» »

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani!

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani!

««
«
1 / 9
»»

hlače13 ::

Guuužva!

gusto ::

Sam mal. Kaj točno je tole?:D
Have you tried turning it off and on again?

starfotr ::

Folk je počen na ameriške telefone in tudi na ameriško hrano. Za oboje so pripravljeni stati v vrsti.

forplan ::

A so zastonj dajal???
da se strinjam

dxx ::

Folk je res počen. Zgledajo 3-4 tedne že lačni.

Magic1 ::

V btcju so cityparkov krožni zablokiral s čakanjem na Mc. Verjetno ima folk že kar krizo, če ne zna kuhat.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

IL_DIAVOLO ::

Mestne srajce, ki si še jajc ne znajo spečt, kaj šele hrano za na žlico.

Likalnik ::

Joj, ne morem vrjet, da to vidim...folk je bolan...nism mogel vrjet, ko cakajo v vrsti za Iphone....ampak, da cakajo za klincev Big Mac...to pa presega vse meje dobrega okusa....

Vazelin ::

To je res sick;((
Saj ne bi rekel ampak MCdonalds je fural tudi z Ehrano in Woltom lol cel čas sedaj
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

#000000 ::

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Kvinta ::

Kak to lahko folk sploh je to plastiko :))

#000000 ::

Kvinta je izjavil:

Kak to lahko folk sploh je to plastiko :))



Pa navikli sa godinama :) moram pa priznat da OKUS je pa fenomenalen, že pri nas je OKUS okay, če greš nekam na zahod v vsaj Nemčijo se spremeni (meni na bolje) če greš preko luže probat, pa je čista petka, SPLOH KFC, tok dobrega pohanja nisem jedel še nikjer, resnično. GOVORIM o OKUSU, ki je verjetno vse samo sol in omami aroma.

rabelj5 ::

naj normalno odprejo restavracijo, da se bo dalo not it in usest pa ne bo težav

#000000 ::

rabelj5 je izjavil:

naj normalno odprejo restavracijo, da se bo dalo not it in usest pa ne bo težav



Na žalost Mislim da boš še nekaj časa čakal, recimo tam do 5 maja

blackbfm ::

Likalnik je izjavil:

Joj, ne morem vrjet, da to vidim...folk je bolan...nism mogel vrjet, ko cakajo v vrsti za Iphone....ampak, da cakajo za klincev Big Mac...to pa presega vse meje dobrega okusa....


Predvidevam da nisi stal v vrsti, ne maras iphone, ne maras bigmek.. Ok, kul. Te kdorkoli direktno ogroza s tem početjem, oz kaj je pravzaprav tvoj (vaš) problem?

Ce kaj presega meje okusa je predvsem porast Pravičnikov v zadnjem casu, ma saj skoraj ne mores vec stopit iz hise brez da bi te nekdo skrivaj fotkal, delil in komentiral

rabelj5 ::

#000000 je izjavil:

rabelj5 je izjavil:

naj normalno odprejo restavracijo, da se bo dalo not it in usest pa ne bo težav



Na žalost Mislim da boš še nekaj časa čakal, recimo tam do 5 maja

dvomim da se bo dalo 5. maja it normalno, tudi če bo odprto bojo kaka butasta pravila ki bojo omejevala število ljudi, ne bojo hoteli gotovine, ..

Drevesce ::

Sicer redko jem tole hitro prehrano, ampak bi pa res po zdaj ene treh mesecih zapasal en big mac.

Seveda pa ni pogoja, da bi takole cakal na en hamburger. Ponavadi obrnem ze, ce vidim 4 vozila pred sabo.

Se pa strinjam z blackfbm glede obsojanja in "pravicnikov".

harvey ::

Cold turkey scena, ni druge.:))
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

starfotr ::

Najhuje je, da ta podijvana drhal požre in popije (rečeno s cmokom v grlu) hrano in pijačo, nato pa vrže embalažo hrane in pijače skozi okno avtomobila. Tu pa pridemo do tega, da njihovo dejanje vpliva tudi na druge in na naravo.

PacificBlue ::

Žalostno, fast food potem pa takole čakaš, kam smo prišli.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Cruz ::

Zdaj bi morali se nekje poleg McDrive narediti kino na prostem - #ostanivavtu. :)

brbr21 ::

harvey je izjavil:

Cold turkey scena, ni druge.:))
+1 Pa sploh ni joke.

Na eni strani kemična odvisnosti skozi uporabo sladkorja v kruhu in mesu, posebnih mešanic olj za cvrtje krompirčka (hm... res je dober), citronske kisline, perzervativov (video bigmaca eno leto na okenski polici) v nulo pretehtanih kombinacij sestavin, kar na koncu sproža poplavo dopamina v naših možganih.
Druga plat pa je psihologija in izkoriščanje poznavanja delovanja možganov.
Več tule: https://www.psychologytoday.com/us/blog...

80let so praktično #1. Ni naključij, pa tudi nobene zarote, samo dobri so, kot je npr. dobra tobačna industrija. Kar pa ne pomeni nujno, da so dobri tudi za potrošnike.

lisaac ::

Zgornji posnetek le kaže da svet potrebuje nekaj precej močnješega kot je koronavirus..

harvey ::

brbr21 je izjavil:



80let so praktično #1. Ni naključij, pa tudi nobene zarote, samo dobri so, kot je npr. dobra tobačna industrija. Kar pa ne pomeni nujno, da so dobri tudi za potrošnike.

Seveda, ne gre tu za proste strelce burger mojstrov, temveč za domišljene prijeme in točno dizajnirano hrano. V zapisu je umanjkal del o rekrutiranju novih uporabnikov ala happy meal igračke in rojstnodnevne zabave.

 happy meal

happy meal



Petek popoldan in City BTC McDonalds čisti hype...redno.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

SuperKripto ::

Likalnik je izjavil:

Joj, ne morem vrjet, da to vidim...folk je bolan...nism mogel vrjet, ko cakajo v vrsti za Iphone....ampak, da cakajo za klincev Big Mac...to pa presega vse meje dobrega okusa....


Po mojem mnenju je v vec primerih (ne vseh) krivo to, da hrana oziroma sestavine ki jo vsebujejo povzroca zasvojenost. Sem gledal strokovnjaka, ki pravi da je sladkor, ki ga dajejo v svoje hamburgerje eden izmed najbolj zasvojivih sestavin na svetu.

Cruz ::

harvey je izjavil:

brbr21 je izjavil:



80let so praktično #1. Ni naključij, pa tudi nobene zarote, samo dobri so, kot je npr. dobra tobačna industrija. Kar pa ne pomeni nujno, da so dobri tudi za potrošnike.

Seveda, ne gre tu za proste strelce burger mojstrov, temveč za domišljene prijeme in točno dizajnirano hrano. V zapisu je umanjkal del o rekrutiranju novih uporabnikov ala happy meal igračke in rojstnodnevne zabave.

 happy meal

happy meal



Petek popoldan in City BTC McDonalds čisti hype...redno.
Ja, v otrostvu je potrebno zaceti lov za zivljenskim potrosnikom. :) Se spomnim iz mojih let, obisk McDonaldsa je bil 'Amerika'. Redkokateri otrok, najstnik bo zavrnil povabilo v McD.

Saj, ce uzivas tu pa tam ni nic narobe, ampak kot je @brbr21 zapisal, tezko je, ker je cilj hrane 'pridi spet in cim hitreje!' odvisnost, kateri se marsikdo, upraviceno, ne more upreti.

nomo ::

Nehajte pridigati in raje zahtevajte sprostitev ukrepov, če vas tako moti gledati ljudi v vrsti. Ali pa pač ne gledajte.

Folk ne stoji v vrsti ker so neumni oni, ampak ker ste neumni vi, ki to podpirate. Vi ste krivi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: PromeuZ ()

c3p0 ::

SuperKripto je izjavil:


Po mojem mnenju je v vec primerih (ne vseh) krivo to, da hrana oziroma sestavine ki jo vsebujejo povzroca zasvojenost. Sem gledal strokovnjaka, ki pravi da je sladkor, ki ga dajejo v svoje hamburgerje eden izmed najbolj zasvojivih sestavin na svetu.


Sladkor, sol in predvsem razni ojačevalci okusa.

SuperKripto ::

Ko sem bil otrok sem imel neizmerno zeljo iti v mcdonalds ceprav takrat ga ni bilo v sloveniji in niti nisem nikoli probal mc hamburger. Torej niti nisem okusil ce mi je vsec in sem ze imel taksno veliko zeljo. Potem leta pozneje ko sem spoznal, da tovrstna hrana ni ravno zdrava sem razmisljal zakaj je bilo temu tako. Nekak sem ugotovil, da sem bil v otrostvu bombardiran z mc reklamami, predvsem tiste za otroke. Prek mcdonalds pesmi mcdonalds ist einfacht gut na rtl sat1, pro7 in holivudskih filmih, kjer so otroski idoli ziveli sanjsko zivljenje. Zato sem verjetno idoliziral mc in tovrsten zivljenski stil. Ko sem prvic probal sem postal odvisen zdaj vem zakaj. Najvec zarad sladkorja in tudi zarad drugih ojacevalcev okusa, ki zasvojijo. Pac spoznajo se kako obdrzat kupce in zgradit imperij po svetu na podlagi sestavin. Starsi mi nikoli niso razlozili, ce je taksna hrana primerna, zdrava. Jim ne zamerim, pac niso bili pouceni o tem.

Ponosen na vec kot 2 leti brez enega samega hamburgerja.

Zgodovina sprememb…

lisaac ::

nomo je izjavil:

Folk ne stoji v vrsti ker so neumni oni, ampak ker ste neumni vi, ki to podpirate. Vi ste krivi.


Eno in drugo je neumno. Trditi da ni neumno čakat v taki vrsti za "kvaliteten" hamburger/krompirček je pa tud neumno.

shadeX ::

c3p0 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:


Po mojem mnenju je v vec primerih (ne vseh) krivo to, da hrana oziroma sestavine ki jo vsebujejo povzroca zasvojenost. Sem gledal strokovnjaka, ki pravi da je sladkor, ki ga dajejo v svoje hamburgerje eden izmed najbolj zasvojivih sestavin na svetu.


Sladkor, sol in predvsem razni ojačevalci okusa.


Sej to je logično - če narediš zadevo bolj dobro, prej boš zasvojil folk in prej bodo prišli k tebi nazaj po produkt. Sladkor in sol pa seveda igrata veliko vlogo, pri sproščanju dopamina v možganih.

SuperKripto ::

Zakaj se otrokom ko prvic vstopijo v raj hamburgerjev ne opozori, da ga bo to verjetno zasvojilo z nezdravo hrano in bo tezko nehal, imel abstinencno krizo?

nomo ::

Hm, sicer pa zakaj samo drive-in? Saj menda so sedaj odprte "tudi restavracije, kjer je hrano mogoče sprejeti na prevzemnih mestih" - kaj pa je drugega burekdžinica/kebab kot prevzemno mesto - stranke stojijo izven lokala. Mogoče se lahko pripeljejo s skiroji? ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nomo ()

Likalnik ::

blackbfm je izjavil:

Likalnik je izjavil:

Joj, ne morem vrjet, da to vidim...folk je bolan...nism mogel vrjet, ko cakajo v vrsti za Iphone....ampak, da cakajo za klincev Big Mac...to pa presega vse meje dobrega okusa....


Predvidevam da nisi stal v vrsti, ne maras iphone, ne maras bigmek.. Ok, kul. Te kdorkoli direktno ogroza s tem početjem, oz kaj je pravzaprav tvoj (vaš) problem?

Ce kaj presega meje okusa je predvsem porast Pravičnikov v zadnjem casu, ma saj skoraj ne mores vec stopit iz hise brez da bi te nekdo skrivaj fotkal, delil in komentiral


Pravilno predvidevas...nikoli nisem stal v vrsti ne za Iphone ne za Mcdonalds ne za katerokoli drugo stvar, ce ni bila zivljenskega pomena...ampak glej ga zlomka glih tako sem prisel in si lastil Iphone in ravno tako sem jedel v Mcdonaldsu brez, da bi moral dve uri prej cakati v vrsti.
Ne mores iti v MC ali po Iphone en dan kasnej?...ko ne bo vec guzve in, ko ti ne bo treba zunaj cakati kot en zaplankan brezdelnes? Mene bi bilo sram, ce bi moral tako cakati...ni to stvar brez katere se ne da ziveti in so jo lahko privoscis kaksen drug dan...nikamor ti ne bo usla.

Danes si takoj fotkan...glede na to kaksne neumnosti folk pocne cist zastopim zakaj si bil oziroma so bili slikani in bodo tudi v prihodnje slikani.
Vprasaj se zakaj jaz nisem nikoli slikan...in nimam tezav s tem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Utk ::

Ne mores iti v MC en dan kasnej?.

Zame si isto neumen kot tisti v vrsti. Če greš lahko v mc en dan kasneje, pomeni, da danes ne rabiš it, niti jutri, zakaj bi potem sploh šel? Po kulinaričen užitek?

win64 ::

SuperKripto je izjavil:

Zakaj se otrokom ko prvic vstopijo v raj hamburgerjev ne opozori, da ga bo to verjetno zasvojilo z nezdravo hrano in bo tezko nehal, imel abstinencno krizo?


Od kdaj pa je McDonalds raj hamburgerjev? Že kot otroka so nas s šolo peljali na neko eksurzijo pa smo vsi navalili še na ta McDonalds. Sem bil izredno razočaran tako nad okusom kot nad velikostjo v primerjavi s tistim kar sem do tedaj poizkusil. Da ne govorim o tem, da še vsakič ko sem poizkusil hamburger je imela pleskavica neke kose hrustanca ali maščobe, ki je izgledalo kot da bi bili noter koščki rokavice. Kakovost na nuli. Da bi bila vsaj cena primerna temu, bi še rekel. Res, ne razumem ljudi...

SuperKripto ::

Verjetno si manjsina, ki tako razmislja. Razplodi se prosim, da bo vecji procent clovestva tak.

PacificBlue ::

Nazadnje sem jedel v McDonalds-u leta leta 2002, takrat še na študenske bone. Pa dve leti nazaj kava v Gradcu, če kaj šteje. Slabše kave v življenju še nisem pil:/.
Si ne predstavljam, da bi takole čakal v vrsti. V tem času si zagotovo doma pripraviš bolj zdrav in dober obrok.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

starfotr ::

SuperKripto je izjavil:

Zakaj se otrokom ko prvic vstopijo v raj hamburgerjev ne opozori, da ga bo to verjetno zasvojilo z nezdravo hrano in bo tezko nehal, imel abstinencno krizo?


Zato, ker otroci in tudi odrasli zasvojenci niso sposobni razmislit o tem, da je nekaj nezdravo, če je pa okusno in dobro.
MC se poigrava z našimi naravnimi nagoni po preživetju.

Ne rabimo burgerjev in krompirčka s slikami zavaljenih ljudi, katerim so odrezali okončine zaradi diabetesa. Tudi pri tobaku je to neumnost. Vendar v času vsesplošno sprejete neumnosti in debelosti, kot nekaj normalnega, je to povsem napačen pristop.

Edino izobraževanje in redno osveževanje tega znanja ter posledično zdrav način življenja prinese rezultate.

Smurf ::

Ce si iz LJ, si itak imel ves cas ze moznost dostave na dom....

starfotr ::

Kako si bo folk uredil dostavo, če še poloznic ne znajo plačat preko direktne bremenitve ali spletne banke.

Hodijo na banko/pošto/trgovine/trafike/pumpe plačevat. Torej je tu isto.

KAVINSKY ::

Smurf je izjavil:

Ce si iz LJ, si itak imel ves cas ze moznost dostave na dom....


Prej bi rekel, da je to neko "doživetje". Se pripelješ, naročiš, vzameš škatlico čigumov iz cup holderja in notri daš kokakolo. We murican lifestyle now! Kot v filmih.

Cruz ::

PacificBlue je izjavil:

Pa dve leti nazaj kava v Gradcu, če kaj šteje. Slabše kave v življenju še nisem pil:/
Sem videl, da so zdaj začeli reklamirati kavo, mislim da je slogan 'Najprej kava!' ali nekaj takega. Nekaj kolegov je pritegnilo in so začeli redno hoditi, pravijo da ni slaba.

tikitoki ::

nomo je izjavil:

Nehajte pridigati in raje zahtevajte sprostitev ukrepov, če vas tako moti gledati ljudi v vrsti. Ali pa pač ne gledajte.

Folk ne stoji v vrsti ker so neumni oni, ampak ker ste neumni vi, ki to podpirate. Vi ste krivi.


Neumen je tisti, ki da zretje tega sranja pred upoštevanje ukrepov med pandemijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

dexterboy ::

khm... a je tole kakšna fotomontaža? star posnetek?
sej bi se smeju... pa ne verjamem, da JE resnično...
:O
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

MIHAc27 ::

Sam sem zasvojen z sladkorjem. To za ziher lahko rečem. Ampak Mc me pa ni zasvojil. So mi okusi ok, ampak če grem lahko na kebab za 3€ in se najem, zakaj bi šel v Mc za 6-7€. Pa vprašanje če bi bilo zadosti. Gremo z otroci mogoče 1x na 2 meseca, ko je ravno kaka priložnost. Prav namenoma pa zelo redko.

Včeraj sem res razmišljal, da bi šel v Mc, ker sem imel ravno mimo pot. Že ko sem šel mimo jih je bilo ene 6 vozil, pa sem se premislil. 5 minut kasneje sem šel še enkrat mimo istega, pa je bilo vsaj 12 avtov že v vrsti...

MTB ::

Bravo žabarji! ;((
Bi bilo smešno, če ne bi bilo žalostno.

Smurf ::

KAVINSKY je izjavil:

Smurf je izjavil:

Ce si iz LJ, si itak imel ves cas ze moznost dostave na dom....


Prej bi rekel, da je to neko "doživetje". Se pripelješ, naročiš, vzameš škatlico čigumov iz cup holderja in notri daš kokakolo. We murican lifestyle now! Kot v filmih.

Pa vmes na fbju jamras kako je guzva za mcdonalds :).

bulplux ::

Kakšna je bila pa situacija v Mariboru?
««
«
1 / 9
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964183912 (8975) ahac
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417728 (13088) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527839 (24931) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770143121 (117181) Spock83
»

Kebab vs. ostala hitra hrana (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15245112 (40777) PINki

Več podobnih tem