» »

Iz asusa na epox

Iz asusa na epox

fasty ::

Zdravo, vceraj sem kupil epox 8rda3+ in sem jo zamenjal z asus a7v266c. ko prizgem rac. se use zacne nalagati nakar sredi loadanja winsow zasteka. imam win xp. a je treba nujno na novo posnet winse a je ksna scena da nebi blo treba ? lp

Han ::

Dobro bi bilo, če bi pred menjavo iz Device Managerja odstranil vse tiste naprave, ki so bile vezane na ASUS ploščo oziroma VIA in drugo čipovje (IDE kanali, vhodno-izhodni priključki, npr. USB, zvok ipd.). Poskusi zdaj to storiti v varnem zagonu (Safe Mode)...

gkovac ::

Še boljše pa je sevede, da greš formatirati disk in na novo naložiti sistem. To je nres priporočljivo še posebi kadar menjaš plato kot ti.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

PhotoBlaz ::

dej ne sekiraj se,..jaz sem isto naredu,..iz Asus A7V-133 v Epox 8RDA+, pa je ravno tako bil problemcek, ampak, vstavis CD z winsi in bootas, potem ko pride noter v setup pac gres ven, pa spet zazenes normalno,...meni je to poamgalo.

pa seveda prvic ne navijaj, najprej postavi, da ti bo sistem normalno delal na privzetih nastavitvah, potem se sele hecaj :-)
caw

bobby ::

če maš win2k al pa winxp bi mogu najprej skenslat zaščito pa ugasnt, pol pa premenjat plato in zagnat mašino. ko bi jo zagnal, bi se na začetku pojavil tak setup neni (ponovna rekonfiguracija mašine), potem reboot in zadeva bo normalno špilala.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Resetiranje sistema (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
593794 (3107) GaS
»

Alternativa za Epox8rda3+

Oddelek: Kaj kupiti
101098 (927) Volta
»

Kakšno mat. ploščo za AMD 2800 (čipovje)

Oddelek: Kaj kupiti
261409 (1227) Dead_Eye
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47931380 (17975) Jaffa
»

Asus vs. Epox

Oddelek: Kaj kupiti
181570 (1186) mich

Več podobnih tem