» »

Poslovna idejca-mnenje

Poslovna idejca-mnenje

«
1
2 3 4

perotek ::

Pozdrav!
Kolega ima gostinski lokal, in med pogovorom je omenil, da veliko gostov pri njem polni mobilne telefone preko vtičnic.. Ker ima lokal v lasti, in stem so tudi stroški, elektrika, voda itd.. Je prišel na idejo da bi začel "kasirati"za elektriko za polnenje telefonom..
Kolikor sem osebno razmislal, bi se naredilo tako:postavili bi se terminali za polnenje telefonov.. In cena bi bila 1€/uro... Kaj menite vi? Dobra ideja? Bi se splačal :d?

Hvala
  • polepsal: Mavrik ()

Mare2 ::

perotek je izjavil:

Pozdrav!
kolega ima gostinski lokal,in med pogovorom je omenil ,da veliko gostov pri njem polni mobilne telefone preko vtičnic..ker ima lokal v lasti,in stem so tudi stroški,elektrika,voda itd..je prišel na idejo da bi začel "kasirati"za elektriko za polnenje telefonom..
Kolikor sem osebno razmislal,bi se naredilo tako:Postavili bi se terminali za polnenje telefonov..in cena bi bila 1€/uro...kaj menite vi?Dobra ideja?Bi se splačal :D?

Hvala


Nekateri še WC zaračunajo.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Invictus ::

A ne bi bilo ceneje dvignit ceno pijače za 10 centov?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

zunno ::

Ali pa zablokirati vtičnice...

Mare2 ::

zunno je izjavil:

Ali pa zablokirati vtičnice...


Lahko tudi zablokiraš vhodna vrata, da ne more noben not.

Kake mate...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

perotek ::

Kolega se je predvsem pritoževal nad gosti ki spijejo najcenejšo kavo ali sok z vodo in potem sedijo 2 uri,da se jim fon napolni...to bi tudi mne spravilo v nelagodje...

zunno ::

Mare2 je izjavil:

zunno je izjavil:

Ali pa zablokirati vtičnice...


Lahko tudi zablokiraš vhodna vrata, da ne more noben not.

Kake mate...


Ne posplošuj. Na ta način bi se pač znebil zastonjkarjev, ki mu delajo stroške.

Ljudje to izkoriščajo, ker jim je pač na voljo. Če bo postavil avtomat, se bo število tistih, ki polnijo telefone, drastično zmanjšalo, ker bodo to izkoristili samo tisti, ki to nujno potrebujejo. Koliko pa je dejansko takšnih pa ne moreš ugotoviti in tako niti ne veš, koliko časa bo trajalo, da se mu vložek povrne, če se mu seveda sploh bo.

Mavrik ::

perotek je izjavil:

Kolega se je predvsem pritoževal nad gosti ki spijejo najcenejšo kavo ali sok z vodo in potem sedijo 2 uri,da se jim fon napolni...to bi tudi mne spravilo v nelagodje...


Torej se pritožuje ker ljudje pridejo v njegovo gostilno, plačajo 1EUR+ za pijačo zato da si polnijo telefone (kar stane par centov)? In bi bil raje da ni nobenga?

Ta slovenski čut za biznis je zanimiv :)
The truth is rarely pure and never simple.

Tavher ::

Mavrik je izjavil:


Torej se pritožuje ker ljudje pridejo v njegovo gostilno, plačajo 1EUR+ za pijačo zato da si polnijo telefone (kar stane par centov)? In bi bil raje da ni nobenga?

Ta slovenski čut za biznis je zanimiv :)


Se strinjam. Elektrika je tako poceni, da če z zaračunavanjem odženeš samo enega gosta na teden si že na slabšem. Pa četudi je spil samo eno kavo.

mtosev ::

odstrani vtičnice pa je. sn vido ljudi v mcdonald's v zda kak jedo in si lepo polnijo laptopa
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mare2 ::

Ponekod imajo še zastonj polnilnice mobitelov z različnimi priključki. Po mojem lahko gostinec (naj) raje popestri ponudbo...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Mavrik ::

V bistvu zmontira več štekarjev da pride več ljudi ;)

mtosev je izjavil:

odstrani vtičnice pa je. sn vido ljudi v mcdonald's v zda kak jedo in si lepo polnijo laptopa


"jedo" - kar pomeni da so plačali za hrano ;)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

perotek ::

Mavrik je izjavil:

perotek je izjavil:

Kolega se je predvsem pritoževal nad gosti ki spijejo najcenejšo kavo ali sok z vodo in potem sedijo 2 uri,da se jim fon napolni...to bi tudi mne spravilo v nelagodje...


Torej se pritožuje ker ljudje pridejo v njegovo gostilno, plačajo 1EUR+ za pijačo zato da si polnijo telefone (kar stane par centov)? In bi bil raje da ni nobenga?

Ta slovenski čut za biznis je zanimiv :)



ampak kafe tudi nima realne vrednosti 1,2€..
Tudi če je strošek par centov,zakaj bi kdo sedel 2 uri in srkal kavico in čakal da se lepo telefon napolni lepo zastonj?

Tavher je izjavil:

Mavrik je izjavil:


Torej se pritožuje ker ljudje pridejo v njegovo gostilno, plačajo 1EUR+ za pijačo zato da si polnijo telefone (kar stane par centov)? In bi bil raje da ni nobenga?

Ta slovenski čut za biznis je zanimiv :)


Se strinjam. Elektrika je tako poceni, da če z zaračunavanjem odženeš samo enega gosta na teden si že na slabšem. Pa četudi je spil samo eno kavo.


Poceni verjetno že..ampak poglej iz strani biznisa,folk ima rad pametne telefone,in posledično bi veliko kdo plačal 1€,da si ga napolne :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: perotek ()

mtosev ::

mal idi do zda pa boš vido ljudi v mcdonaldsu kateri jedo burger in še po 1h+ potem ko že so poledli sedijo in igrajo karte s kolegom. najboljše, da se jih čim prej ven vrže, ker pač zavzemajo mesto ko npr igrajo karte ane?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

z3ro ::

Noben nebi plačal 1€ za polnjenje razen mogoče kdo, ki bi res nujno potreboval. Moje mnenje je, da bi s tem prej odgnal goste kot privabil.

perotek ::

mtosev je izjavil:

mal idi do zda pa boš vido ljudi v mcdonaldsu kateri jedo burger in še po 1h+ potem ko že so poledli sedijo in igrajo karte s kolegom. najboljše, da se jih čim prej ven vrže, ker pač zavzemajo mesto ko npr igrajo karte ane?


Tile vsaj jedo nekaj in kaj popijejo,kar stane okol 10$ ,če ne še več..
Tu pa,lepo kavica za 1,2€,sedijo urco dve,polnijo gratis telefone..da ne govorim o najstnicah,pridejo sem,naročajo celo vodo z limono(to se vsaj ne streže več)..,polnijo fone,slikajo selfie...

mtosev ::

če ti ni všeč to naj lepo kolega na vrata napiše prepovedano polnjenje phonov v gostilni. poročaj mi čez par mescov kolk strank več je pridobil:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Dr_M ::

Si mal optimista, ce mislis, da bos zbezal se kaksen euro od folka na socialni podpri, ki ima cele dneve cas posedat v kaficih.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

perotek ::

mtosev je izjavil:

če ti ni všeč to naj lepo kolega na vrata napiše prepovedano polnjenje phonov v gostilni. poročaj mi čez par mescov kolk strank več je pridobil:D


Ni treba glih prepovedat,ideja je ,da bi se to plačalo,saj ponekod tudi wc plačaš,zakaj pol nebi elektrike??

Dr_M je izjavil:

Si mal optimista, ce mislis, da bos zbezal se kaksen euro od folka na socialni podpri, ki ima cele dneve cas posedat v kaficih.


saj pa nebi blo obvezno polnenje :DD..kdo želi,naj pač plača..zakaj bi lastnik imel stroške z elektriko,ki jo stranke porabljajo??A bi dovolil,da pridem k tebi telefon polnit?:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: perotek ()

Blinder ::

Lol nehajte govorit da je tista elektrika strosek.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

lonz ::

Tukaj vidim problem samo če se pojavlja situacija kjer nekdo žuli kavo 1 uro & fila telefon, medtem ko se drugi potencialni gosti nimajo kam usedit.

- Če je temu tako, se zasedelega pozove da vsaj onovi naročilo ali pa se spoka.
- Če temu ni tako, pa v praznem lokalu tip ne dela praktično nobene škode. Če se da komu izračunat koliko stane filanje povprečne baterije naj pliz da gor.
...arrrrrr, shiver me timbers...

perotek ::

Blinder je izjavil:

Lol nehajte govorit da je tista elektrika strosek.

a je potem gratis elektrika?Kolikor vem,se vse plača

lonz ::

perotek je izjavil:

mtosev je izjavil:

če ti ni všeč to naj lepo kolega na vrata napiše prepovedano polnjenje phonov v gostilni. poročaj mi čez par mescov kolk strank več je pridobil:D


Ni treba glih prepovedat,ideja je ,da bi se to plačalo,saj ponekod tudi wc plačaš,zakaj pol nebi elektrike??

Dr_M je izjavil:

Si mal optimista, ce mislis, da bos zbezal se kaksen euro od folka na socialni podpri, ki ima cele dneve cas posedat v kaficih.


saj pa nebi blo obvezno polnenje :DD..kdo želi,naj pač plača..zakaj bi lastnik imel stroške z elektriko,ki jo stranke porabljajo??A bi dovolil,da pridem k tebi telefon polnit?:D



Cilj bi moral biti izbolšati usluge za goste, ne pa dodatno molzenje. Ko si bi naredil obračun na koncu preizkusnega obdobja bi skoraj sigurno bil v minusu. To je po moje zelo slaba poslovna poteza.
...arrrrrr, shiver me timbers...

perotek ::

lonz je izjavil:

Tukaj vidim problem samo če se pojavlja situacija kjer nekdo žuli kavo 1 uro & fila telefon, medtem ko se drugi potencialni gosti nimajo kam usedit.

- Če je temu tako, se zasedelega pozove da vsaj onovi naročilo ali pa se spoka.
- Če temu ni tako, pa v praznem lokalu tip ne dela praktično nobene škode. Če se da komu izračunat koliko stane filanje povprečne baterije naj pliz da gor.


Torej,nimate kaj proti ostali,če pridemo ene 20 modelov v vaše stanovanje in polnimo telefone?...

mtosev ::

v slo sn opazil, da so plačljivi wcji samo v bližini turističnih znamenitosti. se spomnim ko sn bil pred kakšnem letom v predjamskem gradu. tišči te na wc, a rabiš plačati 0,5-1eur, da prideš do wcja. ja privatniki vedo kak se služi denar.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

lonz ::

lonz je izjavil:

Tukaj vidim problem samo če se pojavlja situacija kjer nekdo žuli kavo 1 uro & fila telefon, medtem ko se drugi potencialni gosti nimajo kam usedit.

- Če je temu tako, se zasedelega pozove da vsaj onovi naročilo ali pa se spoka.
- Če temu ni tako, pa v praznem lokalu tip ne dela praktično nobene škode. Če se da komu izračunat koliko stane filanje povprečne baterije naj pliz da gor.


Praktično zanemarljiv strošek. 2000 mAh baterija ni ravno stošek enakovreden bojlerju.

perotek je izjavil:

lonz je izjavil:

Tukaj vidim problem samo če se pojavlja situacija kjer nekdo žuli kavo 1 uro & fila telefon, medtem ko se drugi potencialni gosti nimajo kam usedit.

- Če je temu tako, se zasedelega pozove da vsaj onovi naročilo ali pa se spoka.
- Če temu ni tako, pa v praznem lokalu tip ne dela praktično nobene škode. Če se da komu izračunat koliko stane filanje povprečne baterije naj pliz da gor.


Torej,nimate kaj proti ostali,če pridemo ene 20 modelov v vaše stanovanje in polnimo telefone?...



Če plačate vsaj 20 kavic ste divje dobrodošli.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lonz ()

Blinder ::

perotek je izjavil:

lonz je izjavil:

Tukaj vidim problem samo če se pojavlja situacija kjer nekdo žuli kavo 1 uro & fila telefon, medtem ko se drugi potencialni gosti nimajo kam usedit.

- Če je temu tako, se zasedelega pozove da vsaj onovi naročilo ali pa se spoka.
- Če temu ni tako, pa v praznem lokalu tip ne dela praktično nobene škode. Če se da komu izračunat koliko stane filanje povprečne baterije naj pliz da gor.


Torej,nimate kaj proti ostali,če pridemo ene 20 modelov v vaše stanovanje in polnimo telefone?...


H meni jih spravi. Kasiral bom 30 euro z pijaco. Pijaca me bo stala 2 eura. Elektrika pa 0.1 euro. Biznis.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

perotek ::

Gostinstvo je žal panoga kjer se pač storitve plačajo,če se že plača pijača,jedača,wc,naj se še elektrika za telefone...tudi če je 1 c na dan..zakaj bi mel lastnik ta strošek???Eni pač niste preveč dobri poslovneži,da bi vse meli radi zastonj...

mtosev ::

haha še v super duper kapitalistični ameriki je polnjenje phonov free, wcji so tud free za stranke. dobiš tisto kodo na računu pa greš na wc.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Malcolm_Y ::

lonz je izjavil:

Če se da komu izračunat koliko stane filanje povprečne baterije naj pliz da gor.
Tole je ključno, ja, izračun. Ne pa pametovanje.

Tole sm najdu na forbes.com: To be specific, your iPhone battery holds a charge of 1,440 mAh, or about 5.45 watt hours. If you fully drained and recharged your phone everyday, then over the course of a year you would have to feed it about 2,000 watt hours, or 2kWh.

Plus minus pri nas košta elektrika 0,05 EUR/kwh. Torej, ena stranka, ki si eno leto vsak dan v celoti napolni iphone, bi ga koštala 10 centov/leto (!). Okej, plus omrežnina, ipd., ampak vseeno.

Kolikor sem osebno razmislal, bi se naredilo tako:postavili bi se terminali za polnenje telefonov.. In cena bi bila 1EUR/uro... Kaj menite vi? Dobra ideja? Bi se splačal :d?
ODG: Ne, neumna ideja do amena.

Zgodovina sprememb…

lonz ::

perotek je izjavil:

Gostinstvo je žal panoga kjer se pač storitve plačajo,če se že plača pijača,jedača,wc,naj se še elektrika za telefone...tudi če je 1 c na dan..zakaj bi mel lastnik ta strošek???Eni pač niste preveč dobri poslovneži,da bi vse meli radi zastonj...



Lej miško; če si tolk suveren - kaj pol sploh sprašuješ tukaj!? Ti sploh ne iščeš mnenja ampak potrditev.

...pa še relativno siguren sem da nisem ravno slab podjetnik...
...arrrrrr, shiver me timbers...

mihec87 ::

Predlagam da še daš 2eur doplačila za luč če nočejo bit v temi...:))

VelkBla ::

Lahko bi tudi začeli, da glede na to koliko gostinci obrnejo s kavo, lahko tudi tisto dodatno polnjenje telefona pokrijejo. Mogoče bi bilo bolj pametno razširiti ponudbo, da bi gostje z veseljem kakšno kavo več popili, ampak je lažji samo molsti, kajne?


Eh, najbolje, da vsi v kup rečemo: dobra ideja, zagotovo se bo izšlo!

mtosev ::

pa uporabo klimatske naprave lahko poleti zaračuna. večini ljudi ne paše biti na 28c+:))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

oemdzi ::

Pa, če želijo kavo spiti sede za mizo in ne stoje, naj plačajo stol + mizo, žličko za mešanje cukra tudi, razen, če želi kdo s prstom to početi. :))
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Mavrik ::

perotek je izjavil:

Gostinstvo je žal panoga kjer se pač storitve plačajo,če se že plača pijača,jedača,wc,naj se še elektrika za telefone...tudi če je 1 c na dan..zakaj bi mel lastnik ta strošek???Eni pač niste preveč dobri poslovneži,da bi vse meli radi zastonj...


Z istega razloga kot ne zaračunaš pogrinjka, stola, klime, kvadrature, gretja in vsega ostalega ločeno. Za domačo nalogo pa pomisli zakaj in napiši sem ;)

Potem pa začni razmišljat kakšen problem rešuješ in kako ga boš rešil tako da ne boš padel v problem prejšnjega vprašanja.
The truth is rarely pure and never simple.

perotek ::

Poanta v podjetništvu je biznis in na koncu denar..Zakaj se nebi ovedlo plačljivo polnenje telefonov,če bi vsaj kakšne mlajše stranke to plačale?
Sej veste fb,yt,snap..to pač kuri baterijo...

Tilen ::

OP - razširi in izboljšaj poudbo, povečaj kapacitete v lokalu, če ni prostora zaradi tistih, ki polnijo. Kupi hitre polnilne postaje, da bodo lahko uporabniki napolnili hitreje, kot drugod in bi bila to tvoja konkurenčna prednost. Lahko bodo prej odšli in sprostili kapacitete, ker bodo prej napolnili. Zaračunavanje nečesa, kar je drugod zastonj, ti dolgoročno ne bo prineslo več strank in več denarja. Bodi vesel, da stranke rade pridejo k tebi, tudi, če samo polnijo. Znajdi se.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ncc2000 ::

happy hour 17-18h
kozarec vode + brezplačno polnenje telefona

samo 0,99€

Unknown_001 ::

Če nima križem kražem vezane vtičnice, lahko samo izklopi varovalko, če je tistih par wattnih ur problem? V bistvu bi z menjavo aparatur več prišparal kot pa s preprečevanjem polnjenja telefonov.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

perotek ::

Tilen je izjavil:

OP - razširi in izboljšaj poudbo, povečaj kapacitete v lokalu, če ni prostora zaradi tistih, ki polnijo. Kupi hitre polnilne postaje, da bodo lahko uporabniki napolnili hitreje, kot drugod in bi bila to tvoja konkurenčna prednost. Lahko bodo prej odšli in sprostili kapacitete, ker bodo prej napolnili. Zaračunavanje nečesa, kar je drugod zastonj, ti dolgoročno ne bo prineslo več strank in več denarja. Bodi vesel, da stranke rade pridejo k tebi, tudi, če samo polnijo. Znajdi se.


povečanje prostora stane
nabava polnilnih postaj tudi stane

jnovak ::

Saj vem, da je to (vsaj v osnovi) bolj "it-jevski forum", tako da vam je pol oproščenega :)

To, da je pa veliko Slovencev manj uspešnih, kot bi lahko bili, gre pa predvsem na račun mentalitete in razmišljanja, ki ima s prodajo & marketingom bolj malo skupnega.
SLO firme so uspešne, a večinoma na račun inovatorstva. Lahko bi bili pa še precej boljši, če bi bili tudi dobri trgovci. Ampak, žal, nismo. (To, da je mal balkanskega pridiha netegunstva zraven se ne enači z dobro prodajo).

No, pa da se še prvotnega vprašanja dotaknem.
Kaj ko bi namesto takojšnega colanja (ki bo ob kakršnikoli (!) višini doplačila prinesla več izgube, kot pa prihodka), raje dal ob el. vtičnice prijazen/zabaven napis v smislu: "Gostje s polnimi mobilniki dajejo višje napitnine. Hvala :)"

Saj niso to nove fore - je v kontekstu hotelirstva in zmanjšanja stroškov s pranjem brisač. Goste "podučijo" o varovanju okolja in jih z napisom "povprašajo", ali res menijo, da je brisača po 1-dnevni uporabi že za zamenjati. Ena tak napis v kopalnici ogromno pripomore k zmanjšanju potrošnje brisač.


Pa veliko sreče vsem vrlim podjetnikom :)

lonz ::

perotek je izjavil:

Poanta v podjetništvu je biznis in na koncu denar..Zakaj se nebi ovedlo plačljivo polnenje telefonov,če bi vsaj kakšne mlajše stranke to plačale?
Sej veste fb,yt,snap..to pač kuri baterijo...


Ne rečem v kaki gorski koči, kjer imajo agregat in je treba gorivo v nahrbtnikih gor tragat; in tam po moje nobenem planincu (ki res rabi telefon v hribih...?) ne bi bil problem argumentirar kak evro na bazi stroškov...

Mogoče je to boljši pristop - naredi se škatla za prostovoljne prispevke za redne filače telefonov; če te res srbi tistih nekaj centov.
...arrrrrr, shiver me timbers...

kalorijagr ::

LOL, tvoj kolega je pač slab gostinec. Živim v Pragi in ti lahko povem, da praktično večina ljudi izbira kafiče, kjer lahko delajo. Kar pomeni, da sedijo po 3 ure in polnijo telefon in prenosnik, spijejo pa mogoče 2 kavi. Tako pač je in če si pravi natakar boš vedno znal gosta subtilno prepričati, da odide ali naroči novo kavo.

mihec87 ::

perotek je izjavil:

Poanta v podjetništvu je biznis in na koncu denar..Zakaj se nebi ovedlo plačljivo polnenje telefonov,če bi vsaj kakšne mlajše stranke to plačale?
Sej veste fb,yt,snap..to pač kuri baterijo...


Saj se zavedaš da kavice šopajo na vsakem vogalu in ljudje lahko grejo drugam, kjer bo negdo ponudil kavico 5centov dražje ali celo za isto ceno z vtičnico ob mizi v klimatiziranem prostoru....Ti pa gledaš svoj prazen kafič z par 100eur vrednim terminalom... Je poanta biznis in denar samo pozabljaš- ni kupca ni denarja..

Tilen ::

perotek je izjavil:

Tilen je izjavil:

OP - razširi in izboljšaj poudbo, povečaj kapacitete v lokalu, če ni prostora zaradi tistih, ki polnijo. Kupi hitre polnilne postaje, da bodo lahko uporabniki napolnili hitreje, kot drugod in bi bila to tvoja konkurenčna prednost. Lahko bodo prej odšli in sprostili kapacitete, ker bodo prej napolnili. Zaračunavanje nečesa, kar je drugod zastonj, ti dolgoročno ne bo prineslo več strank in več denarja. Bodi vesel, da stranke rade pridejo k tebi, tudi, če samo polnijo. Znajdi se.


povečanje prostora stane
nabava polnilnih postaj tudi stane


Saj ni problema. Polnjenja za 1 EUR ne boš prodal. Naredi kakor hočeš.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

perotek ::

No hvala za vaša mnenja...Zadevo bomo počasi realizirali...občutek mi pravi,da bo zadeva uspela..

Lp

Mare2 ::

perotek je izjavil:

No hvala za vaša mnenja...Zadevo bomo počasi realizirali...občutek mi pravi,da bo zadeva uspela..

Lp


saj bo...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Tilen ::

Lahko se ti zgodi, da je nekdo sedaj spil kavo, ki je več kot 1 EUR in eno uro polnil zastonj, potem bo pa polnil za 1 EUR in spil kozarec vode.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mtosev ::

daj napiši kateri lokal/gostilna je to. da vidimo kolk več strank boš pridobil
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Študentje in njihove napitnine v gostinstvu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10515224 (11612) tryhard
»

Napitnine - komu, koliko, za kaj, zakaj (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15623500 (17413) perci
»

Prizadeven kitajec OnePlus 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8128546 (22608) bojany

Več podobnih tem