» »

intel(r) dual band wireless-ac 3165

intel(r) dual band wireless-ac 3165

Motika ::

Hotela sem narediti hotspot po navodilih s spleta: https://www.dignited.com/12816/step-by-...

Ugotovila sem, da bi moralo pri Hosted network supported pisati DA.

Našla sem video Hosted network supported No (Solved) || Hosted Network Yes || How to enable it

V videu je bila razložena pot do Omrežnih kartic, kjer driverja iz naslova teme sploh nisem imela.

Začela sem googlati in naložila tole (za 64bitni) v kar eno mapo na računalniku
https://downloadcenter.intel.com/downlo...

Ne vem v bistvu, kam se je to sploh naložilo. "Keep in mind that not all drivers can be installed manually, and if you driver comes only with a setup file, this method won’t work for you. To install the driver manually, you need to do the following:" (vir: https://www.windowscentral.com/how-prop...

Če grem v system32, vidim, da so neke datoteke od danes, več pa ne vem.

Stalno mi javlja napako 31 Naprava ne deluje pravilno, ker Windows ne more naložiti gonilnikov, ki so zahtevani za to napravo. (Koda 31)
Ko grem na iskanje gonilnikov, pa mi na koncu vsakič javi, da je najboljši gonilnik že naložen.

Poskusila sem updatati gonilnike (prek iskanja v računalniku in samodejno...), vse je zaman, postajam obupana. Na koncu vedno pridem, ali do tega, da gonilnik že imam ali pa da Windows gonilnika ne more naložiti.

V Device Managerju je pri tej DUAL BAND zadevi trikotnik s klicajem. Če grem na properties, opcija Povrnitev prejšnjega gonilnika ni na voljo (do danes tako ali sploh nisem imela tega naloženega). Če grem na podrobnosti, se izpiše seznam štirih datotek iz system32, ne vem, ali je to ok ali ne (prilagam sliko).

POskusila sem tudi odstraniti (+zraven naj bi bila odstranitev gonilnikov oz. sem jo obkljukala) in še enkrat, pa je isto. Še ena stvar, ki je ne razumem, pa je, kaj je razlika pri Dodajanje strojne opreme->Intel Corporation->na voljo sta dva Intel...3165, pri enem je v oklepaju na koncu (Intel), pri drugem (Microsoft)

Prosim, če mi lahko kdo odgovori čimprej, hvala. Tudi če mogoče s tem postopkom sploh ne pridem do hotspota na koncu, me zanima, zakaj ne morem namestiti te zadeve.
 :(

:(

Motika ::

PS: Windowsa nisem posodobila že zelo. dolgo, kar je težava zase, ampak verjetno ni potrebno, da je vse posodobljeno, da deluje tale driver....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motika ()

Han ::

Posodobi polkna. Do jutra bi se lahko naložila zadnja verzija.

Motika ::

Ne se ne bo, ker je neka težava s system reserved partition. Ne verjamem, da je edina rešitev podosobitev?

Motika ::

Še eno vprašanje. Je morda kakšen način, kako uporabljati usb modem s sim kartico za internet v računalniku, kjer nimaš administratorskih pravic in modema sploh ne zazna oz. IP se niti ne naloži? Hotspot sem mislila narediti na svojem računalniku (kjer modem dela), kamor bi se potem povezala z drugim računalnikom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70491371356 (8831) Buggy
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490436110 (1791) jedateruk
»

WiFi ne dela po posodobitvi firmware FritzBox

Oddelek: Strojna oprema
151053 (665) Vuli
»

Počasno kopiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7913107 (10521) hojnikb
»

Windows 8 Access Point

Oddelek: Programska oprema
5741 (654) Jst

Več podobnih tem