» »

Kitajska in WHO sta prikrivali dejstva o virusu

Kitajska in WHO sta prikrivali dejstva o virusu

Mr.B ::

zmaugy je izjavil:

@Mr.B.: nimam trenutno časa to iskat, vem kaj sem videl na tiskovnih konferencah.

ja ok. dobri argumentacija...I belive.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

VaeVictis ::

Mr.B je izjavil:


Ti pomagam, ce nimas hrbtenice...
Several months before the coronavirus pandemic began, the Trump administration eliminated a key American public health position in Beijing intended to help detect disease outbreaks in China

ampak ja Virus se takoj spremeni takoj ko pride na amerisko celino.


Cool, torej se gremo whataboutism in to, da je Trump skenslal ameriškega svetovalca ima kaj z Evropo in Slovenijo, ali pa smo v temi Ameriške volitve?

Kaj ima to s tem, da so Kitajci cenzuirarli whistleblower doktorja?

Kaj ima to s tem, da Kitajci niso pustili CDC in WHO v Wuhan?
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

No dejte še chemtrailse omenit...

res ne spada v to temo, si pa vseeno lahko pogledaš kaj na temo geo climate engineeringa, ki še kako obstaja in povej razliko med to tvojo "noro"besedno zloženko in tem bolj učenim in znanstvenim terminom, katerega sem uporabil jaz.


Aha. Horoskop si že prebral?

Mr.B je izjavil:

zmaugy je izjavil:

@Mr.B.: nimam trenutno časa to iskat, vem kaj sem videl na tiskovnih konferencah.

ja ok. dobri argumentacija...I belive.


Lepo da mi verjameš, da nimam časa iskati argumentov za nekoga, ki mu argumenti itak nič ne pomenijo. Kdaj je bila razglašena pandemija?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Zimonem ::

Pri nas in v ZDA se je uradna stroka držala načela, naj se ne zganja panika ampak mesec potem, ko so Kitajci dali vedeti da stvar ni nedolžna. Ampak pri njih je bila stvar povsem nova, zahodni svet l, bi pa lahko odreagiral prej. Pa ni tako, da je valjenje krivde na druge bolj ali manj odraz lastne nesposobnosti ali brez skrbnosti.

zmaugy ::

V 5 mesecih je v 1,4 milijardni državi bilo okuženih cca 80 tisoč ljudi? In umrlo 4 tisoč? Medtem v Italiji v treh mesecih čez 200 tisoč okuženih in čez 30 tisoč mrtvih. V državi 60 milijonov ljudi?

Kdor verjame v te pravljice s Kitajske... In na osnovi teh pravljic, smo drugje planirali odziv.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Zimonem ::

Nekdo je izvedel ukrepe drug je pustil , da so se mu okuži zdravstvo.

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

V 5 mesecih je v 1,4 milijardni državi bilo okuženih cca 80 tisoč ljudi? In umrlo 4 tisoč? Medtem v Italiji v treh mesecih čez 200 tisoč okuženih in čez 30 tisoč mrtvih. V državi 60 milijonov ljudi?

Kdor verjame v te pravljice s Kitajske... In na osnovi teh pravljic, smo drugje planirali odziv.


Jaz vrjamem indirektnim cifram. Izginilo je 21 miljonov telefonskih priključkov, ki so na kitajskem pogosto vezani na osebo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

VaeVictis ::

Nekdo je zgoraj omenjal kdaj je bila razglašena pandemija.

Pandemijo Covid-19 je WHO razglasil 12. marca 2020 oz. 11. marca 2020 odvisno od časovnega pasu.

WHO announces COVID-19 outbreak a pandemic

Advice for the public

WHO/Europe continues to encourage individuals to take care of their own health and protect others by:

washing hands frequently with water and soap or using hand-sanitizing gel;
maintaining social distancing (keeping a distance of 1 metre (3 feet) between yourself and anyone who is coughing or sneezing);
avoiding touching eyes, nose and mouth;
following respiratory hygiene (covering your mouth and nose with your bent elbow or tissue when you cough or sneeze, then disposing of the used tissue immediately);
seeking medical care early if you have a fever, cough and difficulty breathing; and
staying informed and following advice given by your health-care provider, national and local public health authority, or your employer on how to protect yourself and others from COVID-19.
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

tikitoki ::

zmaugy je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Nevem zakaj skusate tako na veliko spravit krivdo na Kitajsko in WHO, medtem ko je jasno, da so imele vse drzave tak jebiveter odnos do tega virusa. Kitajska je sla celotna v lockdown, na zahodu se je vse delalo po starem. Kot da to ni dovolj jasen znak, da je situacija resna in da bi se moralo vsaj kak blazji ukrep sprejet?

In sedaj tukaj nabijate, kako bi bilo vse drugace, ce bi kitajci rekli 2 tedna prej, da je virus resna stvar. Nic ne bi bilo drugace. Tisti, ki je hotel vedet, da je virus resen, bi to lahko sklepal iz ukrepov in zapiranja po vec 10 milijonskib regij na Kitajskem. Zahodne drzave so to vedle, ukrepale niso. Dokler pac Kitajska govori da je ok, ceprav daje v karanteno 10 milinonska mesta, potem je zgleda ok, ni treba ukrepat.


S tem, da je WHO zelo jasno opredelil virus, kot izredno hudo grožnjo.

Nesposobni cepci na zahodu pa želijo vso krivdo prevaliti na druge, kar je žal pogost pristop.

Aha, koliko prepozno? Koliko ljudi je medtem šlo iz Kitajske in ga razneslo naokrog? Sicer je Trump retardirana budala, ampak ko je zaprl ZDA za ljudi s Kitajske, so mu rekli, da je rasist. Sicer je res rasist, ampak zaradi tega mu tega res ne moreš očitati.

tikitoki je izjavil:

zmaugy je izjavil:

@Facebook dev, Glugy:

Še enkrat: države so se odločale na podlagi tega, da je jebena Kitajska lagala, da je v državi z 1,4 milijarde ljudi zbolelo nekaj deset tisoč ljudi in umrlo 3000 ljudi.

Glede ravnanj v primeru pandemij se države v veliki meri zanašajo na WHO. Komu normalnemu bi prišlo na misel, da se gre v času izbruha smučat v Italijo in nato po prihodu delat v bolnico/zdravstveni dom/dom za ostarele?
Ampak ravno to se je zgodilo in to s strani tudi zdravnikov, ker se je NIJZ zanašal na ocene WHO in so izdali informacijo, da asimptomatski bolniko niso kužni.
To je pomenilo, da so ljudje po povratku iz Italije morali v službe, saj uradno ni bilo osnove za karkoli drugega.


Dej ne zavajaj. K so ti bedaki hodili na smučanje, je v Italiji že bilo veliko krajev v karanteni. Sam največjim cepcem ni bilo jasno, da je stanje resno. Šlo je zgolj za egoistično zadovoljevanje lastnih želja. Tako, k vsi, ki so takoj jokali kako so ubogi, ker morajo biti doma.
Evropa je popolnoma sama kriva, da se ni odzvala, kot npr. Tajvan, Južna Koreja,...
Pac, polno nesposobnezev na odgovornih pozicijah. Nobene odgovornosti. Itak, v svetu nepotizma in služb po vezah.


Se strinjam, da po zdravi pameti ne bi šel takrat v Italijo niti potem nazaj in v službo. Ampak uradno stališče je bilo, da je to ok in da če nimaš simptomov, nisi kužen. Courtesy of WHO BS.
Ker ko se je dohtar vrnil iz Italije, ni mogel šefu reči "sorči, sem bil v Italiji, me 14 dni ne bo v službo", ker uradna linija NIJZ. Courtesy of WHO BS.


Zakaj se lažeš? WHO je že davno priporočal ostrejše ukrepe, ko so se tu se vedno delali, da se nas to ne tiče. Sem spremljal in se čudil.

WHO je tudi zaprosil za dodatna sredstva, ki jih niso dobili. Jah, jebiga, k je bilo treba kej vložiti v odziv, ni bilo nič, sedaj bomo pa drago plačali posledice.

Ne rečem, da je sicer who bil v določenih pogledih prepočasen, se posebej so zasrali s priporočilom, da mednarodni potniški promet ni problem. Tud z razglasitvijo pandemije so bili počasni.
Mogoče bi bilo kaj drugače, če bi bili Kitajci bolj odkriti. Sam bodimo realni, nas so pustili na cedilu naši nesposobneži, ki so se delila maloumne primerjave z gripo in podobne floskule. Verjeti kitajsko, da so dali v karanteno 60 miljonov ljudi, ker jim je bilo dolgčas, je tudi maloumno.

Da je šlo za nesposobnost naših ljudi je jasno, ko primerjaš z odzivom nekaterih drugih držav, ki so bile bolj agilne.

Btw who tudi odsvetuje prehitro odpiranje, čimveč testiranja. Pri nas očitno tega ne počnemo. Potem bo pa spet who kriv.

Mr.B ::

VaeVictis je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Ti pomagam, ce nimas hrbtenice...
Several months before the coronavirus pandemic began, the Trump administration eliminated a key American public health position in Beijing intended to help detect disease outbreaks in China

ampak ja Virus se takoj spremeni takoj ko pride na amerisko celino.


Cool, torej se gremo whataboutism in to, da je Trump skenslal ameriškega svetovalca ima kaj z Evropo in Slovenijo, ali pa smo v temi Ameriške volitve?

Kaj ima to s tem, da so Kitajci cenzuirarli whistleblower doktorja?

Kaj ima to s tem, da Kitajci niso pustili CDC in WHO v Wuhan?

Najprej jim Amerkianci dajo Finger, potem pa proičakuješ da ? Kaj a msiliš da so pedri, pa nimajo hrbtenice...
Če imaš random misli...
Na, profesorja so fentali američani or ?
Professor researching Covid-19 was killed in an apparent murder-suicide, officials say

Dejsto :
1 Status virusa je bil v novebru 2019 predstavljen trump, fuknu je v šreder jje bil zaposlen z Trade war.
2. 12.1.2020 China publicly shared the genetic sequence of COVID-19.
3. 23.1.2020 Wuhan je v karanteni
4. 23.1.2020 Amerikanci so ? : The WHO Director- General convened an Emergency Committee (EC) under the International Health Regulations (IHR 2005) to assess whether the outbreak constituted a public health emergency of international concern. The independent members from around the world could not reach a consensus based on the evidence available at the time. They asked to be reconvened within 10 days after receiving more information.
5. . This time, the EC reached consensus and advised the Director-General that the outbreak constituted a Public Health Emergency of International Concern (PHEIC). The Director-General accepted the recommendation and declared the novel coronavirus outbreak (2019-nCoV) a PHEIC. This is the 6th time WHO has declared a PHEIC since the International Health Regulations (IHR) came into force in 2005.


Kaj imaš pa ti pokazat.

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

No dejte še chemtrailse omenit...

res ne spada v to temo, si pa vseeno lahko pogledaš kaj na temo geo climate engineeringa, ki še kako obstaja in povej razliko med to tvojo "noro"besedno zloženko in tem bolj učenim in znanstvenim terminom, katerega sem uporabil jaz.


Aha. Horoskop si že prebral?

Mr.B je izjavil:

zmaugy je izjavil:

@Mr.B.: nimam trenutno časa to iskat, vem kaj sem videl na tiskovnih konferencah.

ja ok. dobri argumentacija...I belive.


Lepo da mi verjameš, da nimam časa iskati argumentov za nekoga, ki mu argumenti itak nič ne pomenijo. Kdaj je bila razglašena pandemija?

Glede na to, da do sedaj nisi podal nobene vira, no verjamem da ga tudi ne moreš. Ti pomagam : išči v googlu fox news.

zmaugy je izjavil:

V 5 mesecih je v 1,4 milijardni državi bilo okuženih cca 80 tisoč ljudi? In umrlo 4 tisoč? Medtem v Italiji v treh mesecih čez 200 tisoč okuženih in čez 30 tisoč mrtvih. V državi 60 milijonov ljudi?

Kdor verjame v te pravljice s Kitajske... In na osnovi teh pravljic, smo drugje planirali odziv.

Pa sej smo ti rekli.... Da je to virus, ki je narejen da fenta "minority v ameriki" in starce zaradi nevzdržnega pokojninskega sistema...

1.2.3 in vostok pravi
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

VaeVictis ::

WHO se je tudi s temle tweetom kar ornk opekel.

WHO 14.jan 2020
"Preliminary investigations conducted by the Chinese authorities have found no clear evidence of human-to-human transmission of the novel #coronavirus (2019-nCoV) identified in #Wuhan, #China??."

Mr.B pa pravi, da bi moral Trump že novembra 2019 reagirati.

Zanimivo, zanimivo....
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Mr.B ::

VaeVictis je izjavil:

WHO se je tudi s temle tweetom kar ornk opekel.

WHO 14.jan 2020
"Preliminary investigations conducted by the Chinese authorities have found no clear evidence of human-to-human transmission of the novel #coronavirus (2019-nCoV) identified in #Wuhan, #China??."

Mr.B pa pravi, da bi moral Trump že novembra 2019 reagirati.

Zanimivo, zanimivo....


Mr.B pa pravi, da bi moral Trump že novembra 2019 reagirati.

To da imaš probleme dojemanja zaradi pomanjkanja bralnih sposobnosti, ko se zaključi razumevanje novice pri udarnem naslovu...
Trump od novembra 2019 ter do dne ko je bil s strani politike prisiljen vzpostaviti karantene, no tudi danes ne razume reporta ki ga je dobil na mizo Novembra 2019.
Tvoje razum je na nivoju nostradamusa. Aja to je hotel povedat, potem ko se je zgodilo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zmaugy ::

VaeVictis je izjavil:

WHO se je tudi s temle tweetom kar ornk opekel.

WHO 14.jan 2020
"Preliminary investigations conducted by the Chinese authorities have found no clear evidence of human-to-human transmission of the novel #coronavirus (2019-nCoV) identified in #Wuhan, #China??."

Mr.B pa pravi, da bi moral Trump že novembra 2019 reagirati.

Zanimivo, zanimivo....


Ne ga vzpodbujat, bo spet vse možne teorije zarot nasral.

@tikitoki: prosim za konkretna nasprotna dejstva.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

showsover ::

Vae, daj konkreten posnetek tweeta, jaz preprosto ne morem verjeti tega, kar je vse implicirano.

VaeVictis ::

Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

showsover ::

Lahko das se posnetek slike, da vidim, ce pravilno razcljenjujemo tale WHO civk? Po mojem gre za fake.

Preliminary investigations
conducted by the Chinese authorities
have found no clear evidence of
human-to-human transmission of the
novel #coronavirus (2019-nCoV)
identified in #Wuhan, #China.

A res pise 'conducted by the Chinese authorities'?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

VaeVictis ::

showsover je izjavil:

Lahko das se posnetek slike, da vidim, ce pravilno razcljenjujemo tale WHO civk? Po mojem gre za fake.

Preliminary investigations
conducted by the Chinese authorities
have found no clear evidence of
human-to-human transmission of the
novel #coronavirus (2019-nCoV)
identified in #Wuhan, #China??.


Klikni link, a je tako težko.

Tole je prišlo iz verified WHO računa.

Še en reply na ta tweet:

Timeline: The early days of China's coronavirus outbreak and cover-up

Sploh tale del je zanimiv:
Why it matters: A study published in March indicated that if Chinese authorities had acted three weeks earlier than they did, the number of coronavirus cases could have been reduced by 95% and its geographic spread limited.

Effect of non-pharmaceutical interventions for containing the COVID-19 outbreak in China

Pa, da ne bo spet kak TDS pri določenih, tale Axios je left leaning website.

Axios - Media bias
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

showsover ::

Vae, ni tezko meni...
Gre le za jasnost sporocila, crno na belem.
Pardon, modro na belem.
Ce ne celo, rdece na belem.
Skupaj z WHO logotipom itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

zmaugy ::

Evo, Kitajska nadaljuje z iskanjem sebičnih koristi od pandemije s tem, ko tera naprej debato o totalitarnem zakonu o kitajski himni v Hong Kongu.
Ker se svet nima časa s tem ukvarjat, ampak mora reševat svinjarijo, ki jo je zakuhala CCP.

https://edition.cnn.com/2020/05/13/asia...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

digitalcek ::

Smrekar1 je izjavil:


V roku 10 let je Kitajska tam, kjer je bila pred 20 leti. Višje kot to niti ne sodi.


Dovolj je, da pogledam/pogledate tole "ponudbo"...

V ceni tegale šivalnega strojčka je razvoj strojčka, sestavni deli, plača osebe, ki je to sestavila + davki na plačo, zaslužek firme, ki to prodaja + davek na ta zaslužek, cena embalaže, ter cena pošiljanja.
Pa verjetno še kaj, kar sem verjetno pozabil...

Je pa ČISTO VSE jasno.
LR Kitajska je DALEČ NAJVEČJA tovarna pofl robe in izmeta (škarta) v svetu.

Upam da se vrnejo v leto 1900, ko so stali do kolen v vodi in sadili - riž.

Kar brišite. Resnica na ST moderatorje boli. Predvsem velikega kita.
Utemeljena kritika s konkretnim primerom pa tudi...

[img]http://shrani.si/f/2x/1U/2LEPltfG/sival...

digitalcek je izjavil:


V roku 10 let je Kitajska tam, kjer je bila pred 20 leti. Višje kot to niti ne sodi.


Dovolj je, da pogledam/pogledate tole "ponudbo"...

V ceni tegale šivalnega strojčka je razvoj strojčka, sestavni deli, plača osebe, ki je to sestavila + davki na plačo, zaslužek firme, ki to prodaja + davek na ta zaslužek, cena embalaže, ter cena pošiljanja.
Pa verjetno še kaj, kar sem verjetno pozabil...

Je pa ČISTO VSE jasno.
LR Kitajska je DALEČ NAJVEČJA tovarna pofl robe in izmeta (škarta) v svetu.

Upam da se vrnejo v leto 1900, ko so stali do kolen v vodi in sadili - riž.

Kar brišite. Resnica na ST moderatorje boli. Predvsem velikega kita.
Utemeljena kritika s konkretnim primerom pa tudi...

[url=http://shrani.si/?2x/1U/2LEPltfG/sivaln...

Zgodovina sprememb…

TineTone ::

Glede na to da smo v demokraciji in je WHO edina kompetentna inštitucija za informacije o pandemiji, ne bi smeli dovoliti obstoja informacij ki niso odobrena s centralne komisije za resnico.

digitalcek ::

Dovolj je, da pogledam/pogledate tole "ponudbo"...

V ceni tegale šivalnega strojčka je razvoj strojčka, sestavni deli, plača osebe, ki je to sestavila + davki na plačo, zaslužek firme, ki to prodaja + davek na ta zaslužek, cena embalaže, ter cena pošiljanja.
Pa verjetno še kaj, kar sem verjetno pozabil...

Je pa ČISTO VSE jasno.
LR Kitajska je DALEČ NAJVEČJA tovarna pofl robe in izmeta (škarta) v svetu.

Upam da se vrnejo v leto 1900, ko so stali do kolen v vodi in sadili - riž.

Kar brišite. Resnica na ST moderatorje boli. Predvsem velikega kita.
Utemeljena kritika s konkretnim primerom pa tudi...

digitalcek je izjavil:

Dovolj je, da pogledam/pogledate tole "ponudbo"...

V ceni tegale šivalnega strojčka je razvoj strojčka, sestavni deli, plača osebe, ki je to sestavila + davki na plačo, zaslužek firme, ki to prodaja + davek na ta zaslužek, cena embalaže, ter cena pošiljanja.
Pa verjetno še kaj, kar sem verjetno pozabil...

Je pa ČISTO VSE jasno.
LR Kitajska je DALEČ NAJVEČJA tovarna pofl robe in izmeta (škarta) v svetu.

Upam da se vrnejo v leto 1900, ko so stali do kolen v vodi in sadili - riž.

Kar brišite. Resnica na ST moderatorje boli. Predvsem velikega kita.
Utemeljena kritika s konkretnim primerom pa tudi...


[img]http://shrani.si/f/2x/1U/2LEPltfG/sival...

Dovolj je, da pogledam/pogledate tole "ponudbo"...

V ceni tegale šivalnega strojčka je razvoj strojčka, sestavni deli, plača osebe, ki je to sestavila + davki na plačo, zaslužek firme, ki to prodaja + davek na ta zaslužek, cena embalaže, ter cena pošiljanja.
Pa verjetno še kaj, kar sem verjetno pozabil...

Je pa ČISTO VSE jasno.
LR Kitajska je DALEČ NAJVEČJA tovarna pofl robe in izmeta (škarta) v svetu.

Upam da se vrnejo v leto 1900, ko so stali do kolen v vodi in sadili - riž.

Kar brišite. Resnica na ST moderatorje boli. Predvsem velikega kita.
Utemeljena kritika s konkretnim primerom pa tudi...



Izbrisano ,ker ne morem pripeti linka...

.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

Mr.B ::

TineTone je izjavil:

Glede na to da smo v demokraciji in je WHO edina kompetentna inštitucija za informacije o pandemiji, ne bi smeli dovoliti obstoja informacij ki niso odobrena s centralne komisije za resnico.

Če trumpi kontradikta CDC šefa, bi rekel da se resnično nimaš kaj dosti pogovarjati o dejstvih ki jih Trumpi in Popmejo razlaga.
Če smatraš da so to kredibilni viri ?

zmaugy je izjavil:

Evo, Kitajska nadaljuje z iskanjem sebičnih koristi od pandemije s tem, ko tera naprej debato o totalitarnem zakonu o kitajski himni v Hong Kongu.
Ker se svet nima časa s tem ukvarjat, ampak mora reševat svinjarijo, ki jo je zakuhala CCP.

https://edition.cnn.com/2020/05/13/asia...

Če trumpi kontradikta CDC šefa, bi rekel da se resnično nimaš kaj dosti pogovarjati o dejstvih ki jih Trumpi in Popmejo razlaga.
Če smatraš da so to kredibilni viri ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

zmaugy ::

TineTone je izjavil:

Glede na to da smo v demokraciji in je WHO edina kompetentna inštitucija za informacije o pandemiji, ne bi smeli dovoliti obstoja informacij ki niso odobrena s centralne komisije za resnico.

Saj jih niso dovolili, je Veliki Brat Ši-Pu poskrbel za to.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Mr.B ::

zmaugy je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

WHO se je tudi s temle tweetom kar ornk opekel.

WHO 14.jan 2020
"Preliminary investigations conducted by the Chinese authorities have found no clear evidence of human-to-human transmission of the novel #coronavirus (2019-nCoV) identified in #Wuhan, #China??."

Mr.B pa pravi, da bi moral Trump že novembra 2019 reagirati.

Zanimivo, zanimivo....


Ne ga vzpodbujat, bo spet vse možne teorije zarot nasral.

@tikitoki: prosim za konkretna nasprotna dejstva.

A ja so tvoji viri kaj že ?
No kje so tvoji viri.
Podatki so, da so v Francji že Decembra umirali za Corono. Ampak ja, niso američani.
KAj sedaj kje imaš vire.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zmaugy ::

Mr.B je izjavil:

zmaugy je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

WHO se je tudi s temle tweetom kar ornk opekel.

WHO 14.jan 2020
"Preliminary investigations conducted by the Chinese authorities have found no clear evidence of human-to-human transmission of the novel #coronavirus (2019-nCoV) identified in #Wuhan, #China??."

Mr.B pa pravi, da bi moral Trump že novembra 2019 reagirati.

Zanimivo, zanimivo....


Ne ga vzpodbujat, bo spet vse možne teorije zarot nasral.

@tikitoki: prosim za konkretna nasprotna dejstva.

A ja so tvoji viri kaj že ?
No kje so tvoji viri.
Podatki so, da so v Francji že Decembra umirali za Corono. Ampak ja, niso američani.
KAj sedaj kje imaš vire.

Poglej moj podpis...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Mr.B ::

zmaugy je izjavil:

Mr.B je izjavil:

zmaugy je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

WHO se je tudi s temle tweetom kar ornk opekel.

WHO 14.jan 2020
"Preliminary investigations conducted by the Chinese authorities have found no clear evidence of human-to-human transmission of the novel #coronavirus (2019-nCoV) identified in #Wuhan, #China??."

Mr.B pa pravi, da bi moral Trump že novembra 2019 reagirati.

Zanimivo, zanimivo....


Ne ga vzpodbujat, bo spet vse možne teorije zarot nasral.

@tikitoki: prosim za konkretna nasprotna dejstva.

A ja so tvoji viri kaj že ?
No kje so tvoji viri.
Podatki so, da so v Francji že Decembra umirali za Corono. Ampak ja, niso američani.
KAj sedaj kje imaš vire.

Poglej moj podpis...

In kjub temu za blodnje nisi sposoben podatki niti enega dokaza. Ej Amerika je pri tvojih blodnjah sama. Veš kok dnarja boš dubu, če prineseš dokaze.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

showsover ::

Mr.B, ti se lahko tolazis v Berlinu, kolikor zelis, napaka je bila storjena, zaupanje izgubljeno.
Poceni propaganda ne bo pomagala spremeniti javnega mnenja.

Mr.B ::

showsover je izjavil:

Mr.B, ti se lahko tolazis v Berlinu, kolikor zelis, napaka je bila storjena, zaupanje izgubljeno.
Poceni propaganda ne bo pomagala spremeniti javnega mnenja.

Katera napaka ? Da so rekli nda se ne širi med ljud... To lahko smatraš kot nespsosbnost..
Prve indikacije v obliki poročila je Trumpi dobil v roke v Novembru 2019 ! Da novembru 2019. V Decemru so v Franciji umirali za Virusom

Kdaj se je začel lockdown v Ameriki ? Priceless

Ko boš datum našel, boš uvedel teden dva mesec prej je irelevanti podatke...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

showsover ::

Mr.B, ti se kar tolazi, ce se bolje pocutis.
Dejstvo je, da je (komunisticna) partija spet zajebala ves svet.
In hotela biti tiho.
Ce pa tebi toliko pomeni, da je nesposobna, pa se toliko slabse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Mr.B ::

showsover je izjavil:

Mr.B, ti se kar tolazi, ce se bolje pocutis.
Dejstvo je, da je (komunisticna) partija spet zajebala ves cvet.
In hotela biti tiho.
Ce pa tebi toliko pomeni, da je nesposobna, pa se toliko slabse.

Zajebal za 14 dni, en mesec, pol leta ????
Torej Priceless, ko bi TI vedel koliko mrtvih je bilo potrebno da je Trumpi recel lockdown Amerika...
Torej povej datum v dneh mesecih ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

showsover ::

Mr. B, pojdi ti svoje komplekse razciscevat z
- WHO
- Xi Jinpingom
- Donald Trump

Ne vem, zakaj mislis, da sem jaz kogarkoli odvetnik.

Govorim ti, kaksen je vtis, ki je se kako ponovljiv.
In tega ti s svojimi custvenimi izpadi na forumu pac ne bos spremenil.

vostok_1 ::

Mr.B je izjavil:

Tole je včeraj... Vir NYT...
China places second city on lockdown over early signs of second wave


Zelo interesantna bi bila taktika, "čiščenja" zaporednih mest.

Najprej purge-aš eno, potem drugo, tretje itd.
Prednost je ta, da izpad produkcije je minimalen, a vseeno precirkuliraš državo vseh oporečnikov in penzionistov.
Čebi to bil moj namen, je definitivno to najboljši način.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

showsover je izjavil:

Mr. B, pojdi ti svoje komplekse razciscevat z
- WHO
- Xi Jinpingom
- Donald Trump

Ne vem, zakaj mislis, da sem jaz kogarkoli odvetnik.

Govorim ti, kaksen je vtis, ki je se kako ponovljiv.
In tega ti s svojimi custvenimi izpadi na forumu pac ne bos spremenil.

Torej še en, ki dela po principu zdrave pameti skladno z njegovim intelektom. Vtist, občutek, vstajanje z levo nogo pač ni dejstvo.
Zanimiva informacija : To nedeljo nedeljo je Trumpi do 8.00 AM poslal 130 twitov in 80 sporočil.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

showsover ::

Mr.B, dihaj, dihaj...

Zapletas in se obracunavas z vsakim, ki ne vihti rdece kitajske zastave.

Sveta ni konec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Tole je včeraj... Vir NYT...
China places second city on lockdown over early signs of second wave


Zelo interesantna bi bila taktika, "čiščenja" zaporednih mest.

Najprej purge-aš eno, potem drugo, tretje itd.
Prednost je ta, da izpad produkcije je minimalen, a vseeno precirkuliraš državo vseh oporečnikov in penzionistov.
Čebi to bil moj namen, je definitivno to najboljši način.

Ja, sploh ker Kitajci nimajo , no za pokojnino moraj sparat sami. Morda pa je bil experimet Amerikancev in Kitajcev, zato toliko mrtvih v ameriki, saj os hoteli to implementirati v ameriki. Ampak test run je bil pa na kitajskem.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

showsover ::

Mr.B je izjavil:

Morda pa je bil experimet Amerikancev in Kitajcev, zato toliko mrtvih v ameriki, saj os hoteli to implementirati v ameriki. Ampak test run je bil pa na kitajskem.

Fak, res vrhunski intelekt, iz tebe pa morda se nekaj bo :)

Mr.B ::

showsover je izjavil:

Mr.B, dihaj, dihaj...

Sveta ni konec.

Facts versus feelings isn’t the way to think about communicating science.
Ampak ja neizobraženim je to nepojemljivo, zato imamo še vedno teoretike ravne zemlje.
Kaj ko bi se ti raje držal babjih čenc, kdo je katero nategnil...

showsover je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Morda pa je bil experimet Amerikancev in Kitajcev, zato toliko mrtvih v ameriki, saj os hoteli to implementirati v ameriki. Ampak test run je bil pa na kitajskem.

Fak, res vrhunski intelekt, iz tebe pa morda se nekaj bo :)

Sem ti predlagal da se ne preveč intelektualno obremenjevati. Z Teoretikom zaro(t)e imam poseben odnos.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

showsover ::

Mr.B, ja, ne vem, ce res ne bi bilo najboljse, da se umaknem iz te strasno neproduktivne debate...
Pa se drzi, ce ti to toliko pomeni, da si Xi Jinpingov skrivni ljubimec in (zaprisezen) komunisticni intelektualec, ki domneva, da ima vedno prav.
Te ne morem nic kaj posebej obsojati, nedvomno si strasno uspesen mozakar :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Mr.B ::

showsover je izjavil:

Mr.B, ja, ne vem, ce res ne bi bilo najboljse, da se umaknem iz te strasno neproduktivne debate...
Pa se drzi, ce ti to toliko pomeni, da si Xi Jinpingov skrivni ljubimec in (zaprisezen) komunisticni intelektualec, ki domneva, da ima vedno prav.
Te ne morem nic kaj posebej obsojati, nedvomno si strasno uspesen mozakar :-)

Če dejstva niso povezana z relanostjo.. no se ne trudi namiga o znanosti in občutku nisi razumel... En YT morda za pomoč...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

showsover ::

Mr.B, se ti zahvaljujem za tvojo pedagosko vlogo, ki jo zelis materializirati. Ampak jaz sem ze prestar za taksne sporte in mi gre veliko predobro (resno mislim), da bi padal na kaksne poceni ideologije. Poglej, ti vztrajaj pri svojem, imas vso pravico, je pa brez zveze, da se nekaj na slo-tech forumu razburjas. Jaz sem tule, ker se za to dobim placano in se bom kaksno uro.

No, ce bos nadlezen, kar ocitno zelo dobro znas biti, bos pac govoril sam sebi. Meni pa se res ni potrebno ukvarjati z nekimi tvojimi fantazmami in lastno namisljeno intelektualno velicino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

TineTone ::

Kitajska sponzorira naše kompetenčne intelektualce da nam povejo resnico o koroni :D

CORONAVIRUS "MISINFORMATION" EVENT CANCELLED AFTER CRITICS POINT OUT IT WAS SPONSORED BY HUAWEI

Poldi112 ::

zmaugy je izjavil:

Evo, Kitajska nadaljuje z iskanjem sebičnih koristi od pandemije s tem, ko tera naprej debato o totalitarnem zakonu o kitajski himni v Hong Kongu.
Ker se svet nima časa s tem ukvarjat, ampak mora reševat svinjarijo, ki jo je zakuhala CCP.

https://edition.cnn.com/2020/05/13/asia...


Od kje ti ideja, da bi se moral ukvarjati z internimi zadevami tuje suverene države, v kolikor nisi njen državljan? Sicer smo pa tudi pred invazijo na Irak brali o tem, kako se dojenčke meče iz inkubatorjev, da so ovčke cepetale z nožicami od ogorčenja in posledično niso razmišljale o dejanskih vzrokih invazije.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Mr.B ::

TineTone je izjavil:

Kitajska sponzorira naše kompetenčne intelektualce da nam povejo resnico o koroni :D

CORONAVIRUS "MISINFORMATION" EVENT CANCELLED AFTER CRITICS POINT OUT IT WAS SPONSORED BY HUAWEI

Reklama pa od "The Alex Jones Show"
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Velki ::

Sicer nisem prebral celotnega threada, morda je bilo naslednje že omenjeno... če bi bil virus res iz laboratorija... zakaj bi potem vsi zahodni znanstveniki trdili da ni iz laboratorija? A je komunistična partija še njih vseh podkupila?... ta teorija se mi zdi malo far fetched...

TineTone ::

Poldi112 je izjavil:

Sicer smo pa tudi pred invazijo na Irak brali o tem, kako se dojenčke meče iz inkubatorjev, da so ovčke cepetale z nožicami od ogorčenja in posledično niso razmišljale o dejanskih vzrokih invazije.


Še dobro da mediji ne poročajo o Švedski, ker drugače bi ljudstvo spet hotelo vojno.

Sweden: Man charged with murdering his girlfriend and chopping her into pieces

el_bahattee ::

vostok_1 je izjavil:


Nope. Tokrat vam častim.

Poglej zadnih par Peak Prosperity videjev, naslovi tega kar iščeš so lepo označeni. So ca. 3-je.
Zadeva je IMO precej clear cut.
Zadeva je man-made.

Po ogledu enega izmed teh videov še vedno vidim nekih resnih dokazov, so pa špekulacije, da je virus mogoče ustvariti umetno in namigovanje o skrivnih programih v vojaških laboratorijih in podobno. Morda, ampak to še vedno niso resni znanstveni dokazi. Prav tako nihče ne zna izpostavit nikogar, ki ima v tej situaciji neko silno korist, stalno se samo nekaj ugiba. Zato zame vse to ostaja teorija zarote.
Come to my center, you enter the winter.

TineTone ::

Velki je izjavil:

Sicer nisem prebral celotnega threada, morda je bilo naslednje že omenjeno... če bi bil virus res iz laboratorija... zakaj bi potem vsi zahodni znanstveniki trdili da ni iz laboratorija? A je komunistična partija še njih vseh podkupila?... ta teorija se mi zdi malo far fetched...


Saj smo že dolgo nazaj linkali študije do sumljivega HIV vključka genoma v covid rnaju, samo se je vse brisalo ker o temu ni in ne poročajo kompetentni mediji tipa Fox, CNN, PopTV...

Poldi112 ::

TineTone je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Sicer smo pa tudi pred invazijo na Irak brali o tem, kako se dojenčke meče iz inkubatorjev, da so ovčke cepetale z nožicami od ogorčenja in posledično niso razmišljale o dejanskih vzrokih invazije.


Še dobro da mediji ne poročajo o Švedski, ker drugače bi ljudstvo spet hotelo vojno.

Sweden: Man charged with murdering his girlfriend and chopping her into pieces


O HK smo zadnja leta konstatntno brali. Frekvenca novic daleč presega normalno kvoto, ker gre pač za državo, s katero USA trenutno vodi trgovinaka pogajanja. Podobno, kot smo nedavno brali o požarih v Braziliji, ko so bila v teku pogajanja, zdaj pa so izginili iz MSM. Verjetno so ga pogasili. :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NIH ukinil financiranje projekta o prenosu koronavirusov z netopirjev na ljudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6813205 (9500) Markoff

Več podobnih tem