» »

Crysis 1 Remaster

Crysis 1 Remaster

Jst ::

Yesterday we posted an update already, Crysis Remastered was officially announced. On at least one targeted platform, an old and way too often used question comes into focus again. The remastered edition will be upgraded with Raytracing and Higher quality textures.

Frankfurt-based Crytek yesterday shared some words about Crysis Remastered. There have been hints and teasers for days. The game is expected to be released for Windows PC, Xbox One, Playstation 4 and Nintendo Switch likely in summer 2020, albeit Crytek did not specify a specific date and price. Crysis Remastered is to focus on the single player campaign, said Crytek. It is unclear whether there is any kind of multiplayer.

But can it run Crysis?
Crysis Remastered will focus on the original game’s single-player campaigns and is slated to contain high-quality textures and improved art assets, an HD texture pack, temporal anti-aliasing, SSDO, SVOGI, state-of-the-art depth fields, new light settings, motion blur, and parallax occlusion mapping, particle effects will also be added where applicable. Further additions such as volumetric fog and shafts of light, software-based ray tracing, and screen space reflections provide the game with a major visual upgrade. Crysis back in the days was published in 2007 together with Electronic Arts and takes place on fictional Asian islands in 2020, it is about an invasion by North Korean units and a series of mysterious events.

“We are excited to be working on the Crysis franchise again, and to bring all the Crysis fans a remaster worthy of their passion for the game,” said Crytek CEO Avni Yerli. “It’s an exciting opportunity to be able to bring Crysis back to PCs and current consoles – even Nintendo Switch! – so that a whole new generation of players can experience the thrill of a battle in the Nanosuit.”

In Crysis 1, what begins as a simple rescue mission becomes the battleground of a new war as alien invaders swarm over a North Korean island chain. Armed with a powerful Nanosuit, players can become invisible to stalk enemy patrols, or boost strength to lay waste to vehicles. The Nanosuit’s speed, strength, armor, and cloaking allow creative solutions for every kind of fight, while a huge arsenal of modular weaponry provides unprecedented control over play style. In the ever-changing environment, adapt tactics and gear to dominate your enemies, in an enormous sandbox world.




vir: guru3d.com
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Horas ::

lepo, samo že mamo temo.

Jst ::

Shieeet!

Kje? Ko sem gledal, nisem videl. Slo-tech istalnik je pa tako uporaben, kot kanta za smeti. Enkrat na mesec jo moram odvleči na cesto in čakati občinske delvavce, da se vsakič ob drugi uri zmigajo in izpraznijo...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Horas ::

oo7 ::

Pa naj bo ta tema za Crysis 1 remaster. Tista moja pa za Crysis 4 saj mogoče pa nekoč naredijo tudi Crysis 4.

Gejspodar ::

"Animacije" v tem "teaserju" izgledajo kot da bi jih nekdo animiral 15 let nazaj v Garry's modu.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Pa naj bo ta tema za Crysis 1 remaster. Tista moja pa za Crysis 4 saj mogoče pa nekoč naredijo tudi Crysis 4.

Crytek je v zadnjih letih zaprl kup svojih studijev po svetu in nekateri namigujejo celo na bankrot firme, zato je bolj malo možnosti za Crysis 4, razen če se bo tale Remaster zelo dobro prodajal.

opeter ::

Mene sploh čudi, da so še nad vodo ... glavni od bratov Yerli, Cevat je ladjo zapustil že leta 2018. Sicer ostaja kot "svetovalec", ampak, to je bolj simboličnega pomena.

Za tiste, ki razumete nemško je tukaj en zelo dober članek ...

Od ničle do junaka in nazaj:
https://www.pcgames.de/Far-Cry-dt-Spiel...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

svecka ::

Z remasterjem imajo manj dela kot z novo igro. Posodobljeni grafični pogon Cryengine (ki ga prodajajo) že imajo, kompatibilnost med orodjem obstaja, kar pa je v bistvu škoda, ker ne bodo delal novega revolucionarnega pogona ob katerem bi jokali PCji. Škoda.

opeter ::

Ja, pogrevajo staro juho, dokler jo še kdo (po)jé. Saj s tem ni nič narobe, jim priskrbi še nekaj dodatnega časa za delovanje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Pinturicchio ::

Torej če prav razumem bo to ista igra kot 1 z isto zgodbo, razlika bo samo v novem pogonu (grafiki)?

oo7 ::

Še več remasterjev ?

oo7 ::

Kot kaže ne bo več remasterjev. Bo samo Crysis 1 tudi Warhead odpade.

Jst ::

Čaki, so potrdili, da Warhead-a ne bo?

---

Sicer sem pa gledal Crysis 1 max settings video od DF na YT. Waw, sem malo pozabil, čeprav sem preigral več-stokrat, ampak še sedaj zgleda sedaj, 13 let kasneje, zgleda BEAUTIFUL!!!

Samo naj zadevo naredijo multi threaded, posodobijo shaderje in konec! Hočem da ne pretiravajo (v hollywood style action packed, ki jih izdajajo zadnjih deset let), ker špil še vedno zgleda noro!!!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ahac ::

18.9.2020
PC via Epic Games Store
Xbox One, PS4

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Crysis Remastered - Official 8K Tech Trailer

meho7 ::

svecka ::

Kot sem rekel že od začetka, to je lazy money grab. Igra portana na zastareli najnovejši CryEnigine (prirejen za konzole) in to je to.

0 tehnološke inovacije, ničesar. Pa še DEnuvo so dal notri, da ja šteka igra zarad Denuvota (Dokazano z Assasin creed)

DamijanD ::

beta:

Argica ::

zgleda jajca.

Dr_M ::

Zdej imajo sanso, da popravijo vse vecje hrosce, ki jih v originalni verziji niso.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jarno ::

Sicer je moje osebno mnenje tako, da bi bilo potrebno eksplicitno navesti, kaj vse bi še morali popraviti oz. dodelati, da bi bil folk zadovoljen. RT je celo vključen in npr. laufa 50+ FPS na RX 580 pri 1080p.
V smislu manjka ambient occlusion, teselacija, mehke sence itd.
Glede igralnosti je tako, da je bil prvi del meni osebno boljši od drugega in lahko tukaj samo kaj pokvarijo.
#65W!

meho7 ::

Popraviti/dodelati? Nic ne bodo popravili, ce je faking console port.
-10 misija je izginila
-ni mozno leanat
-glasba je zglitchana
-keybindi ne delujejo pravilno
-grafika pravtako glitcha
-game crashi



Remaster je en velik shitshow
Ne vem kako so lahko ignorirali PC verzijo za console port drek

Evolve ::

šrot od šrota
škoda dnara

Jarno ::

Sem malce prebral po spletu in je problem še cpu bottleneck (npr. R9 3950) ter frame dropi.
V glavnem, to me je zanimalo.
#65W!

opeter ::

Ja, glej. Hoteli ste novo varianto "Will it run Crysis?", zdaj ste pa jo dobili. Ne vem, zakaj jokanje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

Delati so šli Remaster in niso vgradili večjedrne podpore 8-O Kam je šla Nemška pedantnost?
Crytek firma zadnja leta precej tone, prodali so praktično vse svoje podružnice po svetu, njihov CryEngine ne sledi času, sedaj pa še ta fiasko z Remastrom. Tole se ne bo dobro končalo.

Jarno ::

"Jokamo" tudi nad Crytekom, ki je nespretno/neprofitabilno razvijal nove igre. Tudi pri legendarnem remakeu se je zalomilo. Še malo, pa bo RIP. "Will it run Crysis?" je kar prešerno vprašanje za dve jedri.
#65W!

meho7 ::

Riff ::

ja sm ljubitel Crysis serije ampak remaster ni dobra poteza, boljš bi blo izdat nov Crysis na izbolšanem pogonu

oo7 ::

Crysis Remastered Trilogy | Teaser Trailer

krucymucy ::

Ko je izsel original, sem kupil tudi zadnji desktop.
Q6600, 4GB RAM, 8800GT

Machete ::

Meni je čisto kul original za preigrat. Ne bi dal denarja za remaster.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

Crysis 2 Remastered - Official PC, PlayStation 4 & Xbox One Launch Trailer




Crysis 3 Remastered - Official PC, PlayStation 4 & Xbox One Launch Trailer

oo7 ::

Crysis Remastered triologija pride 17 novembra tudi na STEAM.

opeter ::

Nikoli nisem imel priložnosti igrati 2 in 3, samo prvi del ter ločen Crysis Warhead. Meni osebno je bil ta ločen del boljši od izvirne igre.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

dolenc ::

Men je bla 2jka najbl, čeprov gre za najmanj popularen del.

Bolj linearna, več skriptiranih sekcij, lepše podajanje zgodbe, mal na half-life potegne, kontrole so lepše spelane od 1nke, da na hitro skačeš med močmi. To se ti splača preigrat, tud zgleda še zmer dober, ne rab "remasterja'.

Trojka je pa čist programersko narejena. Sekcija, spucaj, naprej na naslednjo.

Skyman ::

a ne delajo ze 4 del?

Machete ::

Jezus, jaz še vedno imam v preigravanju crysis 3, tile pa že remejke delajo... :P
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 4

Oddelek: Igre
474853 (418) oo7
»

Crysis 2 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
841143115 (24451) Horas
»

Ryse: Son of Rome

Oddelek: Igre
242086 (554) oo7
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141413 (14039) asaxyxas
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23841342 (24488) kajetan

Več podobnih tem