» »

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani!

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani!

Vazelin ::

če je že treba jesti tako.

lulz
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FireSnake ::

blackbfm je izjavil:

Zame je mccountry bil ogaben in oduren burger.. Normalno da so ga ukinili


sti obrok, ki ne bi mogel biti SLABŠI od meka. To, kar eni pravijo, da nimajo časa, se že ve, da je to samo izgovor o nepravilno organiziranem življenju


Clovek ki je zmozen popolnoma organizirat in izkoristit cas je ziher lowkey psihopat, nic narobe, ampak vecina povprecnih ljudi ne spada v to kategorijo.

Saj pizzo tudi lahko naredis res dobro doma, a nikol ne bo pa prav taka kot tista iz pizzerije. Lahko trobite kok hocete, jz vem da za neko pizzo gre ziher VSAJ ura ali dve casa, IN na koncu je vse nasvinjano po kuhinji testom/moko, torej se cas in delo za pospravljanje. Za burger je še tezje ker rabis vse sveže sestavine.


Še enkrat:
da se ne kuha je samo en razlog: lenoba.
Testo za pico delamo doma (po novem, ker tudi kruh pečemo doma, kar je bila moja želja že dolgo).
Takole:
Umazano ni nič bolj, kot je pri kakem drugem kuhanju. Testo mesim na steklu, ki se preprosto očisti.
Pica res ni taka, kot je v gostilni: je 100krat boljša in bolj okusna.
Testa se naredi malo več in se zamrzne (pri nas naredimo za 2x). Tako imaš naslednjič še manj dela.
Če si pa len pa najdeš 1000 in en razlog, da se ne kuha.
Pa zame pica sploh ni normalna hrana, zato jo jemo redko - ko jo jemo ne štejem, da "kuhamo".
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

blackbfm ::

je 100krat boljša in bolj okusna.


Meni je povprecna iz pizzerije vrh glave, tako da nevem kaj smatras kot "100x boljse". In kaj ima to veze z mojo lenobo. Vec sestavin, da se vse kuha in plava po pizi zame ni boljse, testo pa itak nikoli ne moreš lepo zapect ker nimas dovolj temp.

Gagatronix ::

> testo pa itak nikoli ne moreš lepo zapect ker nimas dovolj temp

To samo pomeni, da imas zanic pecico. :)

FireSnake ::

blackbfm je izjavil:

je 100krat boljša in bolj okusna.


Meni je povprecna iz pizzerije vrh glave, tako da nevem kaj smatras kot "100x boljse". In kaj ima to veze z mojo lenobo. Vec sestavin, da se vse kuha in plava po pizi zame ni boljse, testo pa itak nikoli ne moreš lepo zapect ker nimas dovolj temp.


1) Jaz ima rad meso, zato mi je boljše, da jo malenkost bolj obložim. Obložim tudi bolj do roba, ker roba nimam rad (čeprav je na domači dober, v gostilni ga odrežem stran).

2) Če ti ne znaš zapeči, še ne pomeni, da se tega ne da.

Če ti je povprečno sranje iz gostilne vrh glave potem vidimo kako (ne)izbirčen si glede okusov. To pa ne pomeni, da moramo tudi ostali biti taki.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

blackbfm ::

Ja tu imate nekateri industrijske pecice in kuhinje, vse najbolj kvalitetne sveze sestavine 24/7 on hand, pa se da se vam.. Res neverjetno. Mi leni siromaki pa moramo hodit v pizzerije in meke na 100x slabso hrano:))

nomo ::

Zabavno bi bilo enkrat narediti slepo degustacijo specialitet naših forumskih chefov skupaj s komercialo. Pa Ramseyem v žiriji.. to bi letele domače uberpizze čez okno kot ufoti. Marsikatera.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nomo ()

FireSnake ::

blackbfm je izjavil:

Res neverjetno.


Še bolj neverjetno je, da se vam, lenuhom, ne da kuhati (s tem še nič ni narobe. Zaradi mene, če zagnijete. Beri pa dalje.). Potem bi se pa želeli norca briti iz nas, ki kuhamo.
To je neverjetno. Ker želite svojo lenobo pokazati kot nekaj samoumevnega.

Če bi degustirali jaz ne bi prinesel pice, ampak normalno hrano.
Prste bi si pogrizli (domače meso, domača zelenjava, ...).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

svecka ::

blackbfm je izjavil:

je 100krat boljša in bolj okusna.


Meni je povprecna iz pizzerije vrh glave, tako da nevem kaj smatras kot "100x boljse". In kaj ima to veze z mojo lenobo. Vec sestavin, da se vse kuha in plava po pizi zame ni boljse, testo pa itak nikoli ne moreš lepo zapect ker nimas dovolj temp.


Kake ti bedarije klatiš...če imaš doma krušno peč to ni noben problem jo lepo zapečt. ITak pa da je lepo zapečena ni fora samo v temepraturi, ampak moraš pico lepo zapečt z vseh strani, zato pa se vsako pico v krušni peči zarotira za 180 stopinj, da se lepo zapeče z obeh strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

showsover ::

kfc je ze odprt?

blackbfm ::

Še bolj neverjetno je, da se vam, lenuhom, ne da kuhati


Clovek, nahajas se v mcdonalds temi

če imaš doma krušno peč to ni noben problem jo lepo zapečt.


Ja, sploh v mestih in mestnih okolicah so krusne peci res nekaj obicajnega. Pa folk jo gre kurit za eno pizzo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

svecka ::

a ti misliš da majo vse picerije pravo krušno peč? smejem se tvoji nerazgledanosti in trditvam, ko se vidi na daleč, da nimaš pojma o krušnih pečeh. Pametuješ nekaj v prazno, a sam si še jajca ne znaš narest.

WizzardOfOZ ::

FireSnake je izjavil:


1) Jaz ima rad meso, zato mi je boljše, da jo malenkost bolj obložim. Obložim tudi bolj do roba, ker roba nimam rad (čeprav je na domači dober, v gostilni ga odrežem stran).


Probaj rob razvaljat in vanj vstavit šunko pa sir in to zaviješ nazaj proti pici, da pride rob polnjen s šunko in sirom. Je še bolje, kot do roba obložena pica.

blackbfm je izjavil:

Ja, sploh v mestih in mestnih okolicah so krusne peci res nekaj obicajnega. Pa folk jo gre kurit za eno pizzo.


tisti, ki jo imajo, uživajo. Moja še čaka da jo postavim. Letos poleti jo bom definitivno.
Sej ni treba ene pice spečt, notri lahko pečeš izpod peke, lahko pečeš kruh, potico, delaš lazanje in podobno. Vse te stvari se odlično spečejo v krušni peči. Cena neke majhne (za 3 pice naenkrat notri pečt) pa ni več kot 400€

Zgodovina sprememb…

Kvinta ::

Tisto jajce je v Meku baje jajca v prahu samo zgleda tak natur :))

Vazelin ::

Misliš Don Juana z jajcem?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

chucki ::

A je danes drive v btc odprt, pa do kdaj? Je guzva?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

D3m ::

Pejt pogledat in poročaj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

chucki ::

Sem v sluzbi in bi sel na vecerjo po 20h uri, ko koncam... Me potem caka se ura voznje in ne zelim izgubljati cas se s tem
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

Ganon ::

chucki je izjavil:

A je danes drive v btc odprt, pa do kdaj? Je guzva?


Če je težko parkrat klikniti, da prideš do njihove spletne strani, kjer dobiš vse informacije, se vsedi v avto in se zapelji tja.

D3m ::

chucki je izjavil:

Sem v sluzbi in bi sel na vecerjo po 20h uri, ko koncam... Me potem caka se ura voznje in ne zelim izgubljati cas se s tem


Daj poglej na net za delovni čas.

Piše da se zapre ob polnoči.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Vazelin ::

Jaz sem bil prej v Mcdonaldsu:D
Kar pripravi se na enih 15 minut čakanja.
Ampak ko vidiš recmo 15 avtov pred sabo gre potem dejansko precej hitro čez.
Kar pogumno do McDrivea:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

LeQuack ::

Vazelin je izjavil:

Jaz sem bil prej v Mcdonaldsu:D
Kar pripravi se na enih 15 minut čakanja.
Ampak ko vidiš recmo 15 avtov pred sabo gre potem dejansko precej hitro čez.
Kar pogumno do McDrivea:D


A je kaj popusta za prekomerno čakanje?
Quack !

D3m ::

Ne.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

LeQuack je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jaz sem bil prej v Mcdonaldsu:D
Kar pripravi se na enih 15 minut čakanja.
Ampak ko vidiš recmo 15 avtov pred sabo gre potem dejansko precej hitro čez.
Kar pogumno do McDrivea:D


A je kaj popusta za prekomerno čakanje?
Delavci se ekstra potrudijo, da ti nardijo dober burger ;)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Vazelin ::

trenutno nima mcdonalds nobenih kuponov.
če vzameš nekaj podobnega:
- BigMac/McChicken
- velik pomfri
- cheesburger
; si hitro krepko čez 5eur.

Časov cheesrburgerja za 1eur in bigmaca za 2.1 so mimo :/

Nima pa McDonalds več free dostave preko ehrana/wolt.;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

blackbfm ::

Zadnjic je bil velik meni znizan za 40 al 50 centov 8-)

trenutno nima mcdonalds nobenih kuponov.


Zakaj bi imeli kupone ce je ze tko prevec ljudi.. V domzalah se caka pol ure

rabelj5 ::

Vazelin je izjavil:

trenutno nima mcdonalds nobenih kuponov.
če vzameš nekaj podobnega:
- BigMac/McChicken
- velik pomfri
- cheesburger
; si hitro krepko čez 5eur.

Časov cheesrburgerja za 1eur in bigmaca za 2.1 so mimo :/

Nima pa McDonalds več free dostave preko ehrana/wolt.;)

a sploh ni več dostave al ni več free?

a z gotovino lahko plačaš

Vazelin ::

Ni več free dostava, kakor sem gledal. Seveda je še dostava.
Ja, z gotovino lahko plačaš
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Horas ::

m0LN4r je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jaz sem bil prej v Mcdonaldsu:D
Kar pripravi se na enih 15 minut čakanja.
Ampak ko vidiš recmo 15 avtov pred sabo gre potem dejansko precej hitro čez.
Kar pogumno do McDrivea:D


A je kaj popusta za prekomerno čakanje?
Delavci se ekstra potrudijo, da ti nardijo dober burger ;)


en mastn špukec se prileže.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Sc0ut ::

Ne razumem ljudi. LJ guzva, MB guzva, NM guzva. Sem mislil da je korona malo odgnala tega potrosnika iz nas, pa sem se zelo zmotil. Ma sploh mi ne pade na pamet, da po lockdownu najprej grem v meka... Sosedje iz MB so 1 uro čakali.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

K0l1br1 ::

Sc0ut je izjavil:

Ne razumem ljudi. LJ guzva, MB guzva, NM guzva. Sem mislil da je korona malo odgnala tega potrosnika iz nas, pa sem se zelo zmotil. Ma sploh mi ne pade na pamet, da po lockdownu najprej grem v meka... Sosedje iz MB so 1 uro čakali.

Za tako poslastico se splača dan prej čakati.

Magic1 ::

Prav paše po mesecu in pol kaj drugega. Sploh ker se dela in ni časa s ekperimentalno kuhinjo.
Sem dvakrat naročil po telefonu in šel iskat, dobil takoj. Seveda ne v Mac, temveč v d"Burger in tajsko.
Magic

Vazelin ::

Sc0ut je izjavil:

Ne razumem ljudi. LJ guzva, MB guzva, NM guzva. Sem mislil da je korona malo odgnala tega potrosnika iz nas, pa sem se zelo zmotil. Ma sploh mi ne pade na pamet, da po lockdownu najprej grem v meka... Sosedje iz MB so 1 uro čakali.



Aja ne samo, da na McDrive čakajo avti. Tudi kolesarji se najdejo:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

harvey ::

LeQuack je izjavil:



A je kaj popusta za prekomerno čakanje?

Dve kocki ledu dobiš več to je pa to, da se ohladiš :))
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

K0l1br1 ::

1 mesec jih zaprejo in ko jih spustijo, je prva pot v mcdonalds. Strašni umi so to, strašni!

Magic1 ::

Magic

blackbfm ::

1 mesec jih zaprejo in ko jih spustijo, je prva pot v mcdonalds. Strašni umi so to, strašni!


Kam pa naj bi sli, mas boljsi predlog? Obeta se zlom gospodarstva, tu pa se delate norca iz malih ljudi ki ga lastnoročno rešujejo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

WizzardOfOZ ::

Mcdonalds pa ne bo rešil slovenskega gospodarstva. :))

rabelj5 ::

Sc0ut je izjavil:

Ne razumem ljudi. LJ guzva, MB guzva, NM guzva. Sem mislil da je korona malo odgnala tega potrosnika iz nas, pa sem se zelo zmotil. Ma sploh mi ne pade na pamet, da po lockdownu najprej grem v meka... Sosedje iz MB so 1 uro čakali.

če ti ne paše, ne it, noben te ne sili

meni tudi ne paše in nisem šel

ne vidim pa razloga zakaj bi bilo kaj narobe če drugi grejo

blackbfm ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Mcdonalds pa ne bo rešil slovenskega gospodarstva. :))


Sigurno prej in bolj kot tisti ki snemajo kolone pred mcd in v kamero govorijo "foŁk je boŁan pi**a" za 300 lajkov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Vazelin ::

Me prav zanima koliko % prodaje Mcdonalds sedaj rešuje z McDrive-i.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

gslo ::

folk pomoje ni tolk usekan na mcdonalds kot si ostali čistuni tle gor mislijo. če bi isti dan odprl še horseburger al pa en nobel burek, bi bila kolona tudi tam. in to kolona ljudi, ki gredo iz šihta, ker so med karanteno pač delali in se ustavijo, da fuknejo nekaj vase, ker si tko prišparajo en dan pacanja po kuhinji doma. isto so to počeli tud pred karanteno. ker je odprtih manj fast food punktov, so pač tisti, ki delajo, bolj zasedeni. to je vsa umetnost.

seveda je par najstnikov na instagramu pozdravilo odprtje in bogi slovenski raziskovalni novinarji so ždeli pred mcdonaldsi in z vseh zornih kotov slikali kolono, ker je treba naredit senzacijo. :D v resnici pa npr. v enem btc situacija z mcdrive ni bila nič drugačna kot na povprečen petek popoldne/zvečer pred karanteno.

Horas ::

gslo je izjavil:

folk pomoje ni tolk usekan na mcdonalds kot si ostali čistuni tle gor mislijo. če bi isti dan odprl še horseburger al pa en nobel burek, bi bila kolona tudi tam. in to kolona ljudi, ki gredo iz šihta, ker so med karanteno pač delali in se ustavijo, da fuknejo nekaj vase, ker si tko prišparajo en dan pacanja po kuhinji doma. isto so to počeli tud pred karanteno. ker je odprtih manj fast food punktov, so pač tisti, ki delajo, bolj zasedeni. to je vsa umetnost.

seveda je par najstnikov na instagramu pozdravilo odprtje in bogi slovenski raziskovalni novinarji so ždeli pred mcdonaldsi in z vseh zornih kotov slikali kolono, ker je treba naredit senzacijo. :D v resnici pa npr. v enem btc situacija z mcdrive ni bila nič drugačna kot na povprečen petek popoldne/zvečer pred karanteno.


sj niso bli novinariji temveč mimoidoči.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

gslo ::

Horas je izjavil:

gslo je izjavil:

folk pomoje ni tolk usekan na mcdonalds kot si ostali čistuni tle gor mislijo. če bi isti dan odprl še horseburger al pa en nobel burek, bi bila kolona tudi tam. in to kolona ljudi, ki gredo iz šihta, ker so med karanteno pač delali in se ustavijo, da fuknejo nekaj vase, ker si tko prišparajo en dan pacanja po kuhinji doma. isto so to počeli tud pred karanteno. ker je odprtih manj fast food punktov, so pač tisti, ki delajo, bolj zasedeni. to je vsa umetnost.

seveda je par najstnikov na instagramu pozdravilo odprtje in bogi slovenski raziskovalni novinarji so ždeli pred mcdonaldsi in z vseh zornih kotov slikali kolono, ker je treba naredit senzacijo. :D v resnici pa npr. v enem btc situacija z mcdrive ni bila nič drugačna kot na povprečen petek popoldne/zvečer pred karanteno.


sj niso bli novinariji temveč mimoidoči.


ne skrbi, sem kake 3 dni po prvi evforiji tudi sam zavil v mcdrive na poti iz šihta. baba je rekla, da doma ni nč skuhan pa sem si reku "fuck it". in sem med 15-minutnim čakanjem na hrano opazil čist proper novinarja z DSLR-jem, ki je dokumentiral situacijo. na daleč le nisem mogel razbrati, kateremu mediju pripada. brez skrbi, da so se ustavili in za hišno zbirko tudi sami parkrat pritisnili a sprožilec. se vsaj ne rabjo pogajat okol avtorskih z raznimi instagram influencerji. :D

D3m ::

Jaz sem šel kak teden po evforiji, ko ni bilo gužve.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mtosev ::

me zanima, ce bodo kmalu zdaj odprli McDonald'se ko se stvari pocasi odpirajo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

LeQuack ::

mtosev je izjavil:

me zanima, ce bodo kmalu zdaj odprli McDonald'se ko se stvari pocasi odpirajo.


Bodo, kapital zmeraj prevlada na koncu.
Quack !

chucki ::

Fantje jaz sem si vceraj premislil in raje boljso polovico domov poklical, da mi je popekla puranji zrezek, zraven pa se krompir in solato :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

gruntfürmich ::

sam ne zmoreš?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

hojnikb ::

gruntfürmich je izjavil:

sam ne zmoreš?

Ne, chucki je Chad, zato ne rabi. Doh.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964183871 (8934) ahac
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417724 (13084) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527835 (24927) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770143086 (117146) Spock83
»

Kebab vs. ostala hitra hrana (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15245108 (40773) PINki

Več podobnih tem