» »

Zakaj ni oblakov na nebu?

Zakaj ni oblakov na nebu?

SebyDiamant ::

Zadnje čase opažam da ni niti oblačka na nebu, v zadnjih letih je bilo to zelo zelo redko.
Kaj je možen vzrok?
12EUR popusta na SUMUP čitalec bančnih in kreditnih kartic,
brez stroška najema:
http://fbuy.me/k8MvL

FoxKnox ::

Ustavljen letalski promet ?
Nič zračnega onesnaževanja ?

Kurzweil ::

Nehal so 5g špricat iz chemitrails letal... bodo kmal nazaj... zdej se lepo vidi, da je zemlja ravna! :D

krucymucy ::

Jutri popoldne bodo.

bluefish ::

nomo ::

Kombinacija korone, globalnega ogrevanja in kemtrailsov. EDIT: in ne pozabimo na HAARP.

Drugače... včasih je bilo nebo brez oblačka dobra stvar, fraza je sinonim za dobre čase. Sprostite se.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nomo ()

Invictus ::

Anticiklon nad Evropo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mato989 ::

Invictus je izjavil:

Anticiklon nad Evropo...


Tako je...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Pika na i ::

SebyDiamant je izjavil:


Kaj je možen vzrok?
Korona jih je pojedla.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dxx ()

radmannsdorf ::

Tle so bli vsak dan, sploh ko sem se hotu sončat, ful sem bil jezen! SV Slovenije/JV Avstrije. Zdej ni nobenega trenutno. So pa kar ene lampe na nebu!

Comandante ::

Invictus je izjavil:

Anticiklon nad Evropo...

Dejansko imamo taksen dvo- ali trotedenski anticiklon ponavadi veckrat letno. Je pa res da pozimi s kurjenjem svinjarije v treh dneh zaserjemo zrak do te mere, da izgleda megleno. Velikokrat je vidljivost pozimi pri tleh 10-20km, ko z letalom splezas na 2000m pa vidis Großglockner iznad Maribora.

Tudi poleti se zrak navadno precej hitro umaze zaradi prometa in industrije (predvsem prasni delci), pa seveda vidne vlage. Poleti se rade razvijejo tudi kaksne konvekcijske nevihte (vlaga+temperaturni gradient), zato je popolna odsotnost oblakov praviloma omejena na prvih par dni anticiklona.

Tako kakovosten zrak kot imamo zdaj je dejansko zelo redko, uzivajte!

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Sonce je tako nizko, da oblaki ne pridejo do izraza. Poleti ko pa je sonce visoko, pa vidimo vsaki oblacek.

secops ::

Mato989 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Anticiklon nad Evropo...


Tako je...


Kok sta mainstream :))

martincek1 ::

Zgodovina sprememb…

sbawe64 ::

Arso nima več sinoptičnih kart, kot je npr. ta na wiki Islandski minimum @ Wikipedia ?
Klikam po njihovi strani in ne najdem.

WhiteAngel ::

SebyDiamant je izjavil:

Zadnje čase opažam da ni niti oblačka na nebu, v zadnjih letih je bilo to zelo zelo redko.
Kaj je možen vzrok?


Ozonska luknja! Ponoči še vesolje vidiš, halo.

SuperKripto ::

radmannsdorf je izjavil:

Zdej ni nobenega trenutno. So pa kar ene lampe na nebu!


Tudi jaz sem opazil "lampo" na nebu. Avion ni sem si rekel, stoji na mestu, zvezda tudi ni, sem vzel daljnogled in zadeva je imela razlicne barve, ceprav od dalec zgleda kot da ima samo svetlo barvo. Cez nekaj casa se je premaknila prot severozahodu. Je se kdo opazil kaj podobnega? Kaj je to sploh?

vilicarist ::

Kurzweil je izjavil:

Nehal so 5g špricat iz chemitrails letal... bodo kmal nazaj... zdej se lepo vidi, da je zemlja ravna! :D

lepo si povezal vse te zarote

SuperKripto je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Zdej ni nobenega trenutno. So pa kar ene lampe na nebu!


Tudi jaz sem opazil "lampo" na nebu. Avion ni sem si rekel, stoji na mestu, zvezda tudi ni, sem vzel daljnogled in zadeva je imela razlicne barve, ceprav od dalec zgleda kot da ima samo svetlo barvo. Cez nekaj casa se je premaknila prot severozahodu. Je se kdo opazil kaj podobnega? Kaj je to sploh?

nezemljani, ponoči ti bojo pregledali anus
bmw = brings me women

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

SuperKripto ::

vilicarist je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Nehal so 5g špricat iz chemitrails letal... bodo kmal nazaj... zdej se lepo vidi, da je zemlja ravna! :D

lepo si povezal vse te zarote


Ravna zemlja ni teorija zarot ampak navadna laz plasirana s strani organizacije. Imajo fejk oglede, fejk lajke, komentarje. Ne vem zakaj so to izvedli. Ena teorija, zato, da lahko cenzurirajo internet zarad prevec fake news. Druga teorija da prikazejo vse prave zarote vprasljive, ces ti si tepretik zarot, ki verjames v flat earth.

Highlag ::

5G vam rečem.... :D
Če je zrak suh pač ni oblakov...
Never trust a computer you can't throw out a window

SuperKripto ::

Nehal so 5g špricat iz chemitrails letal... bodo kmal nazaj... zdej se lepo vidi, da je zemlja ravna! :D
lepo si povezal vse te zarote


Ravna zemlja ni teorija zarot ampak navadna laz plasirana s strani organizacije. Imajo fejk oglede, fejk lajke, komentarje. Ne vem zakaj so to izvedli. Ena teorija, zato, da lahko cenzurirajo internet zarad prevec fake news. Druga teorija da prikazejo vse prave zarote vprasljive, ces ti si teoretik zarot, ki verjames v neumno teorijo flat earth. Tako diskreditirajo vsakogar, ki razmislja drugace od real news.

Zgodovina sprememb…

nomo ::

vilicarist je izjavil:



nezemljani, ponoči ti bojo pregledali anus


Se da temu kako izogniti? Tudi jaz sem namreč opazil lampo, za proktološke preglede pa trenutno nisem razpoložen, hvala.

SuperKripto ::

Nehal so 5g špricat iz chemitrails letal... bodo kmal nazaj... zdej se lepo vidi, da je zemlja ravna! :D
lepo si povezal vse te zarote


Ravna zemlja ni teorija zarot ampak navadna laz plasirana s strani organizacije. Imajo fejk oglede, fejk lajke, komentarje. Ne vem zakaj so to izvedli. Ena teorija, zato, da lahko cenzurirajo internet zarad prevec fake news. Druga teorija da prikazejo vse teoretike zarot neumne, ces ti si teoretik zarot, ki verjames v neumno teorijo flat earth. Tako diskreditirajo vsakogar, ki razmislja drugace od real news.

Zgodovina sprememb…

Rias Gremory ::

5G je vse oblake posušil.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

FoxKnox ::

Highlag je izjavil:

5G vam rečem.... :D
Če je zrak suh pač ni oblakov...

Ne vem, če je res suh.Sem šel mal kolesarit danes in sem bil ves moker.:))

SuperKripto ::

Ce bo kdo povedal karkoli proti uvajanju 5G ga bomo oznacili za flat eartharja, neumnega, ki verjame vsemu, kar prebere na internetu. Se boljse je, ce kar vse zbrisemo, vse iz druzbenih omrezij, googla, videoposnetke, vse ker tega fake news ne smemo dopustit. 5G mora bit za vsako ceno. Tudi za corono, vse kar pove svetovna zdravstvena organizacija je stoodstotno resnicno. Vse, kar je drugacna novica se brise, ker fake news ne smemo dopustit. Samo who ima prav, nihce ne sme oporekati, niti zdravniki, niti politiki.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: borisk ()

Matejjjjj ::

Ker se spreminjamo v puščavo... anticiklon, ponoci skoraj 0, podnevi 25, vlažnost puščavskih 20%... suša je ekstremna. Tale virus je samo malo pomešal prioritete, že čez par mesecev bomo imeli veliko veliko hujše težave.

Zgodovina sprememb…

Pac-Man ::

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Manu ::

SuperKripto je izjavil:

Tudi jaz sem opazil "lampo" na nebu. Avion ni sem si rekel, stoji na mestu, zvezda tudi ni, sem vzel daljnogled in zadeva je imela razlicne barve, ceprav od dalec zgleda kot da ima samo svetlo barvo. Cez nekaj casa se je premaknila prot severozahodu. Je se kdo opazil kaj podobnega? Kaj je to sploh?

Venera.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

SuperKripto ::

Manu je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Tudi jaz sem opazil "lampo" na nebu. Avion ni sem si rekel, stoji na mestu, zvezda tudi ni, sem vzel daljnogled in zadeva je imela razlicne barve, ceprav od dalec zgleda kot da ima samo svetlo barvo. Cez nekaj casa se je premaknila prot severozahodu. Je se kdo opazil kaj podobnega? Kaj je to sploh?

Venera.


Venera ne more biti tako blizu in tudi ne premika se iz enega mesta na drugo v tako kratkem casu.

Rias Gremory ::

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

#000000 ::

Blowjob in US for sure. pouzdan vir sto posto

borisk ::

SuperKripto je izjavil:

Manu je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Tudi jaz sem opazil "lampo" na nebu. Avion ni sem si rekel, stoji na mestu, zvezda tudi ni, sem vzel daljnogled in zadeva je imela razlicne barve, ceprav od dalec zgleda kot da ima samo svetlo barvo. Cez nekaj casa se je premaknila prot severozahodu. Je se kdo opazil kaj podobnega? Kaj je to sploh?

Venera.


Venera ne more biti tako blizu in tudi ne premika se iz enega mesta na drugo v tako kratkem casu.


par dni nazaj je ravno ob pravem času preko nas šla mednarodna vesoljska postaja.

Sem pa kakšnih 14 dni nazaj zvečer videl zadnjo Starlink izstrelitev oziroma njen rezultat. videl sem kašnih 15 saterlitev, večina jih je šla v lepi ravni vrsti, nekaj pa je bilo padalcev, ki se niso držali vrste. Bli so še precej blizu, ob stegnjeni roki za kakšna dva prsta narazen. so pa šli iz JZ-SV, cca 15 do 8ih.

raufnk ::

Od kdaj pa naj bi bil letalski promet ustavljen?
...namreč ni - ustavljen je potniški letalski promet.
lp raufnk

joggi79 ::

SuperKripto je izjavil:

Ravna zemlja ni teorija zarot ampak navadna laz plasirana s strani organizacije.

Za razliko od chemtrailsov, 5G "nevarnosti" in ostalega? :))

fuck_it_ ::

SebyDiamant je izjavil:

Zadnje čase opažam da ni niti oblačka na nebu, v zadnjih letih je bilo to zelo zelo redko.
Kaj je možen vzrok?


anticiklon nad Evropo

https://openweathermap.org/weathermap?b...

Pač lepo vreme je in ker nimaš boljšega dela si opazil da ni oblakov na nebu.

raufnk je izjavil:

Od kdaj pa naj bi bil letalski promet ustavljen?
...namreč ni - ustavljen je potniški letalski promet.


ja sej, to je kot da bi rekli da je letalski promet ustavljen saj je potniškega neprimerljivo več kot tovornega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

SebyDiamant ::

fuck_it_ je izjavil:

SebyDiamant je izjavil:

Zadnje čase opažam da ni niti oblačka na nebu, v zadnjih letih je bilo to zelo zelo redko.
Kaj je možen vzrok?


anticiklon nad Evropo

https://openweathermap.org/weathermap?b...

Pač lepo vreme je in ker nimaš boljšega dela si opazil da ni oblakov na nebu.

raufnk je izjavil:

Od kdaj pa naj bi bil letalski promet ustavljen?
...namreč ni - ustavljen je potniški letalski promet.


ja sej, to je kot da bi rekli da je letalski promet ustavljen saj je potniškega neprimerljivo več kot tovornega.



Ooooo, dela imam izredno veliko, brez skrbi ;) Res pa malo več na balkonu sedim sedaj. Anticiklon je torej rešitev nagradnega vprašanja :)
12EUR popusta na SUMUP čitalec bančnih in kreditnih kartic,
brez stroška najema:
http://fbuy.me/k8MvL

sbawe64 ::

Danes lahko gledaš oblake.

SebyDiamant ::

Pa res ja :)
12EUR popusta na SUMUP čitalec bančnih in kreditnih kartic,
brez stroška najema:
http://fbuy.me/k8MvL

Horas ::

vreme ljudje vreme. vi pa neke teorije zarote.

pegasus ::

Jah lej ko bo karantene konec, bo zihr par mesecev dež nonstop ... kako to ni zarota? :D

atubbuta ::

Moram priznati, da me tale suša kar malo skrbi. Priznam, dosti bolj, kot pa virus.

Torek napovedujejo ene par kapljic, potem pa spet 14 dni suho. :(

Lahko bi bilo vsaj malo aprilsko. Morda bo na nekaterih koncih letos kar sivorjavo poletje, namesto zeleno. Dobrih 5 let nazaj je to doživel Gorski Kotar.
:)

SuperKripto ::

Drugac ce ze omenjate vreme skupaj s teorijami zarot se s tem omenja haarp ne pa 5g. Ali mislite, da je clovestvo tako nesposobno, da se zmeraj prek tehnologije ne more vsaj deloma vplivat na vreme?

Zgodovina sprememb…

vilicarist ::

atubbuta je izjavil:

Moram priznati, da me tale suša kar malo skrbi. Priznam, dosti bolj, kot pa virus.

Torek napovedujejo ene par kapljic, potem pa spet 14 dni suho. :(

Lahko bi bilo vsaj malo aprilsko. Morda bo na nekaterih koncih letos kar sivorjavo poletje, namesto zeleno. Dobrih 5 let nazaj je to doživel Gorski Kotar.

dež bo za prvi maj 100%
bmw = brings me women

Comandante ::

Ali mislite, da je clovestvo tako nesposobno, da se zmeraj prek tehnologije ne more vsaj deloma vplivat na vreme?

Seveda lahko vpliva, recimo s posipavanjem oblakov (s srebrovim jodidom od spodaj, ali soljo od zgoraj). Namen je povecati padavine. Pri nas da se reducira velikost toce, arabci to recimo uporabljajo da iztisnejo maksimum padavin iz tistih par oblakov, ki jih imajo.

Pac-Man ::

Ker ni letal je vremenska napoved manj zanesljiva.

Manjkajo podatki iz njihovih senzorjev.

https://www.engadget.com/coronavirus-ai...

“More than 3,500 commercial aircraft normally provide over 250 million observations per year,” a National Oceanic and Atmospheric Administration spokesperson told Engadget. “Throughout the flight path… these aircraft provide pressure, temperature, wind speed and direction, and in some cases humidity.”

...

“As of March 31, the daily output of meteorological data from U.S. commercial aircraft has decreased to approximately half of normal levels,” the NOAA rep continued. They were also quick to point out that “even though a decrease in this critical data will possibly negatively impact forecast model skill, it does not necessarily translate into a reduction in forecast accuracy since National Weather Service meteorologists use an entire suite of observations and guidance to produce an actual forecast.”

However, a 2017 study conducted by NOAA’s Earth System Research Laboratory suggests that including aircraft-based data reduces six-hour forecast errors in wind, humidity and temperature by up to 30 percent in the Rapid Refresh (RAP) model for North America. As such, "we would expect some decrease in skill at least in some specific situations from the [current] decline in aircraft data volume," Stanley Benjamin, the study’s co-author, told Weather.

A separate study conducted at the European Center for Medium-Range Weather Forecasting (ECMWF) found that eliminating aircraft data from their models reduced the accuracy of Northern Hemisphere jet-stream level forecasts by 15 percent and 3 percent for surface pressure. What’s more, as of February, the National Weather Service reports that it is only incorporating around 65 percent of the aircraft-based observations into the GSF model that it normally does.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

IL_DIAVOLO ::

atubbuta je izjavil:

Moram priznati, da me tale suša kar malo skrbi. Priznam, dosti bolj, kot pa virus.

Torek napovedujejo ene par kapljic, potem pa spet 14 dni suho. :(

Lahko bi bilo vsaj malo aprilsko. Morda bo na nekaterih koncih letos kar sivorjavo poletje, namesto zeleno. Dobrih 5 let nazaj je to doživel Gorski Kotar.


Zemlja pod povrsino je mokra.

SuperKripto ::

borisk je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Manu je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Tudi jaz sem opazil "lampo" na nebu. Avion ni sem si rekel, stoji na mestu, zvezda tudi ni, sem vzel daljnogled in zadeva je imela razlicne barve, ceprav od dalec zgleda kot da ima samo svetlo barvo. Cez nekaj casa se je premaknila prot severozahodu. Je se kdo opazil kaj podobnega? Kaj je to sploh?

Venera.


Venera ne more biti tako blizu in tudi ne premika se iz enega mesta na drugo v tako kratkem casu.


par dni nazaj je ravno ob pravem času preko nas šla mednarodna vesoljska postaja.

Sem pa kakšnih 14 dni nazaj zvečer videl zadnjo Starlink izstrelitev oziroma njen rezultat. videl sem kašnih 15 saterlitev, večina jih je šla v lepi ravni vrsti, nekaj pa je bilo padalcev, ki se niso držali vrste. Bli so še precej blizu, ob stegnjeni roki za kakšna dva prsta narazen. so pa šli iz JZ-SV, cca 15 do 8ih.


Minilo je ze vec dni. Trenutno spet vidim lampo na nebu, oziroma zdaj vidim 2 lampi, eno pored druge. Zdi se mi bolj oddaljeno kot prej in z daljnogledom ne zaznam vec razlicnih barv kot prej. Dejte pogledat v nebo, verjetno boste videli ce ste iz osrednje regije. Ce ste iz lj poglejte prot severovzhodu.

vilicarist ::

Pac-Man je izjavil:

Ker ni letal je vremenska napoved manj zanesljiva.

Manjkajo podatki iz njihovih senzorjev.

https://www.engadget.com/coronavirus-ai...

“More than 3,500 commercial aircraft normally provide over 250 million observations per year,” a National Oceanic and Atmospheric Administration spokesperson told Engadget. “Throughout the flight path… these aircraft provide pressure, temperature, wind speed and direction, and in some cases humidity.”

...

“As of March 31, the daily output of meteorological data from U.S. commercial aircraft has decreased to approximately half of normal levels,” the NOAA rep continued. They were also quick to point out that “even though a decrease in this critical data will possibly negatively impact forecast model skill, it does not necessarily translate into a reduction in forecast accuracy since National Weather Service meteorologists use an entire suite of observations and guidance to produce an actual forecast.”

However, a 2017 study conducted by NOAA’s Earth System Research Laboratory suggests that including aircraft-based data reduces six-hour forecast errors in wind, humidity and temperature by up to 30 percent in the Rapid Refresh (RAP) model for North America. As such, "we would expect some decrease in skill at least in some specific situations from the [current] decline in aircraft data volume," Stanley Benjamin, the study’s co-author, told Weather.

A separate study conducted at the European Center for Medium-Range Weather Forecasting (ECMWF) found that eliminating aircraft data from their models reduced the accuracy of Northern Hemisphere jet-stream level forecasts by 15 percent and 3 percent for surface pressure. What’s more, as of February, the National Weather Service reports that it is only incorporating around 65 percent of the aircraft-based observations into the GSF model that it normally does.

naj jim plačajo da letijo prazni in zberejo podatke

itak se bo reševalo letalske prevoznike, zakaj ne bi imeli še korist od tega
bmw = brings me women


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lahko letalo izgine brez vsakršne sledi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30677186 (17174) Machete

Slovenija na prvem mestu po pogostosti googlanja izraza "Chemtrails" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7012392 (9718) dzinks63
»

Ptice padajo iz neba (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17530326 (26066) Thomas

Več podobnih tem