» »

Avto za 3 otroške sedeže

Avto za 3 otroške sedeže

1 2
3
»

DeeJay ::

Sem kupil 2020 smax st line. Zaenkrat navdušen. Je pa težek avto in bi edino vzel najmočnejši motor, ker temu 2.0 190km vseen mal sape zmankuje. Prej sm mel Audi A6 avant 2010 2.0 170km, pa je mel dost boljši pospešek.
Vse ostalo pa je res super.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: DeeJay ()

Cveto ::

Res je težek, a ravno to prinese udobno vožnjo, saj ga ne rukajo male grbinice. Meni je občutek vožnje kot v kakšnem večjem terencu, samo da se manj nagiba, ali pa kot v kakšni večji limuzini (recimo Mercedes E). Po drugi stran ni visok in se ne nagiba, pa volan je progresiven in dokaj direkten. Da se razumemo: avto ni narejen za divjanje in čeprav se v ovinkih zelo dobro pelje, mu to ne pristoji. Omogoča pa zelo hitro vožnjo po avtocestah in dovolj uživaško vožnjo po navadnih cestah, sploh glede na namen vozila.

Ko sem šel kupovat, je prodajalec rekel: nič vam ne bom govoril, pojdite se peljat in boste "prodani". In res je bilo tako. Vse to seveda v primerjavi z avtomobili podobnega namena (Espace, Picasso, 5008, Zafira itd...

mirator ::

O čem je že temaa?

Griffith ::

Tema je o avtih za 3 otroke. :) In prišlji smo do zaključka, no vsaj jaz osebno, da je galaxy najboljši. Nekje po novem letu bo treba v akcijo. :)
Hvala Cvetu za dobre opise. :)

rusalex12 ::

Cveto je izjavil:

Res je težek, a ravno to prinese udobno vožnjo, saj ga ne rukajo male grbinice. Meni je občutek vožnje kot v kakšnem večjem terencu, samo da se manj nagiba, ali pa kot v kakšni večji limuzini (recimo Mercedes E). Po drugi stran ni visok in se ne nagiba, pa volan je progresiven in dokaj direkten. Da se razumemo: avto ni narejen za divjanje in čeprav se v ovinkih zelo dobro pelje, mu to ne pristoji. Omogoča pa zelo hitro vožnjo po avtocestah in dovolj uživaško vožnjo po navadnih cestah, sploh glede na namen vozila.

Ko sem šel kupovat, je prodajalec rekel: nič vam ne bom govoril, pojdite se peljat in boste "prodani". In res je bilo tako. Vse to seveda v primerjavi z avtomobili podobnega namena (Espace, Picasso, 5008, Zafira itd...

Vrhunski opisi. :-)

Še lahko malo poglobiš primerjavo S-Max vs Alhambra (Sharan)? Dizajn Alhambre vsekakor ni več v stiku s trenutnimi smernicami. Hkrati pa gre za preizkušen avto, ki v praksi izredno dobro funkcionira (pravi delavc). Kje je slabši v primerjavi z S-Max?

Cveto ::

Alhambra je večji in bolj "kombijevski" avto. Nisem ga vozil, sem se pa peljal poleg v prejšnji generaciji in deluje dejansko bolj "kombijevsko". Moti me predvsem, da je avto res že star, kasirajo pa še kar polno ceno. Oziroma, kakor vem, novih ni več. Če koga ne moti stara tehnika, je lahko solidna izbira.
1 2
3
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri nov "družinski" avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
25720452 (3111) GR2
»

Kateri avto - 6-7 sedežev

182033 (1263) WizzardOfOZ
»

Kateri avtosedez za otroka od 8 mesecev dalje (strani: 1 2 )

6214191 (12020) r3dkv1c4
»

avto za vožnjo treh otrok (strani: 1 2 )

5510133 (8322) marsovcek
»

Mali avto in otrok/dojenček (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29028217 (21749) Super Sonic

Več podobnih tem