» »

Huawei P30 Pro vs P30 Pro New edition

Huawei P30 Pro vs P30 Pro New edition

Leko ::

Zanima me kakšna je razlika med tema dvema telefonoma?
Pregledal sem vse možne primerjave pa se podatki marsikje razlikujejo.
Kot sem sam uspel ugotovit je razlika samo v spominu: memory UFS 2.1 vs UFS 3.0. Kaj je razlika ne vem, če kdo ve prosim za razlago.
Bila je razlika v OSu, samo je starejša verzija isto dobila posodobitev na A10 no ne vem, če je že na A10.1 toda verjetno bo v eni od naslednjih posodobitev tako da bosta, če že nista tudi v tem kmalu na istem. Druge razlike ne najdem. No ja dodatna barva.
Nekaj se oglašuje, da ima NE 50x zoom toda kot sem preveril ga ima tudi starejše verzija. Na škatli NE sicer je dodano 50x max zoom, kar na starejših ni, toda kamere sta po vseh reviewih enake. Več ali manj zavajanje kot se meni zdi.
Zanima me nakup tega telefona toda prej bi rad izvedel kakšne so res razlike.
Ima kdo New edition in lahko kaj več pove iz prve roke.

GRT ::

Ni razlike. Tisto kar pa je pa ti ne boš občutil.
Vzemi tisto kar dobiš za manj denarja.

Leko ::

Toliko vem kot prej.
Mi lahko kdo razloži kakšna je razlika med UFS 2.1 vs UFS 3.0
In če je razlika v kameri, kot nekateri prodajalci oglašujejo. Posebej ta oznaka na škatli 50x max zoom?

Leko ::

Leko je izjavil:

Toliko vem kot prej.
Mi lahko kdo razloži kakšna je razlika med UFS 2.1 vs UFS 3.0

Nobeden ne ve?

googleg1 ::

https://www.androidcentral.com/what-ufs...

A ni lazje na google napisat ?

Leko ::

Kaj misliš, da si ti odkril ameriko! Se ti vidi po imenu, da ti je ta google malo preveč opral možgane.
Seveda sem to preveril. Toda kot prvo ne razumem dobro angleško in bi raje dobil slovensko razlago.
Kot drugo pa zato obstaja forum, da se sprašuje in izmenjuje informacije. Če ne, pa naj se zapre forum, saj itak vse informacije dobiš preko googla.

Leko ::

Vseeno pa hvala za info. Vsaj eden. Čeprav se drugič lahko vzdržiš takih pripomb.

Dimnik ::

Po hitrem preletu med njima...ufs2.1 proti 3.0, samo 8/256 verzija in v treh barvah..new edition, navadna verzija.. v več različicah in barvah...imam navadno verzijo

Leko ::

Dimnik je izjavil:

Po hitrem preletu med njima...ufs2.1 proti 3.0, samo 8/256 verzija in v treh barvah..new edition, navadna verzija.. v več različicah in barvah...imam navadno verzijo


Kaj si hotel s tem povedat?
To sem jaz že zgoraj vse napisal.

Dimnik ::

Ja no, potem verjetno drugih razlik ni...

Vuli ::

pol, če razumeš ang, ne vem kaj sprašuješ. Kaj je tako težko razumet na tej sliki?
 ufs

ufs



 ufs2

ufs2

|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vuli ()

Leko ::

Vuli je izjavil:

pol, če razumeš ang, ne vem kaj sprašuješ. Kaj je tako težko razumet na tej sliki?
 ufs

ufs



 ufs2

ufs2


Te tvoje slike so popolnoma kontra kot recimo katere druge. Tako da je veliko različnih podatkov. Ravno zato sprašujem, ker se podatki razlikujejo od ene strani do druge. Pa dobro dobil sem osnovni odgovor.
Sem pa napisal, da NE razumem najbolj angleško. Ravno zaradi teh različnih informacij sem prosil še za slovensko razlago. Oprosti, če sem ti napravil preveč dela.

Dimnik je izjavil:

Ja no, potem verjetno drugih razlik ni...

Potem vse vem. Sploh ne vem kaj sprašujem. Očitno pretežka vprašanja pa nobeden ne zna odgovorit.
Vseeno Hvala vsem sodelujočim za pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leko ()

lize ::

Dimnik je danes ob 13:15:50 izjavil:

Po hitrem preletu med njima...ufs2.1 proti 3.0, samo 8/256 verzija in v treh barvah..new edition, navadna verzija.. v več različicah in barvah...imam navadno verzijo



Kot so ti že ostali napisali, drugi razlik ni.


https://www.google.si/amp/s/www.trusted...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snapdragon 835 v letu 2020 - konkurenčen ali stara kripa?

Oddelek: Mobilne tehnologije
151338 (729) WizzardOfOZ
»

Priporočilo za telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
246281 (5387) gusto
»

EMMC ali SSD

Oddelek: Strojna oprema
131409 (842) mojster_joni
»

Tu je Huawei Mate 9 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
10025351 (19205) ivan01
»

Kartico Micro SD (HC) ne morem formatirat

Oddelek: Strojna oprema
51755 (1686) gendale

Več podobnih tem