» »

Nobelov nagrajenec: Covid je umetno ustvarjen in to se prikriva

Nobelov nagrajenec: Covid je umetno ustvarjen in to se prikriva

1 2
3
»

Smurf ::

Utk je izjavil:

Ja, dokler se pa to ne zgodi, se ni treba norčevat iz posamezne teorije. Če ni fizikalno in/ali biološko nemogoča. Pa še tu bi lahko bili previdni.

Ce te zanima kaj se je v resnici zgodilo je tak pristop popolnoma napacen.

FireSnake ::

Slovenski zdravniki so ponujali zastonj pogrebe, če lajhko namesto naravne smrti (ali druge bolezni) pušejo omiljeni kovid.

Prav tako so ljudje "pozabili" umirati zaradi drugih bolezni.

Kdo bo to raziskal. Ker nekdo to sponzorira.

Vir: štirje različni viri od znancev, en iz PRVE roke.
Tudi na tem portalu so nekateri to potrdili.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

sunshine403 ::

Slovenski zdravniki so ponujali zastonj pogrebe.... vrhunsko. Ti zdravniki se po nesreci pisejo Topalovic in imajo privat krematorij ter pokopalisce? Sam vprasam, ker me res zanima od kdaj zdravniki pri nas ponujajo zastonj storitve komunale ;)
Se 12x ponovis tole, pa bo res se ratalo resnica. Btw... jaz sem tudi iz prve roke slisal, da so zdravniki ponujali 7 dnevni all inclusive paket v Tatrah, ce so lahko napisali da imas klopni meningoencefalitis.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Seveda, ker ti tega ne veš se to ni zgodilo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

vostok_1 ::

Ne skrbi. Jaz težko jemljem resno tiste ljudi, ki ne bodo stali v vrsti za Gatesovo cepivo. Ko bo na voljo, ane Mr.B?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jest10 ::

Dej povej, zakaj pa ti ne boš stal v vrsti? Kaj bo po tvoje groznega v tem cepivu?

vostok_1 ::

Jaz imam pravico ne vzeti, saj sem conspiracy nut. What's your excuse?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Ladjar ::

vostok_1 je izjavil:

Jaz imam pravico ne vzeti, saj sem conspiracy nut. What's your excuse?


Dobra

iTrader ::

vostok_1 je izjavil:

Jaz imam pravico ne vzeti, saj sem conspiracy nut. What's your excuse?

Lol, nobene pravice ne vzet ne bos imel.

vostok_1 ::

Which is exactly kar pridigam.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

iTrader ::

Ma sej mi imamo srečo, da smo tretje razredna država in bomo dobili cepivo med zadnjimi. Če bo imelo cepivo stranske učinke se bo že dovolj hitro videlo. Razen, če se odločijo prvo dat nam, kot testnim zajcem :|

vostok_1 ::

Kaj če bodo stranski učinki subtilni?
Recimo, da boš imel po njem blazne težave z oplojevanjem. Kako boš to preveril, če nimaš od prej neke reference, katere večina je itak nima?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

matobeli ::

Neki kle ne štima. Po doomsayer logiki bi moralo cepivo povečat plodnost, Gates bo pa ja poskrbel da ljudje ki zaupajo v cepivo svoj genetski material raztrosijo kolikor je le mogoče.

Al kakšna je že agenda, ne moreš namreč zasužnjit čimveč ljudi če ne bodo mel potomcev.

Ni ravno tako kot da ne vejo kaj delajo.

iTrader ::

Cepivo bo povzročalo homoseksualnost

Massacra ::

matobeli je izjavil:

Neki kle ne štima. Po doomsayer logiki bi moralo cepivo povečat plodnost, Gates bo pa ja poskrbel da ljudje ki zaupajo v cepivo svoj genetski material raztrosijo kolikor je le mogoče.

Al kakšna je že agenda, ne moreš namreč zasužnjit čimveč ljudi če ne bodo mel potomcev.

Ni ravno tako kot da ne vejo kaj delajo.


Na oploditev z biomedicinsko pomočjo si ppzabil???

Ivo3 ::

iTrader je izjavil:

Ma sej mi imamo srečo, da smo tretje razredna država in bomo dobili cepivo med zadnjimi. Če bo imelo cepivo stranske učinke se bo že dovolj hitro videlo. Razen, če se odločijo prvo dat nam, kot testnim zajcem :|


Teoretiki zarot trdijo, da se pokaze komaj cez 10 let.

pirat ::

iTrader je izjavil:

Cepivo bo povzročalo homoseksualnost

Verjetno poleg tega še:
- postopno večanje melanina v koži, dokler ne bomo vsi iste barve
- preusmeritev osebnostnih preferenc iz naravoslovnih v družboslovne vede, predvsem filozofijo
- cepivo bo imelo vgrajen nagon po petkovih vecernih kolesarskih turicah po srediscih mest
- stranski ucinek pa bo se odpor do linux-a in googla

smo kaj pozabili?

Po cepljenju bomo tako vsi zdravi homoseksualni mulati, ki bomo med kolesarjenjem filozofirali o prednostih sistema windows 10 in iskanja preko bing-a.

imagodei ::

Nobel Disease

Itak. En nobelovec je nekoč rekel, da so duhovi resnični. Ziher so. Nobelovec je tako rekel.

Pa izvenčutne zaznave so dejstvo. Kar par nobelovcev je tako reklo.

Hell, zakonca in nobelovca Curie sta verjela v paranormalno. Pa Wolfgang Pauli. Pa Schrödinger! Ziher imajo prav! Toliko nobelovcev se ne more motiti!

Jebela, kar en ograbek nobelovcev verjame v kreacionizem. Pa v homeopatijo. Pa da ima voda spomin! Sigurno je nekaj na tem!


Pa ene dva verjameta, da AIDS ne obstaja in da je to zarota! Hja, nič, nobelovca sta, jima je treba le verjet!
- Hoc est qui sumus -

jest10 ::

vostok_1 je izjavil:

Jaz imam pravico ne vzeti, saj sem conspiracy nut. What's your excuse?

Samo preverjam tvojo diagnozo

Ivo3 ::

imagodei je izjavil:

Nobel Disease

Itak. En nobelovec je nekoč rekel, da so duhovi resnični. Ziher so. Nobelovec je tako rekel.

Pa izvenčutne zaznave so dejstvo. Kar par nobelovcev je tako reklo.

Hell, zakonca in nobelovca Curie sta verjela v paranormalno. Pa Wolfgang Pauli. Pa Schrödinger! Ziher imajo prav! Toliko nobelovcev se ne more motiti!

Jebela, kar en ograbek nobelovcev verjame v kreacionizem. Pa v homeopatijo. Pa da ima voda spomin! Sigurno je nekaj na tem!


Pa ene dva verjameta, da AIDS ne obstaja in da je to zarota! Hja, nič, nobelovca sta, jima je treba le verjet!

Lahko recejo ampak a so to tudi znanstveno podkrepili? V tem primeru za covid je slo za znanstveno raziskavo vec znanstvenikov in vec skupin.

imagodei ::

Naslov teme tega ne trdi.
- Hoc est qui sumus -
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nature: V naslednjem desetletju bodo na Facebooku prevladali proticepilci (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
10418903 (9499) zmaugy
»

Kitajska in WHO sta prikrivali dejstva o virusu (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36236226 (28896) Mr.B
»

NIH ukinil financiranje projekta o prenosu koronavirusov z netopirjev na ljudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6813205 (9500) Markoff

Več podobnih tem