» »

Najhujši enodnevni padec bitcoina v zadnjih sedmih letih

1
2
»

kamiKaZaA ::

Jaz mam zdaj res upanje, da bo kriza morda prinesla nekaj nepričakovanega, še nikoli vidnega tudi v kripto in en taki padec na okoli jurja. 10 jurjev pa sem se pripravljen zakreditirati, če bi dobil za to vsaj 7 BTC-jev (cca 1430€ na komad oz. $1600). Čista špekulacija: 7x 150k = 1M+ = penzija. Obstaja pa tudi varijanta, da bi izgubil vložek in se BTC več nebi pobral. Bi pa vseeno si upal iti v tak riziko in 10k pufa, če bi za to dobil vsaj 7 BTC-jev.

Vazelin ::

če btc pade na jurja se bi to težko pobralo. ajde za kak pump že ampak ne vem no, zelo dvomim. Morda tja do 1800usd, ko je nek močan support
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kamiKaZaA ::

Vsekakor verjeten scenarij, ampak vlak za BTC sem zamudil. Ob naslednjem bullrun-u imam občutek, da bo prebil 150k, za penzijo nucam 1M in če se bo odprla priložnost, da pridem do 7 BTC-jev za 10k, jo bom zagrabil z obema rokama. Več kot 10k pa nisem pripravljen reskirat, ravno zaradi tega, ker obstaja tudi verjetnost, da se po takem padcu več BTC ne pobere. To izgubo bi še nekak požrl.

call_cry-pto ::

Praskalec je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Evo dosti nizje vec ne bo slo, ker je folk zacel kupovat, ker vsi sedijo doma pa nimajo nic za delat.


Tocno to sem jaz razmisljal:)))


Te spekulacije ne delujejo. Obstaja alternativna (in enako verjetna) logika: ker so vsi doma in ne bojo imeli denarja (zaradi manjsega zasluzka - bolniska ipd.) ne bojo investirali, ampak prodajali -> torej je sedaj idelaen čas za prodajo.


Kam pa mislis, da gre denar iz delnic? Torej denarja bo! Kam bo denar sel in kdaj je pa drugo vprasanje.

PrihajaNodi ::

V divje špekulacije kot je kripto nori vrtiljak zihr ne. Ljudje bodo kupovali hrano.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

NubCake ::

Technics111 je izjavil:

Hahaha,malo še počakajte,da se med Američani razpase virus,Bitcoin bo šel dol pod 1000€ ,miljon %%%.lp

priporočam, da vzameš kredit (prodaš hišo/stanovanje) in shortaš, saj si miljon %%%, iz tega boš prišo multi miljonar na koncu, easy life! DO IT (=

PrihajaNodi je izjavil:

V divje špekulacije kot je kripto nori vrtiljak zihr ne. Ljudje bodo kupovali hrano.

predvidevam, da velika večina denarja ki je v BTC, jih ne skrbi ravno za hrano :) tisti, ki so bogati in kupujejo/špekulirajo z delnicami in kripto, jih kriza najmajn prizadene, tisti, ki nimajo za hrano, pa ne kupujejo BTC-ja in naložb, tako da tu neke razlike nebo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NubCake ()

call_cry-pto ::

PrihajaNodi je izjavil:

V divje špekulacije kot je kripto nori vrtiljak zihr ne. Ljudje bodo kupovali hrano.

Ce bodo zaceli printat prevec denarja bodo poskusali zbezati iz vse manj vrednega dolarja. Nekdo je kupoval na veliko pri 3700 bitcoin. Danes pa novica vse v redu, injekcija za gospodarstvo.

PrihajaNodi ::

Zbezal bodo v zlato. Kripto ne.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

Lohk bi napisal tudi, da se je S&P 500 index sesul in zraven potegnil BTC.

Vazelin ::

whalei so lepo izkoristili paniko na stock marketu.
sedaj so si lepo zaakumulirali zadeve.
dobesedno so si playerji podvojili število coinov.
kdor ne verjame bo moral verjeti
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

spegli ::

douze point.

PrihajaNodi ::

spegli je izjavil:

douze point.


Strong user case to strong user ratio.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Tezko si je predstavljati, da ne bi ljudje vsega pokupili ze pri 2-3k. Mozno je, samo meni se zdi da so verjetnosti v nekaj procentih.
Najvecji ownerji so tezki believerji in ne bodo dumpnili dokler omrezje deluje. Kvecjemu kupovali. Je pa res, da nisem preprican koliko BTC-ja drzijo minerji in kaj se zgodi, ko jim zacne zmanjkovati likvidnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

kanarin ::

kamiKaZaA je izjavil:

Če pade že na jurja, grem takoj po 10k € kredita in si kupim 10 BTC-jev. Ne potrebujem jih več, ker bi to bilo dovolj za penzijo. Pa četudi jih kupim po jurja in pol gre še pod jurja, se nebi sekiral, ker bi na dolgi rok vedel, da bo šlo spet v višave.


Ma kaj res še obstajate taki, ki ste za tako tvegane naložbe pripravljeni vzeti (večji) kredit ? Lahko še razumem nekoga, ki ima 100k€ keša, da reskira 10k€ (tudi če izgubi vse ne bo tragedija), ampak da bi za to najemal kredit pa...adijo pamet. No seveda, vsaj razpolaga s svojim denarjem kot sam želi in po svoji pameti...

Sheteentz ::

Če rabi človek za deset jurjev vredno investicijo v kripto najemat kredit, potem ta človek ni za kripto posle.

ixod ::

tudi trgovalni leverage je po definiciji kredit.

m0LN4r ::

Kaj sem vam rekel, pod 4000 ne bo sel. To je ta meja, ko se je panika umirila. Status quo okoli 4-5 k do konca leta z vmesnimi kratkotrajnimi skoki sem pa tja, ampak te boste vsi zamudili, ki ne spremljate zadeve 24/7.

Pol pa bo trajalo celo vecnost, nekaj let, da se pobere nazaj. Ni vec tolko naivnezev, kot jih je blo par let nazaj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Senior Dev ::

Naj še jaz vržem karte. Padla na glavo obrnjena Matilda, BTC pod 500$ do naslednjega kitajskega novega leta. Lp, Albin
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

m0LN4r ::

Komot lahko pade, samo bos ti takrat v postelji in ko se bos zbudil bo ze vse nazaj tako kot je blo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kamiKaZaA ::

kanarin je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Če pade že na jurja, grem takoj po 10k € kredita in si kupim 10 BTC-jev. Ne potrebujem jih več, ker bi to bilo dovolj za penzijo. Pa četudi jih kupim po jurja in pol gre še pod jurja, se nebi sekiral, ker bi na dolgi rok vedel, da bo šlo spet v višave.


Ma kaj res še obstajate taki, ki ste za tako tvegane naložbe pripravljeni vzeti (večji) kredit ? Lahko še razumem nekoga, ki ima 100k€ keša, da reskira 10k€ (tudi če izgubi vse ne bo tragedija), ampak da bi za to najemal kredit pa...adijo pamet. No seveda, vsaj razpolaga s svojim denarjem kot sam želi in po svoji pameti...

Kdor ne reskira, ne profitira. Če se mi ponudi samo še nenkrat takšna priložnost, sem pripravljen tvegati, tudi v zameno da vse izgubim.

Sheteentz je izjavil:

Če rabi človek za deset jurjev vredno investicijo v kripto najemat kredit, potem ta človek ni za kripto posle.

Če bi vsi ljudje tako razmišljali, nebi nikoli investirali v posel. Na srečo ste takšni v manjšini. Večje kot je tveganje, večji je lahko dobiček, na drugi strani pa seveda večja izguba kot sicer. Če bi ljudje vedno samo šparali in šele potem se šli posel (brez kreditov), bi večino srečala prej matilda, kot da bi poslovno uspeli. Saj pravim, na srečo ste takšni v manjšini, ki se greste posel le z našparanim denarjem. Jaz gledam na kripto kot priložnost in sem not vrgel že par tisočakov (našparanih) v alt-e. BTC-ja še nisem kupil, ker mi je predrag oz. s temi parimi tisočaki nemorem dočakati penzijo, zato sem šel v še bolj tvegane naložbe (alt kovanci).

FireSnake ::

kamiKaZaA je izjavil:

Če pade že na jurja, grem takoj po 10k € kredita in si kupim 10 BTC-jev.


Še obstajajo idioti, ki bi dejansko kredit vzeli?
Prvo pravilo vlaganja: vloži tisto, kar si pripravljen izgubiti in ne boš tega pogrešal.

Je rekel kredit :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kamiKaZaA ::

FireSnake je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Če pade že na jurja, grem takoj po 10k € kredita in si kupim 10 BTC-jev.

Prvo pravilo vlaganja: vloži tisto, kar si pripravljen izgubiti in ne boš tega pogrešal.

Točno to sem naredil dosedaj, ko sem v alt-e 2x v razmiku 2 let vrgel not par tisočakov našparanih, katerih nebom pogrešal. In tudi sedaj šparam, a da našparam 10k bo minilo okoli 3 leta, v tem času, pa če pade BTC na jurja (kot eni tukaj napovedujejo) zamudim priložnost. In zato vzamem na brzino kredit. Obstaja pa velika verjetnost, da BTC ne pade na jurja in v tem primeru se tudi jaz nebom zakreditiral.

call_cry-pto ::

Teorija: zasegli so vecjo kolicino bitkonjev iz kriminalnih dejanj in dumpali naenkrat, jih ne zanima po kaksni ceni, samo prodat vse po vsaki ceni. Dost umazanega denarja je vlozeno v bitcoin v vseh teh letih. Regulacije prihajajo, dogajajo se cistke. To je teorija, ne vem pa nic.

gruntfürmich ::

FireSnake je izjavil:

Še obstajajo idioti, ki bi dejansko kredit vzeli?

hmmm, ko se spomnim da sem nekje 2012/2013 menil da bi blo treba vzet kredit za kripto...

ampak fantje, ne se sekirat, če ne prodaš nisi v izgubi pravijo strokovnjaki...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Leto dni kasneje: bitcoin -84 odstotkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8725993 (15811) Aquafriend
»

Velika razprodaja na trgu kriptovalut (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
312112092 (84940) Saul Goodman
»

Bitcoin najnižje v zadnjem letu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
10726960 (20371) A. Smith
»

Bitcoin najniže letos (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
5025540 (18906) tikitoki
»

Kar gre gor, mora tudi dol: ether (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
7137957 (32061) Hair

Več podobnih tem