» »

Drajv -Zav.Triglav popust?

Drajv -Zav.Triglav popust?

1 2
3
4

bastadu ::

Meni se dogaja tako, kot da sem sredi poti aplikacijo ugasnil, sedajle že v parih dneh nekajkrat, aplikacijo uporabljam že več kot 2 leti in prej nikoli nisem imel takšnih težav ....

TehDucky ::

Meni se je pa to dogajalo pri prejšnji verziji, sedaj pa imam drug problem, da mi na koncu, ko hočem končat vožnjo vrže, da sem vozil manj kot 250m in ali naj nadaljujem ali končam, pa potem karkoli kliknem mi vrže na zaslon kjer analizira vožnjo.
Vmes mi je še kazalo da je GPS crknil, no pa je ubistvu res, ker mi še navigacija ni več delala, tako da sm rabil GPS Fix uporabiti.

Edit:nejasnost

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TehDucky ()

beta1 ::

Kaj pravite na nove pogoje. Sploh druga alineja.

Pozdravljeni DRAJV-ovci!
Novo leto je pravi čas za novosti, čas za spremembe, čas za zaobljube. Mi bi se srčno radi zavezali k skrbi za še bolj varne ceste, zato bomo aplikacijo DRAJV s 1. 1. 2019 v tej luči nekoliko spremenili. Seveda bo ta v svojem bistvu ostala enaka - več varnih kilometrov, več popusta pri avtomobilskem zavarovanju.

Za nadaljnjo uporabo aplikacije DRAJV bo zato od 1. 1. 2019 potrebno v aplikaciji potrditi nove Pogoje uporabe, da boste lahko tudi v novem letu še naprej zbirali popuste. Na kratko povzemamo novosti:
zvišanje zahtevanih kilometrov za pridobitev popusta na 200 (za 1 % mesečnega popusta) in 400 km (za 2 % mesečnega popusta), saj verjamemo, da bo več varnih kilometrov, ki jih bodo prevozili uporabniki DRAJV-a, prineslo še bolj pozitivne rezultate. Več varnih DRAJV kilometrov - bolj varne ceste;

po novem se bo DRAJV popust upošteval pri zavarovanju avtomobilske odgovornosti, zavarovanju voznika in zavarovanju avtomobilskega kaska. Ostale zavarovalne vrste niso tako tesno povezane z načinom vožnje, zato zanje DRAJV popust ni več predviden. Vsem uporabnikom, ki so začeli z zbiranjem popusta za pridobitev kode za popust še v letu 2018, po sedaj veljavnih pogojih, bomo seveda priznali DRAJV popust na vsa avtomobilska zavarovanja;

kodo za popust lahko zbirate 12 mesecev - po tem času se koda za popust avtomatsko generira in jo prejmete tako v aplikaciji kot po e-pošti. Za kodo še vedno velja, da je veljavna eno leto od datuma izdaje;
spremljanje napredka pri pridobivanju popusta (grafični prikaz znotraj pravokotnika, ki kaže trenutni mesec zbiranja popusta).

Želimo si, da bo v letu 2019 še več uporabnikov aplikacije DRAJV delilo z nami zaobljubo, da skupaj prevozimo še več varnih kilometrov ter ustvarimo varnejše ceste - zase in za ostale udeležence v prometu. Obljubljamo pa tudi, da se bomo za vas trudili postati še boljši in vam v prihajajočem letu ponuditi še več dobrega.

Srečno in varno vožnjo tudi v letu 2019.

Vaš DRAJV

TehDucky ::

Sem prebral, pomoje je preveč folka začel to uporabljat, pa so ves "zaslužek" popušili, tako bojo malo omejili, da se bo res treba potrudit za tistih 25%, pa še samo na glavne stvari bo popust, sicer nisem tak majster, da bi vedel katere so tiste ostale stvari, na katere se drajv popust ne bo nanašal.
A steklo pa divjad bo še vedno drajv popust veljal?

Osebno me bo telih 400km kar konkretno usekal, sploh ker pomoje sploh ne delam toliko kilometrov mesečno. Zgleda bo treba najdt kakšen "easy fix bluestacks" varjanto.

Sem pa ravno imel zavarovanje za avto, Seat Ibiza 1.2L - 182€ s steklom in divjadjo.

bambam20 ::

TehDucky je izjavil:



Sem pa ravno imel zavarovanje za avto, Seat Ibiza 1.2L - 182€ s steklom in divjadjo.



To nič ne pove, ker ne vemo v katerem zavarovalnem razredu si.

Ganon ::

beta1 je izjavil:

Kaj pravite na nove pogoje. Sploh druga alineja.


Smo omenili že na prejšnji strani. Preveč ljudi je unovčilo 25% popust in zdaj so pod pretvezo, da se jim gre za bolj varne ceste, poostrili pogoje. Koga imajo za norca?

buttcrack ::

kaj pa bi ti rad, da ti vsako jutro kupijo kavico in te po poti na šiht še zmasirajo ob tem pa vsako leto đabe zavarovanje in verjetno bi rad še vinjeto po vrhu...

pač smo na veliko zagrabili ta popust in se bo treba malo bolj potruditi zanj, nikogar ne silijo.

D3m ::

Se ne sekiram. Imam velik terena po SLO tako, da te kilometre dosežem v parih dneh.
|HP EliteBook|R5 6650U|

J.McLane ::

Je pa malo smešno to da tisti ki so več na cesti (več km z aplikacijo) dobijo več popusta. Kolikor vem se števci popisujejo na tehničnem, tudi zavarovalnica (vsaj moja) želi vsako leto vedeti prevožene km. Če je teh 10.000 km letno, potem nekako ni mogoče, da bi z DRAJVom prevozil 400 km mesečeno, za max popust. Nekdo ki je pa manj na cesti ima pa že takoj manj šans, da se zgodi nesreča.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

tomazic89 ::

Saj vemo kam pes taco moli.... cez nekaj let bodo to imele vse zavarovalnice.. se nekaj let kasneje, pa verjetno sploh ne bos uspel (ugodno) zavarovati avtomobila brez podobnih aplikacij. Jaz k sreci (ali pa na zalost) prevozim toliko, da sprememba name ne bo vplivala.

Ganon ::

buttcrack je izjavil:

kaj pa bi ti rad, da ti vsako jutro kupijo kavico in te po poti na šiht še zmasirajo ob tem pa vsako leto đabe zavarovanje in verjetno bi rad še vinjeto po vrhu...

pač smo na veliko zagrabili ta popust in se bo treba malo bolj potruditi zanj, nikogar ne silijo.


To si rekel ti, ne jaz. Jaz bi bil zadovoljen s pogoji, kakršne imamo v tem trenutku, nisem nikoli jamral. Ne spremeni se samo prevožena razdalja, ampak obenem tudi krčijo postavke, pri katerih velja DRAJV popust. In vse to zavijejo v celofan, kot "skrb za varne ceste". Vsaj tiho bi bili.

D3m ::

25% drajv popust velja na celo polico samo v vednost.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bastadu ::

D3m je izjavil:

25% drajv popust velja na celo polico samo v vednost.

Trenutno še, potem več ne bo ...

buttcrack ::

Ganon je izjavil:

buttcrack je izjavil:

kaj pa bi ti rad, da ti vsako jutro kupijo kavico in te po poti na šiht še zmasirajo ob tem pa vsako leto đabe zavarovanje in verjetno bi rad še vinjeto po vrhu...

pač smo na veliko zagrabili ta popust in se bo treba malo bolj potruditi zanj, nikogar ne silijo.


To si rekel ti, ne jaz. Jaz bi bil zadovoljen s pogoji, kakršne imamo v tem trenutku, nisem nikoli jamral. Ne spremeni se samo prevožena razdalja, ampak obenem tudi krčijo postavke, pri katerih velja DRAJV popust. In vse to zavijejo v celofan, kot "skrb za varne ceste". Vsaj tiho bi bili.

seveda sem jaz rekel... sem se pa obregnil v tvoj jamr. kdo pa ne bi bil bolj zadovoljen s trenutinimi pogoji, ko vidi kakšni bodo v bodoče? Kdo pa ne bi bil bolj zadovoljen z boljšimi pogoji kot so trenutno?

Dejansko je res lepo zavito, ampak težko pa rečeš da zaradi tega ker boš sedaj moral "po predpisih" prevoziti 2× več, da ne bo bolj varno na cesti.
Dejstvo pa je, da če bi bili tiho, bi pa jamaral, ker niso nič obvestili o spremembah.

tipično slovensko, nikoli ni prav :)

jnovak ::

Moje stališče na nove pogoje: mi je vseeno; v kolikor naslednja ponudba Triglava ne bo vsaj 5 % cenejša od obstoječe (pa mi je vseeno kje in kako popuste naberejo), grem iz principa drugam.

Novi pogoji so brez veze in razen tega, da zmanjšujejo ugodnosti uporabnikom, nimajo prav nobene dodane vrednosti:
1. uporaba aplikacije v osnovi zmanjšuje varnost voznika in ostalih na cesti, saj se ob pričetku vožnje (oz še huje kar med njo) fokus daje na uporabo aplikacije, ne pa na varen začetek vožnje in celotne poti (pa ali je to bilo 1x, ali je bilo le za par sekund - vsak ve zase kolikokrat ... v bodoče naj bi app uporabljali še pogosteje, kar je pri kratkih mestnih vožnjah še slabše);
2. zmanjšuje se obseg storitev, ki jih bo Drajv popust zajemal (zahtevajo več, dajejo manj);
3. app je battery intensive, tako da še tu škodo dela :)

Ganon ::

buttcrack je izjavil:

Dejstvo pa je, da če bi bili tiho, bi pa jamaral, ker niso nič obvestili o spremembah.


Dejstvo je samo to, da nakladaš in polagaš besede v usta. Nihče ne jamra, sem oz. smo samo kritični do njihove politike. O spremembah nas tako ali tako morajo obvestiti, moti me to, da nas imajo za norca. Zdaj pa dovolj o tem.

buttcrack ::

biti kritičen = jamrati afaik

D3m ::

Vas še kar žre?

Ajde gremo pridno delati KM, da bo kaj popusta.
|HP EliteBook|R5 6650U|

karafeka ::

Je kdo probal DRAJV v tujini (Avstrija, Nemčija)? Ali dela tam?

kokos25 ::

da
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

bastadu ::

Ali se še komu dogaja, da mu Drajv ta mesec občasno ne posname celotne vožnje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

D3m ::

Jup.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

starfotr ::

J.McLane je izjavil:

Je pa malo smešno to da tisti ki so več na cesti (več km z aplikacijo) dobijo več popusta. Kolikor vem se števci popisujejo na tehničnem, tudi zavarovalnica (vsaj moja) želi vsako leto vedeti prevožene km. Če je teh 10.000 km letno, potem nekako ni mogoče, da bi z DRAJVom prevozil 400 km mesečeno, za max popust. Nekdo ki je pa manj na cesti ima pa že takoj manj šans, da se zgodi nesreča.


Saj lahko se voziš z drugim vozilom (službeno ali 2. avto v familji), popust pa porabiš za 1. avto v familiji.

J.McLane ::

Lahko bi, pa sem raje pri drugi zavarovalnici, kjer mi ni potrebno zbirati "pike", tako kot nočem zbirati pike v Mercatorju in kupujem raje v Lidlu in Hoferju.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

D3m ::

Jaz ne zbiram pike v Mercatorju. Vendar 25% manj pri polici je pa druga zgodba.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

J.McLane ::

Morda sem malo preveč ignorantski glede tega, ampak te zavarovalnice nimajo vse tako črno na belem, da bi si človek lahko enostavno izračunal. Ne vem kako moj "mojster" za zavarovanje uspe dobiti podobno ceno kot mi ven pljune Triglav info izračun z 20% Drajv popustom. Če bi imel še Triglav Komplet bi bilo morda drugače, samo pojma nimam koliko % ti kakšno povezano zavarovanje da.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

D3m ::

Triglav komplet.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

sivistol ::

bastadu je izjavil:

Ali se še komu dogaja, da mu Drajv ta mesec občasno ne posname celotne vožnje?


sam pošlji na support , na android napravah dela probleme, sam na apple napravah nimam problema,

pa tud na vsakih 50km na dalši vožnji prekinem ter na novo startam pac , mi je preko 100km kar zjebal pa zdej nardim 2 klika in dela bp

starfotr ::

J.McLane je izjavil:

Lahko bi, pa sem raje pri drugi zavarovalnici, kjer mi ni potrebno zbirati "pike", tako kot nočem zbirati pike v Mercatorju in kupujem raje v Lidlu in Hoferju.


Jaz sem tudi drugod. Ker Triglav ni cenovno primeren zame.

Kostolomac ::

Še vprašanje za tiste ki ste dve leti ali pa več zaporedoma koristili Drajv popust. Če date recimo 500€ za zavarovanje in koristite 25% popust, vas pride potem zavarovanje 375€. Če naslednje leto zopet zberete 25% popusta in ga koristite, za zavarovanje plačate 282€. In tako naprej. Gre to v nedogled ali so kakšne omejitve? Ker potemtakem bomo kar hitro na nuli. :D

butec ::

Kostolomac je izjavil:

Še vprašanje za tiste ki ste dve leti ali pa več zaporedoma koristili Drajv popust. Če date recimo 500€ za zavarovanje in koristite 25% popust, vas pride potem zavarovanje 375€. Če naslednje leto zopet zberete 25% popusta in ga koristite, za zavarovanje plačate 282€. In tako naprej. Gre to v nedogled ali so kakšne omejitve? Ker potemtakem bomo kar hitro na nuli. :D

matematika ti ne gre najbolje 😀

Ganon ::

Kostolomac je izjavil:

Še vprašanje za tiste ki ste dve leti ali pa več zaporedoma koristili Drajv popust. Če date recimo 500€ za zavarovanje in koristite 25% popust, vas pride potem zavarovanje 375€. Če naslednje leto zopet zberete 25% popusta in ga koristite, za zavarovanje plačate 282€. In tako naprej. Gre to v nedogled ali so kakšne omejitve? Ker potemtakem bomo kar hitro na nuli. :D


??? Popusti se ne seštevajo.

buttcrack ::

sivistol je izjavil:

bastadu je izjavil:

Ali se še komu dogaja, da mu Drajv ta mesec občasno ne posname celotne vožnje?


sam pošlji na support , na android napravah dela probleme, sam na apple napravah nimam problema,

pa tud na vsakih 50km na dalši vožnji prekinem ter na novo startam pac , mi je preko 100km kar zjebal pa zdej nardim 2 klika in dela bp

šel do dunaja v eni furi in je šlo vse v maloro :(

bastadu ::

buttcrack je izjavil:

sivistol je izjavil:

bastadu je izjavil:

Ali se še komu dogaja, da mu Drajv ta mesec občasno ne posname celotne vožnje?


sam pošlji na support , na android napravah dela probleme, sam na apple napravah nimam problema,

pa tud na vsakih 50km na dalši vožnji prekinem ter na novo startam pac , mi je preko 100km kar zjebal pa zdej nardim 2 klika in dela bp

šel do dunaja v eni furi in je šlo vse v maloro :(

Tale odgovor sem pred kakšnim tednom dobil iz supporta:
Pozdravljeni,
naš tehnični oddelek je ugotovil da je pri vas oz. vaših vožnjah zajem signala (GPS) povsem zadovoljiv. Vse vaše vožnje, kot kaže, pa imajo težavo z GPS luknjami kar se je v zadnjem času pokazalo da je problem iOSa. Operacijski sistem namreč sam ugaša signal tekom snemanja. Rešitve žal trenutno Apple še ni ponudil, smo pa prejeli potrdilo, da bo z naslednjo verzijo oz. nadgradnjo operacijskega sistema iOS ta težava odpravljena. Svetujemo torej, da takoj ko bo ta objavljena, opravite posodobitev operacijskega sistema.
Hvala za razumevanje.

iOS se mi je updejtal včeraj, tako da lahko da je zadeva sedaj rešena, bom videl naslednji teden, ko bom spet začel snemati vožnje ...

buttcrack ::

meni so izginile vožnje na androidu :(

D3m ::

Enako.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Ganon ::

Mene je odjavilo. Ker sem pozabil geslo, sem vpisal email naslov, da bi mi poslalo kodo, ampak nisem prejel ničesar. Imel sem 22%, prihodnji mesec pa imam registracijo. Če mi bo popust izginil, komu naj težim in kako naj karkoli dokažem?!? ;((

D3m ::

podpora Triglav.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bastadu ::

Ganon je izjavil:

Mene je odjavilo. Ker sem pozabil geslo, sem vpisal email naslov, da bi mi poslalo kodo, ampak nisem prejel ničesar. Imel sem 22%, prihodnji mesec pa imam registracijo. Če mi bo popust izginil, komu naj težim in kako naj karkoli dokažem?!? ;((

Tudi jaz sem se moral ponovno prijaviti in sem s kodo uspešno resetiral geslo, zgleda da mi zaenkrat ni nič izginilo, sem pa na iOSu ...

Ganon ::

Sem uredil. Na srečo mi ni ničesar izbrisalo.

Kostolomac ::

butec je izjavil:

Kostolomac je izjavil:

Še vprašanje za tiste ki ste dve leti ali pa več zaporedoma koristili Drajv popust. Če date recimo 500€ za zavarovanje in koristite 25% popust, vas pride potem zavarovanje 375€. Če naslednje leto zopet zberete 25% popusta in ga koristite, za zavarovanje plačate 282€. In tako naprej. Gre to v nedogled ali so kakšne omejitve? Ker potemtakem bomo kar hitro na nuli. :D

matematika ti ne gre najbolje 😀


Ajde glavca, argumentiraj zakaj, da te slišim.

buttcrack ::

A ti to resno?????

bastadu ::

Ja jaz že 3 leta koristim popust, zdaj hodim k agentu samo še pokasirat :))

Matevz96 ::

Jaz sem letos na 0, naslednje leto mi pa Triglav, da 25% cene zavarovanja. :D

Zdaj pa resno, Kostolomac popust velja za eno leto, naslednje leto potrebuješ novo kodo za popust.

Kot vas je že več ugotovilo, verjetno preveč ljudi uporablja aplikacijo pa so morali malo zaostriti pogoje, da se ne pozna preveč na dobičku.
#hooldthedoor

HitraSperma ::

Komu dela Lockito in drajv - meni vedno pise simulirani gps podatki?
fgdsfjk

buttcrack ::

pogruntali so, da goljufate :)

HitraSperma ::

buttcrack je izjavil:

pogruntali so, da goljufate :)

Jaz še nisem goljufal, sem šele včeraj probal :)
fgdsfjk

Malner ::

So drugi goljufali. Najbrž je bilo čudno, da so že prvi dan prevozili 400 km. V tej temi je bil že en tak.

Samo1609 ::

Živjo,
Ker zadnje čase ne delam veliko kilometrov (Korona), me zanima če "simulacije" voženj še delajo ali so to čisto uničili ;)

Kripto mesi ::

Za april ti itak priznajo %.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848212222 (1256) kixs
»

Drajv

Oddelek: Omrežja in internet
324024 (756) Irbis
»

Najboljše zavarovanje za avtomobil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16841512 (7578) Mateja88
»

Zavarovanje

Oddelek: Na cesti
406435 (4815) WhiteAngel
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26670350 (37941) ;-)

Več podobnih tem