» »

Kolegi, ki ne plačajo pijače

Kolegi, ki ne plačajo pijače

«
1
2 3

Hangman ::

Imate tudi vi kakšnega kolega, ki gre na pijačo, plača pa nikoli?

Jaz imam enega kolega, ki je anti-alkoholik. Kadarkoli mu rečem, da pridem v njegov kraj, začne delati plane, kako bova šla na pivo... ko se pa vidiva, se naceja s sokom, ki mu ga jaz častim. Z alkoholno pijačo v roki pa ga še nisem videl, čeprav je v študentskih letih, ko marsikomu pivo teče v potokih. Tudi mi je zanimivo, da še preden greva na pijačo, sprašuje, kdo bo častil. Edini, s katerim imam takšne izkušnje. Z ostalimi kolegi se ponavadi prepiramo, komu bo natakar vzel denar.

Vazelin ::

Ja. Švercerji.
To je stanje duha.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Raptor F16 ::

Leechers...

Sam faking bejž od takih. Če mora pol doktorske naloge spisat iz planiranja kako pa kaj in kje bo kdo plačal je zagotovo tud nasploh ful težak človek.

Abandon, razen če maš kake dejanske koristi od tega odnosa.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Vazelin ::

Ponavadi je še nekaj. Če se prireja kak piknik al neki je tovrstnim osebkom povsem nekaj običajnega, da se vsa hrana pričara iz neba. Zdi se jim samoumevno, da nekdo poskrbi za vse. Potem ponavadi sledi "daj me drugič spomni, da ti dam keš".;(( Če se ponovi enkrat ali dvakrat ajde. Ampak ko je to konstantno je patetično
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

HotBurek ::

Evo, zvesti bralci revije Lady so se zbrali pri frizerju, in sedaj debatirajo težke družbeno-politične probleme.

Dobra tema. Trde vsebine.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

WizzardOfOZ ::

Zadnjič sem slišal en dober stavek: Jaz se na pijačo s kolegi pripeljem z dacio, ostali pa pridejo z dragimi avtomobili. Pijačo na koncu jaz plačam, ker ostali nimajo denarja (je treba lizing za drag avto plačevat)

mihaf ::

So tudi drugačni primerki. Ko se gre na kavo in plača on, naroči samo kavo. Ko je vrsta na drugem, pa naroči kava + sok + sladoled ...

Raptor F16 ::

mihaf je izjavil:

So tudi drugačni primerki. Ko se gre na kavo in plača on, naroči samo kavo. Ko je vrsta na drugem, pa naroči kava + sok + sladoled ...


Poznamo boljše.

Plača kofe za 1 EUR pol pa reče greve na kebab pa ti zdej častiš k sm jst prej za kavico dal. ;((
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

zasekamroz ::

Dj boš ti dons plaču, jst sm lih denarnico pozabu doma

Cruz ::

zasekamroz je izjavil:

Dj boš ti dons plaču, jst sm lih denarnico pozabu doma
Tako. Dogovorite s kolegami, da ne boste prinesli denarnice na pijačo pa bo prisiljen častiti. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

PacificBlue ::

S kolegom se vedno prepirava kdo bo na koncu plačal. Prideva ponavadi do ugotovitve, da najbolje, da vsak polovico računa. Potem, ko je vsota na računu cca 40 eur in pijeva samo pivo, je odločitev lažja.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Vazelin ::

Enkrat gremo na Obalo zvečer in pol gremo naprej samo z enim avtom. In pol en prijavi, da če če denarnico kar v svojem avtu pustit. Mislim wtf:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Kvinta ::

To samo ITjevci ne plačujejo nazaj poznam 3 pa ko pride runda se vedno nekaj muvajo oz. ko bi mogli plačat jih že davno ni več ,ko pa se pije pa so prvi tam :))
A.C.A.B

Zimonem ::

Če nimajo, pač nimajo. A je problem?

Scaramouche1 ::

Ljudje niso iskreni, povej mu v lice da je škrt! Oni pa to izkoriščajo da so ljudje preveč prijateljski.

Zakaj bi dober do nekoga ki noče biti dober do tebe? Ker se dolgo časa poznata?

Vazelin ::

Zimonem je izjavil:

Če nimajo, pač nimajo. A je problem?

v naši družbi je največja škrtica ravno en, ki ima drugače največ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zimonem ::

Vazelin je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Če nimajo, pač nimajo. A je problem?

v naši družbi je največja škrtica ravno en, ki ima drugače največ;)

Naj ima.

Grizzly ::

Jaz imam eno zanimivo štorijo...

Predlani sem preko svojega kolega spoznal enega fanta, precej mlajši od mene, mladenič v 23. letu. Najprej smo bili v stiku samo preko spleta, potem pa smo se srečali na nekem koncertu, nekje med mojim in njegovim krajem... midva s kolegom sva imela 30km, ta fant pa kakšnih 50km. Po koncertu se vsi zberemo in gremo v bližnjo gostilno nekaj spit. Jaz sem bil šofer in zato s pitjem nisem pretiraval, družbi pa se ni mudilo domov in je vsak dal za eno rundo. Ko je prišel na vrsto ta fant, se je začel izmikati, da nima denarja (točno tako je rekel). Poračunamo in gremo. Šok: ob 23:30 mi mladenič pove, da je prišel s sodelavcem in za nazaj nima prevoza ter če bi ga lahko peljal domov. Jaz sem imel avto poln in poleg tega mi pot do njegovega kraja ni blizu, prevoziti bi moral pol Slovenije. Smo mu morali urediti prenočišče in karto za vlak, ker fant ni imel denarja.

Letos se je ta mladenič pojavil v mojem kraju in naju s kolegom povabi na pijačo. Si mislim, če si prišel od tako daleč, se pijača spodobi. Prideva s kolegom na parkirišče, fant naju že čaka. Gremo počasi proti kavarni pa spet začne: "Bosta vidva častila, jaz sem brez denarja." Si mislim: Kako lahko prideš na drugi konec Slovenije in nimaš denarja za eno pijačo? Kako te lahko starši tako pustijo od doma?

Po tem sem ga še malo preizkušal in hecal, da je naslednjič on na vrsti. Prav vsakokrat je cincal, da ne more plačat, ker nima denarja. Pa da ne bo kdo mislil, da je res brez ficka - telefon in računalnik ima boljši kot jaz, ki delam v IT. Pomoje mora biti tudi malo poseben, čeprav na pogled ne deluje.

WizzardOfOZ ::

Kvinta je izjavil:

To samo ITjevci ne plačujejo nazaj poznam 3 pa ko pride runda se vedno nekaj muvajo oz. ko bi mogli plačat jih že davno ni več ,ko pa se pije pa so prvi tam :))


Pri nas to ne drži. IT-jevci vedno damo za več rund, ne samo za eno.

Bobo95 ::

A ni preprosto najboljše za vse, da vsak plača svoje?
Potem ni nobenih zamer :)

Scaramouche1 ::

Meni je najbolj zanimivo da ženske to zelo dobro izkoriščajo, imam eno ki je samo frend ker je pač dosti starejša in vedno ko smo odzunaj na pijači jaz plačam, pa služi več kot jaz...equality much?

Zimonem ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Kvinta je izjavil:

To samo ITjevci ne plačujejo nazaj poznam 3 pa ko pride runda se vedno nekaj muvajo oz. ko bi mogli plačat jih že davno ni več ,ko pa se pije pa so prvi tam :))


Pri nas to ne drži. IT-jevci vedno damo za več rund, ne samo za eno.

Praksa je drugačna.

IL_DIAVOLO ::

Socialna?

shadeX ::

Scaramouche1 je izjavil:

Meni je najbolj zanimivo da ženske to zelo dobro izkoriščajo, imam eno ki je samo frend ker je pač dosti starejša in vedno ko smo odzunaj na pijači jaz plačam, pa služi več kot jaz...equality much?


Ja sem mel podoben primer, pa je rekla da je navajena da skoz moški častijo ;((

FoxKnox ::

Ko imaš v družbi takega, ki nikoli ne časti, ga enostavno izpu#tiš pri naročilu.Naj si sam naroči in svoje plača.

Smurf ::

Zanimivo, jaz sem imel kvecjemu kontra probleme, ko vsi hocejo placati in je na koncu kar naenkrat vec rund, kot si si prvotno zelel.

D3m ::

Hangman je izjavil:

Imate tudi vi kakšnega kolega, ki gre na pijačo, plača pa nikoli?

Jaz imam enega kolega, ki je anti-alkoholik. Kadarkoli mu rečem, da pridem v njegov kraj, začne delati plane, kako bova šla na pivo... ko se pa vidiva, se naceja s sokom, ki mu ga jaz častim. Z alkoholno pijačo v roki pa ga še nisem videl, čeprav je v študentskih letih, ko marsikomu pivo teče v potokih. Tudi mi je zanimivo, da še preden greva na pijačo, sprašuje, kdo bo častil. Edini, s katerim imam takšne izkušnje. Z ostalimi kolegi se ponavadi prepiramo, komu bo natakar vzel denar.


Sem jih imel. Ene 10 let nazaj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Scaramouche1 ::

Smurf je izjavil:

Zanimivo, jaz sem imel kvecjemu kontra probleme, ko vsi hocejo placati in je na koncu kar naenkrat vec rund, kot si si prvotno zelel.


To je vedno ko si v družbi Juga sploh, vsi vlečejo denarnico ven,vsaj provizorično pokazat,da si pripravljen plačat!

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Če nimajo, pač nimajo. A je problem?

v naši družbi je največja škrtica ravno en, ki ima drugače največ;)



Full let nazaj je bil isti primer. Tip direktor uspešnega podjetja z tepihi, laminatom, talnimi oblogami, zavesami.. mel novo bmw petko.. ko smo šli po basketu skup na pijačo ni zram dal nič keša večkrat nič. Škrtuhar.

Ni kolega , je znanec, sam vseeno.

pa takšne sploh ne moreš met za kolege. Ni šans.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

xardas ::

V študentskem domu smo imeli enga cimra, ki je vedno vztrajal, da plača prvo rundo takoj po postrežbi, ker je pivska družba običajno, s časom in rundami, rasla. Enkrat sva šla samo midva na pijačo, pa sem ga prehitel in plačal prvo rundo, ker me je zanimalo, kako bo reagiral. Malo pred zaključkom prve runde se je spomnil nujnih opravkov. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xardas ()

Sssaga ::

Na srečo nimam teh problemov... ker nimam prijateljev.

Got 99 problems but this ain't one 8-)

2dark ::

shadeX je izjavil:



Ja sem mel podoben primer, pa je rekla da je navajena da skoz moški častijo ;((


Jaz sm tako parktak pofukal, ker se je dobr fukala in pustil po 2 mesecih.

Bobo95 je izjavil:

A ni preprosto najboljše za vse, da vsak plača svoje?
Potem ni nobenih zamer :)


V tujini je to praksa. V sloveniji pa očitno majo vsi hude urne postavke, da lohk brez problema 4-5 im plačajo pijaćo. Jaz tega ne počnem, ker je to preveč keša.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

filip007 ::

Zame to ni kolega oz. prijatelj.

Sem šel na 0.0 Laško, zaradi zdravil, prej sem kar redno nekaj spil.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

111111111111 ::

Smurf je izjavil:

Zanimivo, jaz sem imel kvecjemu kontra probleme, ko vsi hocejo placati in je na koncu kar naenkrat vec rund, kot si si prvotno zelel.

Jaz tudi. na koncu je vsak hotel plačati tako da se je na mizi nabralo rund.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Kvinta ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Kvinta je izjavil:

To samo ITjevci ne plačujejo nazaj poznam 3 pa ko pride runda se vedno nekaj muvajo oz. ko bi mogli plačat jih že davno ni več ,ko pa se pije pa so prvi tam :))


Pri nas to ne drži. IT-jevci vedno damo za več rund, ne samo za eno.


Ja pri vas med vami ja to je drugače :))

Pri ženskah pa kr brez sramu rečite natakarju ta runda pa je njena ene kr zabije :))
A.C.A.B

zobnik ::

Pira ne pijem, pijačo plačam sam. Nočem bit dolžan drugim.

Horas ::

zobnik je izjavil:

Pira ne pijem, pijačo plačam sam. Nočem bit dolžan drugim.


pri meni isto, zmeraj mi je šlo to na živce!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zimonem ::

Drobnakarja.

Gagatronix ::

Da se vztrajno druzite s takimi ljudmi vec pove o vas kot o njih. Takega cloveka preprosto skenslas iz svojega socialnega kroga in se problem resi sam od sebe.

zasekamroz ::

Gagatronix je izjavil:

Da se vztrajno druzite s takimi ljudmi vec pove o vas kot o njih. Takega cloveka preprosto skenslas iz svojega socialnega kroga in se problem resi sam od sebe.

Oziroma če ne skenslas te očitno ne moti

2dark ::

zasekamroz je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Da se vztrajno druzite s takimi ljudmi vec pove o vas kot o njih. Takega cloveka preprosto skenslas iz svojega socialnega kroga in se problem resi sam od sebe.

Oziroma če ne skenslas te očitno ne moti

Ne. V tem primeru si obupan cudak.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

kuall ::

Jaz ne plačujem pijač, ker mi je nerodno poklicat natakarja.

Horas je izjavil:

zobnik je izjavil:

Pira ne pijem, pijačo plačam sam. Nočem bit dolžan drugim.


pri meni isto, zmeraj mi je šlo to na živce!


Ena od mojih najnovejših življenskih ugotovitev je, da ljudje ne marajo daril. Prav presenečen sem bil nad tem. Po moje je razlog za to ta, ker če ti nekdo da darilo se postavi nad tebe, dolžan si mu, ti izpadeš klošar on pa bogataš. Noben pa ni rad podrejen. Isto, kot ne maramo, če nas kdo gleda: ker smo takrat v podrejenem položaju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

kuall ::

Drgač pa ponavad plača un, ki je najbolj glasan...

DeeJay ::

Mi se igramo roleto s karticam. Vsi jih damo gor in tisto k kelnar(ca) vzame, pač plača račun.

kuall ::

Najlepše je, če se kregajo za mizo, kdo bo plačal in potem se vsi tiho zmenijo, da plača un, ki je na vrsti. To bi bilo v idealnem svetu.

WizzardOfOZ ::

Vsak da 20€ na mizo in pijete dokler ne zmanjka denarja, potem pa nova runda dvajsetakov.

Gagatronix ::

Placa vsak svoje, pa je problem resen.

zasekamroz ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Vsak da 20€ na mizo in pijete dokler ne zmanjka denarja, potem pa nova runda dvajsetakov.

Al pa da vsak 5 eur in se gre v trgovino kupit pol pa na klopco.

Glugy ::

" še preden greva na pijačo, sprašuje, kdo bo častil."
Vsaj vnaprej veš in lahko utaviš načrte.

Gagatronix ::

zasekamroz je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Vsak da 20€ na mizo in pijete dokler ne zmanjka denarja, potem pa nova runda dvajsetakov.

Al pa da vsak 5 eur in se gre v trgovino kupit pol pa na klopco.


Saj nismo 15-letniki. :))
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teambuildingi in socializacija s sodelavci zunaj službe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6913088 (6657) LeQuack
»

Podkupovanje žensk pri spoznavanju (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20218849 (12458) showsover
»

Družba "pogojena" z alkoholom?

Oddelek: Loža
413469 (2184) zobnik
»

Poslovna idejca-mnenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19427094 (20257) Utk

Več podobnih tem