» »

Telefon Sansung galaxy A6 ne pošilja sms

Telefon Sansung galaxy A6 ne pošilja sms

slovenc12340 ::

Moj problem se sicer ne naša na računalnike in vseeno upam, da lahko kdo pomaga.
Že kar nekaj mesecev na telefonu ne morem pošiljat smsjev in mmsjev, lahko pa jih prejemam. Bil sem že na servisu, kjer mi niso znali pomagati in sem se odločil za tovarniški reset podatkov, kar pa tudi ni rešilo problema. Tudi št. centra za pošiljanje sms sporočil je vnešena pravilno in imam naložene vse zadnje verzije posodobitev za telefon. Probal sem že res vse tudi, izbris predpomnilnika smsjev, kar tudi ni spremenilo nič. Imam pa tudi poravnane vse položnice

Han ::

Manjka ključni podatek: kateri operater?

Bolj primeren del foruma: Mobilne tehnologije

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

slovenc12340 ::

Operater je simobil oz A1

slovenc1234 ::

Se nobenemu ne sanja kako zadevo zrihtati?

Han ::

Če imaš res vse pravilno nastavljeno, se obrni na A1 podporo. V skrajnem primeru naj ti zamenjajo SIM.

sbawe64 ::

Z drugo sim kartico dela ?

starfotr ::

Samsung je pri posodobitvah nekaj povozil nastavitve.

Lahko da ti napišeš tako dolgo sporočilo, da ti ga pretvori v mms. In ker so nastavitve povožene, je to problem.

1. Poskusi poslat neko kratko sporočilo. Na primer samo eno besedo v sporočilu za test.

2. Pokliči operaterja, da ti pošlje nove nastavitve, jih shrani, resetiraj telefon in poskusi ponovno.

slovenc1234 ::

Bom poklical na a1. Drgače pa ja, sem probal poslati in tudi, če je samo ena črka v smsju ne pošlje


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54691283260 (4479) PINki
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39586599 (6067) Jerry000
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490151183 (15904) Steinkauz
»

MMS problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6215887 (11976) mojsterleo

Več podobnih tem