» »

Blokada reklam na YT

Blokada reklam na YT

Bugs ::

Pozdravljeni,

ze kar nekaj casa se ubadam s tem kako bi na YT blokiral sporocila katera so postala ze prevec vsiljiva in pogosta.
Ko sem povprasal strica Googla kako bi se resil te nadloge mi je predlagal program AdLock.
Le tega sem si potegnil na telefon vendar mi vsakic, ko ga skusam zagnati izpisuje sporocilo, da se je PROGRAM NA ZALOST USTAVIL.
Se vam morda sanja v cem je problem oz. ali poznate morda kako drugo alternativo s katero bi se resil te nesnage na YT?
Za morebitno resitev se vam ze v naprej lepo zahvaljujem.

Vanquish ::

placaj premium verzijo, ki nima reklam?

Ker reklame so namrec ravno to - da lahko gledas "zastonj". Ce bi vsi blokirali reklame tega servisa vec ne bi bilo...

Invictus ::

Pi Hole...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bigsmally ::

Youtube vanced manager apk in potem preko njega inštaliraš očiščen jutub.
Jutub dosti zasluži ko prodaja moje podatke, ne rabi še reklam kazat.

jukoz ::

Naložiš firefox, dodaš addon uBlock origin.

YouTube odpreš v desktop mode in nimaš oglasov, predvaja tudi ob ugansjenem zaslonu, ...

Facebook dev ::

bigsmally je izjavil:

Youtube vanced manager apk in potem preko njega inštaliraš očiščen jutub.
Jutub dosti zasluži ko prodaja moje podatke, ne rabi še reklam kazat.


Najboljsi predlog.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

GupeM ::

Vanquish je izjavil:

placaj premium verzijo, ki nima reklam?

Ker reklame so namrec ravno to - da lahko gledas "zastonj". Ce bi vsi blokirali reklame tega servisa vec ne bi bilo...

Ne, tale predlog je boljši. Pa še dela ne glede kje si (WiFi, 4G, 5G, računalnik, telefon, tablica, tv, ...)
Plus nekaj dodatnih featurjev (background playing, download, youtube music, ...).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

profii ::

Invictus je izjavil:

Pi Hole...


Ne blokira reklam. Edino, če jaz nimam pravih domen dodanih na listo :)

bigsmally ::

GupeM je izjavil:

Vanquish je izjavil:

placaj premium verzijo, ki nima reklam?

Ker reklame so namrec ravno to - da lahko gledas "zastonj". Ce bi vsi blokirali reklame tega servisa vec ne bi bilo...

Ne, tale predlog je boljši. Pa še dela ne glede kje si (WiFi, 4G, 5G, računalnik, telefon, tablica, tv, ...)
Plus nekaj dodatnih featurjev (background playing, download, youtube music, ...).


Saj vanced tudi dela backgroun play. Ne vem zakaj bi dajal Googlu denar za youtube red ko ga bojo itak zmetali za podporo njihovih ASMR, makeup, eating... internetnih zvezd.

rdecaluc ::

V mobilni firefox daš tale 2 addona:

Ublockorigin - za blokado oglasov

Video background play fix - dela youtube tudi pri zaklenjenem telefonu aka. V ozadju.

Veselo uporabljam že več mesecev :)
Est modus in rebus. ,typos

bigsmally ::

rdecaluc je izjavil:

V mobilni firefox daš tale 2 addona:

Ublockorigin - za blokado oglasov

Video background play fix - dela youtube tudi pri zaklenjenem telefonu aka. V ozadju.

Veselo uporabljam že več mesecev :)


Jaz uporabljam pa Brave browser ki že avtomatsko blokira reklame in ima tudi background play, samo v opcijah moraš vklopit.

saveconsult ::

https://ublockorigin.com/ naloži ublock origin ad blocker.

filip007 ::

Na telefon daš lahko Opera brskalnik ima vgrajeno blokiranje oglasov pa še hiter je, jaz imam zaznamke vse na domačem zaslonu.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

shadeX ::

bigsmally je izjavil:

Youtube vanced manager apk in potem preko njega inštaliraš očiščen jutub.
Jutub dosti zasluži ko prodaja moje podatke, ne rabi še reklam kazat.


Dafauq.

Sej podatke “prodaja” oglaševalcem, da te lahko targetirajo z reklamami.

Pa še to za “zidom” aka: želim targetirati 25 let starega moškega, ki se nahaja na območju ljubljane. Oglaševalec nima pojma kdo si ti.

bigsmally ::

shadeX je izjavil:

Oglaševalec nima pojma kdo si ti.


Daj ne nabijaj. Še banki prodajajo tvoje podatke da se odločijo če si vreden kredita.

shadeX ::

Men se zdi da ti malo nabijaš. Banka ve dovolj o mojih prihodkih na podlagi prilivov in plačilnih list. Ne potrebuje Googla za to.

Ampak seveda človek mora dobit nek razlog, zakaj bi kradel ustvarjalcem kruh, da potem lahko mirno spi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

bigsmally ::

shadeX je izjavil:


Ampak seveda človek mora dobit nek razlog, zakaj bi kradel ustvarjalcem kruh, da potem lahko mirno spi.


Sej jim simpi dost donirate da ne umrejo od lakote ker Google ne ve kaj imam na mojemu telefonu shranjeno v mapi slike in ne ve katero internetno stran sem obiskal včeraj popoldne.

d4vid ::

Yt premium, najmanj težav, pa še v ozadju igra, pa še yt music imaš. Kjerkoli se prijaviš, ni reklam. Uporabljam predvsem na TV, in je super.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

kow ::

Na androidu je (za background play) dober newPipe. Je pa apk instalacija (iz githuba).

Ales ::

NewPipe je tudi na F-droid. Imajo pa tudi svoj repozitorij, od koder so samodejne posodobitve hitrejše.

TehDucky ::

Ima kdo kakšne izkušnje s podobnimi aplikacijami za Android TV? Na telefonu uporabljam Vanced in je super, youtube na TV-ju pa gleda večinoma žena, in ko pridem mimo vidim na 20 minutnem posnetku 6 reklam in vsakič treba klikat naprej, ker so 3minute dolge in ne 5-10 sekund.
Pa še grozno prekine na črn ekran za par sekund, da se naloži reklama.

Ales ::

Nekaj časa že nisem poskusil, a NewPipe bi moral delati tudi na Android TV.

Zaradi načina delovanja je to aplikacija, ki mora biti redno posodobljena, tako da enkratna namestitev apk na Android TV ne bo dovolj na dolgi rok.

Badwolff ::

TehDucky je izjavil:

Ima kdo kakšne izkušnje s podobnimi aplikacijami za Android TV? Na telefonu uporabljam Vanced in je super, youtube na TV-ju pa gleda večinoma žena, in ko pridem mimo vidim na 20 minutnem posnetku 6 reklam in vsakič treba klikat naprej, ker so 3minute dolge in ne 5-10 sekund.
Pa še grozno prekine na črn ekran za par sekund, da se naloži reklama.


vanced sideloadaj

oracle ::

Na telefonu NewPipe, na kompu firefox + ublock origin.

wajdouc ::

rdecaluc je izjavil:

V mobilni firefox daš tale 2 addona:

Ublockorigin - za blokado oglasov

Video background play fix - dela youtube tudi pri zaklenjenem telefonu aka. V ozadju.

Veselo uporabljam že več mesecev :)

To imam jaz že nekaj let in sem čist hepi!:D Vse spletne strani so brez reklam, YT je čist in tak, kot si ga želim(o).

Bugs ::

Hvala vam za vse predloge in pomoč. Bom poizkusil omenjene programe razen YT premiuma, ker kot pravi Smally nekomu, ki služi s prodajo podatkov ne mislim še članarine plačevat. Med drugim ni še dolgo tega nazaj (po moji oceni cca. 5 let) ko smo posnetke na YT spremljali brez tega reklamnega sranja.

Hvala in Lp

bobby ::

Bromite Browser, omogoča še poslušanje v ozadju,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

buttcrack ::

TehDucky je izjavil:

Ima kdo kakšne izkušnje s podobnimi aplikacijami za Android TV? Na telefonu uporabljam Vanced in je super, youtube na TV-ju pa gleda večinoma žena, in ko pridem mimo vidim na 20 minutnem posnetku 6 reklam in vsakič treba klikat naprej, ker so 3minute dolge in ne 5-10 sekund.
Pa še grozno prekine na črn ekran za par sekund, da se naloži reklama.

https://smartyoutubetv.github.io/
ni konkurence

ima kdo kakšen predlog za nejailbreakan iphone?

Zgodovina sprememb…

bigsmally ::

Bugs je izjavil:

nekomu, ki služi s prodajo podatkov ne mislim še članarine plačevat


Ne samo to. Jaz sem kdaj dosti superčatov poslal streamerjem, kjer jutube pobere velik procent donacije zase. Potem pa so začeli dobesedno krasti donacije. Yutuber je bil banan, youtube plačuje za 3 mesece nazaj in ko te banajo tega denarja ne dobiš, in ga niti ne vrnejo donatorjem nazaj na račun!? Tudi po 10k $ je tako izpuhtelo v zrak, folk se je pritoževal in celo odvetnike najemal, a kaj bo en revež dosegel na sodišču proti mega korporaciji ki ima polno podporo vseh inštitucij za "človeške pravice"?

Sploh po temu koliko časa in pritoževanja je trajalo da so pobrisali pedo videje kjer so si spodaj v komentarjih ljubitelji majhnih otrok delili povezave, jutub ni hotel brisati ker se gre za svobodo govora in podobno bluzenje.

Drmr ::

Kako na newPipeu predvajate v backgroundu? A uporabljate external player? Po defaultu mi background play ne dela.

Edit: nasel, gumb background je potrebno pritisnit, kdo bi si mislil :D. Ga nisem takoj videl...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drmr ()

chrush ::

Uporabljam firefox desktop mode na androidu in mi po dveh minutah zaklenjenega zaslona video preneha igrat. Video background play fix nisem uspel namestiti.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

2dark ::

shadeX je izjavil:

Men se zdi da ti malo nabijaš. Banka ve dovolj o mojih prihodkih na podlagi prilivov in plačilnih list. Ne potrebuje Googla za to.



Ve. AMpak zgoj banka, na kateri ima osebni račun. Ostale banke pa ne vedo. In ostale banke še kako zanima, da prideš k njim.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

xxxul ::

buttcrack je izjavil:

ima kdo kakšen predlog za nejailbreakan iphone?

opera ne predvaja oglasov med videi, ne dela pa v backgroud; občasno pa prikaže kak text oglas...

chrush ::

chrush je izjavil:

Uporabljam firefox desktop mode na androidu in mi po dveh minutah zaklenjenega zaslona video preneha igrat. Video background play fix nisem uspel namestiti.


Jaz sem vprašal nekaj čisto drugega. Očitno bi moral odpreti novo temo.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

bobby ::

chrush je izjavil:

chrush je izjavil:

Uporabljam firefox desktop mode na androidu in mi po dveh minutah zaklenjenega zaslona video preneha igrat. Video background play fix nisem uspel namestiti.


Jaz sem vprašal nekaj čisto drugega. Očitno bi moral odpreti novo temo.


Kot prvo sploh nisi nic vpraslal.
Kot drugo so ti fantje ze podali predloge - na tvoje imaginarno vprasanje
-kot tretje, tudi jaz sem ze podal odgovor ki deluje pa ocitno tudi sprobal nisi,..

-me veseli, da se znas pritozevat brez osnove,.. Dumbass
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

chrush ::

Ti si butl. Od mojega posta naprej sem dobil predloge? Daj nauči se brat. Trotl
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

bobby ::

Preberi poste Pred tvojim postom,.. Ti sploh ne bi bilo treba postat,..
Odpri novo temo,.. Samo zato, da ti bom lahko polinkal to temo :))

Ps: a si aploh sprobal moj predlog?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bobby ()

chrush ::

Zakaj bi inštaliral še dodaten software? Če imam firefox, za katerega so v TEJ temi fantje potrdili, da deluje. Meni ne dela, ker se po približno dveh minutah ustavi. Predvidevam, da bi Video background play fix to rešil, ampak ko ga hočem namestiti, piše, da ni namenjen androidu.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

bobby ::

Pol se pa matraj s firefox stuff,.. Pa ne probat niti sprobat, je prevec za razmisljat. Bos hitreje resil tvojo zeljo, se ne bos probal predlogov, ki ti jih dajamo,.. Đizs,..

Cr se ti pa slucajno zazdi,..
Link
https://github.com/bromite/bromite/rele...

Bolj tocno:
https://github.com/bromite/bromite/rele...
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

BorutK-73 ::

Še en glas za Vanced.
https://youtubevanced.com/

Djole ::

Vanced

Dr_M ::

Pol se pa matraj s firefox stuff,..


A firefox ti je pretezek za uporabljat?
Kako sploh zivis, ce ti ze FF dela tezave?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bobby ::

Opera all the way
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

rdecaluc ::

Opozorilo vsem ki uporabljate mobilni firefox. Zadnja verzija je kompletn drek zato je NE NADGRADITE.

Kot kaže so se s podpisom nove pogodbe o financiranju z guglom odločili pritisnit beta izdelek v main release channel. Dela samo 9 addonov in čist nič drugega. Obljubljajo da bo sicer nekoč bolje ampak to ni ravno rešitev.
Est modus in rebus. ,typos

Ales ::

So po moje naredili neumnost s prehitrim prehodom na to verzijo, a kar tako svetovati, da se ne nadgradi, spet ni ok. Nov Firefox je precej hitrejši in tudi sicer tehnološko boljši.

Bi bilo pa res priporočljivo, da se uporabniki predhodno pozanimajo, ali jim kak zanje pomemben addon trenutno še ne dela.

Trenutno delajo:

uBlock Origin
Privacy Badger
Decentraleyes
Dark Reader
HTTPS Everywhere
NoScript Security Suite
Search by Image
YouTube High Defintion
Privacy Possum


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android TV aplikacije

Oddelek: Zvok in slika
264549 (1796) AllStarc
»

android youtube v ozadju je možno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
497290 (4326) AštiriL
»

Veliko več reklam na novem mobitelu

Oddelek: Mobilne tehnologije
182356 (1412) mgermo
»

Google evropskim uporabnikom Androida omogočil izbiro brskalnika

Oddelek: Novice / Android
216940 (4000) Mavrik
»

Rootanje Huawei naprav

Oddelek: Mobilne tehnologije
51076 (839) _Denny_

Več podobnih tem