» »

Alternativa za Epox8rda3+

Alternativa za Epox8rda3+

sk8er ::

Znebil sem se (se bom) tele plate in kupil neki drugega. Razlog je to početje najdete tukaj.

Sem razmišljal o nakupu Abit NF7-s vendar se mi zdi da je plata že malce stara in niti ne vem kolk se jo splača kupiti?? Še kakšna druga/boljša alternativa?

Zaenkrat še more podpirat socket za athlona/bartona. Aja pa še to... Zanima me če obstajajo plate s tem socketom in 3rd eyem(abit-ove seveda)????
Flip that sh*t!

sparc49 ::

Oglej si malo nove Nforce2 plošče z novim Southbridgem, ki ima gigabitni ethernet in SATA (Epox 8RDA3+ Pro, Abit NF7-S2).

TribesMan ::

8RDA3+ ima isti stari chipset kot NF7-S, poleg tega pa nima Soundstorma... Abit NF7-S2 pa je crap od plate... ima zelo malo opcij za navijanje in je nasploh oskubljena.

Če že moraš kupiti NF2 plato potem vzami Epox 8RDA6+ stane malo pod 30k, ampak je _res_ dobro opremljena... Ne manjka res nič...

Kar se pa tiče tvojega problema... probaj malo AGP apperture size zmanjsat... al pa AGP speed zmanjsat na 4*, včasih so problemi tudi z Fast Writes, še posebej z ATI karticami, ki Fast Writesa ne marajo spljoh...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Volta ::

Čuj jaz bi ti reko! Abiti so za en kurac! Oprosti izrazu! Imel sem slučajno enga NF7-7 2.0 pa
mi ga je srala 100 na uro!;(( Pol sem pa menjal pa šou na Epoxa! Tud Epox mi ga je sral!! Mel se Epoxa 8RDA+, 8RDA6+! In pol sem vzel ASUSA! Nobenih probelmov več! Res so fajn!! Jaz zaj enga prodajam! Pomoje je pa AGP reža na plati nekaj v okvari al pa imaš kaki Virus nori gor! Stric moj je mel iste probleme!! Jaz ti prodam tega Asusa A7V880 za 12k!¨¨ :D Prodajam ga pa zarad nakupa A64! Drgač je plata super.vleče pa Bartone do 3.4 pa še navijat se da fajn...

A Kupiš.....8-O



voltaspeeder@gmail.com

sk8er ::

hvala komentarje in ponudbo:)) .

ej ne vem, bom vidu glede nakupa.
tele epox šipa juter po pošti u mlacom pa bom vidu ka bojo tam naredl oziromal rekli, k plata je itak u garanciji, mam pa še eno rezervo tak da ne vem. niti ne poznam plate me pa zanima če kdo drug ve, če se jo splača kupit za tako ceno??

TribesMan : mater mi je kr ža,l da plate nimam več doma, ko bi ful sprobu še tist agp apperture in fast writes.ma eh..je kar je

Zdj mi pa začasno laufa qdoz 7E/333-A:8) .heh, sam morm povedat da mi tle gor hitrej naloži windowse ko pa na unmu epoxu in še hitrej laufajo, tak da verjetno bolš da je plata šla...

Drgač sm pa zelo presenečen nad odgovori, ker se mi zdi da je bil folk tle na ST pred kakmn letom velik pristaš tiste abitke...:\
Flip that sh*t!

Binji ::

Tista Epoxka je zlo vredu, Abit NF7 pa tudi. Si jo lastim sam in nimam nobenih problemov z njo. Ce je folk ne zna porihtat je pa druga zgodba
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Sami ::

Imam Epox 8RDA3+, je super plata in se lepo navija, meni gre barton 2500+@2500Mhz stabilno in seveda brez težav.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Caligula ::

Soltek 75 FRN3-L
Selful navija, poceni,.. skratka to kar mora bit.

Volta ::

Sam folk mi nekaj povejte! Mam Bartona 3000+@2410Mhz! Pa že prvič ko sem ga not noviga dal mi je win malo slabši delal ko na prejšnjem Bartonu 2600+! Pa igerce ko mam veliko površino za računat štekajo!! Recimo vse od Call of Duty, FarCry, Doom3, NFSU2! ;( Mam pa drgač 1GB Rama DDR400 v dualu, 160GB Seagate Baracuda SATA, 8mega cashe, Asus A7N8X-E Deluxe na nForce 2 400ultra... Grafika pa je MSI Starforce GeForce NX6800GT 256GDDR3!! In igerce štekajo samo tam kjer rabi špil vlko procesorja!! Še med peko CD-jev win šteka in dela strašno počasi! Kaj bi blo to krivo?? Mogoče procesor!! Tud če ni navit tako sranje dela! Pa ko sem ga prvič not dal mi je isto to delal!! Se zamenjal plato, proceosr, grafiko... VSE!!!:| In še vedno ne dela!! Vsetujte mi kaj naj naredim!! Procesor je star 2 mesca in je v garanciji! Naj ga nesem nazaj....8-)

voltaspeeder@gmail.com

destiny ::

Mogoče je kriv virus, zapacanost sistema? A si že probal z formatiranjem diska? V BIOSU si nastavil FSB na 400? Mal še poglej no, dvomim da je problem v procesorju...

Volta ::

Že mam nov procesor!! Amd Athlona 64 3200!! Oni procesor je bil pokvarjen in so mi ga menjali!!:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša socket A matična (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
574223 (3110) t3hn0
»

Katero osnovno ploščo svetujete za Bartona?

Oddelek: Kaj kupiti
181117 (757) Tilen
»

Katero osnovno ploščo?

Oddelek: Kaj kupiti
121041 (793) m.i.h.a.
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930308 (16903) Jaffa
»

Nakupi matičnih plošč za amd (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
595743 (4478) frenk

Več podobnih tem