» »

Bazar psevdoznanosti na temo 5G v organizaciji MJU

1 2
3
4

Okapi ::

poweroff je izjavil:

Uh, UVB in UVC (ki ju sonce izseva ogromno in znaten delež tudi doseže površje našega planeta) povzročata hude oblike rakavih obolenj in trajno slepoto, med drugim.

Ja, ampak to je posledica sevanja. Samo sevanje pa te ne ubije (kot npr. je to pri ionizirajočemu sevanju).

LoL, tudi padec v prepad te ne ubije. Ubije te pristanek na tla.:))

Mimogrede, UVC je (v delu spektra) že ionizirajoče sevanje.

poweroff je izjavil:

. OK, zelo glasen zvok te lahko tudi poškoduje, ampak zaenkrat ni FB skupin proti zvoku...
Seveda so, eden od argumentov proti vetrnim elektrarnam je ravno (neslišni) infrazvok, ki naj bi bil hudo škodljiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

mulc007 ::

Dejstvo je da je človek evolucijsko prilagojen naravnemu okolju. Vsaka sprememba v okolju ima vpliv nanjo in potrebuje nekaj evolucijskega časa da se nanjo prilagodi. Tudi šibki vplivi, ki se na kratki rok ne vidijo bodo na dolgi rok vidni. Teh pa je v današnjem času že preveč in še več jih prihaja.

Mislili smo da je narava tako velika da bo lahko poskrbela za vse človeške neumnosti, pa vidimo da je na primer plastika že povsod v morju in tega bo čedalje več na krožniku.
Psihičnih bolezni je čedalje več že med mladimi pa se o tem ne razpravlja in išče vzrokov ker se ve da je vzrok način življenja in bi za izboljšanje morali stvari obračati na glavo.

Prihajajo veliki brat, vodni topovi in podobno da ja ne bo uporov z željo po spremembah.
Če na vrh tako izgrajene infrastrukture pride diktaror, komunist pa si ne morem predstavljat slabšega sistema v katerem bi človeštvo lahko živelo.
Upam da tam zgoraj vedo kaj delajo.

Utk ::

Francija je vrgla wifi iz vrtcev. So znanstveniki protestirali? WHO pravi, da je to sevanje potencialno nevarno. Ne vem če je potem znanstveno trdit, da sigurno ne vpliva na nič v nobenem primeru.

Mr.B ::

dronyx je izjavil:

poweroff je izjavil:

Problem je to, da teroretiki zarot ne govorijo, da je 5G škodljiv (posredno) za zasebnost. Ne, o zasebnosti in korporativni kulturi nadzora ni niti besede.

Če se nekdo zavzema za isto kot jaz, pa čeprav iz morda napačnih razlogov, ga jaz pri tem podpiram, ker imava isti cilj. 5G bo omogočal še bolj sofisticirane oblike nadzora in poseg v zasebnost. Kdor misli drugače se pač moti.

Da sedaj bodo domači video posnetki v 4K.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

gtu ::

Saj Kos je lepo povedal: "...zahtevamo javna sredstva za delovanje civilne družbe...". Človek je po pravici povedal, da bi rad živel na račun davkoplačevalcev. :)

bbbbbb2015 ::

starfotr je izjavil:

No, znanost seveda ni nezmotljiva.

Vendar mnogo več možnosti je, da se zmoti nek laik, kot pa znanstvenik, ki ima neke dokaze in znanje.


V telefoniji, tudi mobilni, sem delal 10 let.
Saj se verjetno zavedaš, da leta 2020 ni dokaza, da elektromagnetno valovanje ne škodi?

Ni tudi dokaza, da škodi, vpliva že vpliva. Najbolj dobrodošel bi bil dokaz, da EM sevanje ne škodi. Pa takega dokaza še danes ni.

Pogovarjamo se o tem, da telo nekaj tega valovanja absorbira in da se ne segreje toliko, koliko valovanja absorbira. V kaj je šla razlika? Zaenkrat nihče ne ve, raziskave za škodjivost EM sevanja pa so zelo redke. Dosti denarja je v telefoniji.

Ti ljudje se obupno trudijo, da bi predstavili kontra argumente, študij pa glih nimajo dosti, bolj namere zakonodajalcev (recimo EU komisije), da je potrebno potencialno škodljivost bolj raziskati.

Pika na i ::

bbbbbb2015 je izjavil:


Ti ljudje se obupno trudijo, da bi
kot je že zgoraj omenjeno, dobili denar, da bi lahko najemali Stožice (namesto nekih obskurnih krajev) in s primerki tipa Steel, anticepilsko "profesorico" Loretto, širili laži in histerijo med ljudmi.

Njihov trud naj bo zaman!
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

jype ::

Tudi Tesla je znan po svojih psevdoznanstvenih blodnjah. Znanstveniki so ljudje, znanost pa proces, ki človeške lastnosti skozi čas izloči iz enačb, ki jih potem uporabljamo za napovedovanje verjetnosti dogodkov v prihodnosti na podlagi meritev v sedanjosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Gavran ::

gruntfürmich je izjavil:

49106 je izjavil:

starfotr je izjavil:

Problem je, da se tem ljudem, ki so proti (5G, cepljenju ipd.) daje prevelik vpliv..
Torej te v bistvu moti demokracija?
demokracija vse moti, ker to ni svoboda. demokracija je tiranija večine.


Zal postaja "demokracija" tiranija manjsine nad vecino...
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

DomenS ::

Dragi forumski miškoti in miške!

Ker spet večina vas pametuje brez da bi si a) pogledala posnetek debate oziroma b) dojela, kakšna blamaža je za MJU, da kot govorce vabi ljudi, ki razlagajo, da ARNES kvari otroke z wifijem po šolah, šole pa tega sploh ne rabijo, oziroma c) dr. fizike enači z nekom, ki se podpisuje z nazivom STAVBNI BIOLOG, svetujem ogled posnetka.

Pa še onemu anonimnemu miškotu - jaz imam univerzitetno diplomo iz novinarstva. Objavljam v večih domačih in tujih publikacijah.

Pa samo še tole - o 5G zasebnosti in podatkovni suverenosti ter nevtralnosti interneta sem na koncu rednega dela vprašal predstavnike ministrstev na debati - pojma niso imeli, govorili so nekaj o EU smernicah, lastne politike pa očitno Slovenija ne bo imela.

Jasno, ko je debato o 5g izsilil predstavnik antivaxx stranke.

Raptor F16 ::

Huš, svaka čast !

Vsa ta gonja proti uvajanju 5G je posledica lobiranja Američanov, ker so jih Kitajci prehiteli. Zdaj jim pa kuzla v rit skače.

Važno da je Huawei bad, ZTE bad... če ni ameriško ne sme biti požegnano. Tukaj vidimo zakaj se demokracija v svetu sploh dopušča. Ker bo uporabnih idiotov vedno več kot samostojno mislečih.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

jype ::

DomenS je izjavil:

Dragi forumski miškoti in miške!
Vse spoštovanje za udeležbo in terjanje odgovorov na pomembna vprašanja. Držim pesti, da svoje poslanstvo nadaljuješ tudi v prihodnosti.

DomenS ::

✊✊✊

jype ::

Raptor F16 je izjavil:

Ker bo uporabnih idiotov vedno več kot samostojno mislečih.
Še posebej, ko nekega Dolenjca, ki se ima za strojnika, v medicinskih vprašanjih prepričajo ameriški verski konzervativci.

blay44 ::

Raptor F16 je izjavil:


Vsa ta gonja proti uvajanju 5G je posledica lobiranja Američanov, ker so jih Kitajci prehiteli. Zdaj jim pa kuzla v rit skače.
Važno da je Huawei bad, ZTE bad... če ni ameriško ne sme biti požegnano. Tukaj vidimo zakaj se demokracija v svetu sploh dopušča. Ker bo uporabnih idiotov vedno več kot samostojno mislečih.


Sam 5g, sploh implementacija v milimetrski val je ameriški. Tko da...

Pika na i ::

DomenS je izjavil:

Dragi

Imaš čaj v dobrem. :)
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Senitel ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Ni tudi dokaza, da škodi, vpliva že vpliva. Najbolj dobrodošel bi bil dokaz, da EM sevanje ne škodi. Pa takega dokaza še danes ni.

Kako dokažeš, da EM sevanje ne škodi? Lahko dokažeš, da voda ne škodi?
Pomaga razumet zakaj določenih dokazov ni in jih ne bo.

vostok_1 ::

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Think of it this way.

Tvoja moda obseva več 10W oddajnik, z valovi na katerih tvoj sosed Janez gleda Kmetijo na Full HD. Ali pa Mojca dol na ulici, Twilight or whatever shit is popular nowadays between teens.

Tudi če ni velikega vpliva...bi ti moralo dati misli...

Glede na to da lahko z 4G LTE komot gledam 1080p in zraven še surfam, pri oddajniku ki ni v vidni razdalji in oddaljen več kot 100m preč, bi rekel da za to zagotovo ne rabim 5G. Tega ne bo rešil tudi 5G prenos če bi bil bazirann na isti način kot 4G. Ker pa ni, so američani toliko zadaj.
Ampak vem, ne razumeš osnov, zato pa vemo, da je tudi domači router omejen na oddajno moč, čprav, pri morejm, no lahko varno povečam moč za 10x, več pa moram namestiti hladilnik...

mulc007 je izjavil:

Zakaj si nekateri tako obupno želijo 5G? Od tolčenja kamnov do danes ga nismo nič pogrešali. Zdaj pa kar na enkrat na silo bi ga morali imet pa folk niti ne ve zakaj.
Če bi bila neka demokracija z zdravo pametjo bi najprej temeljito preučili vplive na človeka, povedli čemu to nucamo in naredili referendum da bi se človek, ki nima niti rezervata da bi imel kam pobegnit pred vsemi temi škodljivimi rečmi sodobnega sveta, lahko odločil če ga res hoče.
Ne, narod je potrebno prepričat da stvar potrebuje in potem bo mir ko bodo okoli hiš gradili antene.

Zato da pokažem finger polagalcu kabla in brez težav gledam 4K stream in se ne sekiram , če to dala še 100 sosedov.

vostok_1 je izjavil:

Pika na i je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Think of it this way.

Tvoja moda obseva več 10W oddajnik, z valovi na katerih tvoj sosed Janez gleda Kmetijo na Full HD. Ali pa Mojca dol na ulici, Twilight or whatever shit is popular nowadays between teens.

Tudi če ni velikega vpliva...bi ti moralo dati misli...

Tebe naj začne obsevat pamet.
Moda si pa v alufolijo zavij.

Starcem se vam blede, ne mladim!


V folijo? Nah...i've got a better idea where to stick them...

mulc007 je izjavil:

Zakaj si nekateri tako obupno želijo 5G? Od tolčenja kamnov do danes ga nismo nič pogrešali. Zdaj pa kar na enkrat na silo bi ga morali imet pa folk niti ne ve zakaj.
Če bi bila neka demokracija z zdravo pametjo bi najprej temeljito preučili vplive na človeka, povedli čemu to nucamo in naredili referendum da bi se človek, ki nima niti rezervata da bi imel kam pobegnit pred vsemi temi škodljivimi rečmi sodobnega sveta, lahko odločil če ga res hoče.
Ne, narod je potrebno prepričat da stvar potrebuje in potem bo mir ko bodo okoli hiš gradili antene.


Joj. Pred mnogimi leti sem gledal super dokumentarec na temo kapitalizma, kot ga vi danes poznate. Začel se je po vojni in je bil precej artificially induced. Sodelovali so psihologi, sociologi itd.
Skratka, vaše celotno življenje se je odvilo v zgolj pičlih pa desetletjih, drugega pač ne poznate. To je za vas defacto svet.
Če bi živeli 200 let, bi vrjetno imeli širši pogled in več modrosti.

Če se odklopiš od FB virov in podobno, ali pa še bolje izklopiš se od interneta in se preseliš kjer ni signala. Potem pa za naslednjih 5 let plačaj članarino v tehnični knjižnici, in konzumiraj zamujenao...


Povsem zgrešil si bistvo mojega sporočila.

Kakršnakoli količina sevanja mod je nezaželjena, če se seva za to, da gleda debilen folk Kmetijo ali podobne degeneracijske reality šove.
Če pretakaš medicinske podatke šure, je vredno malo rizika. Ampak smetenje okolja iz strani debilov za debilne reči, je pač debilno.

Ampak nič za to. Tisti pri zgoraj pri moči razmišljajo podobno.
Enjoy it while it lasts.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Raptor F16 ::

jype je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Ker bo uporabnih idiotov vedno več kot samostojno mislečih.
Še posebej, ko nekega Dolenjca, ki se ima za strojnika, v medicinskih vprašanjih prepričajo ameriški verski konzervativci.


Koga ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

antiG-ona ::

Da 5G sevanje škoduje zdravju, ni nikakršnega dvoma. Na srečo, ta še ni povsod na voljo in smo za enkrat varni pred dodatnim sevanjem.

Sem se pa malo pozanimal okoli sevanja in kaj to sploh pomeni in spoznal, da človeštvu preti že veš čas veliko bolj nevarno sevanje.
To sevanje se imenuje vidna svetloba (ne mislim UV svetlobo, ki verjetno vsi vemo, da škoduje). Seva cca 10000 krat BOLJ kot 5G sevanje.

Dolgo sem tuhtal, kaj bi blo za ukrenit in prišel do spoznanja, da ni drugega, kot da se odpovemo vidni svetlobi.
Zato ker želim to spoznanje širit z ostalim človeštvom sem sklenil, da ustanovim društvo, ki bo ozaveščala o nevarnosti sevanja vidne svetlobe.
Skupina se bo imenovala Slepci.

Prvi ukrep bo, da se umaknemo iz t.i. "cone vidne svetlobe" v temo. Jaz sem se že preselil v klet in odstranil vse objekte, ki oddajajo svetlobo (luč, sveče, ogenj, telefon zaradi ekrana). Mimo grede te objekte imenujem "šajnerji".
Ko se enkrat preseliš iz vidne svetlobe, si v začetku sicer malo zmeden in dezorientiran a se organizem hitro privadi. Naj povem še to, da sem se v začetko večkrat zaletel, predvsem v predele mednožja in glave (no, če povem po pravici sem se v glavo zaletel tudi v času šajnarjov, pa pustimo malenkosti).
Zdaj temu ni več tako, in se udarim samo še po nesreči, ko kdaj pozabim kje je stena ali pa vrata.

Ok, za prvim ukrepom bo sledila faza ozaveščanja in pritiskanja na elito, da se svet znebi "šajnerjev". Pritiskali bomo toliko časa, dokler se na svetu ne ugasne še zadnji šajner.

Tretja faza imenovana death star, pa bo zatemnitev sonca. Kot vemo, od vseh stvari na svetu največ vidne svetlobe izseva sonce. Tako, da edino logični nasednji korak je, da postavimo zemljo v senco. Pozitivni učinki, tega ukrepa bo tudi to, da se zemlja ne bo več segrevala in nas koncentracija CO2 v ozračju, ne bo več rabila skrbeti.

Poiskal sem tudi že prostor, kjer bi društvo Slepci imelo skupne prostore za zasedanje in usklajevanje. Prostor se bo imenoval Caverna les Inscius.
Tako, da vse zainteresirane vabim, da se mi pridružite v jami, ki se nahaja v Ukancu v Bohinju, kakih 150m stran od zvezdnih vrat.
Ne pozabite prinest s seboj vsaj en zavojček alu folije iz katerega se bo naredilo odsevalna oblačila, proti vidni svetlobi.

P.S.: Verjet se elektronsko ne bom več javljal, ker bom izklopil vse naprave, ki oddajajo vidno svetlobo (ekran mobilnih telefonov, računalniški ekran).

jype ::

Raptor F16 je izjavil:

Koga ?
Tebe!

antiG-ona je izjavil:

Da 5G sevanje škoduje zdravju, ni nikakršnega dvoma.
Kje pa je dokaz, da 5G sevanje škoduje zdravju? Takega je namreč trivialno pridobiti, a ga še niste pokazali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

K0l1br1 ::

Ne vem, zakaj jih 4G ne moti. Saj ima tudi črko H in vključuje sevanje. Še vedno se niso izjasnili glede likalnika, ki ima moč 2KW, od česar gre vse v razne vrste sevanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

Raptor F16 ::

jype je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Koga ?
Tebe!


Ti, majstr, meni bi zmota o medicini še bila oproščena, ker sem iz strojne stroke. Kakemu zdravniku ali farmacevtu pa verjamem da težje.

Mi pa ni jasno, na katero področje medicine je ta opazka letela.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

jype ::

Raptor F16 je izjavil:

Mi pa ni jasno, na katero področje medicine je ta opazka letela.
Tisto o tem, kako se zdravi disforijo spola.

K0l1br1 je izjavil:

Ne vem, zakaj jih 4G ne moti. Saj ima tudi črko H in vključuje sevanje. Še vedno se niso izjasnili glede likalnika, ki ima moč 2KW, od česar gre vse v razne vrste sevanja.
Da ljudi, ki v povprečju sevajo s 100W bistveno višje frekvence od 5G, sploh ne omenjamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vostok_1 ::

Večje valovne dolžine telo manj občuti.

Zato pa ti rakavo prostato obsevajo z rentgenom in ne z Valom 202.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Sem popravil, hvala.

K0l1br1 ::

vostok_1 je izjavil:

Večje valovne dolžine telo manj občuti.

Zato pa ti rakavo prostato obsevajo z rentgenom in ne z Valom 202.

Sedaj bodo lahko to naredili še s 5G. Win win.

Raptor F16 ::

jype je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Mi pa ni jasno, na katero področje medicine je ta opazka letela.
Tisto o tem, kako se zdravi disforijo spola.


Če se ti rodiš z XX, živiš pa v prepričanju, da si XY potrebuješ psihoterapevtsko pomoč ne pa operativnih posegov.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Na kubanski ambasadi ZDA so z neznano metodo povzročili permanentne možganske poškodbe zaposlenih.

https://www.theguardian.com/world/2017/...

Vi se kar zabavajte.

Active electronically scanned array @ Wikipedia

Ta reč te na polni moči lahko lobotomizira.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kuglvinkl ::

Raptor F16 je izjavil:

jype je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Mi pa ni jasno, na katero področje medicine je ta opazka letela.
Tisto o tem, kako se zdravi disforijo spola.


Če se ti rodiš z XX, živiš pa v prepričanju, da si XY potrebuješ psihoterapevtsko pomoč ne pa operativnih posegov.


Hvala vsem bogovom, da tebe nihče ne vpraša za nasvet. In da ne bi jebal s takim naziranjem lastnega otroka, ki bi bil v tej situaciji. Mislim, who d fak are you da boš solil pamet, kaj kdo rabi...
Your focus determines your reallity

K0l1br1 ::

vostok_1 je izjavil:

Ta reč te na polni moči lahko lobotomizira.

Še vedno jo ima manj kot telefon potisnjen v glavo.

vostok_1 ::

5G antene, vsaj tiste pri visokih frekvencah naj bi imele beamforming. Potencialno je to možno. Žarek na takih kratkih razdaljah bi deloval kot lidar. Lociranje glave ni tako nemogoče. Sledenje pa se da že z softverjem narediti.

Skratka...in theory lahko ti poškodujejo telo to a certain extent.

Vrjetnost je sicer zelo majhna...but still.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Raptor F16 ::

kuglvinkl je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

jype je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Mi pa ni jasno, na katero področje medicine je ta opazka letela.
Tisto o tem, kako se zdravi disforijo spola.


Če se ti rodiš z XX, živiš pa v prepričanju, da si XY potrebuješ psihoterapevtsko pomoč ne pa operativnih posegov.


Hvala vsem bogovom, da tebe nihče ne vpraša za nasvet. In da ne bi jebal s takim naziranjem lastnega otroka, ki bi bil v tej situaciji. Mislim, who d fak are you da boš solil pamet, kaj kdo rabi...


In, kaj naj človek po tvoje naredi ? Naj gre pod nož ?

Če se je nekdo razvil v zdravo osebo bi ga ti šel pohabit, ker sebe ne sprejme ? Potem opravičuješ tudi vse plastične posege, no pa saj kdo sem res jaz da bom sodil, kaj bodo drugi delali s svojim telesom. Si pa lahko siguren, da če bi šlo za mojega otroka, bi ga vzgajal normalno v primeru tesnobe bi magari šli na psihoterapijo. Mladoletnik enostavno ni dovolj zrel, da bo lahko odločal o takih stvareh. Obstajajo dobri razlogi zakaj, obstajajo starostne omejitve.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

jype ::

vostok_1 je izjavil:

5G antene, vsaj tiste pri visokih frekvencah naj bi imele beamforming. Potencialno je to možno. Žarek na takih kratkih razdaljah bi deloval kot lidar. Lociranje glave ni tako nemogoče. Sledenje pa se da že z softverjem narediti.
Za to potrebuješ specifično obliko antenskega sklopa, ki je izrazito neoptimalna pri pokrivanju velikih kotov, ki jih morajo pokrivati bazne postaje. Seveda ni nemogoče, je pa vprašljivo s stališča koristi za kogarkoli, tudi za tistega, ki bi rad "lociral glavo".

Raptor F16 je izjavil:

In, kaj naj človek po tvoje naredi ? Naj gre pod nož ?
Pod nož gredo (v državah z ustrezno urejenim zdravstvenim varstvom) le tisti, pri katerih je tak poseg medicinsko smiseln.

Raptor F16 je izjavil:

Če se je nekdo razvil v zdravo osebo bi ga ti šel pohabit, ker sebe ne sprejme ?
Pogosto je to najboljša rešitev za dolgoročno pozitivno spremembo zdravstvenega stanja.

Raptor F16 je izjavil:

v primeru tesnobe bi magari šli na psihoterapijo.
Nihče še ni bil operiran, ne da bi najprej prestal obilno količino testiranja, tudi psihiatričnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Raptor F16 ::

jype je izjavil:

Pogosto je to najboljša rešitev za dolgoročno pozitivno spremembo zdravstvenega stanja.


In kdo o tem potem LAHKO presoja, če me je že akrogukot napadel ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

5G antene, vsaj tiste pri visokih frekvencah naj bi imele beamforming. Potencialno je to možno. Žarek na takih kratkih razdaljah bi deloval kot lidar. Lociranje glave ni tako nemogoče. Sledenje pa se da že z softverjem narediti.
Za to potrebuješ specifično obliko antenskega sklopa, ki je izrazito neoptimalna pri pokrivanju velikih kotov, ki jih morajo pokrivati bazne postaje. Seveda ni nemogoče, je pa vprašljivo s stališča koristi za kogarkoli, tudi za tistega, ki bi rad "lociral glavo".



Meni se sicer tudi zdi nepotrebno it skozi vso to težavo, če pa lahko mu zgolj znižaš bonitetno oceno državljanstva and he's fucked.

Ampak tinfoilhatovci morda niso niti več tako nori. Sedaj ko vedno bolj spoznavamo delovanje možganov, ni izključeno, da recimo targetirano RF stimuliranje določenega predela ne povzroči določenih reakcij. Mood swinga, halucinacije itd.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

kuglvinkl ::

Raptor F16 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

jype je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Mi pa ni jasno, na katero področje medicine je ta opazka letela.
Tisto o tem, kako se zdravi disforijo spola.


Če se ti rodiš z XX, živiš pa v prepričanju, da si XY potrebuješ psihoterapevtsko pomoč ne pa operativnih posegov.


Hvala vsem bogovom, da tebe nihče ne vpraša za nasvet. In da ne bi jebal s takim naziranjem lastnega otroka, ki bi bil v tej situaciji. Mislim, who d fak are you da boš solil pamet, kaj kdo rabi...


In, kaj naj človek po tvoje naredi ? Naj gre pod nož ?

Če se je nekdo razvil v zdravo osebo bi ga ti šel pohabit, ker sebe ne sprejme ? Potem opravičuješ tudi vse plastične posege, no pa saj kdo sem res jaz da bom sodil, kaj bodo drugi delali s svojim telesom. Si pa lahko siguren, da če bi šlo za mojega otroka, bi ga vzgajal normalno v primeru tesnobe bi magari šli na psihoterapijo. Mladoletnik enostavno ni dovolj zrel, da bo lahko odločal o takih stvareh. Obstajajo dobri razlogi zakaj, obstajajo starostne omejitve.


Ta konkretno, ki ga jaz poznam, je polnoleten, hodil je pa k psihiatrom leta in leta. Na koncu je dobil hormonsko terapijo, sam se je določil za nož (če že ni šel). In briljira na eni tujih univerz. Kar najbrž ne bi, če bi ga starši probala "prepričat", da je vendarle XX, saj so dobili hčerko, ne pa sina pred 18 leti. Izjemno srečo ima, da ima izobražene starše, ki so razumeli, kaj jim je govoril otrok in kaj stroka - go for it.

Še primer iz moje širše familije. Dekle je ugotovilo, da jo zanimajo dekleta. Fotr je šel po enakih stopinjah kot ti, in jo vozil na psihoterapijo. Vse kar se je zgodilo je to, da je mu je ušla v London.

Nehite pamet solit drugim, puste folku žvet.

Zdej pa nazaj na topic.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Markoff ::

vostok_1 je izjavil:

https://www.theguardian.com/science/201...

To ni nobena skrivnost. Moška fertilnost se je prepolovila z zgolj par desetletjih.
Če se to nobenemu ne zdi alarmantno pol vam ni pomoči. Plebsev je itak preveč.

Neko dejstvo ali več dejstev očitno povzroča neplodnost, a znanost (še) nima odgovora na to, kaj je njen vzrok. Če dobro pomislimo, je ta vzrok najverjetneje "trenutno znanstveno dokazano neškodljiv", le da znanost to dejstvo ni dovolj dobro analizirala iz vseh možnih scenarijev vplivov. Ko ga bo, bo znanost ponovno šokirana, da je spet spregledala "pojutrišnjem očitnega" škodljivca zaradi pomanjkljivih znanstvenih metod. A tako pač je, znanost se vedno uči na lastnih napakah in dela vedno znova nove, iz katerih se nato uči in tako naprej.

Ko berem t.i. zagovornike znanosti na tem portalu, ugotavljam, da ste vse kaj drugega, kot to. Znanstveniki ne branijo svojih trditev na okopih, ne uporabljajo žaljivk v obrambo in ne verjamejo neomejeno v svoje teze, kot da so verske dogme. Vse težje je ločevati psevdoznanost od prave znanosti, saj se zdi, kot da se med seboj borijo le verniki. Z eno skrajno zaskrbljujočo opazko - psevdoznanstveniki so edini preostali, ki dvomijo v znanstvena dognanja. Hudiča, dvom v lastna dognanja in neprestano preverjanje in dokazovanje znanstvenih tez in zakonitosti je pravzaprav temelj znanosti in racionalnega. Vera v neomajno eno resnico je ravno obratno - temelj religije in iracionalnega.

Menda niso edini preostali znanstveniki na tem planetu kar - psevdoznanstveniki sami?
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

jype ::

Raptor F16 je izjavil:

In kdo o tem potem LAHKO presoja, če me je že akrogukot napadel ?
V EU ponavadi splošni zdravnik in psihiater, skupaj.

Markoff je izjavil:

Neko dejstvo ali več dejstev očitno povzroča neplodnost, a znanost (še) nima odgovora na to, kaj je njen vzrok. Če dobro pomislimo, je ta vzrok najverjetneje "trenutno znanstveno dokazano neškodljiv", le da znanost to dejstvo ni dovolj dobro analizirala iz vseh možnih scenarijev vplivov. Ko ga bo, bo znanost ponovno šokirana, da je spet spregledala "pojutrišnjem očitnega" škodljivca zaradi pomanjkljivih znanstvenih metod. A tako pač je, znanost se vedno uči na lastnih napakah in dela vedno znova nove, iz katerih se nato uči in tako naprej.
Motiš se. Znanost že ve, da se moška plodnost ni prepolovila, ve pa tudi, da so novinarji, ki pišejo članke na podlagi znanstvenih publikacij, funkcionalno nepismeni.

Markoff je izjavil:

Znanstveniki ne branijo svojih trditev na okopih, ne uporabljajo žaljivk v obrambo in ne verjamejo neomejeno v svoje teze, kot da so verske dogme.
Jasno, da ne. Saj mi tudi ne.

Idiote pa prepoznamo že od daleč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Raptor F16 ::

kuglvinkl je izjavil:

Nehite pamet solit drugim, puste folku žvet.

Zdej pa nazaj na topic.


In sedaj si ti kao osebno užaljen ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Na kubanski ambasadi ZDA so z neznano metodo povzročili permanentne možganske poškodbe zaposlenih.

https://www.theguardian.com/world/2017/...

Vi se kar zabavajte.

Active electronically scanned array @ Wikipedia

Ta reč te na polni moči lahko lobotomizira.

Da da, potem so americani ugotovili, da so s plinom zaplinjali lastne ljudi.Kako to pride nazaj kot bumerang iz casov vietnama in podobnih tem..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Greg91 ::

Kakšno sevanje, ta gospod odlično predstavi glavno nevarnost, ki nam preti z vzpostavitvijo 5G oddajnikov.

DomenS ::

Integralno o srečanju. Tole je za interpelacijo ministra.

DrDre95 ::

starfotr je izjavil:

Problem je, da se tem ljudem, ki so proti (5G, cepljenju ipd.) daje prevelik vpliv. In potem neumnost preseže neko zdravo pamet.

Se vidi, da gremo kot civilizacija v k.


Problem seveda niso mega korporacije ki hočejo zakonsko obvezno da populacija uporabi 50 njihovih patentiranih cepiv in da dajo anteno v vsak kotiček. Nee, mega korporacije skrbijo za naše zdravje, saj zato pa človeštvo postaja vedno bolj odporno in živahno.

K0l1br1 ::

DrDre95 je izjavil:

Problem seveda niso mega korporacije ki hočejo zakonsko obvezno da populacija uporabi 50 njihovih patentiranih cepiv in da dajo anteno v vsak kotiček. Nee, mega korporacije skrbijo za naše zdravje, saj zato pa človeštvo postaja vedno bolj odporno in živahno.
Se je že začelo, jutranje blodnje in provokacije zarotnika.

DrDre95 ::

K0l1br1 je izjavil:

jutranje blodnje in provokacije zarotnika.


Ah daj no, saj ne dvomim v mega korporacije da je treba fantke cepiti proti raku na maternici.

DomenS ::

DrDre95 je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

jutranje blodnje in provokacije zarotnika.


Ah daj no, saj ne dvomim v mega korporacije da je treba fantke cepiti proti raku na maternici.


oh boy, spet nekdo ne razume delovanja biologije in nabija kar tako malo na počez. Fantke ne cepijo proti raku na maternici, ampak proti HPV virusu, ki pri deklicah lahko povzroči raka na maternici.

starfotr ::

bbbbbb2015 je izjavil:

starfotr je izjavil:

No, znanost seveda ni nezmotljiva.

Vendar mnogo več možnosti je, da se zmoti nek laik, kot pa znanstvenik, ki ima neke dokaze in znanje.


V telefoniji, tudi mobilni, sem delal 10 let.
Saj se verjetno zavedaš, da leta 2020 ni dokaza, da elektromagnetno valovanje ne škodi?

Ni tudi dokaza, da škodi, vpliva že vpliva. Najbolj dobrodošel bi bil dokaz, da EM sevanje ne škodi. Pa takega dokaza še danes ni.

Pogovarjamo se o tem, da telo nekaj tega valovanja absorbira in da se ne segreje toliko, koliko valovanja absorbira. V kaj je šla razlika? Zaenkrat nihče ne ve, raziskave za škodjivost EM sevanja pa so zelo redke. Dosti denarja je v telefoniji.

Ti ljudje se obupno trudijo, da bi predstavili kontra argumente, študij pa glih nimajo dosti, bolj namere zakonodajalcev (recimo EU komisije), da je potrebno potencialno škodljivost bolj raziskati.


Vsak lahko zase naredi največ. To je, da nima telefona in posledično se glavnini sevanje izogne.

Zakaj imajo vsi te čudaki še vedno telefone? Telefon je radijska naprava, ki bi morala imeti zunanjo anteno. Ne pa da ima notranjo anteno, ki rabi še več oddajne moči.

Skratka, sevanja v okolju je minimalno. Če si pa tiščiš 2 W h glavi, je pa to problem vsakega posameznika in opreraterja/industrije.

Reycis ::

Vsaka stvar je škodljiva v dovolj veliki količini. Ampak za zdaj vse raziskave kažejo na to, da sevanje v dovoljenih količinah ni škodljivo. Res imamo cel kup enih problemov (npr avtizem, rak, neplodnost, itd) za katere vzrok ni pojasnjen. Ampak vseeno se je treba držat samo trdnih, preverljivih dejstev ne pa nekih teorij, ki se nekaterim slišijo verjetne.

3p ::

49106 je izjavil:

starfotr je izjavil:

Problem je, da se tem ljudem, ki so proti (5G, cepljenju ipd.) daje prevelik vpliv..


Torej te v bistvu moti demokracija?


Demokracija, kjer nevedneži odločajo o strokovnih vprašanjih, moti mene.

Vprašanje:
1) Bi letel z letalom, ki ga demokratično uporavljajo potniki? Ne? Ali to pomeni, da nisi demokrat?
2) Bi šel na operacijo, ki jo demokratično vodijo tvoji sovaščani? Zarežemo levo ali desno? Ne?

Zakaj bi torej svojim sovaščanom, ki slike s proti-5G protesta veselo delijo po fajsbuku preko 4G omrežja, in katerih žene dobivajo migrene, če se v radiju 5 kilometrov od njihove bajte postavi veterna turbina, zaupal odločanje o uvedbi 5G? In zakaj je to drugače, kot zgoraj navedeno? Samo zato, ker vsak misli, da se spozna na "sevanje" in točno ve da, recimo, 5G škodi, medtem ko je izpuh iz TDIja balzam za dušo. Tudi nastavljanje telesa par-100 W/m2 elektromagnetnega sevanja na plaži v dalmaciji je dobro, 1W 5G pa na raka učinkuje, kot dež na gobe. Če slučajno dobiš raka, pa te pošljejo na obsevanje, ki raka pozdravi. Kako naj se laik znajde v tem?
---
Kar pa se tiče morebitnih komercialnih interesov iz ozadja pa se mi zdita možni dve razlagi:
1) Za začasne ovire in podaljšano javno razpravo okoli uvedbe 5G so zelo zainteresirana zahodna telekomunikacijska podjetja, ki morajo uloviti kitajce.
2) Uvedba 5G najbrž skrbi tudi ponudnike kablov do bajte (kabelska, internet), katerih posel zna 5G ogroziti.

Še podvprašanje: Ali so ti anti-5G aktivisti nova vrsta zarotnikov, ali so to isti, ki zbolevajo zaradi cepljenja in ki jih zastrupljajo chemtraili?
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tudi v Sloveniji preizkusili 5G, frekvence bodo prihodnje leto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
14022806 (15920) bozicje

5 G - za in proti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15424519 (17580) Jazon

Ali 5G omrezje skoduje zdravju?

Oddelek: Loža
121935 (1750) louser
»

Brezvrvični telefoni (DECT) hujši kot GSM bazne

Oddelek: Znanost in tehnologija
182582 (1802) Oldi

Več podobnih tem