» »

Samopostrežna blagajna ima BUG!?

Samopostrežna blagajna ima BUG!?

1
2
»

darkolord ::

_Dormage_ je izjavil:

A kdo iz glave ve kdo proizvaja tele blagajne?
V Mercatorju so IIRC IBM.

Alexius Heristalski ::

nevone je izjavil:

Ker če nimajo neke kontrole ... ne vem sicer kakšne ... jim lahko vse sadje in zelenjavo znosiš ven po najnižji ceni.

V Sparu BTC tehtajo in lepijo nalepke prodajalci, se mi zdi, tako da niti ne moreš goljufati.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Matako ::

Avenger je izjavil:

Thomas je izjavil:

Tale blagajna je odličen način da dobiš čim bolj malo drobiža nazaj. Zmečeš notri ves drobiž pa še 20 EUR in dobiš dva kovanca in 10 EUR. Naprimer.

Človeške blagajničarke tega trika niso sposobne.


mind=blown 8-O

to bom pa dans sprobal!


No, saj drugače ti bodo praktično v vsaki trgovini z veseljem zamenjali drobiž za večje bankovce in kovance, tudi če ne kupiš NIČ. Samo reči je treba.
/\/\.K.

Furbo ::

Ne vem zakaj nekateri kritizirate te blagajne, meni so super. Nobenega nadlegovanja s pika kartico, ni teženja za drobiž, vrečke gratis, nobena stara mama te z vozičkom ne suva v rit.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

darkolord ::

Traja pa parkrat dlje...

V-i-p ::

Furbo, to si pa zaj. Sosedova blagajna na koncu lepo vedno potečnari za pika karto :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Stak ::

V-i-p je izjavil:

Furbo, to si pa zaj. Sosedova blagajna na koncu lepo vedno potečnari za pika karto :).


Jep, poskusi tudi v nemškem ali katerem drugem jeziku :))

Pa še večni: centov, centov, centov, centov ...

Drugače pa ima po mojem mnenju Marcator veliko bolje narejeno kot v Sparu - tam je katastrofa, niti še 1x nisem prišel mimo brez posredovanja blagajničarke.

Furbo ::

darkolord je izjavil:

Traja pa parkrat dlje...


Samo če si bolj nesposoben od blagajničarke.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Goldee ::

Ah, ste pa res detajlni :-) Traja resda dlje, ampak imaš pa občutek, da se vse hitreje odvija, ker imaš "stvari v svojih rokah", in to dobesedno :-)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

darkolord ::

Furbo je izjavil:

darkolord je izjavil:

Traja pa parkrat dlje...


Samo če si bolj nesposoben od blagajničarke.

Blagajničarka poskenira cca. 1 izdelek na sekundo. Katera samopostrežna blagajna ti to omogoča?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

kogledom ::

Pri skeniranju izdelkov so blagajničarke ziher hitrejše, saj imajo kilometrino. Ampak to sploh ni point. Ozko grlo blagajn so pomoje plačila, sploh s karticami, ko je potrebno včasih večkrat ponovit, ker prvič ne prime.

Furbo ::

darkolord je izjavil:

Furbo je izjavil:

darkolord je izjavil:

Traja pa parkrat dlje...


Samo če si bolj nesposoben od blagajničarke.

Blagajničarka poskenira cca. 1 izdelek na sekundo. Katera samopostrežna blagajna ti to omogoča?


Pri meni gre kar hitro, pa pozabljaš da pred temi blagajnami ni vrste. Jaz sem vedno hitreje čez kot pa čez klasiko.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

darkolord ::

kogledom je izjavil:

Pri skeniranju izdelkov so blagajničarke ziher hitrejše, saj imajo kilometrino. Ampak to sploh ni point. Ozko grlo blagajn so pomoje plačila, sploh s karticami, ko je potrebno včasih večkrat ponovit, ker prvič ne prime.
Samopostrežne blagajne so povezane kar prek iste linije, tako da je možnost, da prvič ne prime, čisto enaka na tej blaganji. Precej večkrat se pa pojavi "Prosimo počakajte na prodajalca" in moraš počakat blagajničarko, da nekaj požegna (npr. če kupiš alkohol).

pa pozabljaš da pred temi blagajnami ni vrste.
Kakor kdaj. Ampak tudi s čakanjem v vrsti si pri navadni blagajni vseeno hitreje, če kupiš več kot 1 izdelek.

kogledom ::

darklord, se strinjam. Rdeča nit mojega prejšnjega posta je bila ravno to, da te samopostrežne blagajne ne vplivajo kaj dosti na hitrost nakupa, so le poskus kako znižati stroške delovne sile.

fosil ::

Na samopostrežni ti čas hitrej mine, beri to novico.
Tako je!

49106 ::

Prodajlka pred seboj vidi banane, na računalniku pa piše nekaj xxx?

@nny ::

Moja izkušnja s temi blagajnami - konkretno v Šparu - je, da so zelo počasne, ko od skupnega zneska odševajo kovance, ki jih mečeš noter. Mine tudi par sekund skupaj, da se znesek zmanjša. Možno, da je vmes požrl še bankovec, ker se je procesor zaradi preobremenitve obesu.:))

mojsterleo ::

nevone je izjavil:

crazyLIKEme je izjavil:

Mogoče si pa ti malo čudno postavil vrečko z bananami na tehtnico, ki tako seveda ni dobila pravilne kilaže. In ti je tako šele blagajna ugotovila da je teža mimo in si pač mogu še enkrat iti tehtati.

Blagajni je načeloma vseeno kilogram česa kupiš, važn da se kilaža na listku in kilaža k odložiš na blagajno ujemata, če se ne ne gre skozi


To je ena od možnih in morda najbolj verjetnih razlag. Ampak je za preverit.

o+ nevone
sej tu ni kaj za preverit, ker to skor vsi delajo v mercatorju. namrec kupis sop banan/breskev/whatever, jih stehtas, pol pa k so stehtane dodas se dve banani/breskvi/whatever hitro not. glede na oderuske cene se meni zdi to cisto posteno pocetje, je ap res da samopostrezna blagajna ocitno dodatno stehta artikel, in ce se ne ujema z nalepko, ti tecnari. in to je bilo pri tebi pac. ni treba zdaj iz tega celo znanost delat prosim.

nevone ::

Nisem jest nobenih banan dodala v vrečko.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

mojsterleo ::

potem so bile pa slabo skalibrirane blagajne.

Furbo ::

Navaden slučaj je bil pač, tista tehtnica dostikrat ne zazna točno teže. Enostavno dvigneš in spet spustiš artikel pa je. Ona je tedaj slučajno opazila, da ima napačni artikel. Pač simptom zakasnjenega ženskega sedmega čuta. Druge vrste bug. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

profii ::

meni so v šparu boljše kot v merkatorju, zato, ker ko plačujem stresem vse kovance iz denarnice vi tisti lonček, in kot je že nekdo pred mano reku dobiš lepo nazaj dosti manj šodra. pač počakam da use zmelje, dam še nevem 10EUR in nazaj dobim 5 in 2.

Super Sonic ::

"Tale blagajna je odličen način da dobiš čim bolj malo drobiža nazaj. Zmečeš notri ves drobiž pa še 20 EUR in dobiš dva kovanca in 10 EUR. Naprimer."

Blagajna da nazaj tisto, kar ima. Je čisto vseeno kako optimalen sort ima, če nima denarja. Tako sem včeraj dubu nazaj 0,50€ po 5,2 in 1 centa. Ne ravno najlepši prizor.

"Človeška blagajničarka" bi se stegnila čez pult in vprašala sosedo če ima dva po 0,50€.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

joze67 ::

mojsterleo je izjavil:

..., jih stehtas, pol pa k so stehtane dodas se dve banani/breskvi/whatever hitro not. glede na oderuske cene se meni zdi to cisto posteno pocetje, ...


No, pošteno vsekakor ni.

Furbo ::

Če mu je cena oderuška, ga nihče ne sili kupiti. Tipičen izgovor male barabice.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Goldee ::

joze67 je izjavil:

mojsterleo je izjavil:

..., jih stehtas, pol pa k so stehtane dodas se dve banani/breskvi/whatever hitro not. glede na oderuske cene se meni zdi to cisto posteno pocetje, ...


No, pošteno vsekakor ni.


Ne razumem ljudi, ki to počnejo. To je isto, kot da bi kupil en milky way, enga pa dal v žep :-) Kraja je kraja, pa če je mala ali velika.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

energetik ::

Koliko so pa natančne te tehtnice v Šparu? Včeraj sem par manjših stvari samo nabavil, in sem jih hotel pač pospraviti v ruzak. Kliknem "imam svojo vrečko", blagajn napiše, da naj postavim svojo vrečko. Ker sem imel samo par žarnic, sem pač počakal, da bom lahko skeniral - blagajni to očitno ni bilo všeč in nisem mogel skenirati. Na koncu je morala priti blagajničarka s kartico in potem sem moral uporabiti njihovo vrečo. Očitno bi moral takrat svoj ruzak gor postaviti? In potem direkt v njega zlagat?

Nadalje - plačam s kartico, vpišem PIN, sprinta se potrdilo o transakciciji. Nato mi zateži, naj nek kupon vržem v blagajno, WTF? Očitno je s tem mišljena polovička tega potrdila? V glavnem, uporabniku neprijazno. Ne predstavljam si že svoje mame, kaj šele babice na tej blagajni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

šernk ::

meni v šparu zadnje čase vedno teži da ni pravi izdelek na tehtnici, najprej teži da naj ga postavim gor, pol teži naj ga odstranim, pol naj ga spet postavim gor, končno prime, daš plačilo...spet nepravi izdelek na tehtnici, v zadnje je mogla una ene 5x s kartico potrdit da je končno zaznalo, seveda sem bil jaz kriv, ker sem izdelek umes dvignil iz tehtnice (če je pa hudič sam reku da ga morm odstranit...) kriza v glavnem.

kolk so počasne pa raje ne bi govoru, že večkrat mi je zaradi hitrosti uspelo blokirat celoten sistem vseh štirih blagajn na kupu, vendar so mi predvsem fajn, ker ponavadi tam ni pretirane gužve in te ne počez gleda če plačaš z 50EUR, ter te ne prosi za drobiž :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

crazyLIKEme ::

energetik je izjavil:



Nadalje - plačam s kartico, vpišem PIN, sprinta se potrdilo o transakciciji. Nato mi zateži, naj nek kupon vržem v blagajno, WTF? Očitno je s tem mišljena polovička tega potrdila? V glavnem, uporabniku neprijazno. Ne predstavljam si že svoje mame, kaj šele babice na tej blagajni.


Kupon = potrdilo o transakciji

In ko reče v blagajno, verjetno misli v režo, kjer utripa zelena puščica, SA!!!

In ja babice verjetno ne bodo šle na hitro blagajno, ker tam ni nobenga s kerim bi se lahko pogovarjale naslednjih 45 minut in tako delale gužvo in vrsto.
http://crazyl1keme.deviantart.com/

Jernej88_ ::

Men se je na tej samopostrežni blagajni v Sparu zgodila ena smešna zadeva ko sem 1. kupoval. Namreč ko sem prvi artikel poskeniral mi mašina reče: "Izdelek položite v vrečko." Seveda jaz sem imel v žepu vrečko in položil v tisto, ne pa tja kjer artikel senzor zazna :D.
No more Slovenia!

T-h-o-r ::

Izi je izjavil:

Jaz še zbiram pogum za plačevanje na teh blagajnah :P, pa imam eno vprašanje. Kako je z vračilom, če noter zmečeš preveč denarja?
Ali sploh zna vrniti denar?
Ali vrača samo kovance ali tudi bankovce?
In kateri bankovec je najvišji, ki ga lahko zatlačiš noter? Predstavljam si, da petstotakov verjetno ne sprejema.


lol, te blagajne so prav zakon, res da niso za plačevanje celega vozička nakupov, ampak če kupiš kruh, pijačo pa še nekaj malenkosti je to to, drobiž ti natrese pri reži in ni panike

je pa res, da so v merkatorju bolj "blesave" blagajne, kot v šparu
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

šernk ::

meni so tako v mercatorju kot v sparu obojne vredu, imata le dve napaki:
1. zvok se ne da izključit
2. obe sta mnogo prepočasni
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Gregor P ::

T-h-o-r je izjavil:

je pa res, da so v merkatorju bolj "blesave" blagajne, kot v šparu
Sam redno kupujem na obeh in sem imel vsaj do sedaj na mercatorjevih daleč manj (tehničnih) težav kot na sparovih.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

energetik ::

crazyLIKEme je izjavil:

Kupon = potrdilo o transakciji
Kako naj povprečen kupec, ki gre prvič na to blagajno ve, da je kupon sprintano potrdilo? Jaz sem bil prepričan, da gre spet za kakšne nagradne igre ipd, in sem tam ko blesav čakal da mi sprinta še račun. Poleg tega, če bi že vedel, da kupon=potrdilo, kako naj bi vedel, da ga je treba pretrgati na pol in samo polovico vreči v blagajno?
Skratka, blagajne so vsaj na začetku uporabniku neprijazne. Ko enkrat veš za vse finte, potem verjamem da gre tekoče.
Oziroma bi morali napisati 2 programa, 1 za popolne začetnike in 1 za že izkušene uporabnike, kar bi izbral na začetku nakupa.
S programom za začetnike mislim na to, da blagajna razloži, da je odlagalni pult tehtnica, da ne smeš jemati artiklov s tehtnice do konca nakupa, da kupon=potrdilo s prikazom trganja potrdila na pol in tako dalje.

dejanslo ::

Se strinjam, da bi lahko bile bolj idiot-proof, kajti po branju te teme vidim, da mentalna kapaciteta nekaterih ne zadostuje sledenju navodilom, ki so hkrati povedana, napisana, narisana in animirana.
There`s More Than One Way To Do It

T-h-o-r ::

Gregor P je izjavil:

T-h-o-r je izjavil:

je pa res, da so v merkatorju bolj "blesave" blagajne, kot v šparu
Sam redno kupujem na obeh in sem imel vsaj do sedaj na mercatorjevih daleč manj (tehničnih) težav kot na sparovih.

jaz pa ravno obratno :D

dejanslo je izjavil:

Se strinjam, da bi lahko bile bolj idiot-proof, kajti po branju te teme vidim, da mentalna kapaciteta nekaterih ne zadostuje sledenju navodilom, ki so hkrati povedana, napisana, narisana in animirana.



in to na slo-tech forumu :D


kako mora biti potem šele raznim penzionistom
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

šernk ::

kaj vse moraš narediti pove istočasno ko to hočeš narediti...a očitno nekateri hočete na začetku:

"košarico z izdelki postavite na vašo desno, nato izdelek skenirajte in ga položite na vašo levo stran na tehtnico, ob polaganju izdelkov na tehtnico pazite na lomljive stvari, ker jih lahko zlomite, nikar pa ne odstranite izdelka iz tehtnice preden plačate, če plačate s kartico dobite potrdilo v dveh delih, ki ga morate pretrgati in enega vreči v poseben prostor, nato bodite previdni, da ne pozabite kartice in vrečke z izdelki, pa še pomislite, da niste ključe avtomobila pozabili pri oddelku z mlekom."

če bi ti to natvezlo ven na začetku, bi itak na koncu res še ključe pozabil, kaj šele kaj vse moraš naredit.

če so pa na teh blagajnah slabo spisana navodila...kjer sem še vedno vse kar upam naredil sam (najbrž gre kriviti za večino težav ki jih imam, mojo hitrost). če poslušaš navodila ti točno pove, kaj narediti z listkom ki si ga prejel.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Cold1 ::

Eh?, pa saj nihče ne upošteva navodil, še preberejo/poslušajo/pogledajo jih ne.

Če sistem ni docela intuitiven (tak kakršnega pričakujejo uporabniki - ja androidna blagajničarka, ki dela natančno to kar delajo običajne) bodo imeli uporabniki mnogo težav; pametnejši jih bodo ponavadi imeli več.:P

crazyLIKEme ::

energetik je izjavil:

Kako naj povprečen kupec, ki gre prvič na to blagajno ve, da je kupon sprintano potrdilo?



Zato pa tam stoji je ena blagajničarka, da ti pomaga če imaš težave. Seveda jo moraš vprašati in ne samo stati pred blagajno kot blesav.

Res pa je, da v Sparu, kjer jaz kupujem, imaš več možnosti da na Lotu zadaneš, kot da bi tista blagajničarka tam stala.
http://crazyl1keme.deviantart.com/

brodul ::

Te blagajne so win, sploh za manjše nakupe.
Pa še starejši se jih izogibajo. :)
Pretending to be a mature adult is so exhausting.

kuglvinkl ::

Thomas je izjavil:

Tale blagajna je odličen način da dobiš čim bolj malo drobiža nazaj. Zmečeš notri ves drobiž pa še 20 EUR in dobiš dva kovanca in 10 EUR. Naprimer.

Človeške blagajničarke tega trika niso sposobne.


True.

Sam sem sicer ene trikrat probal v Maxiju pred časom, mi je blo zlo kul. Nobenih v prvem postu opisanih težav.

Kako pa je ti implementirano drugje, pa ne bi vedu.
Your focus determines your reallity

energetik ::

crazyLIKEme je izjavil:

Zato pa tam stoji je ena blagajničarka, da ti pomaga če imaš težave. Seveda jo moraš vprašati in ne samo stati pred blagajno kot blesav.

Res pa je, da v Sparu, kjer jaz kupujem, imaš več možnosti da na Lotu zadaneš, kot da bi tista blagajničarka tam stala.

Namesto da 100x ponavlja "centov, centov,," bi lahko samo 1x povedala: "vzami potrdilo, ki je pravkar zlezlo ven, pretrgaj na pol in vrži vame".

Ker meni se ne da še pri navadnem nakupu delat doktorata, zato je to ena od stvari, ki pričakujem da so "idiot-proof". :)

iso2000 ::

Kar se tiče napake banane ali koleraba, je bil verjetno goli slučaj, da je avtomatska blagajna stehtala drugačno vrednost, kot je bila zapisana v črtni kodi cena iz katere sledi teža določenega artikla. Blagajna bi napako ugotovila edino, če bi bile tudi police s sadjem ves čas nadzorovane - beri tehtane in bi lahko praktično v realnem času nadzoroval količino posameznega sadeža/zelenjave na polici. No, ali pa če bi poskenirala izdelek in iz oblike ugotovila, da le-ta ne ustreza ceni/teži...
Kar se tiče pa teh blagajn se jim izogibam ko hudič križa. Precej počasne, cel čas poslušati tisto "centanje", pa še mimogrede se zgodi kakšna napaka.
V glavnem se mnogo rajši mimogrede še malo pohecam s kakšno simpatično blagajničarko, kot da me en robot tam uči kaj naj delam... Če bi bil nakup cenejši za toliko in toliko, ne rečem, tako pa res večinoma ne vidim smisla, da bi uporabil avtomatsko blagajno. So izjemni dogodki, ko je npr. res huda gneča, jaz pa dva izdelka v rokah. Vse ostalo, pa ne hvala...

energetik ::

iso2000 je izjavil:

So izjemni dogodki, ko je npr. res huda gneča, jaz pa dva izdelka v rokah. Vse ostalo, pa ne hvala...
Enako tudi jaz.
Poleg tega velikokrat robo spravim kar v ruzak ali vsaj svojo vrečko/cekar, in glede tega se mi zdijo avtomatske blagajne precej nekompatibilne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

jype ::

energetik> Poleg tega velikokrat robo spravim kar v ruzak ali vsaj svojo vrečko/cekar, in glede tega se mi zdijo avtomatske blagajne precej nekompatibilne.

Zato pa majo dve taki, ki imata na vrhu plac, da daš svoj žakelj gor.

dzanzi ::

če vam gre cent, cent, cent,..... na živce, lahko na šparovih blagajnah zmanjšate zvok ali pa ga izklopite. na ekranu je gumb kjer je narisan zvočnik in črtice, če ta gumbek pritisnete 2x se po ta zvočnik prečrtal, zvoka pa seveda ne bo.

drugače so te blagajne meni super za majhne nakupe, so pa po eni strani zelo občutljive in včasih se jm tdi strga... primer:

stranka je v šparu opravila nakup v vrednosti 15eur (govorim približno) na samopostrežni blagajni, ko je zaključila nakup je plačala z gotovino in sicer v režo je vstavila 50eur. blagajna se ji je zahvalila za nakup (vzemite izdelke, hvala ker ste,.....blabla), vrnila 50eur (stranka ga je seveda uzela)in izdala račun, na ekranu pa je še vedno ostal odprt račun. Ko je blagajničarka to ugotovila je hitro stekla za kupcem (ta ni bla daleč) in stranki pokazala odprt račun...

po pregledu (reviziji)so ugotovili:
1. stranka je skenirala izdelke
2. skenirala spar plus kartico
3. pritisnila "končaj in plačaj"
4. uveljavljala bonus iz kartice spar plus
5. izbrala plačilno sredstvo "gotovina"
6. vstavila gotovino 50eur
torej blagajna je vrnila 50 eur (stranka jih je vzela - po pregledu video materiala) stiskala račun, vendar računa ni zaključila.

kaj točno se je zgodilo ne vejo, ampak očitno se je blagajni utrgalo.

lp

;-) ::

Matako je izjavil:

Avenger je izjavil:

Thomas je izjavil:

Tale blagajna je odličen način da dobiš čim bolj malo drobiža nazaj. Zmečeš notri ves drobiž pa še 20 EUR in dobiš dva kovanca in 10 EUR. Naprimer.

Človeške blagajničarke tega trika niso sposobne.


mind=blown 8-O

to bom pa dans sprobal!


No, saj drugače ti bodo praktično v vsaki trgovini z veseljem zamenjali drobiž za večje bankovce in kovance, tudi če ne kupiš NIČ. Samo reči je treba.


Ja ne_avtomatske blagajne bi mogle bit že pod default tak nastavljene ;)

nevone je izjavil:

To res težko, ker je 1Kg banan enako težak, kot 1Kg kolerabe.


Ja...ampak naj še kdo od vas proba. Naj da kodo od sadja ali zelenjave, ki je za malenkost dražja, (da vas ne bi kdo obtožil kraje) pa boste videli, če blagajna požre to.

o+ nevone


Zaj pa ga že biksate :D:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

nevone ::

Zaj pa ga že biksate


Mah, niti se mi ni zdelo vredno še enkrat probat. Včasih se pač zgodi kaj, česar si ne znaš racionalno razložiti.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

fosil ::

Verjetno je bila nevone tako lačna da je mal kolerabe pojedla že v trgovini in potem teža ni štimala :))

Drugač pa ma včas tista blagajna slab dan in moraš kakšno stvar vzet ven in dat nazaj noter da v redu pokaže.
Lahko pa šlo kaj narobe tudi pri tehtanju zelenjave, je dobro počakat da se tehtnica umiri, preden daš printat listek.
Tako je!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitre blagajne Špar vs Mercator (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14222367 (12946) janezvalva
»

Ukinitev gotovinskega plačevanja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10523437 (20522) thramos
»

Kje zamenjati cekine v bankovce ?

Oddelek: Loža
4217997 (16056) stb
»

Drobiž

Oddelek: Loža
479924 (7789) Furbo
»

Gneča pri blagajni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11120045 (15543) GregiB

Več podobnih tem