» »

Garancija Google Pixel 3a XL

Garancija Google Pixel 3a XL

sm1x ::

Zdravo,

telefon mi je padel v vodo medtem, ko sem predvajal videe. Ven sem ga potegnil v trenutku in ga takoj ugasnil in posušil. Sedaj mi ne dela zvočnik za predstavnost in zvočnik za telefonske klice (če dam naglas, se sliši). Poskusil bi uveljaviti garancijo, a naletim na tole: https://store.google.com/regionpicker
Telefon je bil sicer kupljen na bolhi, star 2 tedna ... gospod, od katerega sem ga dobil pa ga je kupil pa v Avstriji. Njegove številke nimam več.
Ima mogoče kdo kako idejo, kaj naj storim?

Old Spice ::

Sam sem uveljavljal garancijo za moj Pixel 3 in dobil zamenjavo. Sicer sem moral telefon poslat nazaj v trgovino v AU, oni pa so ga poslali naprej v popravilo. Če imaš račun od trgovine kjer je bil kupljen, se obrni na njih. Sicer padec v vodo zelo verjetno ne bo pokrit z garancijo. Imaš sicer tudi pri nas nekaj servisov, ki ponujajo popravila Pixel naprav, mogoče preveri pri njih, koliko te pride menjava zvočnika.

sm1x ::

Sem naložil 150MB velik update, restartal in zdaj vse dela - update je bil za neke varnostne popravke. (restart itd sem poskusil že večkrat, a brez updata) Ni mi jasno, kako je do tega prišlo, naključje ali kaj drugega?
Kakorkoli, sedaj vse dela.
Hvala za odgovor, Old Spice, mogoče mi pride še prav. Upam pa, da ne :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Pixel (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
3418666800 (1283) NejcSSD
»

Kako zanesljivi so kitajski telefoni v resnici?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4410001 (7877) mrbanana
»

POZOR: Servis mobitela - Toptime, Simobil - stik s tekočino, uničenje telefona na ser (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
406100898 (49932) next3steps
»

Garancija zavrnitev TELERAY (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9119731 (14441) ziga1990

Več podobnih tem