» »

Ravna vs okrogla Zemlja

Ravna vs okrogla Zemlja

««
9 / 9
»
»»

damirj79 ::

Ti pa tudi narobe. To s telekinezo je bila neke vrate vojna, spet med rusijo in zda, pa deloma se anglija. Tu se dejansko ni slo za nobeno premoc, pac pa medijsko tekmovanje, saj so vse tri velesile treile da imajo nekaj. So pa rusi so mocno zeleli dobiti vsaj to tekmo, ker jim dirka v vesolje ni uspela. Dokumentarcev na to temo je kar nekaj, tudi na jutub, ce ti je ze referenca in to malo bolj referenca kot neki janko. V glavnem so vsi tri imeli neko osebo, ki naj bi bila sposobna premikat predmete, zvijat zlice itd. Za zda in rusijo ste ze napisali imena, anglija si je prisvojila (ukradla) uri gellerja. Zanimivo nobena druga drzava ni imela takega cloveka, se bolj zanimivo, da sedaj ni vec nobenega, pa tudi v preteklosti ni kaj dosti tega bilo.

FireSnake ::

ftzj je izjavil:

Janko Mihelic iz Slovenije pravi, da je veckrat videl na lastne oci premikanje oziroma telekinezo.


No, toliko o kredibilnosti.
Pravi ™.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

HitraSperma ::

Haha kera huda tema, kmalu boste prišli da ta forum ne obstaja, ampak je izmišljotina lizard vesoljcev, ki jih vodi Gates in Kučan.

P.s. v resnici pa to hoče vam vcepiti v glavo Janša, ki je v resnici iz venere, ampak njegovi vojšcaki sproti brišejo dokaze iz wiki in youtube.
fgdsfjk

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Spermič, dobro si povzel način, na katerega zagovorniki "dokazujejo".
Kar povezujejo stvari. Pa ima to smisel, ali ne.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

ftzj ::

Slabo ste povzeli, ker Tesla je namrec vse to dokazal. Pa ne samo Tesla.
O Tesli in teslinih znanjih pa ocitno ne veste kaj dosti. Se vidi, zakaj solski sistem le bezno omenja Teslo. Ucite se mogoce 20 minut vsega skupaj. Kar je smesno malo glede na to kako pomembno znanje se nahaja v Teslinih delih. Na zahodu je se hujse, kjer se pritozujejo, da se o Tesli sploh nicesar ne ucijo v soli. Vse kar vedo o Tesli, so zvedeli od profesorjev in znanstvenikov, ki imajo predavanja na internetu. Tako, da prihod interneta ima najvec zaslug za vse vecjo popularnost Tesle in njegovih del med svetovno populacijo.

showsover ::

Ftzj, recimo, da imaš prav in da smo ostali neuke ovce (saj ne zanikam)... Kako ti to vedenje, kaj je in kaj ni, pomaga v življenju? Meni osebno deluje, da je to zate v bistvu dodatno breme. Sem namreč toliko enostaven in potrošniško naravnan, da če nekaj tako velikega vem, drugi pa ne, da pač želim kakšno korist potegniti zase, celo za druge, navsezadnje bi si zaslužil... Zagotovo pa ne bi investiral svojega časa v pisanje na slo-tech.com forumu.

ftzj ::

Ne, razmisli na drug nacin. Se nikoli nisem bil tako srecen. Ker sem spoznal, da ima clovek skoraj neomejene moznosti. Ljudje ucenci so pametni in niso krivi, ce se jih uci nekaj, kar ni tako pomembno. Ucenci niso krivi, da se necesa ne ucijo. Ampak odkar je prisel ven internet so moznosti neomejene v vsakem pogledu. Vse kar potrebujete je cas, voljo in zeljo za znanjem. Tesla nam je zelel prenest svoje znanje, ker je vedel, da bi zelo spremenil svet in ljudi na bolje. Potem je prisel cas, ko so doloceno znanje elite skrivale samo zase. Izkoristite internet. Je nekaj najboljsega kar se nam je zgodilo zadnjih 50 let.

showsover ::

Glede interneta se strinjam, da je odlična iznajdba, saj omogoča kar v redu kariero že od prvega dneva.
Domneve o votli/ploščati Zemlji in reptilijancih in Anunakijih itd. so mi precej mimo. Ne pravim pa, da niso zabavne.
S Teslovimi neuresničenimi plani si pa nimam kaj veliko pomagati...
Se vidi, da sem v resnici zelo enostaven človek.

sunshine403 ::

ftzj je izjavil:

Izkoristite internet. Je nekaj najboljsega kar se nam je zgodilo zadnjih 50 let.

Ja in ne. Ce pogledam recimo tebe, je internet nekaj najslabsega kar se je lahko zgodilo clovestvu.... par takih "genijev" in ze je pol interneta "dokazov" da ima zemlja luknje in je votla. Jebes znanstvene razlage in dokaze, kdo bo pa bral in studiral to, ce lahko poslusas noro razlago nekega "genija" na YT.

ftzj ::

showsover je izjavil:


Domneve o votli/ploščati Zemlji in reptilijancih in Anunakijih itd. so mi precej mimo. Ne pravim pa, da niso zabavne.

Sem ze razlozil o laznih teorijah zarote, na 4. strani v tej temi. Glede kuscarjev, votle zemlje in ostalih. A ves kako deluje sistem? Ce jim kaj uide na internet, kar je drzavna ali vojaska skrivnost, se zacnejo organizirat v sirjenju dezinformacij. Naprimer uide jim recimo nsa prisluskovanje, recimo. Potem povezejo tisto odkrito resnico in dodajo kaksne neumnosti, recimo kuscarje ali ploscato zemljo, tako da diskreditirajo celotno teorijo in da jim noben ne verjame. Zdaj ves, zakaj je toliko fejk teorij zarot na internetu. Ker tako obvladujejo informacije. Delajo zmedo, tako da iskalci resnice tezje pridejo do prave resnice. Tisti povprecni ljudje, ki hodijo v sluzbo, solo itd pa itak nimajo veliko casa za globje raziskave kaj je res in kaj ne.

c3p0 ::

V eno od teh pasti si naivno padel tudi ti. Enkrat si boš to priznal, no, mogoče.

ftzj ::

Teslino znanje imas na voljo na internetu. Znanstveniki in profesorji, njihove knige, ucbeniki, teslina dela, vse dobis na internetu, kjer ni politike in ucnega nacrta. V solah vam omejujejo teslino znanje na 20 minut, kar je ekstremno malo za tako pomembno znanje.

ftzj ::

c3p0 je izjavil:

V eno od teh pasti si naivno padel tudi ti. Enkrat si boš to priznal, no, mogoče.


Seveda, tudi jaz sem bil ucenec. Tudi jaz sem na internetu naletel na mnogo nepreverjenih informacij. Ampak za razliko od mnogih nisem verjel le na besedo. Namesto igric, sluzbe, sole, zuranja nekateri radi berejo in preverjajo dejstva. Internet obstaja ze kar nekaj let. Ce si vsak dan vzames vsaj 5 ur se kar nabere.

HitraSperma ::

Se lahko teoretiki zarote enkrat poenotijo katere platforme so bad in fake news in katere OK? Sedaj imamo:
* Wiki - bad
* Šole - bad
* MSM - bad
* Youtube - very good / excellent
* Internet - bad (razen youtube in določenih linkov - predvidevam da na deep web-u)

Da vem, kaj naj sedaj gledam - trenutno mi ni jasno, kaj lahko upoštevam pri mnenju in kaj ne.

Lahko bi se naredilo svoj google iskalnik, ampak samo po "approved" straneh, ki niso pod vplivom reptiliancov in Kučana.
fgdsfjk

ftzj ::

Se to. Na internetu obstaja dost botov. Zraven tega pa tudi infiltiranih placancev, resnicnih oseb, ki namenoma povzrocajo zmedo. Drugac izjava, da si ne mores pomagat z neuresnicenimi teslinim delom je ena najvecjih zavajanj, kar obstaja trenutno v nasi druzbi. Ko bi le vedeli kaj vse se da s teslinim znanjem. Svet bi popolnoma spremenili na bolje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

mahoni ::

No jaz sem imel sosedo, ki mi je aprila "napovedala", da bodo iz podzemlja prisli kuscarji, ki bodo pospravili elito in omogocili ljudem normalno zivljenje.

In to so informacije iz interneta.

Glede na to, da so si nekateri ljudje dejansko vbzrigavali dez. sredstvo v telo, ker je Trump tako rekel, da je fajn, me vec niti ena taksna zgodba ne zacudi.

showsover ::

ftzj je izjavil:

Drugac izjava, da si ne mores pomagat z neuresnicenimi teslinim delom je ena najvecjih zavajanj, kar obstaja trenutno v nasi druzbi. Ko bi le vedeli kaj vse se da s teslinim znanjem. Svet bi popolnoma spremenili na bolje.

Ok, torej, kaj si že ti, ftzj osebno, naredil glede tega, kar si prebral od Teslinih planov?
Pa če tam piše, da lahko letimo z nadsvetlobno hitrostjo, tega ne moreš narediti iz svojega dvorišča, ali?
Če pa potrebuješ investicije, strokovnjake, dovoljenja, monterje, energijo, itn...
Misliš, da boš to res pridobil preko forumov in youtube linkov? In da boš prvi?
Ne vem, koliko si star, ampak jaz se svojih osebnih omejitev kar v redu zavedam.
In domnevaš, da boš prvi to poskusil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

ftzj ::

mahoni je izjavil:

No jaz sem imel sosedo, ki mi je aprila "napovedala", da bodo iz podzemlja prisli kuscarji, ki bodo pospravili elito in omogocili ljudem normalno zivljenje.

In to so informacije iz interneta.

Glede na to, da so si nekateri ljudje dejansko vbzrigavali dez. sredstvo v telo, ker je Trump tako rekel, da je fajn, me vec niti ena taksna zgodba ne zacudi.

Zavajanje. Trump je tako kot Luc Montagnier, nobelovec za viruse, objavil zdravilo, katerega ime ne smem napisat. Tisti tvit je bil cenzuriran in tudi znanstveni dokazi nobelovca Montagniera odstranjeni. Pa tudi drugih skupin znanstvenikov, ki so dokazali umetno poreklo covid. Za kuscarje pa sem ze razlozil, da mesajo resnico in dodajo taksne neumnosti, da jim potem noben vec ne verjame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

showsover ::

ftzj je izjavil:

Trump je tako kot Luc Montagnier, nobelovec za viruse, objavil zdravilo, katerega ime ne smem napisat.

Zakaj ne smeš napisati objavljenega imena zdravila? Pošlji mi, prosim, zs, bom napisal na forum jaz.

salesky ::

ftzj je izjavil:

Teslino znanje imas na voljo na internetu. Znanstveniki in profesorji, njihove knige, ucbeniki, teslina dela, vse dobis na internetu, kjer ni politike in ucnega nacrta. V solah vam omejujejo teslino znanje na 20 minut, kar je ekstremno malo za tako pomembno znanje.


In katera Teslina znanja misliš, da bi se mogli še učit v šoli?

20min v šoli :) Na kako šolo pa si ti hodil oz. še hodiš? Že o izmeničnem toku se več učiš kot 20 min, pa ga je Tesla iznašel.

showsover ::

Ok, objavljeno zdravilo, ki se ga ne sme napisati: Hydroxychloroquine

ftzj ::

salesky je izjavil:

ftzj je izjavil:

Teslino znanje imas na voljo na internetu. Znanstveniki in profesorji, njihove knige, ucbeniki, teslina dela, vse dobis na internetu, kjer ni politike in ucnega nacrta. V solah vam omejujejo teslino znanje na 20 minut, kar je ekstremno malo za tako pomembno znanje.


In katera Teslina znanja misliš, da bi se mogli še učit v šoli?

20min v šoli :) Na kako šolo pa si ti hodil oz. še hodiš? Že o izmeničnem toku se več učiš kot 20 min, pa ga je Tesla iznašel.


Meni so zanimive teme kot naprimer free energy, potem telepatija, telekineza in celo zmoznost potovati skozi prostor-cas. Potem zanimiva mi je tudi tema, da se materija lahko prilagodi cloveku. To bi bilo fajn, ce bi se ucili v solah. Ampak problem je, ce bi se to naucili, da bi lahko spremenili svet okrog sebe po svoji meri. Kar za elito verjetno ni ravno dobro, predvidevam.

mahoni ::

ftzj je izjavil:


Meni so zanimive teme kot naprimer free energy, potem telepatija, telekineza in celo zmoznost potovati skozi prostor-cas. Potem zanimiva mi je tudi tema, da se materija lahko prilagodi cloveku. To bi bilo fajn, ce bi se ucili v solah. Ampak problem je, ce bi se to naucili, da bi lahko spremenili svet okrog sebe po svoji meri. Kar za elito verjetno ni ravno dobro, predvidevam.

Mislis potem Stargate in podobne serije, da bi gledali v solah?

ftzj ::

Ne gledam tega, Ampak verjetno se najde kaksen namig tudi v filmih, ker dost reziserjev in scenaristov je clanov prostozidarskih loz, kjer se zbira pravo znanje. Tesla je bil genij v tem in je dokazal kaj vse je mozno. Danes uporabljamo le manjsi del tistega, kar bi lahko.

TheBlueOne ::

ftzj je izjavil:



Meni so zanimive teme kot naprimer free energy, potem telepatija, telekineza in celo zmoznost potovati skozi prostor-cas. Potem zanimiva mi je tudi tema, da se materija lahko prilagodi cloveku. To bi bilo fajn, ce bi se ucili v solah. Ampak problem je, ce bi se to naucili, da bi lahko spremenili svet okrog sebe po svoji meri. Kar za elito verjetno ni ravno dobro, predvidevam.


Free energy ni problem, gres solarno.

Kaj ot tega lahko demonstriras:
- Telepatija
- Telekineza
- Potovanje skozi cas

Skozi prostor znamo potovati vsi.

Kaj od tega lahko vsaj deloma eksperimentalno dokazes? Zakaj nic od tega nihce se ni eksperimentalno dokazal oziroma zakaj so vse trixterje do danes ovrgli?

Ce poznas koga, ki je sposoben kaj takega demonstriratu pod kontroliranimi pogoji izvoli:

List of prizes for evidence of the paranormal @ Wikipedia

damirj79 ::

ftzj je izjavil:

salesky je izjavil:

ftzj je izjavil:

Teslino znanje imas na voljo na internetu. Znanstveniki in profesorji, njihove knige, ucbeniki, teslina dela, vse dobis na internetu, kjer ni politike in ucnega nacrta. V solah vam omejujejo teslino znanje na 20 minut, kar je ekstremno malo za tako pomembno znanje.


In katera Teslina znanja misliš, da bi se mogli še učit v šoli?

20min v šoli :) Na kako šolo pa si ti hodil oz. še hodiš? Že o izmeničnem toku se več učiš kot 20 min, pa ga je Tesla iznašel.


Meni so zanimive teme kot naprimer free energy, potem telepatija, telekineza in celo zmoznost potovati skozi prostor-cas. Potem zanimiva mi je tudi tema, da se materija lahko prilagodi cloveku. To bi bilo fajn, ce bi se ucili v solah. Ampak problem je, ce bi se to naucili, da bi lahko spremenili svet okrog sebe po svoji meri. Kar za elito verjetno ni ravno dobro, predvidevam.


A ti dejansko razumeš od Tesle free energy koncept?

ftzj ::

Zato, ker je sistem informacij, ki prihajajo do tebe in vseh nas, zelo filtriran. Ce informacija ne pride do tebe, se ne pomeni, da nekdo to ni storil ali dokazal. Verjetno veste, da na svetu obstajajo vojaske top secret skrivnosti. Torej vsi vemo, da se dolocena tehnologija izdeluje v tajnosti. Kaksna tehnologija, je vprasanje in obcutljiva tema. Ne zelim spekulirat o tem se posebej ne v tej temi.
Za telekinezo sem vam ze povedal, za rusinjo. Obstaja dokumentarc in tajni dokumenti. Odprite posebno temo, to sem vam ze vsaj trikrat povedal. Za potovanje skozi prostor-cas se mi trenutno ne da iskat, spomnim se da sem nekaj bral o tem na strani DR. Osmanagica, ki opisuje tajni projekt o potovanju skozi cas. V resnici cas sploh ne obstaja. Kvantna fizika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

damirj79 ::

Pa sej so še vsakega telekinezarja razkrinkali, tudi to rusinjo. Imaš na jutubu, če ti je to referenca. Danes, 40 let po obdobju, ko so telekinezarji rasli kot gobe po dežju, ni več ne duha ne sluha o nobenem. Poznaš kakšnega?

Zmajc ::

Telekineza in podobne stvari so stvar polpretekle zgodovine, vojaška znanost se precej bolj fokusira na stvarne zadeve kot so AI podkrepljeni drone swarmi, smart weapons, exo-skeleti, itd.

TheBlueOne ::

ftzj je izjavil:


Za telekinezo sem vam ze povedal, za rusinjo. Obstaja dokumentarc in tajni dokumenti. Odprite posebno temo, to sem vam ze vsaj trikrat povedal. Za potovanje skozi prostor-cas se mi trenutno ne da iskat, spomnim se da sem nekaj bral o tem na strani DR. Osmanagica, ki opisuje tajni projekt o potovanju skozi cas. V resnici cas sploh ne obstaja. Kvantna fizika.


Zakaj potem se nihce nic ni pokazal v kontroliranih pogojih? Se pa zavedamo kako se da teke kot ti b.p. trixnit. Cold reading je dovolj, da ste cisto frapirani. :)

mihagr ::

DR.Osmanagić opisuje tajni projekt o potovanju skozi čas, a tajnega projekta pa nikjer!

FrRoSt ::

FireSnake je izjavil:

Spermič, dobro si povzel način, na katerega zagovorniki "dokazujejo".
Kar povezujejo stvari. Pa ima to smisel, ali ne.

:)):)):))

Kaj si ti janšist!??? :))

Ker hipatija je ŽENSKA!! ;)

Če tega ne razumeš/doumeš/vidiš, potem ti spodrsne na tem banana olupku! ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

TheBlueOne ::

mihagr je izjavil:

DR.Osmanagić opisuje tajni projekt o potovanju skozi čas, a tajnega projekta pa nikjer!


Ce je pa tajni. :D

hr_natakar ::

Čudežna tabletka, ki zdravi vse bolezni? Yeah, sure. Naslednjič, ko boš na kawi z agenti iz matrike, jim povej, da naj popravijo tvoj software...


Morda niti ni dalec od resnice. Namrec to kar opisujes, s tem se ukvarja kvantna fizika. Zanimiv je placebo efekt. Skoraj vsi vemo, da obstaja in deluje. Ce pogledas ugotovitve kvantne fizike, da materija na subatomski ravni je prilagodljiva do opazovalca. Mi kot opazovalci lahko ustvarjamo realnost okoli sebe. S svojimi obcutki do predmeta opazovanja. Najboljsi mozni primeri od vseh verjetnih moznih dogodkov so tisti, ki nastanejo ob nasi pozitivni naravnanosti in obcutkih do predmeta opazovanja, najsi bo zdravje ali uspeh pri zdravljenju. Zato imajo verjetno tudi pozitivno naravnani zdravniki, ki verjamejo v uspeh, vec uspeha. To velja tudi v sportu, v znanosti, povsod. Kvantna fizika dokazuje, da je materija na subatomski ravni prilagodljiva do opazovalcev. Mi smo opazovalci, ki lahko kreiramo in soustvarjamo realnost v kateri zivimo. Ce clovek verjame v uspeh je to velik korak, da se tudi uresnici.

NSA_Agent ::

ftzj je izjavil:

Se to. Na internetu obstaja dost botov. Zraven tega pa tudi infiltiranih placancev, resnicnih oseb, ki namenoma povzrocajo zmedo. Drugac izjava, da si ne mores pomagat z neuresnicenimi teslinim delom je ena najvecjih zavajanj, kar obstaja trenutno v nasi druzbi. Ko bi le vedeli kaj vse se da s teslinim znanjem. Svet bi popolnoma spremenili na bolje.


Si že razkril vse bote in plačance na tem forumu, da vem če rabi moja agencija nove ljudi in AI-je sem poslati.

ftzj ::

Za vas ni problema. Samo zamenjate nickname in problem resen, ker nimam pojma kdo stoji za uporabniskim racunom. Drugac vedno bo obstajalo neko ravnovesje med agenti matrixa in navadnimi matrix udelezenci. Ker program je tako narejen, da eden brez drugega ne gre. Programer matrixa je namenoma ustvaril kontrolorje.

sunshine403 ::

Se pravi je Matrix (in vsa nadaljevanja) posnet po resnicnih dogodkih? Cool dobro da vem... wtf... kaj ce bi res nehal gledati YT in filme ter presaltal nazaj na risanke?

ftzj ::

Ne. Filmi so v glavnem namenjeni za to, da povzrocajo zmedo. Pomesajo malo resnice z veliko neumnosti in zavajanj. Tako, da tiste, ki se jim mogoce nekaj sanja o tej zadevi, da jih povlece na napacno sled.

NSA_Agent ::

ftzj je izjavil:

Za vas ni problema. Samo zamenjate nickname in problem resen, ker nimam pojma kdo stoji za uporabniskim racunom. Drugac vedno bo obstajalo neko ravnovesje med agenti matrixa in navadnimi matrix udelezenci. Ker program je tako narejen, da eden brez drugega ne gre. Programer matrixa je namenoma ustvaril kontrolorje.


Dobro, potem še nisi razkrinkal kdo vse so moji.... mislim, NSA agenti na tem forumu.

ftzj je izjavil:

Ne. Filmi so v glavnem namenjeni za to, da povzrocajo zmedo. Pomesajo malo resnice z veliko neumnosti in zavajanj. Tako, da tiste, ki se jim mogoce nekaj sanja o tej zadevi, da jih povlece na napacno sled.


Razen matrice, ki je dokumentarec.

FireSnake ::

Kako ovržete pa tole dejstvo:
Na severni polobli voda odteka v odtok v smeri urinega kazalca.
Na južni strani je ravno nasprotno.
Na ekvatorju se sploh ne vrti.
Na ekvatorju imamo lahko odtoke par metrov narazen. Če je vmes ekvator voda odteka na različne načine.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

c3p0 ::

Tudi nebo se na J polobli vrti v obratno smer in (navidezno) okoli ozvezdja Južni križ. Ah, detajli...

FrRoSt ::

FireSnake je izjavil:

Kako ovržete pa tole dejstvo:
Na severni polobli voda odteka v odtok v smeri urinega kazalca.
Na južni strani je ravno nasprotno.
Na ekvatorju se sploh ne vrti.
Na ekvatorju imamo lahko odtoke par metrov narazen. Če je vmes ekvator voda odteka na različne načine.

:)):)):))

Na ekvatorju imajo zamašene odtoke!! ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

tone31 ::

nepismeni so nekateri

showsover ::

Pa kdo zares trdi, da je Zemlja ravna? Jaz mislim, da nihče
Je to kakšen vic, prispodoba, finta?
Je mogoče mišljeno, da je ravna na nekem omejenem segmentu?

showsover ::

Saj je tudi krožnica flat na neskončno majhnem loku.

Mogoče je v tem finta?

Mislim, v resnici dvomim, da kdorkoli trdi, da je ves planet Zemlja dejansko ravnina.

BigWhale ::

Dost je blo.
««
9 / 9
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nismo sami (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17429424 (24235) Cruz
»

Pod zemljo je več življenja, kot smo predvidevali

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
409595 (6857) tikitoki
»

Prevrtana Zemlja (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
5310659 (8723) gzibret

Konec sveta 2012 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134045 (29142) bluefish

votli planeti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18232644 (29836) Ziga Dolhar

Več podobnih tem