» »

Slike vasih otroških vozičkov in obvezna oprema

Slike vasih otroških vozičkov in obvezna oprema

1
2
»

kuglvinkl ::

Nikolk nism dobr razumu, zakaj bi dal 1k za voziček. To je pač tista kategorija, zakaj si pes liže jajca: ker lahko.
Your focus determines your reallity

mahoni ::

BladE_ je izjavil:


Poslušam razno razna mnenja in redko kdo se pri prvem otroku odloči za rabljeno, kar pa je po moje velika napaka! Tisti denar bi lahko npr. za ene počitnice dodal ali pa za posteljo/jogi, ki bo v uporabi še leta...

Zato sva midva vzela rabljenega - 250evricev, sprala in izgleda skoraj kot nov. Ima par zunanjih praskic, ampak who fucking cares.

Pri sedezu in bazi pa ne bom sparal, ker se veliko vozimo in tu zelim, da je varnost kot udobnost na prvem mestu.

Horas ::

še 250eur je preveč!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

WizzardOfOZ ::

mahoni je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

mahoni je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

mahoni je izjavil:

Katero ISOFIX bazo je najbolje kupiti za maksikozija? Tako, da menjam samo sedez.


Po moje je to brez veze. Vzameš dober isofix sedež, ki nima baze, ko ga otrok preraste, kupiš večjega in tega prodaš.
Midva imava v vsakem avtu svoj otroški sedež stalno pripet, da ne rabiš nič prestavljat.

Men to ni prakticno, ker rabim sedez, ce zelim otroka premesit, pa se v tem sedezu ga lahko furam na vozicku. Pa isofix mi je nekako bolj varnejsi, to s pasom mi je tko tko.


Si prebral kaj sem napisal? Jaz imam isofix sedež. Samo ne te s podstavkom. Isofix je v sedež vdelan.

Daj primer, ker si ne predstavljam. Dejansko je vseeno. Dokler ga moram jaz pripenjati, je to no go.


Nič ga ne pripenjaš. Samo porineš v isofix. Ampak nima baze, temveč je isofix vgrajen v spodnji del sedeža.
Tako:


Pripneš pa samo še otroka v sedež.

Zgodovina sprememb…

LeXani ::

Izgubil sem se ob poplavi vozičkov.. Vožnja večinoma makedam - podeželje, čim lažji in da zavzame malo prostora, cena do 500 za 3v1 ali 400 2v1. Na katere znamke ali modele naj bom pozoren? Po drugih forumih sem dobil občutek da obstajajo samo maxi cosi mura 4, mutsy 4 reider, quinny freestyle, tfk, bugabu.. pač ženske. Je še kakšna alternativa omenjenim kateri so izven budgeta? Vem, težka vprašanja..
Čas prve prijave 04.11.2005

DeeJay ::

https://www.baby-boom.si/sl/izdelek/otr...
Nama je top. Lahek, kompakten.

UganiKdo ::

WizzardOfOZ je izjavil:

mahoni je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

mahoni je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

mahoni je izjavil:

Katero ISOFIX bazo je najbolje kupiti za maksikozija? Tako, da menjam samo sedez.


Po moje je to brez veze. Vzameš dober isofix sedež, ki nima baze, ko ga otrok preraste, kupiš večjega in tega prodaš.
Midva imava v vsakem avtu svoj otroški sedež stalno pripet, da ne rabiš nič prestavljat.

Men to ni prakticno, ker rabim sedez, ce zelim otroka premesit, pa se v tem sedezu ga lahko furam na vozicku. Pa isofix mi je nekako bolj varnejsi, to s pasom mi je tko tko.


Si prebral kaj sem napisal? Jaz imam isofix sedež. Samo ne te s podstavkom. Isofix je v sedež vdelan.

Daj primer, ker si ne predstavljam. Dejansko je vseeno. Dokler ga moram jaz pripenjati, je to no go.


Nič ga ne pripenjaš. Samo porineš v isofix. Ampak nima baze, temveč je isofix vgrajen v spodnji del sedeža.
Tako:


Pripneš pa samo še otroka v sedež.


To je za vecje otroke. Lupinice imajo pravikoma loceno bazo in sedez, ker dojencka jemljes iz avta skupaj z lupinico. Pri naju gre potem lupinica lahko direktno na podvozje vozicka.

LeXani je izjavil:

Izgubil sem se ob poplavi vozičkov.. Vožnja večinoma makedam - podeželje, čim lažji in da zavzame malo prostora, cena do 500 za 3v1 ali 400 2v1. Na katere znamke ali modele naj bom pozoren? Po drugih forumih sem dobil občutek da obstajajo samo maxi cosi mura 4, mutsy 4 reider, quinny freestyle, tfk, bugabu.. pač ženske. Je še kakšna alternativa omenjenim kateri so izven budgeta? Vem, težka vprašanja..


Midva sva vec kot zadovoljna z Baby Design Lupo. 2v1, ker 3v1 je zame no go, smo prvec v avtu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

kuglvinkl ::

mutsy rulez :)
Your focus determines your reallity

UganiKdo ::

Evo? ja, ni napačen, ga imaj kolegi, sam price/performance meni ni še skozi.

kuglvinkl ::

ja.
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

dam ti ga za male pare, za drug komplet pri starih starših, če češ.

Drugač, mislim, da je bil okol 500 evrov.
Your focus determines your reallity

UganiKdo ::

Hvala, ampak se naš Lupo kar lepo drži in bo še teh par mesecev še preživel, potem smo pa z vozički zaključili.

kuglvinkl ::

ma, mi smo hitr prešaltal pol na marelo, MacLarnovo, pa še ko greš na tržnico lahko not nabašeš nakupljeno.
Your focus determines your reallity

UganiKdo ::

kuglvinkl je izjavil:

ma, mi smo hitr prešaltal pol na marelo, MacLarnovo, pa še ko greš na tržnico lahko not nabašeš nakupljeno.

Pri nas je bil tam nekje okrog leta in pol je bil glavni voziček že upokojen pri prvem.

GupeM ::

Mi smo glavni voziček in marelo upokojili po približno enem letu in dveh mesecih. Ko je tamal shodil, se enostavno ni več hotel voziti v vozičku, zato smo ga kar kmalu dali na poganjalček, kjer pa zdaj že obvlada :) Za rojstni dan so mu stari starši kupili kolo, ki pa mu je na žalost še preveliko. Drugače bi se verjetno že vozil z njim.

LeXani ::

Babymarkt pošilja v slo? So še kakšne pametne tuje strani za počekirat?
Čas prve prijave 04.11.2005

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeXani ()

WhiteAngel ::

DeeJay je izjavil:

https://www.baby-boom.si/sl/izdelek/otr...
Nama je top. Lahek, kompakten.


+1

Je pa Baby boom rebrandan Bambinoworld: http://www.bambinoworld.co.uk/prams-and...

Tega sva imela za 3 otroke, potem sva ga oddala naprej.

Plusi:
- velika kolesa, ki se napumpajo. Za makedam top.
- izredno kompakten, ko se zloži. Tako malo noben drug ni zasedel.
- lahko vodljivost, ker je trikolesnik

Minusi:
- mogoče manj stabilen, ker so samo tri kolesa. Ta srednji mulec se nam je enkrat zvrnil v športnem delu, ko je bil že večji in se je nekaj stegoval/plezal ven iz pasov.

Kvatebrigic ::

Midva imava tole: https://www.mimovrste.com/vozicki/kinde...
Ko sem kupoval je bil 340€..
Popolnoma nič mu ne fali, veliko se vozimo po makedamu. Lahek, se enostavno zloži. Edini minus je, da je košara fiksna in zavzame precej prostora v avtu.

black ice ::

Tale voziček je res super za takratno ceno. Košaro pa itak uporabljaš samo prve pol leta.

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Otroški avtosedež

Oddelek: Loža
4811296 (1036) Sebastian_H
»

Kateri avtosedez za otroka od 8 mesecev dalje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6922894 (4477) TheBlueOne
»

Avto za 3 otroške sedeže (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12424857 (14322) bauci
»

Kateri nov "družinski" avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
25742469 (25128) GR2
»

Mali avto in otrok/dojenček (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29035751 (29283) Super Sonic

Več podobnih tem