» »

Ravna vs okrogla Zemlja

Ravna vs okrogla Zemlja

chort ::

TheBlueOne je izjavil:

energetik je izjavil:

ftzj in logi sta ista oseba, ki sam sebi odgovarja?? 8-O:))


Vejretno res ne bos nasel flateartherjev v SLO. Je obvezna osnovna sola. Najdes pa trole. :)


You'd be surprised... :D

sunshine403 ::

ftzj je izjavil:

In zakaj mislis, da je kaj takega nemogoce? Da nekdo ki ima ves denar tega sveta ne more podkupit vse vlade tega sveta, vse solske ucne sistema, zdravstvo, korono

Ker je preprosto v cloveski naravi da nekaj takega ni mogocega. Lahko podkupi nekaj vlad, lahko kontrolira del sveta (vlad, populacije, solskega sistema...). Vse pa na zalost ne bo slo. Nikoli ni bilo mogoce, nikoli ne bo mogoce... ce nic drugega ze iz principa ne. Zato je "malo" neverjetno da bi se vse vlade, vsi sistemi itd. zmenili in skupaj prikrili oz. prikrojili dejstva.
PS: No pa daj mi prosim en vir (pa ne tvoje "znanstvenike" ki se jim je ravno tako odpulilo kot tebi), kjer pise, da so kadarkoli v solah ucili o 2000km luknjah na polih obdanih z ograjo in zavarovanih z vojsko.

ftzj ::

TheBlueOne je izjavil:

energetik je izjavil:

ftzj in logi sta ista oseba, ki sam sebi odgovarja?? 8-O:))


Vejretno res ne bos nasel flateartherjev v SLO. Je obvezna osnovna sola. Najdes pa trole. :)


Ce pogledas zgodovino mojih komentarjev, bos videl da pravim, da je flat earth laz podprta z boti. Videl bos tudi da sem dalec od trol accounta. Da ne sprejmem cisto vsake lazi, ki nam jo servirajo. Pomoje spranci tudi verjamete, da zarad korone ljudje na ulici padajo kot muhe in dozivljajo epilepticne napade.

Slopek ::

Logi je tukaj in nisem ravno zemljaš...grmada že stoji, vi nazadnjaki?

TheBlueOne ::

ftzj je izjavil:

Ne nisva. Mogoce ti je tezko dojet, da obstaja vec ljudi, ki razmisljajo drugace.


Ja lahko razmisljas kolikor hoces, ce menis, da je zemlja lahko ploscata, potem pac tratis energijo. O obliki planeta pac ne mores razmisljati drugace. :)

reeves ::

ftzj je izjavil:

In zakaj mislis, da je kaj takega nemogoce? Da nekdo ki ima ves denar tega sveta ne more podkupit vse vlade tega sveta, vse solske ucne sistema, zdravstvo, korono. Zakaj mislis, da je piramidni sistem vladanja nemogoc? Zakaj nekdo naivno misli, da ns sistem vodijo angelcki in ne pokvarjeni ljudje? Zaboga, dopustite, da tiskajo denar iz nic. Potem se cudite kako je kaj takega mozno. Lahko s tem denarjem kupijo vse, ker je kapitalisticni sistem pohlepen, koruptiven in podkupljiv. Samo poglejte politike, kaksni svetniki nepodkupljivi so to pa vam bo jasno kdo vlada in kontrolira svet.

Iz istega razloga, zaradi katerega pristanek na Luni ni fejk.

Ponarejanje vseh dokumentov, načrtov, podkupovanje malodane vseh ljudi na svetu bi stalo neprimerno več, kot pa bi bila korist pri skrivanju.
Oz. kot je rekel Tyson...lažje je dejansko pristati na Luni, kot pa ponarediti vse dokumente.

Slo-Tech gre v k...c.

ftzj ::

Vecina vas, na zalost je mislila, da res obstaja toliko ljudi, ki verjame v flat earth. Dobro so vam oprali mozgane. Naivni , dvojno. Verjamete lazi, ki jih vam povedo korporacije. Verjamete tudi tistim fejk teorijam, kot so flat earth. Kjer so samo boti in kaksna izjema, ki se je res ujela na to. Kako neumen mora biti clovek, da res verjame, da so ljudje tako neumni, da verjamejo v flat earth? Resno? Cist vse, kar je laz verjamete.

sunshine403 ::

ftzj je izjavil:

Videl bos tudi da sem dalec od trol accounta. Da ne sprejmem cisto vsake lazi, ki nam jo servirajo.

Lazi sprejemas samo selektivno? Recimo ta o luknjah je dovolj cool da jo sprejmes in potem tiste, ki v te gromozanske luknje ne verjamemo, oznacis z opranci? Btw, si sploh predstavljas kaj pomeni 2000km?? Recimo od Madrida do Varsave... se pravi na Zemlji obstajata dve luknji velikosti CELE JEBENE EVROPE??!!! Dvomim, da bi to do sedaj kdo opazil.

Slopek ::

chort je izjavil:

Logi, priznam, nisem. Si pogledal moje povezave?

Najprej sem jaz nekaj objavil in si ti repliciral brez ogleda. Moreš vedet na kaj odgovarjaš ;)

ftzj ::

sunshine403 je izjavil:

ftzj je izjavil:

Videl bos tudi da sem dalec od trol accounta. Da ne sprejmem cisto vsake lazi, ki nam jo servirajo.

Lazi sprejemas samo selektivno? Recimo ta o luknjah je dovolj cool da jo sprejmes in potem tiste, ki v te gromozanske luknje ne verjamemo, oznacis z opranci? Btw, si sploh predstavljas kaj pomeni 2000km?? Recimo od Madrida do Varsave... se pravi na Zemlji obstajata dve luknji velikosti CELE JEBENE EVROPE??!!! Dvomim, da bi to do sedaj kdo opazil.


Gromozanskih lukenj ni. Predstavlajl si tisto uro s peskom, ki ima ozko grlo, skozi katero tece pesek. Nekaj takega zgleda. Zraven je tudi verjetno nekaj zakrito z ledom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

energetik ::

ftzj je izjavil:

Ne nisva. Mogoce ti je tezko dojet, da obstaja vec ljudi, ki razmisljajo drugace. Si sploh pogledal koliko ogledov imajo taksni posnetki na to temo, samo na podrocju balkana. Vec milijonov ogledov. Tko da ce se najde par posameznikov, ki tako razmisljajo drugace naj ti ne bo cudno. Recimo yt kanal balkan info je zelo dober. Ima cez 300 tisoc narocnikov. Ogledov pa tudi vec milijonov.
Težko mi je dojeti, da obstaja toliko ljudi, ki bluzijo in zanemarjajo _dokaze_. Take taprave dokaze, ponovljive kadarkoli in kjerkoli od kogarkoli.
Nekateri smo tudi šli od osnov fizike do kompliciranih računov, smo računali tudi maso kugle in jo celo stehtali, nato smo računali tudi maso velike kugle (planeta), gravitacijo in njen vpliv na vse. Merili smo tudi padanje kuglic, celo v vakuumu. Zato vemo, da teoretiki raznih ravnih in votlih planetov bluzite na polno.
Sicer pa ne vem no, tamle spodaj jaz ne vidim nobenih 2tkm lukenj v skorji ali kaj podobnega: :))

TheBlueOne ::

ftzj je izjavil:

Pomoje spranci tudi verjamete, da zarad korone ljudje na ulici padajo kot muhe in dozivljajo epilepticne napade.


Lol, to pa ima smisel? :D Seveda je resnica nekoliko drugacna. Mi vsi ostali, razen vi izbranci verjamemo, "da ljudje na ulici padajo kot muhe in dozivljajo epilepticne napade" in da potem pride vila, ki na enorogu nese vzorec farmacevtskem lobiju, ki potem preko chemtrailov naredi nov recept za gorivo za letala in ga poskropi na nas zato, da nas naredi homoseksualce, mi pa tega ne opazimo, ker se ukvarjamo s korono.

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Kolk si dobro fotko naredu...dej ne nabijaj...nihče ne govori o ravno zemlji...ampak tako ti je lažje, kaj ne?

TheBlueOne ::

Slopek je izjavil:

Kolk si dobro fotko naredu...dej ne nabijaj...nihče ne govori o ravno zemlji...ampak tako ti je lažje, kaj ne?


Si spregledal naslov teme?

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

dronyx je izjavil:

Za začetek predlagam Inteligenčni test za merjenje naravne inteligence.

Rezultat te naj ne razočara preveč, tudi jaz sem uspel pravilno odgovoriti samo na 9 od 11. Test sem ponovil po 13 letih in rezultat je bil povsem enak. Torej ne drži, da z leti postajaš bolj inteligenten. Lahko da več veš, nisi pa nič bolj inteligenten.


Eh, ta test je krneki. Rešim vse pravilno razen tista jabuka, ker sem mislil, da je trick question, če maš 3 jabolka pa dva vzameš stran, maš še vedno lahko tri jabolka a ne :D Sam dva lahko držiš v roki, ker nista več na mizi... Pač to je npr en problem teh testov, če si navajen mal bl lateralnega razmišljanja.

energetik ::

Slopek je izjavil:

Kolk si dobro fotko naredu...dej ne nabijaj...nihče ne govori o ravno zemlji...ampak tako ti je lažje, kaj ne?
Nisem jaz, ampak Apollo 17 astronavti, če nisi vedel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

ftzj ::

Sicer pa ne vem no, tamle spodaj jaz ne vidim nobenih 2tkm lukenj v skorji ali kaj podobnega:




Marsicesa ne vidis. Pa ves zakaj? Si slisal da obstaja cenzura? Ves kaj je to? Ko si znanstvenik in objavis dokaze in ti narocijo, da moras dokaze odstranit. Poguglaj Luc Montagnier, nobelov nagrajenec za viruse. Pa ce si predsednik ZDA in na tviterju objavis zdravilo za korono in te korporacije cenzurirajo, ces, da siris lazi in teorije. Pa ti zivis v pravljici, kjer mislis, da je vse tako kot ti povedo vladarji. Res naivnost ne pozna meja. Nihce ne trdi, da zemlja ni podobna krogli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

Slopek ::

TheBlueOne je izjavil:

Slopek je izjavil:

Kolk si dobro fotko naredu...dej ne nabijaj...nihče ne govori o ravno zemlji...ampak tako ti je lažje, kaj ne?


Si spregledal naslov teme?

in kaj počneš tukaj, če si tako nestrpen do tega? kanaliziraš?

sunshine403 ::

Ftzj tole si napisal ti sam. Na polih so odprtite kakih 2000km premera. Predvidevam, da bi do danes ze kdo opazil dve luknji velikosti Evrope. Da ne govorim o tem koliko ograje in vojske bi morali postaviti (na severnem polu celo po morju), da bi to strazili :))

ftzj je izjavil:

Na polih so odprtine kakih 2000 km premera - če si prav predstavljam, se začne plašč uvijati navznoter. Ker pole vedno prekrivajo oblaki, se to ne vidi zlahka.
Poleg tega je prelet polov za letala prepovedan, domnevam da zato, "ker naj bi bilo tam leteti nevarno zaradi magnetnih anomalij, ki zmotijo delovanje navigacijskih naprav". Zato se tudi piloti ne morejo seznaniti z dejstvi.

chort ::

Ok, sem se žrtvoval za znanost in pogledal video Mr Byrda. ftzy, tvoje slušno razumevanje angleščine je obupno. Je pa tudi res, da Byrd ni ravno dobro artikuliran.

Govori o temu, da je na drugi strani pola, gledano s strani J Amerike, še precej neraziskanega teritorija. Jasno, po tisti, dolgi strani ni šel še nihče, ker je res daleč od vsega, in ker je dostop lažji s strani J. Amerike. O temu govori. Ne pa o luknjah v zemlji.

In o znanstvenem pomenu Antarktike. In o temu da je Antarktika še nezasedena in da jo je treba zasest. In da je strateško pomembna, ker ima strateško pozicijo na eni strani ožine med J. Ameriko in Antarktiko, ki je naravna pot med Atlantikom in Tihim oceanom.
Pravi tudi, da so našli precej premoga, nekaj mineralov itd. Naravna bogastva, klasika.

Ne vem kakšne ostale pomene lahko kdo potegne iz tega videa.

TheBlueOne ::

Slopek je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Slopek je izjavil:

Kolk si dobro fotko naredu...dej ne nabijaj...nihče ne govori o ravno zemlji...ampak tako ti je lažje, kaj ne?


Si spregledal naslov teme?

in kaj počneš tukaj, če si tako nestrpen do tega? kanaliziraš?


Samo povem zakaj nekateri govorijo o tem. Ne ker jim je lazje ampak ker je namen teme.

Slopek ::

energetik je izjavil:

Slopek je izjavil:

Kolk si dobro fotko naredu...dej ne nabijaj...nihče ne govori o ravno zemlji...ampak tako ti je lažje, kaj ne?
Nisem jaz, ampak Apollo 17 astronavti, če nisi vedel.

a dej? res nisem..sori...hvala za info...life is good

sunshine403 ::

ftzj je izjavil:

Pa ce si predsednik ZDA in na tviterju objavis zdravilo za korono in te korporacije cenzurirajo, ces, da siris lazi in teorije.

A to mislis tisto zdravilo, ko pijes varikino? Toplo priporocam da se drzis nasveta in probas. ;)

TheBlueOne ::

ftzj je izjavil:

Poguglaj Luc Montagnier, nobelov nagrajenec za viruse.


Ostali se v veliki vecini ne strinjajo z njim. Mimogrede to ni njegova edina "divja" ideja. Znanost pac deluje tako, da pogledas vse pomisleke in raziskujes tako dolgo, dokler ne ves kdo je imel prav. Luc Montagnier tukaj ni imel prav, o tem imas kolikor hoces clankov.

sunshine403 je izjavil:

ftzj je izjavil:

Pa ce si predsednik ZDA in na tviterju objavis zdravilo za korono in te korporacije cenzurirajo, ces, da siris lazi in teorije.

A to mislis tisto zdravilo, ko pijes varikino? Toplo priporocam da se drzis nasveta in probas. ;)


Me cudi da tip se brca.

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

TheBlueOne je izjavil:

Slopek je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Slopek je izjavil:

Kolk si dobro fotko naredu...dej ne nabijaj...nihče ne govori o ravno zemlji...ampak tako ti je lažje, kaj ne?


Si spregledal naslov teme?

in kaj počneš tukaj, če si tako nestrpen do tega? kanaliziraš?


Samo povem zakaj nekateri govorijo o tem. Ne ker jim je lazje ampak ker je namen teme.

ok...ampak po večini se samo žali...pa sploh nisem o ravni zemlji nič podal, ker me boli k....sem pa objavil admirala byrda in zdaj naj bom njegov odvetnik, pa čeprav ga sploh nihče ni pogledal...no, lepo, da si se oglasil

ftzj ::

Ftzj tole si napisal ti sam. Na polih so odprtite kakih 2000km premera. Predvidevam, da bi do danes ze kdo opazil dve luknji velikosti Evrope. Da ne govorim o tem koliko ograje in vojske bi morali postaviti (na severnem polu celo po morju), da bi to strazili :))


Ocitno nisi pogledal kaj dost gradiva, ki smo jih dali ali priporocali in prbijas kar dost nepametna vprasanja. Res ti priporocam, ce te zanima, da si pogledas vsaj tiste videoposnetke, ki so v tej temi potem pa sprasujes naprej. JA, ocitno bi jih opazili in o tem je tam tudi govora, zato kar pojdi poslusat kaj o tem govorijo, ker je kar obsezno in se ne da napisat v enem komentarju.

TheBlueOne ::

Slopek je izjavil:


ok...ampak po večini se samo žali...pa sploh nisem o ravni zemlji nič podal, ker me boli k....sem pa objavil admirala byrda in zdaj naj bom njegov odvetnik, pa čeprav ga sploh nihče ni pogledal...no, lepo, da si se oglasil


Kaj naj bi povedal? Da je zemlja ploscata? Da so cemtraili? Samo da vidim s katero zarote se ukvarjamo preden ga precekiram.

chort ::

Še enkrat, ker se omenja Byrd in se je moj prejšnji post izgubil med drekom:

Ok, sem se žrtvoval za znanost in pogledal video Mr Byrda. ftzy, tvoje slušno razumevanje angleščine je obupno. Je pa tudi res, da Byrd ni ravno dobro artikuliran.

Govori o temu, da je na drugi strani pola, gledano s strani J Amerike, še precej neraziskanega teritorija. Jasno, po tisti, dolgi strani ni šel še nihče, ker je res daleč od vsega, in ker je dostop lažji s strani J. Amerike. O temu govori. Ne pa o luknjah v zemlji.

In o znanstvenem pomenu Antarktike. In o temu da je Antarktika še nezasedena in da jo je treba zasest. In da je strateško pomembna, ker ima strateško pozicijo na eni strani ožine med J. Ameriko in Antarktiko, ki je naravna pot med Atlantikom in Tihim oceanom.
Pravi tudi, da so našli precej premoga, nekaj mineralov itd. Naravna bogastva, klasika.

Ne vem kakšne ostale pomene lahko kdo potegne iz tega videa.

sunshine403 ::

ftzj je izjavil:

Ocitno nisi pogledal kaj dost gradiva, ki smo jih dali ali priporocali in prbijas kar dost nepametna vprasanja.

Kaj drugega z moje strani kot zajebancija tako ali tako ne more biti. Ne glede na to kako se matram mi ne rata, da bi resno jemal nekoga, ki trdi, da imas na vsaki strani zemlje dve zastrazeni 2000km veliki luknji. Na zalost ne gre. Ti se pa kar veselo se naprej "izobrazuj" pri svojih "znanstvenikih". Vidim da dobro vpliva nate

ftzj ::

sunshine403 je izjavil:

ftzj je izjavil:

Pa ce si predsednik ZDA in na tviterju objavis zdravilo za korono in te korporacije cenzurirajo, ces, da siris lazi in teorije.

A to mislis tisto zdravilo, ko pijes varikino? Toplo priporocam da se drzis nasveta in probas. ;)


niti slucuajno ne. Gre se za zdravilo, ki ga je omenil tudi nobelov nagrajenec Luc Montagnier. Obstaja posnetek na yt, kjer odkriva na francoski tv skrivnosti in groznjah znanstvenikom, ki odkrivajo poreklo covid 19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

energetik ::

Zakaj mi je tole nekam znano:

globalna80:: 10. dec 2011, 13:25

Nekateri gledajo samo površino planetov, ki pa večinoma ni preveč gostoljubna in zaščitena pred škodljivimi vplivi iz vesolja.

Bo treba malo v notranjost planetov pogledat. Po enih teorijah naj bi bili planeti votli, s središčem, ki naj bi imel
pozitiven vpliv približno kot sonce, z ugodnimi življenskimi pogoji.

Splošno znano teorijo o votlem planetu so umaknili iz učbenikov po naročilu Rockefelerja. 

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

ftzj ::

Ftzj tole si napisal ti sam. Na polih so odprtite kakih 2000km premera. Predvidevam, da bi do danes ze kdo opazil dve luknji velikosti Evrope. Da ne govorim o tem koliko ograje in vojske bi morali postaviti (na severnem polu celo po morju), da bi to strazili :))





Da ti skrajsam iskanje. Ce pogledas tale videoposnetek, bos videl, da je luknja ozka v obliki pescene ure. Se zdalec ne velikosti evrope. Glede varovanja in strazenja vojske. A res mislis, da je potrebno vse zascitit fizicno v obliki prisotnosti vojakov? Ob taksnih teslinih odkritjih in tehnologijah je zelo enostavno varovat tudi vecja podrocja.

energetik ::

ftzj ::

energetik je izjavil:



tako se marsikdo pocuti, ko bere tisto vsakodnevno propagando o koroni. Tako smrtonosn virus, da se moras testirat, da sploh ves, da ga imas. Ce je papaja pozitivna na korna virus potem ves kaksni testerji so to. Zakaj kolesarji na tour de france testirajo veckrat, ce se slucajno pojavi pozitiven test. Zato ker vedo, da so testi zanic. Morajo imet trikrat zapored pozitivno drugace ni korone.

sunshine403 ::

ftzj je izjavil:

Glede varovanja in strazenja vojske. A res mislis, da je potrebno vse zascitit fizicno v obliki prisotnosti vojakov? Ob taksnih teslinih odkritjih in tehnologijah je zelo enostavno varovat tudi vecja podrocja.

Ne vem ti si pisal o ograjah in vojakih ki strazijo te luknje :))

ftzj ::

Ni res, O nobenih ograjah nisem pisal. Sem pa pisal o vojski in specialnih enotah. Vojska ima tudi visoko razvite tehnologije, ves. Vojska ni samo vojak s pusko. Malo vec razgledanosti prinesi s sabo, pa bo boljsa debata.

c3p0 ::

ftzj je izjavil:


Da ti skrajsam iskanje. Ce pogledas tale videoposnetek, bos videl, da je luknja ozka v obliki pescene ure. Se zdalec ne velikosti evrope. Glede varovanja in strazenja vojske. A res mislis, da je potrebno vse zascitit fizicno v obliki prisotnosti vojakov? Ob taksnih teslinih odkritjih in tehnologijah je zelo enostavno varovat tudi vecja podrocja.


Kako je pa velika ta luknja? 20m, 200m, 20km? Namreč na južni pol lahko gre vsak z dovolj €, ni šment da je kdo že ne bi opazil. Ali pa prej vsi podpišejo kak NDA, če preveč pisne, umre, HAARP?

energetik ::

ftzj je izjavil:

tako se marsikdo pocuti, ko bere tisto vsakodnevno propagando o koroni. Tako smrtonosn virus, da se moras testirat, da sploh ves, da ga imas. Ce je papaja pozitivna na korna virus potem ves kaksni testerji so to. Zakaj kolesarji na tour de france testirajo veckrat, ce se slucajno pojavi pozitiven test. Zato ker vedo, da so testi zanic. Morajo imet trikrat zapored pozitivno drugace ni korone.
Zdaj se lepo vidi, zakaj ste razni teoretiki zarote, votloplanetaši, antivakcinerji, antikoronaši itd, taki kot ste.

sunshine403 ::

Btw na tem tvojem videu ni nikjer tistih oblakov nad luknjami. Se pravi se bi te luknje naceloma morale videti tudi iz zraka? Bemo... pa se vedno nobene slike razen CGI.

ftzj ::

Jaz nisem strokovnjak. Vse kar sem napisal, sem povzel od drugih. Imate predavanja, ce vas kaj vec zanima, si poglejte. Goran Mitic, Zoran Zeleznikar, admiral Byrd.
Pa lepo pocas, se ne mudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

sunshine403 ::

ftzj je izjavil:

Malo vec razgledanosti prinesi s sabo, pa bo boljsa debata.

Se absolutno strinjam... vsaj malce razgledanosti ti res ne bi skodilo. Glede debate o 2000km luknjah pa tezko da je lahko kaj boljsa kot trolanje.

Machete ::

Kako to, da ta tema živi?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Silici ::

Ideja ni slaba, da bi s planeta naredil mini Dyson sphere, sam smo glih dobr z jame pršli.

ftzj ::

 Severni Sij

Severni Sij


 Juzni Sij

Juzni Sij




Severni sij ali aurora borealis lahko razložimo s sevanjem notranjega sonca.
Na S in J polu so odprtine. Polarni sij. Saj se vsi strinjamo, da ta sij nastane zaradi sonca, samo so vam pozabili povedati da zaradi notranjega sonca in ne tistega na nebu.

c3p0 ::

Potem pa razloži...

TheBlueOne ::

Silici je izjavil:

Ideja ni slaba, da bi s planeta naredil mini Dyson sphere, sam smo glih dobr z jame pršli.


To bi bila slaba ideja. Raje vzemi sonce. :D

ftzj je izjavil:



tako se marsikdo pocuti, ko bere tisto vsakodnevno propagando o koroni. Tako smrtonosn virus, da se moras testirat, da sploh ves, da ga imas.


Katere informacije naj bi bile netocne? Kolikor sledim porocajo natancno, nihce ne skriva, da vecina ne bo imela tezav, realno povedo, da ni credne imunosti in da se glede na hitrost sirjenja lahko zgodi, da bo sistem preobremenjen, ceprav je odstotek komplikacij relativno nizek itn. Jaz ne vem kje najdete toliko napacnih informacij.

Seveda pa se razume, da se virus spreminja, da se zadeve raziskujejo itn. Ampak zaenkrat ne vidim nobene zarote.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

ftzj je izjavil:


Severni sij ali aurora borealis lahko razložimo s sevanjem notranjega sonca.
Na S in J polu so odprtine. Polarni sij. Saj se vsi strinjamo, da ta sij nastane zaradi sonca, samo so vam pozabili povedati da zaradi notranjega sonca in ne tistega na nebu.


Saj trolas? Lol... Zakaj pa ne od obeh sonc?

https://spaceplace.nasa.gov/aurora/en/

To bi ja lazje utemeljeval. Vsaj ne izkljucis ocitnega. :D

ftzj ::



Prvi del od treh delov. Obstajata tudi drugi del in tretji del. Kjer razlozi vse o vesolju, tudi o votlih planetih.
ANTIGRAVITACIJA - NEVERJETNA HIPOTEZA srbskega fizika Gorana Mitića !!! Po dvournem intervjuju sem moral priznati, da hipoteza, ki jo je predstavil gospod Mitić, resnično odgovarja na vsa vprašanja, ki pestijo današnjo znanost. Od temne snovi in temne energije do pomanjkanja mase, zaradi katere so bili uvedeni izrazi. Po Mitini hipotezi, kot jo ljudje popularno imenujejo, osnovni gradnik vesolja ni vodik, temveč kamen. Pravzaprav tekoči kamen, lava, ki v primeru zvezd vre. Med vrtenjem tekočine molekule zraka težijo k najnižjem tlaku, ki obkroža os vrtenja, in iz tega sklepa, da so zvezde znotraj votle. To pojasnjuje neobstoječo maso, ki smo jo zaradi napačne predpostavke opisali kot temno snov.
POSLUŠAJTE ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

chort ::

Byrd ne govori nič takega, kar govoriš ti, ftzj.

Mitić govori marsikaj, pravi pa tudi, da postavlja teorije in da čaka na znanstvenike da jih dokažejo, in da ne bo računal dokazov zanje, ker potem te lahko vsak zabije. Go figure. :D

ftzj ::

chort je izjavil:

Byrd ne govori nič takega, kar govoriš ti, ftzj.

Mitić govori marsikaj, pravi pa tudi, da postavlja teorije in da čaka na znanstvenike da jih dokažejo, in da ne bo računal dokazov zanje, ker potem te lahko vsak zabije. Go figure. :D

saj sem povedal, da nic direktno ne pove. Ampak da je vseeno povedal nekaj zanimivih. Sem tudi malo prevedel, nekaj stavkov v prejsnjih komentarjih iz tistega crnobelega videoposnetka. Ce ne verjames, si daj podnapise pod videom. Zeleznikar pravi, da je Byrdu bilo naroceno molcanje, ker je to vojaska skrivnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nismo sami (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17432649 (27460) Cruz
»

Pod zemljo je več življenja, kot smo predvidevali

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4010065 (7327) tikitoki
»

Prevrtana Zemlja (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
5311405 (9469) gzibret

Konec sveta 2012 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21135747 (30844) bluefish

votli planeti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18234125 (31317) Ziga Dolhar

Več podobnih tem