» »

Drajv -Zav.Triglav popust?

Drajv -Zav.Triglav popust?

1 2 3
4
»

Ganon ::

Tako kot za november, bodo tudi za december pripisali 400km. Pošteno.

D3m ::

Fajn.

So pa skinili par pozicij na katero ne upoštevajo 25% od DRAJV.

tako, da sem imel cca. 200 EUR dražjo polico letos.

lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jonystar ::

Ko hočem prevzet kodo za popust mi aplikacija napiše "Before claiming discount, all your profile data must b..." in pol me prusmeri na profile data stran. Name and surname imam $unknown$ in prav tako Tax ID number. Tax ID number nevem kaj je Name and surname pa sploh ne morm izpolniti. Je že kdo imel tako težavo?

D3m ::

Name in surname ignoriraj, bistvo je tvoja davčna.

Lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Matevz96 ::

Davčna številka, kolikor vem sedaj koda deluje le če je uporabnik avta enak uporabniku aplikacije (= enaka davčna številka).
#hooldthedoor

;-) ::

Tako je bistvo je davčna, je pa Triglav kljub drive popusto in vsemu skupaj dražji od vsake druge zavarovalnice, kjer zastopnik poklika vse "popuste".

Triglav je najdražji. Če je tudi Vam najboljši go for it.

D3m ::

Prej je bil drajv popust na celo polico. Sedaj pa samo na pol-police.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Ganon ::

;-) je izjavil:

Tako je bistvo je davčna, je pa Triglav kljub drive popusto in vsemu skupaj dražji od vsake druge zavarovalnice, kjer zastopnik poklika vse "popuste".

Triglav je najdražji. Če je tudi Vam najboljši go for it.


Ne. Sem že imel ponudbe drugih zavarovalnic in prišel najceneje skozi pri Triglavu.

solatko ::

Ganon - Seveda, če si zaposlen pri njih in moraš delat reklamo. Triglav nikoli pri nobenem zavarovanju ni bil najcenejši!
Delo krepa človeka

mat xxl ::

Triglav vsaj serje in komplicira ne, vsaj takim, ki se jim, kaka škoda, zgodi na nekaj let.

Sem pa sam videl, kako so na Generaliju pasji, so še za totalko, po krivdi njihovega zavarovanca odklonili plačilo 14 dni za varovanje razbitine, potem sem , klical na zavarovalno združenje, kjer so potrdili, da morajo plačati, no potem so se pa neumne delali.

Hvala lepa, da , ko se mi že zgodi neumnost na 5 let, da me potem še nekdo nefer zafrkava, zato sem na Triglavu, tudi če so dražji.

Ganon ::

solatko je izjavil:

Ganon - Seveda, če si zaposlen pri njih in moraš delat reklamo. Triglav nikoli pri nobenem zavarovanju ni bil najcenejši!


Ne trapaj. Moje izkušnje so zelo pozitivne. In, kot je rekel Mat xxl, ne komplicirajo. Do sedaj smo še vse rešili po hitrem postopku.

D3m ::

Enako. Triglav ne komplicira.
|HP EliteBook|R5 6650U|

solatko ::

Ganon - Če te rukne komitent druge zavarovalnice, to rešuje njegova in ne Triglav, če pa si sam kriv pa ravno tako komplicirajo, tudi včasih ne plačajo zavarovane stvari, ker je v drobnem tisku malo drugače, kot ti je povedal zastopnik.

Mi ni jasno, pri čem druge zavarovalnice komplicirajo, jaz imam minimalno, najcenejše zavarovalnice vsako leto in še nikoli ni bil to Triglav, sicer pa vse, letos pa Croatia, je bila najcenejša.
Delo krepa človeka

Ganon ::

Super zate. Jaz ne najdem razloga, da bi menjal.

solatko ::

Ganon - Pri zavarovanju je važno samo to, kaj dobiš za svoj denar. Pri obveznem, nudijo vsi enako, saj razlik ne more bit in je razlika samo v ceni, pri kasku pa je važno, da krijejo vse, ker se najraje zgodi tisto, kar ravno ta zavarovalnica ne pokriva.

Sam še nikoli nisem imel kasko zavarovanega vozila, če bi bilo možno, še obveznega nebi imel. Bi škode, ki sem jih naredil ali jih še bom, komot plačal iz žepa, s prmeijami pa kupil kar lepo stanovanje v MB.
Delo krepa človeka

;-) ::

Na kateri lokaciji si kupil stanovanje ?

bambam20 ::

Meni se zdi, d aje tudi Triglav postal precej fleksibilen in ni več toliko dražji, ko se gre za avtomobilsko zavarovanje. Kot je bilo že napisano, ko uveljavljamo zavarovanje, ne bodo komplicirali. Ravno to je bistvo zavarovanja, če se kdaj zgodi, d aga mormao koristit, da ga tudi lahko in ne, da ti pri zavarovalnici zavrnejo.

solatko ::

;-) - Spet si na hitro prebral, če nebi bilo treba plačevati obveznega zavarovanja, bi z zapravljenim denarjem za to, zame nepotrebno storitev, kupil kar veliko stanovanje v MB. 50 let premij za obvezno zavarovanje, tudi do 4 vozila letno, se kar nabere, če prav imam najvišji možni popust, saj še nisem povzročil nesreče.

bambam20 - Imam agenta, ki mi vsako leto najde najcenejše obvezno zavarovanje in ni bil to še nikoli Triglav!
Delo krepa človeka

buttcrack ::

A še komu na japki ne dela drajv a samo men?

Že zrihtal, samo na nov je blo treba naložit...

Zgodovina sprememb…

bastadu ::

Sam imam avto-zavarovanje že ca. 15 let pri Triglavu. Pred nekaj leti sem iz firbca poslal povpraševanje na več kot 5 različnih zavarovalnic, seveda z istimi podatki in istim obsegom zavarovanja, kot ga imam pri Triglavu. Nobena zavarovalnica ni prišla blizu ponudbi Triglava. Iz mojih izkušenj je pri Triglavu pomembno predvsem, katerega agenta imaš. Jaz sem sedaj že pri 3 agentu, kateremu res zaupam, da mi ponudi res najboljšo ceno. Prvi agent, ki sem ga imel, mi je zavarovanje prodajal tudi za ca. 30% dražje, ko mi je kao dal vse možne popuste ... Je pa res, da se je zavarovanje zadnje leto kar podražilo, še posebej ker Drajv popust ni več upoštevan na vse police ...

sloxl8 ::

In, kako je to povezano s topicom? Da tebe prosimo za številko agenta, ki nam bo zrihtal boljši popust?

bastadu ::

Vezano je na precej komentarjev višje, da je Triglav predrag ... Številke mojega agenta ti ne dam ;)

solatko ::

bastadu - Pozanimaj se pre varen.si (pri tej agenciji meni uredijo najcenejše zavarovanje - dvakrat Grawe, 1x Generali in sedaj 2x Croatija, Triglav ni bil nikoli niti blizu. Agencija je v MB. Dokler sem bil v LJ so mi vedno zrihtal najceneje v eni agenciji pri bivšem Kompasu.
Delo krepa človeka

Ganon ::

Triglav v februarju nadaljuje s pripisom kilometrov. Bom z lahkoto zbral 25%. :P

DamijanD ::

A je možno, da je drajv postal bolj zaklenjen? Danes nisem mogel uporabiti kode, ker se lastnik kode ni u nulo ujemal z nosilcem police. Do sedaj to ni bil problem, pa ne vem ali so uvedli novo omejitev ali samo referentka na šalterju ni hotela dalje zaradi opozorila?
Vprašanje je kako potem, če ima familija 2 avta, ki sta oba napisana na isto osebo?

Kripto mesi ::

Ja, tečni so ratali, sem rajši zamenjal zavarovalnico. Drugače se baje še da, če se "lastnika" kode doda kot uporabnika na polico.

karafeka ::

DamijanD je izjavil:

A je možno, da je drajv postal bolj zaklenjen? Danes nisem mogel uporabiti kode, ker se lastnik kode ni u nulo ujemal z nosilcem police.


Agent mi je pred parimi tedni razlagal, da drajv koda ni več prenosljiva in sedaj vezana na osebo.

mat xxl ::

To vse, kar ste napisali res drži, vendar, dober agent Triglava, uredi tudi to .......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

;-) ::

bastadu je izjavil:

Sam imam avto-zavarovanje že ca. 15 let pri Triglavu. Pred nekaj leti sem iz firbca poslal povpraševanje na več kot 5 različnih zavarovalnic, seveda z istimi podatki in istim obsegom zavarovanja, kot ga imam pri Triglavu. Nobena zavarovalnica ni prišla blizu ponudbi Triglava. Iz mojih izkušenj je pri Triglavu pomembno predvsem, katerega agenta imaš. Jaz sem sedaj že pri 3 agentu, kateremu res zaupam, da mi ponudi res najboljšo ceno. Prvi agent, ki sem ga imel, mi je zavarovanje prodajal tudi za ca. 30% dražje, ko mi je kao dal vse možne popuste ... Je pa res, da se je zavarovanje zadnje leto kar podražilo, še posebej ker Drajv popust ni več upoštevan na vse police ...


Ti delaš za Triglav, ker triglav ima najdražje police in sploh ni mogoče da ni nihče ni naredil cenejše z istim obsegom kritja.

Invictus ::

Sam sem isto pri Triglavu za vse, ni ne vem kaj dražji, zaenkrat plačali vse škode brez problemov.

Dobim dobre količinske popuste, ker ne bluzim od zavarovalnice do zavarovalnice, da kao prišparam 5 EUR, poleg tega je zavarovalniški agent moj bivši sosed, ki zavaruje tudi mojim staršem.

Vedno se mi javi (včasih sicer kak dan kasneje) in uredi vse...

Dobri odnosi so bolj pomembni kot prihranek 20 EUR pri vseh zavarovanjih...

Drajva pa ne uporabljam, ker bi imel +100% zavarovanje :)).

Če speljem tako kot so me učili v avto šoli, že divjam...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

fikus_ ::

"Ti delaš za Triglav, ker triglav ima najdražje police in sploh ni mogoče da ni nihče ni naredil cenejše z istim obsegom kritja. "

Podobno sem jaz nasedal takšnim govoricam in iskal ponudbe drugje. Najnižja ponudba je bila pri drugi rdeči zavarovalnici. Ko sva pa z agentom te zavarovalnice prišla do tega, da mi konkretno sprinta zav. polico za avto, je bila pa cena višja, ker je pozabil to, pa ono, . . . glede na prvo ponudbo. Ko sem se mu zahvalil za čas in trud ter odpovedal sklenitev zavarovanja, je pa "jokal", kako ne morem sedaj odpovedat, češ da je on že vse spisal, . . . bla, bla, bla, . . .

Rabite samo enega dobrega zavarovalnega agenta in nič drugega. Zavarovalnice delujejo na istem trgu in razlike so v nijansah (pri zavarovanjih in pri cenah). Če mu ne zaupate, ne da ugodne ponudbe, . . . iščite drugje in primerjajte (tudi drobni tisk).

In predvsem to, agenti niso samo za to, da sklenejo polico, biti morajo odzivni, ko jih vi rabite!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Apple ::

;-) je izjavil:

bastadu je izjavil:

Sam imam avto-zavarovanje že ca. 15 let pri Triglavu. Pred nekaj leti sem iz firbca poslal povpraševanje na več kot 5 različnih zavarovalnic, seveda z istimi podatki in istim obsegom zavarovanja, kot ga imam pri Triglavu. Nobena zavarovalnica ni prišla blizu ponudbi Triglava. Iz mojih izkušenj je pri Triglavu pomembno predvsem, katerega agenta imaš. Jaz sem sedaj že pri 3 agentu, kateremu res zaupam, da mi ponudi res najboljšo ceno. Prvi agent, ki sem ga imel, mi je zavarovanje prodajal tudi za ca. 30% dražje, ko mi je kao dal vse možne popuste ... Je pa res, da se je zavarovanje zadnje leto kar podražilo, še posebej ker Drajv popust ni več upoštevan na vse police ...


Ti delaš za Triglav, ker triglav ima najdražje police in sploh ni mogoče da ni nihče ni naredil cenejše z istim obsegom kritja.


LOL...

Vsako leto preverim pri ostalih zavarovalnicah, koliko bi stalo kompletno zavarovanje za avto... Npr. Generali, ki mi da extra popust, mi je dal ponudbo za 1.900 EUR za kompletno zavarovanje za avto. Triglav, ki mi je dal tudi extra popust, mi je dal ponudbo za 1.050 EUR. Imam pa max bonus in pri osnovnem in pri kasko zavarovanju. Generali me vsako leto preseneti z visoko ceno in kao extra popustom :).
Je pa res, da mi Generali ne da 25% popusta, tako kot mi to da Triglav iz naslova Drajva.
LP, Apple

Boobiz ::

Tudi jaz vsako leto vržem oko na kakšne druge ponudbe, pa na koncu vedno pridem najceneje skozi pri triglavu. Najbrž res stvar agenta. Kljub temu, da sem ukinil drive, sem imel polico zgolj 30€ dražjo. Drajv popust ni več to kar je bil oz. kar se mene tiče, je samo še data mining v zameno za drobtinice. Pretty much gre tistih 25% samo še na obvezni del. 25% skonta na celotno polico ni več že par let.
I'm drunk, what's your excuse?

Apple ::

Letos prvič nisem imel 25% na komplet zavarovanje, ampak samo na osnovno... Glede na zlatarsko ceno pri npr Generaliju, je Triglav res ugodnejši...
LP, Apple

bastadu ::

;-) je izjavil:

bastadu je izjavil:

Sam imam avto-zavarovanje že ca. 15 let pri Triglavu. Pred nekaj leti sem iz firbca poslal povpraševanje na več kot 5 različnih zavarovalnic, seveda z istimi podatki in istim obsegom zavarovanja, kot ga imam pri Triglavu. Nobena zavarovalnica ni prišla blizu ponudbi Triglava. Iz mojih izkušenj je pri Triglavu pomembno predvsem, katerega agenta imaš. Jaz sem sedaj že pri 3 agentu, kateremu res zaupam, da mi ponudi res najboljšo ceno. Prvi agent, ki sem ga imel, mi je zavarovanje prodajal tudi za ca. 30% dražje, ko mi je kao dal vse možne popuste ... Je pa res, da se je zavarovanje zadnje leto kar podražilo, še posebej ker Drajv popust ni več upoštevan na vse police ...


Ti delaš za Triglav, ker triglav ima najdražje police in sploh ni mogoče da ni nihče ni naredil cenejše z istim obsegom kritja.

Kot rečeno, rabiš samo dobrega agenta in ne, ne delam pri Triglavu ...

buttcrack ::

ne vem kako je pri ostalih, ampak na triglavu moraš gledat celotno sliko zavarovanj.

avto, hiša, zdravstveno, naložbeno, turistično, ... ker je na podlagi vseh zavarovanj še dodatni popust.

če ima katera druga enak sistem, je treba gledat skozi celotno sliko, saj potem šele na letni ravni dobiš tisto pravo ceno zavarovalnih premij.

Ganon ::

;-) je izjavil:

Ti delaš za Triglav, ker triglav ima najdražje police in sploh ni mogoče da ni nihče ni naredil cenejše z istim obsegom kritja.


Sem dobil enako vprašanje, ko sem to omenil. Morda pa vi delate za konkurenčne zavarovalnice? Triglav je tudi v mojem primeru najugodnejši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

;-) ::

Ja jaz ne skrivam, da delam pri konkurenci in priznam, takšne stvari je redko slišati da ima Triglav "najugodnejše" police, ker je v zavarovalništvu znano da temu ni tako.

Nenazadnje je državna zavarovalnica in pokriva toliko več zadev kot manjše, da je nekakor nelogično. Je pa zelo odvisno kam daš delat izračun pri konkurenci, pri Triglavu vedno naletiš na dobrega zastopnika, ker je zaposlen pri zavarovalnici. Drugje pa lahko prideš k agencijskemu prodajalcu, ki živi od privozije in nebo takšna cena kot bi lahko bila.

Drugače pa še nikoli nisem srečal police Triglava, ki je nebi šlo povozit s ceno pri bilokateri drugi zavarovalnici - Generali, Grawe, Sava. Sploh če je v kritju dobra asistenca ali/in toča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

šernk ::

no pa dajte ven te številke, da vidimo kje je ceneje >:D

@ ;-) kaj je to povozit s ceno? Če mi povoziš za 10% mi ne pokrije niti prve kazni z radarja po novem zakonu >:D

pa imam osnovno, ao+, naravne nesreče (toča), divjad, steklo. Edino kar mi gre na živce je, da nalet divjadi ne krije stekla, in zato moram doplačat cca 60eur. Ampak žal toče in divjadi ne morem nadzirat in nesreča ni odvisna od mene.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

;-) ::

Nekako na slovenskem trgu velja tako, imamo 4 resne zavarovalnice: Triglav kot največja, Generali, Sava, Grawe. Prav pri vsaki dobiš nekaj najugodneje in vsako pogojevanje da imaš vse pri eni je bullshit.

Pri premoženjskih/domskih je zmagovalec Grawe. Za najmanj denarja dobiš zavarovanje in pol proti vsem ostalim in se nemorejo niti približati, pri izplačilu škod ni nikoli problemov pri premoženju.

Pri avtomobilih so s cenami včasih malce visoki, ampak dobiš vedno in izključno polico z originalnimi deli (nekateri drugi pogojujejo zadeve s starostjo vozila itd.) in vedno lahko popravljaš avto kjer želiš, spet pri drugih ni vedno tako. To pa je praktično vse okoli avtov so zelo omejeni, starejšim avtomobilom ne odobrijo zavarovanja delnih kombinacij itd. Avto nad 85.000eur potrebuje posebne odobritve in so pogosto zavrnjene.

Generali zmaga pri avtomobilih višje vrednosti 85.000eur in navzgor, ker imajo pavšalno zavarovanje dodatne opreme in to odreže praktično vse ostale z nizko ceno zavarovanja.

Pri Triglavu so znani po tem da krijejo boga in pol in zelo malo komplicirajo kadar si v "sivi" coni. A imajo drage police. Sploh po večjih škodah cene poskočijo.

Sava ima "draga" premoženjska zavarovanja in bore malo piše na polici. Avtomobilska pa ima najugodnejša.

šernk je izjavil:

no pa dajte ven te številke, da vidimo kje je ceneje >:D

@ ;-) kaj je to povozit s ceno? Če mi povoziš za 10% mi ne pokrije niti prve kazni z radarja po novem zakonu >:D

pa imam osnovno, ao+, naravne nesreče (toča), divjad, steklo. Edino kar mi gre na živce je, da nalet divjadi ne krije stekla, in zato moram doplačat cca 60eur. Ampak žal toče in divjadi ne morem nadzirat in nesreča ni odvisna od mene.


Nalet divjadi krije steklo, če poči zaradi naleta divjadi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

mat xxl ::

Kam dati eno zavarovanje ponudbo za nepremičninsko zavarovanje v Grawu dati narediti. Triglav dobim jutri, rad bi pa še kako ponudbo.......

forplan ::

Kako dolgo pa velja ta koda ko jo enkrat zahtevaš?
da se strinjam

bastadu ::

1 leto.

Tene ::

Nedolgo nazaj zavaroval pri Triglavu. Generali ni mogel priti blizu s ceno :)

bambam20 ::

Jaz se za 5-10€ razlike ne bom selil na Generali.

purki ::

Vprašanje imam glede popusta na uporabo Drajv aplikacije. Morda ima kdo od vas izkušnje.
Namreč včeraj sem po opravljenem tehničnem in registraciji traktorja uredil zavarovanje. Ker je naslov police za traktor "Polica za avtomobilska zavarovanja", sem hotel vnovčit kodo za popust, ki sem jo generiral medtem ko sem čakal v vrsti. In glej ga zlomka, agent je dejal da to za traktor ne gre. Tega, da to ne gre, nisem nikjer zasledil razen da se popust vnovči samo za avtomobilska zavarovanja, kar pa to je.

free_rider ::

Si prebral vse drobne tiske, ki si jih podpisal?

mat xxl ::

Tene je izjavil:

Nedolgo nazaj zavaroval pri Triglavu. Generali ni mogel priti blizu s ceno :)


Pri Generaliju, ko imaš škodo, se prav potrudijo, da ti maksimalno zagrenijo življenje in se po hudi izkušnji odločiš, da greš, do bolj korektne zavarovalnice, ker to, da rabiš najeti odvetnika, da z njimi ping pong igra kak mesec, česa takega pri Triglavu nisem nikoli doživel, pa temelj - škoda sploh ni bil sporen, tudi računi ne, vendar oni bi, kar nekaj po svoje.....in vse povsod odbijali, za hrambo vozila, za vleko .....

Ahim ::

mat xxl je izjavil:

Pri Generaliju, ko imaš škodo, se prav potrudijo, da ti maksimalno zagrenijo življenje in se po hudi izkušnji odločiš, da greš, do bolj korektne zavarovalnice, ker to, da rabiš najeti odvetnika, da z njimi ping pong igra kak mesec, česa takega pri Triglavu nisem nikoli doživel, pa temelj - škoda sploh ni bil sporen, tudi računi ne, vendar oni bi, kar nekaj po svoje.....in vse povsod odbijali, za hrambo vozila, za vleko .....

Nam so pred kratkim brez pripomb placali licarska dela na uradnem servisu, slo je pod kasko parkirisce, avto popraskan in malo obutan po obeh vratih na eni strani.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848212578 (1612) kixs
»

Drajv

Oddelek: Omrežja in internet
324035 (767) Irbis
»

Najboljše zavarovanje za avtomobil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16841568 (7634) Mateja88
»

Zavarovanje

Oddelek: Na cesti
406457 (4837) WhiteAngel
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26670399 (37990) ;-)

Več podobnih tem