» »

Ravna vs okrogla Zemlja

Ravna vs okrogla Zemlja

mahoni ::

ftzj je izjavil:

chort je izjavil:

Byrd ne govori nič takega, kar govoriš ti, ftzj.

Mitić govori marsikaj, pravi pa tudi, da postavlja teorije in da čaka na znanstvenike da jih dokažejo, in da ne bo računal dokazov zanje, ker potem te lahko vsak zabije. Go figure. :D

saj sem povedal, da nic direktno ne pove.

Ce nic direknega ne pove, zakaj koji lulek bi sel to sploh gledat / brat / raziskovat?

TheBlueOne ::

Ta Srbski fizik deluje smesno. :D

Bolj vredno pogledati to. Sicer nisem dalec ampak je klasicen primer, ko ima teroretik kolikor toliko kompetentnega sogovornika. Seveda je to se dalec od tega, da bi njegove teorije bile resno predstavljene znanosti. Se pa razume, da jih taki teoretiki iz prve ne zanimajo.

Zgodovina sprememb…

chort ::

ftzj je izjavil:

chort je izjavil:

Byrd ne govori nič takega, kar govoriš ti, ftzj.

Mitić govori marsikaj, pravi pa tudi, da postavlja teorije in da čaka na znanstvenike da jih dokažejo, in da ne bo računal dokazov zanje, ker potem te lahko vsak zabije. Go figure. :D

saj sem povedal, da nic direktno ne pove. Ampak da je vseeno povedal nekaj zanimivih. Sem tudi malo prevedel, nekaj stavkov v prejsnjih komentarjih iz tistega crnobelega videoposnetka. Ce ne verjames, si daj podnapise pod videom. Zeleznikar pravi, da je Byrdu bilo naroceno molcanje, ker je to vojaska skrivnost.

:D Železnikar trola.
Ti pa tudi. Vsak dan govorno komuniciram z američani, in res ne rabim podnapisov da bi vedel točno kaj Byrd govori in točno kaj je želel s tem povedat. In nič od povedanega se niti pod razno ne sklada z blodnjami, ki jih prodajaš.

ftzj ::

Byrd v crnobelem posnetku zelo ocitno daje severnem in juznem polu zelo velik pomen, ce ne gromozanski. Da se tam nahaja veliko podrocje, ki ga clovek nikdar ni videl. Zraven je povedal, da je kar osupljivo. Pravi, da je se ogromno neraziskanega na dnu sveta. Povedal je, da je vlada postala zelo zainteresirana za ekspedicije na juzni pol in da se bodo ekspedicije dogajale vsako leto. Daje ogromen pomen temu podrocju tudi za nadalnje generacije. Uradno so sicer imeli eskpedicije za odkritje zalog premoga kar je smesno glede na velikost vojske in ekspedicije.

TheBlueOne ::

ftzj je izjavil:

Byrd v crnobelem posnetku zelo ocitno daje severnem in juznem polu zelo velik pomen, ce ne gromozanski. Da se tam nahaja veliko podrocje, ki ga clovek nikdar ni videl. Zraven je povedal, da je kar osupljivo. Pravi, da je se ogromno neraziskanega na dnu sveta. Povedal je, da je vlada postala zelo zainteresirana za ekspedicije na juzni pol in da se bodo ekspedicije dogajale vsako leto. Daje ogromen pomen temu podrocju tudi za nadalnje generacije. Uradno so sicer imeli eskpedicije za odkritje zalog premoga kar je smesno glede na velikost vojske in ekspedicije.


In kaj je tukaj omembe vrednega? Ce bi napisal, da ga je neverjetno ocarala kaksna gospodicna ko so pristali bi to bil dokaz za morske deklice?

chort ::

ftzj je izjavil:

Byrd v crnobelem posnetku zelo ocitno daje severnem in juznem polu zelo velik pomen, ce ne gromozanski. Da se tam nahaja veliko podrocje, ki ga clovek nikdar ni videl. Zraven je povedal, da je kar osupljivo. Pravi, da je se ogromno neraziskanega na dnu sveta. Povedal je, da je vlada postala zelo zainteresirana za ekspedicije na juzni pol in da se bodo ekspedicije dogajale vsako leto. Daje ogromen pomen temu podrocju tudi za nadalnje generacije. Uradno so sicer imeli eskpedicije za odkritje zalog premoga kar je smesno glede na velikost vojske in ekspedicije.

Itak da mu daje velik pomen, tip je faking polarni raziskovalec!
Vse kar je povedal je res (če zanemariš to da je prokleto mraz in neugodno za rudarjenje), in nič od tega ne potrjuje nobene luknje ali kakršne koli drugačne interpretacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chort ()

ftzj ::

Seveda, zdaj mislite, da so stevilni fiziki, znanstveniki in skratka vsi ki razmisljajo drugace, da so troli. Niso, samo razmisljajo s svojo glavo in ne z glavo drugih. Solski sistem je ocitno postal sistem verovanja. Saj ne veste, koliko tega je cenzuriranjega, koliko zamolcanega, koliko prirejenega. Zraven tega stevilne teorije jemljete prevec resno, ker so zgolj teorije. Ampak jo vseeno morate napiflat za dobro oceno za odprtje vrat in napredovanje v sistemu, ki vas izobrazuje po lastni meri.

Kar se tice Byrda, po besedah mnogih so njegove izjave v revijah popolnoma odkupili, zasegli in unicili tako da javnost ni prisla resnica. Prisli so le taksni posnetki, kjer lahko nekaj malega med vrsticami zaznati. Da je bil res tam in da res daje zelo velik pomen temu. Veliko vecji pomen kot nam ga danes zelijo prikazat, da gre za nekaksne nepomembne ekspedicije. Byrd je samo en majhen koscek mozaika, dokaj nepomemben. Ne vem zakaj ste se tako spotaknili ob njega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

mahoni ::

Ste pa zasli s teme.
Torej imamo sledece:
- ravnozemljase
- globusarje
- votlozemljase

Se kaj?
Namrec brez zajebancije, ko tole vse pisete mi pocasi postaja vse jasno. Ta frend je tudi nekaj omenjal neke skrivne svetove. OMG bom moral res razmisliti s kom se druzim.

Al pa pac to temo dat na stran.

Aston_11 ::

Ko iščem kakšno res neumno temo, jo najdem na ST-ju. Nikoli ne razočara.
Presenetljivo pa je število deklariranih res glupih ljudi. Tudi število le-teh nikoli ne razočara.

ftzj je izjavil:

Seveda, zdaj mislite, da so stevilni
Zakaj npr. ti misliš, da si pameten, pa niti pisati ne znaš? Je to znak lenobe, neznanja ali običajne gljupavosti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

ftzj ::

Samo poglej, koliko ljudi verjame, da je korona smrtonosen virus, kjer ljudje na ulici padajo na tla kot muhe. Ti bo vse jasno v kansem fejk laznem sistemu zivite. Pa strasenje z bergamom, kjer so pobirali trupla z vojaskim transportom. Seveda, ce je bil drugacen prevoz prepovedan. Dovoljen je bil samo vojaski prevoz. Kako so vas lagali in strasili. Pa se vedno vecina verjame, ker ste verniki v sistem. Ja, tezko se je zbudit in si priznat, da nas celo zivljenje lazejo.

TheBlueOne ::

ftzj je izjavil:

Seveda, zdaj mislite, da so stevilni fiziki, znanstveniki in skratka vsi ki razmisljajo drugace, da so troli. Niso, samo razmisljajo s svojo glavo in ne z glavo drugih. Solski sistem je ocitno postal sistem verovanja. Saj ne veste, koliko tega je cenzuriranjega, koliko zamolcanega, koliko prirejenega. Zraven tega stevilne teorije jemljete prevec resno, ker so zgolj teorije. Ampak jo vseeno morate napiflat za dobro oceno in odprtje vrat sistema, ki vas izobrazuje po lastni meri.


Znanost tolerira mnjenja. Samo seveda ignorira bedarije, kar je glede tega menda Srba hitro jasno. On podaja teorijo za katero nima dokazov niti matematicnih modelov, kar imamo za "klasicen" pogled. To mu omeni sogovorec. Ko mu ne versko sledis in ima sogovorinika ne deluje kompetentno.

ftzj je izjavil:


Kar se tice Byrda, po besedah mnogih so njegove izjave v revijah popolnoma odkupili, zasegli in unicili tako da javnost ni prisla resnica. Prisla so le taksni posnetki, ki lahko nekaj malega med vrsticami zaznati. Da je bil res tam in da res daje zelo velik pomen temo. Veliko vec pomena kot m=nam ga danes zelijo prikazat za nekaksne nepomembne ekspedicije.


Mnogi pravijo marsikaj. Ce so vse unicili, potem nimas osnove na kateri lahko kaj gradis. Ostane zgodba, ki ni kaj posebnega in fantaziranje.

Mimogrede nihce nic ne prikazuje ekspedicije kot nepomembne. Interes posebej za severni pol je znan, kakor je poznano zakaj. Ni zaradi ogromne luknje. :D

Aston_11 ::

ftzj je izjavil:

Samo poglej,
Imaš pač srečo, da se ne družiš s pametnimi. Oziroma oni s tabo.

Kaj je danes s šumniki? Ste v kakšnem anti-šumniki društvo oziroma se tako prepoznate med sabo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

TheBlueOne ::

Aston_11 je izjavil:

[
Kaj je danes s šumniki? Ste v kakšnem anti-šumniki društvo oziroma se tako prepoznate med sabo?


Jaz jih dejansko nimam na tipkovnici. Se opravicujem.... :D öäü

Zgodovina sprememb…

ftzj ::

Sole vas ucijo piflanja in ne razmisljanja z lastno glavo. Zgodovino pisejo zmagovalci. Subjektivno. Ucijo vas tisto, za kar vas potrebujejo. Za delovno silo. Od programerjev za novo web kontrolo ljudtva, do raznih sluzabnikov. Za vladarja vas noben ne bo solal. Stranke se menjajo, vladarji iz sence ostajajo isti. Demokracija je samo navidezna. Delijo narod za lazjo kontrolo. Zakaj noben tega ne pogrunta? Ker vam perejo mozgane in ne zelijo, da bi razmisljali po svoje. Kaj je lazje kontrolirat? Neumne ali tiste, ki so celo pametnejsi od vladarjev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

Aston_11 ::

ftzj je izjavil:

Sole vas ucijo piflanja in ne razmisljanja z lastno glavo. Zgodovino pisejo zmagovalci. Subjektivno. Ucijo vas tisto, za kar vas potrebujejo. Za delovno silo. Od programerjev za novo web kontrolo ljudtva, do raznih sluzabnikov. Za vladarja vas noben ne bo solal. Stranke se menjajo, vladarji iz sence ostajajo isti. Demokracija je samo navidezna. Delijo narod za lazjo kontrolo. Zakaj noben tega ne pogrunta? Ker vam perejo mozgane in ne zelijo, da bi razmisljali po svoje. Kaj je lazje kontrolirat? Neumne ali tiste, ki so celo pametnejsi od vladarjev?

Kakšen zblojen tip moraš biti v RL. Daš sliko, da te vidimo, nadintelegenzzio?

ftzj ::

Aston_11 je izjavil:

ftzj je izjavil:

Sole vas ucijo piflanja in ne razmisljanja z lastno glavo. Zgodovino pisejo zmagovalci. Subjektivno. Ucijo vas tisto, za kar vas potrebujejo. Za delovno silo. Od programerjev za novo web kontrolo ljudtva, do raznih sluzabnikov. Za vladarja vas noben ne bo solal. Stranke se menjajo, vladarji iz sence ostajajo isti. Demokracija je samo navidezna. Delijo narod za lazjo kontrolo. Zakaj noben tega ne pogrunta? Ker vam perejo mozgane in ne zelijo, da bi razmisljali po svoje. Kaj je lazje kontrolirat? Neumne ali tiste, ki so celo pametnejsi od vladarjev?

Kakšen zblojen tip moraš biti v RL. Daš sliko, da te vidimo, nadintelegenzzio?

Motis se. Zate je clovek, ki razmislja z lastno glavo zblojen? Kaksno razmisljanje je to? Vi piflarji pa ste kontra, nekaj najboljsega. Ne. Mislim, da je ravno obratno kolega. Sori, ne mislim piflarja zate ampak na splosno, ucence sistema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

TheBlueOne ::

ftzj je izjavil:

Sole vas ucijo piflanja in ne razmisljanja z lastno glavo. Zgodovino pisejo zmagovalci. Subjektivno. Ucijo vas tisto, za kar vas potrebujejo. Za delovno silo. Od programerjev za novo web kontrolo ljudtva, do raznih sluzabnikov. Za vladarja vas noben ne bo solal. Stranke se menjajo, vladarji iz sence ostajajo isti. Demokracija je samo navidezna. Delijo narod za lazjo kontrolo. Zakaj noben tega ne pogrunta? Ker vam perejo mozgane in ne zelijo, da bi razmisljali po svoje. Kaj je lazje kontrolirat? Neumne ali tiste, ki so celo pametnejsi od vladarjev?


Dej no dej. Morda pa smo in on it? To nisi pomislil? Kaj pa ce nekateri gremo tu in tam na severni pol gledati v luknjo? Kaj ce smo del farma zarote? Kako ves, da te ze nimamo na piki, ker si nasel tocno prave YT videe? Saj ves da nas mora biti ogromno. Celo solstvo, cela vojska, raziskovalci, znanost, NASA, vlade, farmacija itn. Tam ca. 30% nas pozna resnico ampak seveda mora nekdo se delati za nas. Ostalih 69% drzimo v neznanju 1% pa vas najde vso skrito znanje na YT. Ampak nimate sans, ker imamo oblast! WAHAHAHA

Morda pa smo pametnejsi od valdarjev, saj vladarjo so ja samo nase marionete. Jaz recimo nimam sumnikov, mar je to naklucje ali dokaz, da Slovenijo nadzoruje tujina. Pomisli kaj delas. Morda je ST zraven in imamo tvoj IP... Kaj pa ce je vse res? ;(

Zgodovina sprememb…

chort ::

ftzj je izjavil:

Seveda, zdaj mislite, da so stevilni fiziki, znanstveniki in skratka vsi ki razmisljajo drugace, da so troli. Niso, samo razmisljajo s svojo glavo in ne z glavo drugih. Solski sistem je ocitno postal sistem verovanja. Saj ne veste, koliko tega je cenzuriranjega, koliko zamolcanega, koliko prirejenega. Zraven tega stevilne teorije jemljete prevec resno, ker so zgolj teorije. Ampak jo vseeno morate napiflat za dobro oceno za odprtje vrat in napredovanje v sistemu, ki vas izobrazuje po lastni meri.

Kar se tice Byrda, po besedah mnogih so njegove izjave v revijah popolnoma odkupili, zasegli in unicili tako da javnost ni prisla resnica. Prisli so le taksni posnetki, kjer lahko nekaj malega med vrsticami zaznati. Da je bil res tam in da res daje zelo velik pomen temu. Veliko vecji pomen kot nam ga danes zelijo prikazat, da gre za nekaksne nepomembne ekspedicije. Byrd je samo en majhen koscek mozaika, dokaj nepomemben. Ne vem zakaj ste se tako spotaknili ob njega.

Bluziš.
Ob vele-oh-sploh Byrda sem se spotaknil jaz. In izkaže se, da ni tisto, kar mu pripisuješ. Baje obstaja izgubljeni dnevnik, tega sploh še nisi povlekel ven.

Aston_11 ::

ftzj je izjavil:

clovek, ki razmislja z lastno glavo zblojen?
Ti ne razmišljaš. Ti blodiš.

chort ::

mahoni je izjavil:

Ste pa zasli s teme.
Torej imamo sledece:
- ravnozemljase
- globusarje
- votlozemljase

Se kaj?
Namrec brez zajebancije, ko tole vse pisete mi pocasi postaja vse jasno. Ta frend je tudi nekaj omenjal neke skrivne svetove. OMG bom moral res razmisliti s kom se druzim.

Al pa pac to temo dat na stran.

Mahoni, padel je v zaprto zanko samopotrjevanja idiotskih "teorij". FB mu verjetno kaže samo še flat earth imame, interpretatorje izjav in podobne sralce. Če ti je kaj do njega, vztrajaj, sicer nima smisla.

ftzj ::

Vse kar sem napisal ni na mojem zeljniku zraslo. Internet je tako velik, da se da najt tudi tiste znanstvenike, ki so cenzurirani in tiste, ki se jih skriva iz mainstream medijev. Znam pa povezat razlicne kosce mozaika v eno celoto in razmisljat. Ne takoj uzet znanje iz ucbenikov, ki jih vam pomolijo pod nos. Ja, silijo da se napiflamo, taksen je sistem. Ampak to ne pomeni, da moras nujno verjet v napiflano gradivo.

Kaj res delate 24ur na dan, sluzba, otroc, igrice in nepomembne stvari? Res nimate casa za preverjanje vseh lazi, ki jih vam vsak dan lazejo. Kako je mogoce, da se vedno niste odkrili, koliko lazi je vsak dan v uradnih medijih. Samo ce preberete komentarje ali vidite uzunaj kaj se dogaja, vidite da je nekaj hudo narobe.

Aston_11 ::

ftzj je izjavil:

Vse kar sem napisal ni na mojem zeljniku zraslo.

Seveda ne, ker ne znaš razmišljati. Kopirati in bloditi, ftw.

chort ::

TheBlueOne je izjavil:

ftzj je izjavil:

Sole vas ucijo piflanja in ne razmisljanja z lastno glavo. Zgodovino pisejo zmagovalci. Subjektivno. Ucijo vas tisto, za kar vas potrebujejo. Za delovno silo. Od programerjev za novo web kontrolo ljudtva, do raznih sluzabnikov. Za vladarja vas noben ne bo solal. Stranke se menjajo, vladarji iz sence ostajajo isti. Demokracija je samo navidezna. Delijo narod za lazjo kontrolo. Zakaj noben tega ne pogrunta? Ker vam perejo mozgane in ne zelijo, da bi razmisljali po svoje. Kaj je lazje kontrolirat? Neumne ali tiste, ki so celo pametnejsi od vladarjev?


Dej no dej. Morda pa smo in on it? To nisi pomislil? Kaj pa ce nekateri gremo tu in tam na severni pol gledati v luknjo? Kaj ce smo del farma zarote? Kako ves, da te ze nimamo na piki, ker si nasel tocno prave YT videe? Saj ves da nas mora biti ogromno. Celo solstvo, cela vojska, raziskovalci, znanost, NASA, vlade, farmacija itn. Tam ca. 30% nas pozna resnico ampak seveda mora nekdo se delati za nas. Ostalih 69% drzimo v neznanju 1% pa vas najde vso skrito znanje na YT. Ampak nimate sans, ker imamo oblast! WAHAHAHA

Morda pa smo pametnejsi od valdarjev, saj vladarjo so ja samo nase marionete. Jaz recimo nimam sumnikov, mar je to naklucje ali dokaz, da Slovenijo nadzoruje tujina. Pomisli kaj delas. Morda je ST zraven in imamo tvoj IP... Kaj pa ce je vse res? ;(


Fak, zdej si me pa izdal. Že tako se družim s polarnimi raziskovalci in poznam resnične skrivnosti o obliki zemlje, ki so znane samo posvečenim, zdej pa še to. :D

ftzj ::

Aston_11 je izjavil:

ftzj je izjavil:

Vse kar sem napisal ni na mojem zeljniku zraslo.

Seveda ne, ker ne znaš razmišljati. Kopirati in bloditi, ftw.

Nic se ni spremenilo iz casa verovanja v religije, verskih fanatikov. Le da so se preselili v razne svetovne organizacije, politike, podkupljeno in cenzurirano znanost. Vi pa ostali verniki, samo da zdaj verjamete nekomu drugemu. Slepo verovanje. Glavni mediji so v rokah mogoce 4 oseb. Raziskovalnega novinarstva skorajda ni vec. Skoraj vsi mediji plonkajo, copy paste. Zdravstvo, cel svet dobi navodila od ene organziacije za zdravstvo, ki prejema ogromne zneske donacij od korporacij z razlicnimi interesi. A je to prav? Da nam korporacije vladajo? Da svetujejo vladam? Da na internetu korporacije dolocajo kaj je resnica, kaj je potrebno cenzurirat? A je prav, da lahko tiskajo denar iz nic. Tiskajo po potrebi kolikor zelijo. Kupijo vse.

TheBlueOne ::

ftzj je izjavil:

Vse kar sem napisal ni na mojem zeljniku zraslo. Internet je tako velik, da se da najt tudi tiste znanstvenike, ki so cenzurirani in tiste, ki se jih skriva iz mainstream medijev. Znam pa povezat razlicne kosce mozaika v eno celoto in razmisljat. Ne takoj uzet znanje iz ucbenikov, ki jih vam pomolijo pod nos. Ja, silijo da se napiflamo, taksen je sistem. Ampak to ne pomeni, da moras nujno verjet v napiflano gradivo.

Kaj res delate 24ur na dan, sluzba, otroc, igrice in nepomembne stvari? Res nimate casa za preverjanje vseh lazi, ki jih vam vsak dan lazejo. Kako je mogoce, da se vedno niste odkrili, koliko lazi je vsak dan v uradnih medijih. Samo ce preberete komentarje ali vidite uzunaj kaj se dogaja, vidite da je nekaj hudo narobe.


Meni se zdis neskoncno zanimiv, ne vem kako lahko kdo tako ucinkovito pride do resnice. Le zakaj nekateri razmislajte s svojo glavo in ugotovite, da je resnica tako zelo preprosta! Bodi brez skrbi, dokaze ze pospravljamo. Moram povedati mojim nadrejenim sofom iz vesolja, da ste nam na sledi! Jaz ne vem kako si predstavljate, da se lahko upirate, imamo vojsko, vemo vse, samo ti pa si res usel izpod radarja. Ampak nic vec!

ftzj ::

Veste, da so drzave po svetu podpisovale tajni sporazum ACTA? Ste ze pozabili na to? Kako je mozno, da drzave brez vednosti navadnih drzavljanov podpisujejo sporazume, ki so v skodo navadnim ljudem in v korist korporacijam. Ce se je to zgodilo, zakaj mislite, da je to osamljen primer. Mislite, da je to edini tajni sporazum podpisan? Zakaj naivno mislite, da ni vec tajnih sporazumov? Kako lahko se vedno slepo zaupate in verjamete, ce se to dogaja v skodo vas in v tajnosti? Mi lahko kdo razlozi? Kako lahko po vsem tem zaupate?

chort ::

ftzj je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

ftzj je izjavil:

Vse kar sem napisal ni na mojem zeljniku zraslo.

Seveda ne, ker ne znaš razmišljati. Kopirati in bloditi, ftw.

Nic se ni spremenilo iz casa verovanja v religije, verskih fanatikov. Le da so se preselili v razne svetovne organizacije, politike, podkupljeno in cenzurirano znanost. Vi pa ostali verniki, samo da zdaj verjamete nekomu drugemu. Slepo verovanje. Glavni mediji so v rokah mogoce 4 oseb. Raziskovalnega novinarstva skorajda ni vec. Skoraj vsi mediji plonkajo, copy paste. Zdravstvo, cel svet dobi navodila od ene organziacije za zdravstvo, ki prejema ogromne zneske donacij od korporacij z razlicnimi interesi. A je to prav? Da nam korporacije vladajo? Da svetujejo vladam? Da na internetu korporacije dolocajo kaj je resnica, kaj je potrebno cenzurirat? A je prav, da lahko tiskajo denar iz nic. Tiskajo po potrebi kolikor zelijo. Kupijo vse.

In še bolj nam bodo vladale, če bodo imele ljudi, ki se pustijo tako zavesti kot si se ti.
Nihče ne pravi, da je s svetom vse ok. Nihče ne pravi, da nima kdo kakšne skrite agende. Niti pod razno pa ni vse povezano v eno svetovno kabalo. Ne pripisuj zlim namenom stvari ki jih lahko pojasniš s človeško neumnostjo.

Primer korone: Pride virus na kitajsko, mediji zaradi večje prodaje naredijo paniko, ljudje naredijo paniko in pritisnejo na vlade da vse zaprejo, vlade vse zaprejo ker so že kitajci vse zapirali, ljudje popizdijo ker so zaprti (eni in isti), vlade vse odprejo, ljudje pizdijo ker je pa zdaj odprta pot k sosedom...
Resno misliš da je tukaj zadaj kaj več od poskusov stroke, da razloži relativno preprosto stvar (ne vemo dovolj o virusu, dejmo se malo čuvat), poskusov vlade, da je ljudstvo ne vrže (dejmo zapret, sej so že kitajci, pa dejmo odpret, sej ni tako hudo), in neskončne panike ljudi, ki so premalo obveščeni in letajo kot kure brez glave?

sunshine403 ::

ftzj je izjavil:

Ucijo vas tisto, za kar vas potrebujejo.

Ena stvar mi pri vseh teh modelih nikoli ni bila jasna. Zakaj vedno govorite o vas in nikoli o nas. V katere sole ste VI hodili? V katerem svetu VI zivite? V katerih sluzbah VI delate? Katere davke VI placujete, da se VAS to nikoli ne tice?
Ok tisto o solah v katere ste hodili mi je jasno... v nobene, ker drugace ne bi bili tako "razgledani" kot ste, ampak vse ostalo me pa vseeno zanima, kako da nikoli niste VI zraven.

TheBlueOne ::

@ftzj, mi smo del tega. Kako ti ni jasno. Pac poracunaj koliko nas mora biti. To so celi sistemi. Priblizno 30% nas tako ali tako ve kaj je recnica. Poglej anketo ST place in takoj ti bo jasno, da smo tukaj vecioma del te zarote. Kdo pa bo placal nekega programerja 60kEUR?

Pac si izbrav iluminati forum in razkril vse skrivnosti, od kot imas informacije itn. Ti bos kriv za zaton resnice, tako da hvala. Kdo bi si mislil, da je resnica na YT ;(

Zgodovina sprememb…

ftzj ::

Poglejte si Luc Montagnier, ki pravi, da so razlicni znanstveniki pod pritiskom, ker so dokazali, da je covid 19 umetno ustvarjen. prepovedano je znanstveno dokazovati poreklo covid 19. Vse njihove dokaze so umaknili. A se vi zavedate v kaksnem svetu zivimo? To so besede nobelovega nagrajenca. Je pa ze toliko star, da mu je mogoce vseeno. Povedal je, da njemu ne bo noben grozil. Ce je to res, potem zivimo v eni veliki cenzuri. Ena velik fejk sistem.

TheBlueOne ::

Z njim smo opravili. Imamo vec kot dovolj mnenj, ki ga negirajo, raziskav itn. Kaj nisi opazil da smo vse utisali? En posebnez nam se nikoli ni delal skode. Mimogrede, se veselis, da se bos cepil, kako lepo bomo zasluzili.

Nam v farma lobiju je vazno samo, da so ljudje dlje zdravi in dlje zivijo, da nam dlje suznnjite! Morda vas malo cepimo proti inteligenci, samo da ste bolj kakor v KNS. Ampak treba bo zopet cepit, ker ugotavljate, da je fizika pravzaprav zelo preprosta in vsem razumljiva!

Zgodovina sprememb…

sunshine403 ::

TheBlueOne je izjavil:

Morda vas malo cepimo proti inteligenci

Na zalost to ne bo ne potrebno niti ne mogoce. :))

TheBlueOne ::

sunshine403 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Morda vas malo cepimo proti inteligenci

Na zalost to ne bo ne potrebno niti ne mogoce. :))


Ja, bo nujno, ker ocitno ne hodijo vsi v solo, kjer jih primarno poneumljamo.

sunshine403 ::

Dvomim da je pri nekom kot je ftzj potrebno. Razen ce ste ga ze cepili. V tem primeru pa je lep dokaz da cepivo hudo dobro deluje :))

TheBlueOne ::

Vedno nam kateri ugre skozi sito. On verjetno ni maral sole, se ni pustil trenirati in sigurni ni prisel do ultimativne stopnje, kjer usposobimo take, ki to pridigajo naprej, tako imenovane fakultete.

Ampak cepivo se deluje, ker je raztresel vse skrivnosti in od kod so... ;(

Zgodovina sprememb…

mahoni ::

Evo frend se nabija. Druga svetovna vojna je bila ravno zaradi teh podzemnih svetov. Sem mislil, da bom diskutiral o ploscata vs okrogla zemlja, ampak tle imam vecji problem ploscana in o drugih svetovih je govora vs okrogla zemlja.:O

TheBlueOne ::

@ftzj je vse razsvetlil, da je ploscata zemlja bila narejena samo zato, da pravi teoretiki zarot izgubljajo na ugledu. Ampak nic vec, sedaj se zavedamo, da se minjoni zavedajo.

ftzj ::

Nic nisem razkril skrivnosti. To so ze vse storili drugi. Vse imate na internetu. Pa veste, da internet ni samo 24kur pa rtvslo, cnn in druga trobila? A veste, da nismo v osemdsetih letih, kjer imamo na voljo samo televizijo in nekaj kontroliranih programov? Zakaj se vedno spremljate cist iste programe, samo da so se zdaj preselili na internet? Resno? Sledite iste, ki so vam ze prej pral mozgane s svojo propagando.

mahoni ::

@ftzj
A lahko prosim te teorije zarot pises v drugi temi. Tle sem hotel dobiti namige od ljudi, ki nekaj vedo konkretnega. Da se naucim, da lazje debatiram.

Dost mam poslusanja teh jebenih zgodbic o nekih kuscarjih pod zemljo, o fakin 7 zemlj, o pizdi materni in ne vem kaj se.

Internet je res postal greznica, odkar se vsakmu dovoljuje, da lahko objavi kar ce.

Prosim al se drzi teme ali pa res odpri si svojo temo.

TheBlueOne ::

@ftzj mi nimamo casa slediti vsemu na YT, ker dekadenca je le casovno pozresna zadeva. Zato pa hvala, vidim, da bo kmalu treba cepiti!
@mahoni, od kod ves za kuscarje?

Zgodovina sprememb…

chort ::

mahoni, nimaš šans. Ker na drugi strani ni argumentov za kontriranje tvojim argumentom se zelo hitro debata preseli na nekaj drugega, kjer pač nimaš argumentov. What about, pa te fore.

TheBlueOne ::

Lahko pa se zabavas, da mine cas, ce ga je treba skuriti... :D Pocakajte, da admini izbrisejo poste. Se bo teoretik zarot pokakal.

Zgodovina sprememb…

chort ::

Oja, čas kar leti (še malo pa mi bo sprocesiralo). In ja, zelo sočustvujem z moderatorji :D

mahoni ::

TheBlueOne je izjavil:

@ftzj mi nimamo casa slediti vsemu na YT, ker dekadenca je le casovno pozresna zadeva. Zato pa hvala, vidim, da bo kmalu treba cepiti!
@mahoni, od kod ves za kuscarje?

Soseda...vegan se povrhu. V casu korone me je poklicala in zacela govorit o nekem totalnem kaosu, da bojo zapiral vse velike vodje, pedice...in da so to kuscarji. Pizda ne vem, kako srecam samo take ljudi.

ftzj ::

Glede kuscarjev ti povem, da ni potrebno vse verjet. A ves kako deluje sistem? Ce jim kaj uide na internet, kar je drzavna ali vojaska skrivnost, se zacnejo organizirat v sirjenju dezinformacij. Naprimer uide jim recimo nsa prisluskovanje, recimo. Potem povezejo tisto odkrito resnico in dodajo kaksne neumnosti, recimo kuscarje ali ploscato zemljo, tako da diskreditirajo celotno teorijo in da jim noben ne verjame. Zdaj ves, zakaj je toliko fejk teorij zarot na internetu. Ker tako obvladujejo informacije. Delajo zmedo, tako da iskalci resnice tezje pridejo do prave resnice. Tisti povprecni ljudje, ki hodijo v sluzbo, solo itd pa itak nimajo veliko casa za globje raziskave kaj je res in kaj ne.

c3p0 ::

ftzj je izjavil:

Vse kar sem napisal ni na mojem zeljniku zraslo. Internet je tako velik, da se da najt tudi tiste znanstvenike, ki so cenzurirani in tiste, ki se jih skriva iz mainstream medijev. Znam pa povezat razlicne kosce mozaika v eno celoto in razmisljat. Ne takoj uzet znanje iz ucbenikov, ki jih vam pomolijo pod nos. Ja, silijo da se napiflamo, taksen je sistem. Ampak to ne pomeni, da moras nujno verjet v napiflano gradivo.


Snov pride v učbenike, pa čeprav je "le" teorija, ker se je nekomu to vse skupaj zdelo logično? Nič druga? Bodo tvoji Mitići izumili novo matematiko, fiziko, ali le nakladali? Noben ne bo šel izpeljevat dokazov, ker si en teoretik tako želi. Malo se bo pa vsaj moral potrudit. Ampak, ker nima osnov, bo ostalo pri nakladanju in raznih pepčkih, ki mu verjamejo na besedo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Grega3 ::

Haha tako zanimivega branja pa že dolgo ne na tem forumu. Votlozemljaši so postali huda konkurenca faltherjem hahahaha

Aston_11 ::

ftzj je izjavil:

Sledite iste, ki so vam ze prej pral mozgane s svojo propagando.
Točno to ti škodi. Beeeee.

showsover ::

No, recimo, da je Zemlja ploščata in/ali votla...

In kaj potem?

Ker gre tu, izgleda, vseeno bolj za votlo z oblaki zakritim vhodom na Antarktiki, kaj, kakšne spremembe bi to vedenje pomenilo za nas? Najbrž nič dobrega, ali?

Na kratko, prosim.

dexterboy ::

ftzj je izjavil:

Prvi del od treh delov. Obstajata tudi drugi del in tretji del. Kjer razlozi vse o vesolju, tudi o votlih planetih. ANTIGRAVITACIJA - NEVERJETNA HIPOTEZA srbskega fizika Gorana Mitića !!! Po dvournem intervjuju sem moral priznati, da hipoteza, ki jo je predstavil gospod Mitić, resnično odgovarja na vsa vprašanja, ki pestijo današnjo znanost. Od temne snovi in temne energije do pomanjkanja mase, zaradi katere so bili uvedeni izrazi. Po Mitini hipotezi, kot jo ljudje popularno imenujejo, osnovni gradnik vesolja ni vodik, temveč kamen. Pravzaprav tekoči kamen, lava, ki v primeru zvezd vre. Med vrtenjem tekočine molekule zraka težijo k najnižjem tlaku, ki obkroža os vrtenja, in iz tega sklepa, da so zvezde znotraj votle. To pojasnjuje neobstoječo maso, ki smo jo zaradi napačne predpostavke opisali kot temno snov. POSLUŠAJTE ...

Čudežna tabletka, ki zdravi vse bolezni? Yeah, sure. Naslednjič, ko boš na kawi z agenti iz matrike, jim povej, da naj popravijo tvoj software...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nismo sami (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17432531 (27342) Cruz
»

Pod zemljo je več življenja, kot smo predvidevali

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4010049 (7311) tikitoki
»

Prevrtana Zemlja (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
5311374 (9438) gzibret

Konec sveta 2012 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21135719 (30816) bluefish

votli planeti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18234058 (31250) Ziga Dolhar

Več podobnih tem