» »

Dolgoročno lastništvo avtomobila

Dolgoročno lastništvo avtomobila

pirat ::

solatko je izjavil:

gruntfürmich - Rad bi te videl po 500 km/dnevno, koliko časa bi ti šlo, moraš imeti limuzino, iz katere stopiš, kot, če bi gledal malo daljši film v udobnem fotelju dnevne sobe. V novih avtih ni šans, v rabljenih v rangu 20-25k€ komot.
Če bi hotel nove, rang 50k€++ in je zelo neekonomično zgubit tak denar v kratkem času.

jasno, 500 km/dnevno delamo v povprečju vsi še pred zajtrkom. povprečen slovenec se po tvoje dnevno vozi iz Lendave v Postojno na šiht. vidimo, da si res že čisto dementen.

gruntfürmich ::

solatko je izjavil:

gruntfürmich - Rad bi te videl po 500 km/dnevno, koliko časa bi ti šlo, moraš imeti limuzino, iz katere stopiš, kot, če bi gledal malo daljši film v udobnem fotelju dnevne sobe. V novih avtih ni šans, v rabljenih v rangu 20-25kEUR komot.
Če bi hotel nove, rang 50kEUR++ in je zelo neekonomično zgubit tak denar v kratkem času.

ti imaš probleme ker ne znaš računat, pa večina slovencev zraven. ni čudno ima imate radi socializem ko so drugi skrbeli za vas bebčke.
500km dnevno pride letno čez 10k za gorivo, pa še kakšni drugi stroški zrave za par jurjev. ne vem kako dolgo boš imel takšen avto, ampak če ga imaš 10 let, ocenjujem je to cca 15% prihranka v tej dobi. to pa že ni več tako ekstremno veliko da bi bilo nedosegljivo, če se greš takšno stvar.
strošek z avtom ni samo nakup in tisti hipni fiktivni prihranek, kot mi večina naklada vsepovsod.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

mahoni ::

m0LN4r je izjavil:

Sixth leasing:
 99.-eur za Hyundai i20

99.-eur za Hyundai i20


Ali pa 89.- za stirivratno fabio.

Zakaj bi pri teh cenah sploh kupoval avto, ce je samo od A do B.

To kar si ti dal je res in izrecno samo od A do B. Eni pac mamo tudi drugacne potrebe in po potrebi zavijemo se na C in D poti...in s temi jajcki, ki izgledajo dejansko kot jajc ni sans, ne v 2020+ letu.

njyngs ::

100 ljudi, 100 želja. Vsak ima svoje potrebe in želje. Vsak ima svoj denar in z njim dela kar mu paše.

So ljudje, ki vedo kaj rabijo in temu primerno kupijo (pa naj bo to mestni jajček za 9 jurjev ali pa terenec za 100 jurjev).
Imaš pa ljudi, ki bodo kupili novi Land Rover, čeprav se 99,99% časa vozijo po lepi cesti, za tisti 0,01% pa imajo izgovor oz. kot mahoni pravi "C in D pot": 45 metrov utrjenega makedama, ko se enkrat letno odpravijo na rojstni dan k 90 let stari baki.

mahoni ::

Nekaj pozabljate. Na cesti imas zverine od avtomobilov in jaz si niti najmanj ne zelim biti v tistem momentu v eni fabiji, ce me zabije tipo z x5tko

Vi si mislite kar hocte...pac kot sem rekel izgovore bodo imeli tisti, ki jedo tuno iz lidla in kajzrco za 15 centov.

K0l1br1 ::

KAVINSKY je izjavil:

10 let stari avtomobili se prodajajo za 1/4 cene novega, lahko tudi več če so dobro ohranjeni z malo km. Še 17 let stari Clioti se prodajajo za jurja v kakor imajo klimo.
Če dobiš 1/4, je že dosti, to pomeni, da bi jaz za mojega dobil cca 4.5 jurjev, kar pa lahko samo sanjam - golf VI 2.0 TDI 110, bolj realno je enih 800. Že enih 4 let nazaj je bil po eurotaxu 6 jurjev.
Clioti pa so itak preplačan fenomen ljudi, ki mislijo, da kupujejo poceni, dejansko pa za 1/3 cene 10 let staro šajtrgo.

IL_DIAVOLO ::

mahoni je izjavil:

Nekaj pozabljate. Na cesti imas zverine od avtomobilov in jaz si niti najmanj ne zelim biti v tistem momentu v eni fabiji, ce me zabije tipo z x5tko

Vi si mislite kar hocte...pac kot sem rekel izgovore bodo imeli tisti, ki jedo tuno iz lidla in kajzrco za 15 centov.


Verjetno jem boljse, kot vi vsi skupaj.

Pac prioritete, eni pleh, drugi pa bio hrana. Vsakemu svoje.

Milijon na racunu, jaz pa 3 metre pod zemljo, ko bi moral uživat. Ne, hvala.

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

mahoni je izjavil:

Nekaj pozabljate. Na cesti imas zverine od avtomobilov in jaz si niti najmanj ne zelim biti v tistem momentu v eni fabiji, ce me zabije tipo z x5tko

Vi si mislite kar hocte...pac kot sem rekel izgovore bodo imeli tisti, ki jedo tuno iz lidla in kajzrco za 15 centov.

heh, ce tako gledas te tudi v dodge ramu lahko zbije kak tovornjak, avtobus in podobno. Poj pa gremo vsi hamerje nabavit, tiste vojaske z ojacano plocevino.
:D

mahoni ::

-valvoline- je izjavil:

mahoni je izjavil:

Nekaj pozabljate. Na cesti imas zverine od avtomobilov in jaz si niti najmanj ne zelim biti v tistem momentu v eni fabiji, ce me zabije tipo z x5tko

Vi si mislite kar hocte...pac kot sem rekel izgovore bodo imeli tisti, ki jedo tuno iz lidla in kajzrco za 15 centov.

heh, ce tako gledas te tudi v dodge ramu lahko zbije kak tovornjak, avtobus in podobno. Poj pa gremo vsi hamerje nabavit, tiste vojaske z ojacano plocevino.
:D

Upostevati je treba statistiko nesrec. In ponavadi pride do bum bum med avtomobili.

UganiKdo ::

Če upoštevam statistiko nesreč potem lahko največ za varnost naredimo s tem, da ne kršimo prometnih predpisov. Več kot z nakupom predimenziniranega vozila.

-valvoline- ::

Kodrnusa je izjavil:

Nas je profesor na faxu podučil da si lahko človek privošči avto v znesku letne plače, več ne. Ravno sem pred 14 dnevi uvozil rabljenega bmw x1 iz Nemčije za ženo. Oba sva navdušena nad avtom in moram reči da se dosedanji avti (večinoma Kie, citroen) ne morejo primerjati s takim avtom... Sem pa dosedaj imel moto da ne dam za avto vec kot 10.000 EUR, vendar sem sedaj to mnenje malo spremenil... (:
Prodajam pa sedaj Kio ceed sw 2015 z 72000Km pa ze 1 teden ni noben poklical... Mogoce sem malo pretiraval s ceno, vendar sem vseeno mislil da bo vsaj kdo poklical in malo barantal haha. Se zmeraj cakam a prvi klic (:

Zanimiv post k potrjuje mojo tezo da je z karavani konec. Let me guess, prvi SUV? Nikoli vec karavana?
:D
Kia pa zihr benciner k noben ne klice.

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

s karavani ni nic konec in tvoja teza je pac napacna. To da jim trzni delez odzirajo brezvezni SUV-i ni nic posebnega, pred tem so jim ga pa enoprostorci, pa so se vedno na trziscu in se prodajajo.
Se vec, vedno vec proizvajalcev gre pri karavanih v t.i shootingbrake razlicice, kjer je dejansko prtljaznik sekundarnega pomena ali pa crosscountry variante karavana.
Ugani, ce se prodajajo :D

IL_DIAVOLO ::

Kupejevski karavan ja.

bbbbbb2015 ::

-valvoline- je izjavil:

hojnikb je izjavil:

> 25 jurjev za 3 leta starega 320 se mi pa tudi ne zdi blazno poceni. Če je "po ceniku" 70 jurjev...mi prav dol visi.

Točno to. Uber predrago, ker v tem cenovnem rangu se pri švabih najdejo že 335i.

To je vredno max 15-20k:
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id........
Jaz osebno vec kot 15 nikoli ne bi dal.


Tale konkretno sicer ni vreden 24kEUR. Ima sicer Xdrive, je GT, ima B47 motor, tempomat ima, je avtomatik, ta del je v redu. Ima pa navadno integralno klimo, ne deljeno, ima naslabše sedeže in tapecirungo, kar je možno, ima business navigacijo, ne pro. Kakšna ogledala ima, ne vidim, gretja volana in sedežev nima, elektrifikacijo sedeža ne vidim, verjetno je nima, če ima senzor na prtljažniku, ne vidim. Nima šibedaha, če je možno parcialno podreti klop ne vidim, verjetno ne. Verjetno tudi klime za zadnje potnike nima. Sport M opcije seveda nima, prilagodljivega federunga (domnevam da) nima. Ima 148kkm. Če ima polno servisno zgodovino, potem je to vredno 20kEUR. Če pa je nima, je pa to zelo slabo. Gum nima pravih, ta avto rabi, zaradi Xdrive Michelin Pilot Sport 3 gume, ki so kar pasje drage.

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

bbbbbb2015 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

hojnikb je izjavil:

> 25 jurjev za 3 leta starega 320 se mi pa tudi ne zdi blazno poceni. Če je "po ceniku" 70 jurjev...mi prav dol visi.

Točno to. Uber predrago, ker v tem cenovnem rangu se pri švabih najdejo že 335i.

To je vredno max 15-20k:
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id........
Jaz osebno vec kot 15 nikoli ne bi dal.


Tale konkretno sicer ni vreden 24kEUR. Ima sicer Xdrive, je GT, ima B47 motor, tempomat ima, je avtomatik, ta del je v redu. Ima pa navadno integralno klimo, ne deljeno, ima naslabše sedeže in tapecirungo, kar je možno, ima business navigacijo, ne pro. Kakšna ogledala ima, ne vidim, gretja volana in sedežev nima, elektrifikacijo sedeža ne vidim, verjetno je nima, če ima senzor na prtljažniku, ne vidim. Nima šibedaha, če je možno parcialno podreti klop ne vidim, verjetno ne. Verjetno tudi klime za zadnje potnike nima. Sport M opcije seveda nima, prilagodljivega federunga (domnevam da) nima. Ima 148kkm. Če ima polno servisno zgodovino, potem je to vredno 20kEUR. Če pa je nima, je pa to zelo slabo. Gum nima pravih, ta avto rabi, zaradi Xdrive Michelin Pilot Sport 3 gume, ki so kar pasje drage.

A res rabis ves ta crap? Mene bi kvecjemu to odvrnilo od nakupa, sploh pa kakrsnokoli nastavljivo podvozje.
:))

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

Buggy je izjavil:

s karavani ni nic konec in tvoja teza je pac napacna. To da jim trzni delez odzirajo brezvezni SUV-i ni nic posebnega, pred tem so jim ga pa enoprostorci, pa so se vedno na trziscu in se prodajajo.
Se vec, vedno vec proizvajalcev gre pri karavanih v t.i shootingbrake razlicice, kjer je dejansko prtljaznik sekundarnega pomena ali pa crosscountry variante karavana.
Ugani, ce se prodajajo :D

Grdi so karavani in enoprostorci (slednji malo manj, pa so navecji zajeb za servisirat in sraufat). Mini suvcki zmagajo, kul n lepi.

Buggy ::

okusi so vec kot ocitno razlicni
Zame ni grsega kot nek kvazi mini SUV na prevelikih gumah, tono plastike in podhranjenim motorjem...prakticnost in prostornost je v podnu, v ovinkih pa obcutek kot v zibajoci sajtrgi...je pa SUV (karkoli se je ze izrodilo iz tega) in to je bojda moderno :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

IL_DIAVOLO ::

Odvisno kak karavan, eni so res uber grdi, eni pa prav vpadajoci. Pri francozih ne najdes enega grdega.

-valvoline- ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Odvisno kak karavan, eni so res uber grdi, eni pa prav vpadajoci. Pri francozih ne najdes enega lepega.

Yeah right. Fixd. :V

m0LN4r ::

Saj pa audi a3 sportbacku cist nic ne fali.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

-valvoline- ::

m0LN4r je izjavil:

Saj pa audi a3 sportbacku cist nic ne fali.

a3 spb je hatchback, ni to grdi karavan, lol.

Zgodovina sprememb…

jocoj ::

Jaz imam tudi dosti teh karavanskih grdosij. Jebiga, kriza srednjih let. Drug teden grem po novo Pumo. Avto je za moj okus vrhunski od zunaj in znotraj. Cene Fordovih modelov so sicer nekam sumljivo poskočile, ali je to sedaj normalna praksa? Forda sicer še nisem imel in upam, da se nisem nategnil in bo dober za deset let. Kaj naj drugega, saj drugje težko dobiš soliden popust za keš plačilo, za nek 20-25k nov avto.

-valvoline- ::

Haha, se en + za mini suv in velik - za kmetajzarvan.
:D

matobeli ::

Mini suv ki ima not in zadaj placa kot HB :))

Sej, luštno je sedet v njih, tko mal višje... penzjonersko.

Sploh pa to niso več SUV ampak CSUV, oziroma najbolje še crossover oziroma klasični avti ki so postavljeni na večje gume. Niso nič bolj primerni za vršt tono umazane športne opreme not kot navadni HB ali limuzine, še manj pa so primerni kot utility vozilo.

Invictus ::

SUVe bi morali prepovedati.

Folk sedi malo višje, se počuti bolj varno in potem rine ko svinja po polju.

Nič ne pripomorejo k normalni vožni...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mahoni ::

Ce bi kupoval SUV, bi to bil taprav SUV ne pa ta jajcka kot so razne Pume, Q3-jke, HRV-ji, Kuge, razna Seat jajca, ti-roki ipd bs.

Ce ze potem bi to bil:
Palisade
Escalade
Navigator
Telluride
Yukon
Tahoe
Suburban

Utk ::

-valvoline- je izjavil:

Haha, se en + za mini suv in velik - za kmetajzarvan.
:D

Pa kaj ti je karavan mamico povozu al kaj ti je?

Puma je pa najbolj nesmiseln avto, ki obstaja. Ne razumem zakaj bi nekdo to hotel kupit. In karkoli podobnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Utk ::

Invictus je izjavil:


Folk sedi malo višje, se počuti bolj varno in potem rine ko svinja po polju.

Nič ne pripomorejo k normalni vožni...

Pogumni so predvsem po ravnem, ko pa dva ovinka malo hitreje zvoziš, tudi če s karavanom, jih pa ni več nikjer zadaj. Ker tej krampi niso za po ovinkih. Niti za po avtocesti. Za po mestu tudi ne. Za po terenu ne. Za nikamor niso.

Kodrnusa ::

-valvoline- je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Nas je profesor na faxu podučil da si lahko človek privošči avto v znesku letne plače, več ne. Ravno sem pred 14 dnevi uvozil rabljenega bmw x1 iz Nemčije za ženo. Oba sva navdušena nad avtom in moram reči da se dosedanji avti (večinoma Kie, citroen) ne morejo primerjati s takim avtom... Sem pa dosedaj imel moto da ne dam za avto vec kot 10.000 EUR, vendar sem sedaj to mnenje malo spremenil... (:
Prodajam pa sedaj Kio ceed sw 2015 z 72000Km pa ze 1 teden ni noben poklical... Mogoce sem malo pretiraval s ceno, vendar sem vseeno mislil da bo vsaj kdo poklical in malo barantal haha. Se zmeraj cakam a prvi klic (:

Zanimiv post k potrjuje mojo tezo da je z karavani konec. Let me guess, prvi SUV? Nikoli vec karavana?
:D
Kia pa zihr benciner k noben ne klice.


Ja bencinar je. Ja SUV je zakon ker je res veliki prostora notri (sem visok). Sedaj ko so otroci malo zrastli in nimamo več vozičkov ne rabimo karavana več. Za smučanja in morje imam trugo, za kolesa kljuko.. najbrž nikoli več karavana, ker je tole res zakon 😀. Se ne rabim ven plazit.. Drugače sem bil vedno pristaš poceni avtov in sem isto govoril da damo kreteni kupujejo predraga nemška jajca... Zarečenega kruha... Ampak če si človek v srednjih letih lahko privošči malo boljši avto pa tudi ni greh... Jaz še malo bolje uživam v vožnji kot žena kot žena 😉

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

PacificBlue ::

Utk je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Praksa pri meni je 4-5 let starega z manj kot 100.000km. Cena vedno okoli 10.000 evrov, kar je polovica manj, kot nov avto srednjega razreda cca 20.000eur. Vozim ga vsaj 5 let, tako da ko je avto star 10 let ga prodam za okoli 2000 eur.

Se pravi v 10ih letih voziš v povprečju 7,8 let star avto in izgubiš 16,000 evrov. Če bi kupil novega za 20, bi imel v 10ih letih v povprečju 5 let starega, 5 let garancije, nove gume, zavore, amortizerje, vse (pri 100kkm ni bilo še nič menjano), izgubil bi pa 18,000 evrov. Jaz ne vidim tu nekega profita. 2 jurja je 200 evrov letno. Odvisno tudi koliko se voziš. Če narediš 10,000 letno, je čisto vseeno, če pa 20, 30,0000, imaš pa pri rabljenem hitro avto, ki ima čez 200, in je treba kje kaj zamenjat, in to dvakrat več v 10ih letih kot če bi kupil novega. Se še zmanjša profit tistih dveh jurjev. Če bi novega obdržal 12, 15 let, da bi imel v povprečju spet 7,8 let star avto, bi bil nov že bistveno cenejši.
Intuicija, da je nov ne vem kolk dražji, včasih tudi vara.



Ja, to razumem. Sem tudi sam malo kalkuliral. Delam pa manj kot 10.000km na leto, okoli 9 jurjev. Gume uporabljam zato skoz zimske in jih menjam na dve leti. Redno skrbim za letne servise, čeprav včasih zarad km še ni potrebe.
Zdaj nazadnje, letos sem si kupil Vw Jetto,l. 2015 z 80.000km prevoženimi. Avto je kot nov.
No, da ne pretiravam, čaka me menjava diskov in letni servis. Samo to ni nek velik strošek. Tudi mašina 1.4tsi je preizkusena..važno, da skrbiš za letne servise,tako ti avto lahko dolgo služi.
Novega se "splača" kupit, če ga misliš zvozit do konca ali pa ga prodati po dveh letih in kupiti spet novega:).
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

K0l1br1 ::

PacificBlue je izjavil:

z 80.000km prevoženimi. Avto je kot nov.
No, da ne pretiravam, čaka me menjava diskov in letni servis.
Pri 80k menjava diskov?

kixs ::

Diske lahko tudi po 10kkm menjas... kaj narobe?

-valvoline- ::

10 let stara jeta ne bo 2k, bolj 4-5k, nova pa 25k, tak da se kako se splaca ce dobis ugodno.

PacificBlue ::

K0l1br1 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

z 80.000km prevoženimi. Avto je kot nov.
No, da ne pretiravam, čaka me menjava diskov in letni servis.
Pri 80k menjava diskov?


Ja, čist odvisno je to, od načina vožnje in materialov.

Se mi zdi, da je kar realna cifra.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

-valvoline- ::

Diski in ostali potrosni materijal je drobiz. Nic kaj takega.

mahoni ::

Diske in ploscice menjam na cirka 25k. Vozim pa sportno.

K0l1br1 ::

Prva vgradnja, na 140 zadnje in na 160 kkm zadnje.

mahoni je izjavil:

Diske in ploscice menjam na cirka 25k. Vozim pa sportno.

Gas, žlajf, gas, žlajf.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

Utk ::

-valvoline- je izjavil:

10 let stara jeta ne bo 2k, bolj 4-5k, nova pa 25k, tak da se kako se splaca ce dobis ugodno.

Itak, 5 let stari pade cena iz 25 na 10, 10 let stari pa iz 10 na 5. Kako da ne.

-valvoline- ::

Prejsni teden sem skoraj sel po enga ceeda 1.6crdi 115 konjev na primorskem. L.2010 190kkm 1 lastnik za 2k. Nek sverko me je prehitel, jbga. Super nakup. Astro bi prodal takoj naslednji teden za 2k (ze mam kupca, kupil za 2k pred skor 3 leta, 1.3cdti je med najbolj iskanimi modeli). Tako se to dela.
:D

Zgodovina sprememb…

mahoni ::

K0l1br1 je izjavil:

Prva vgradnja, na 140 zadnje in na 160 kkm zadnje.

mahoni je izjavil:

Diske in ploscice menjam na cirka 25k. Vozim pa sportno.

Gas, žlajf, gas, žlajf.

Tako je. 80% moje voznje je taksne. Ne maram polzev na cesti.

Utk ::

Me zanima kako se boš z otrokom vozil. Čeprav me čudi že, da se žena hoče vozit s tabo.

K0l1br1 ::

mahoni je izjavil:

Tako je. 80% moje voznje je taksne.
To ni v od vožnje. To je neko porivanje.

-valvoline- ::

Utk je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

10 let stara jeta ne bo 2k, bolj 4-5k, nova pa 25k, tak da se kako se splaca ce dobis ugodno.

Itak, 5 let stari pade cena iz 25 na 10, 10 let stari pa iz 10 na 5. Kako da ne.

Prvih 5-8 let cena najbolj pada, odvisno modela in oblike, potem pa ne vec tako hudo.

Utk ::

Ne fantaziraj, nobena jetta ni nikoli stala 25 jurjev. Sploh pa ne bencinar.
Tu imaš cenik iz 2018: http://ss1.spletnik.si/4_4/000/000/006/...
Pa še 2-3 jurje popusta je zmeraj bilo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

-valvoline- ::

Utk je izjavil:

Ne fantaziraj, nobena jetta ni nikoli stala 25 jurjev. Sploh pa ne bencinar.

Posplosujem, pa vseeno mislim da je tam okrog te cifre. Jeta je mal drazja od golfa.

Utk je izjavil:

Ne fantaziraj, nobena jetta ni nikoli stala 25 jurjev. Sploh pa ne bencinar.
Tu imaš cenik iz 2018: http://ss1.spletnik.si/4_4/000/000/006/...
Pa še 2-3 jurje popusta je zmeraj bilo...

Ja, pa spet odvisno kasna je oprema, to so cene za osnovni model. lahko kar hitro prleze tudi do 30k. Pri VWju se vse doplaca.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Dej ne bluzi. Osnovna 1,4 po ceniku je 20 jurjev, 2-3 jurje popusta je ziher blo. Na 25 ne prideš zlepa.

-valvoline- ::

Utk je izjavil:

Dej ne bluzi. Osnovna 1,4 po ceniku je 20 jurjev, 2-3 jurje popusta je ziher blo. Na 25 ne prideš zlepa.

Zdele pogledal cenik, mal skrolaj naprej pa imas opcije za doplacilo :) Cene... glava pece...

Koraaz ::

Je tole dobra ponudba?

Bi se dalo mogoče še kaj zbit ceno?

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Utk ::

-valvoline- je izjavil:

Utk je izjavil:

Dej ne bluzi. Osnovna 1,4 po ceniku je 20 jurjev, 2-3 jurje popusta je ziher blo. Na 25 ne prideš zlepa.

Zdele pogledal cenik, mal skrolaj naprej pa imas opcije za doplacilo :) Cene... glava pece...

Če je po ceniku brez popusta avto 20 jurjev, pač ne moreš rečt, da ta avto stane 25 jurjev. Tudi če odjebemo popust, ki zmeraj je. Jasno? Če ga pozlatiš zarad mene lahko stane tudi 100 jurjev, še zmeraj je pa to avto za 20 jurjev. Ne 25.

hojnikb ::

jetta ni nic druga kot golf za amerikance.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10017079 (13933) zobnik
»

Nov VS rabljen avto (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
45489309 (74296) Red_Mamba

Izguba na novejših vozilih (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28955034 (48137) Mavrik
»

Star vs. nov avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10524381 (21454) GamerBoy

Več podobnih tem