsaki vožnji javlja PREMIK TELEFONA kljub temu da je telefon fiksno v nosilcu, zadeva je dejansko nastavljena na preveč občutljivo.

šernk ::

imam telefon zapičenega v avtu dobesedno leže. Oz. pod parimi stopinjami, ker je ravno 5mm prevelik da bi bil 100% leže.

hitrosti 100% ne zaznava prav, včeraj nad 100km/h nisem peljal ma ni opcije, pa mi zazna 114km/h max (po števcu bi torej moral iti krepko čez 120).
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

lucky13 ::

Se strinjam. Še bolj ga matra, če je telefon položen prečno na smer vožnje. Zna pokazati, da se pelješ s hitrostjo nekaj km/h, ko stojiš na semaforju.

D3m ::

bronco je izjavil:

Po posodobitvi mi Drajv ne dela več, napiše, da moj telefon Honor 7 lite ni kompatibilen in nima žiroskopa, čudno, prej je vse delal v nulo.



Enako je pei meni.

Sony XA2.

Čaka se na novo verzijo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

šernk ::

za piko na i sem sedaj šel gledat zemljevid kjer sem prekoračil hitrosti. Te hitrosti app sploh nima zabeležene, da sem jo kjerkoli prekoračil (max omejitev 90km/h, torej moglo bi zaznat +24km/h prekoračitev...). Na zemljevidu mi sicer kaže prekoračitve, ki mi delujejo dokaj realne.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Denis23 ::

Pri novi posodobitvi Xiaomi telefona na operacijski sistem MIUI 12.5.2 mi aplikacije noče več odpreti. Se to dogaja še komu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Denis23 ()

D3m ::

Ne. Pošlji ticket na support.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Wolfie ::

A se še komu sesuva Drajv?

D3m ::

Nisem ga zagnal.

Jutri probam.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Ganon ::

Wolfie je izjavil:

A se še komu sesuva Drajv?


Noro je, ne morem posneti ene same vožnje! Ali prekine sredi snemanja ali pa ponovno zažene aplikacijo, ko želim zaključiti vožnjo. Nekaj je šlo konkretno narobe. 8-O

D3m ::

Meni dela.

Xperia 10 III
|HP EliteBook|R5 6650U|

wcpapir ::

Zakaj pa imate ta Drive?
Za tisti popust ali da preverjate kako vozite?

Glede popusta je tako tako, še ene police nisem videl da je nebi povozil s čisto običajnim popustom pri konkurenci.

D3m ::

Dodatni popust.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Ganon ::

wcpapir je izjavil:

Zakaj pa imate ta Drive?
Za tisti popust ali da preverjate kako vozite?

Glede popusta je tako tako, še ene police nisem videl da je nebi povozil s čisto običajnim popustom pri konkurenci.


Povozil? Gre za dodatni popust.

wcpapir ::

Popust ni dodaten. Preveritw pri konkurenci z izracunom, na Savi damo popust lahko brez kolobocij z aplikacijo s katero obremenjujes stranko visjega od teh Triglav popustov drive in raznih paketnih. Drajv je samo politika ;)

DamijanD ::

na začetku, ko je bil drajv popust na vsa kritja je bilo to super ugodno - zdaj, ko je pa samo na AO se pa strinjam, da s polnim popustom (25%) bolj ujameš kot prehitiš konkurenco.

Ganon ::

wcpapir je izjavil:

Popust ni dodaten. Preveritw pri konkurenci z izracunom, na Savi damo popust lahko brez kolobocij z aplikacijo s katero obremenjujes stranko visjega od teh Triglav popustov drive in raznih paketnih. Drajv je samo politika ;)


Tako ugodne ponudbe, kot jo imam pri Triglavu, mi ne nudi nihče. In ko do česa pride, ne komplicirajo. In, ja, popust je dodaten.

OK.d ::

wcpapir je izjavil:

Popust ni dodaten. Preveritw pri konkurenci z izracunom, na Savi damo popust lahko brez kolobocij z aplikacijo s katero obremenjujes stranko visjega od teh Triglav popustov drive in raznih paketnih. Drajv je samo politika ;)

Pri Savi se obešajo na vsako malenkost, ko je treba priznati škodo.
Raje dam malo več, pa da se potem ne ukvarjam z vami.
Drajv je pa itak nateg.
LPOK.d

pwn3rrr ::

Triglav je drag, če boš pri njih vzel samo avtomobilsko zavarovanje, kdor bo gledal na €, bo verjetno vzel kaj od konkurence.
Se ga pa definitivno izplača vzeti, če imate vsi v gospodinjstvu zavarovanja pri njih (življenjska, zdravstvena, premoženjska...), dobiš kar konkreten popust "Triglav komplet". Mogoče še najboljša stvar pri vsem tem pa je, da pri uveljavljanju škode res nikoli ne komplicirajo.
Glede Drajva bi pa res lahko razpravljali, se voziš kot polž z upoštevanjem vseh pravil, pa ti še vedno kar odbija tiste %. Si na koncu dejansko bolj "nevaren" z vožnjo... :) Najlažje je avtocesta pa lepo po omejitvah.

buttcrack ::

wcpapir je izjavil:

Popust ni dodaten. Preveritw pri konkurenci z izracunom, na Savi damo popust lahko brez kolobocij z aplikacijo s katero obremenjujes stranko visjega od teh Triglav popustov drive in raznih paketnih. Drajv je samo politika ;)

mi pripraviš ponudbo?

Tidule ::

Ganon je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Popust ni dodaten. Preveritw pri konkurenci z izracunom, na Savi damo popust lahko brez kolobocij z aplikacijo s katero obremenjujes stranko visjega od teh Triglav popustov drive in raznih paketnih. Drajv je samo politika ;)


Tako ugodne ponudbe, kot jo imam pri Triglavu, mi ne nudi nihče. In ko do česa pride, ne komplicirajo. In, ja, popust je dodaten.

Avtomobilska zacvarovanja so zelo regulirana. Sploh AO. To vkljucuje tudi max popuste. Je pa na zavarovalnici da doloci pravila kako do njih.

al1976 ::

Bom se zapisal moje mneje od Drajv aplikacij in sami zavarovalnici Triglav.
Kar se appa in ideje tiče kapo dol. Tudi izvedba je v redu in lahko služi za pridobivanje podatkov.
Pozitivno je tudi da nas uči umirjenega prometa in prikazuje kup uporabnih infomacij.
Je pa kontradiktorno. Jemlje pozornost, čas, napor in ti sledi. Pa se telefon prazni in se ukvarjaš se s tem. Varnost v prometu po moje zato ni boljša.
Tole sledenje in omjevanje cloveka na vsakem koraku z vseh strani in povsod je nek prikriti nacizem da smo vsi vedno "pridni". Korencek je mali ce sploh, enak popust dobis drugje.
Pa če bo to kdaj obvezno upam da bom imel dovolj denarja da bom takrat že lahko kupil povsem avtonomno vozilo in bral časopis :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: al1976 ()

al1976 ::

Sem šel iz Triglava na Savo pred leti, ko mi je Triglav v 10 letih zaradi ene menjave sprednjega stekla (rang 500) iz police (namensko zavarovanje za steklo) hotel dvigniti premijo za 200EUR na letnem nivoju. Tako obravnavajo stranke, ki imajo komplet zavarovanja pri njih 20 let in več, da dobička ki so ga imeli od mene raje ne omenjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: al1976 ()

JeBelaCesta ::

Ima še kdo težave s prijavo v aplikacijo Drajv? Prijava me preusmeri na brskalnik app, kjer vnesem u/p potem pa se ne premakne naprej.
Če se prijavim v brskalniku (mobitel) dela prijava bp, prav tako ni težav s prijavo na PC-ju.
Triglav Drajv podpora mi je predlagala re-install aplikacije, kar sem naredil, ampak težava je še vedno prisotna.
Telefon je Galaxy S9+. Drajv sem namestil tudi na tablico Galaxy S6 lite, kjer se ponovi enaka zgodba...
lep pozdrav iz višav ;-)

Irbis ::

S prijavo ne. Ampak zadnje času stalno teži, da ne najde signala GPS.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848212582 (1616) kixs
»

Drajv -Zav.Triglav popust? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19835179 (2960) Ahim
»

Najboljše zavarovanje za avtomobil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16841569 (7635) Mateja88
»

Zavarovanje

Oddelek: Na cesti
406457 (4837) WhiteAngel
»

Uber bo voznike preverjal z GPS-om, žiroskopi in pospeškomeri na telefonu

Oddelek: Novice / Zasebnost
95782 (4474) Pithlit

Več podobnih tem