» »

Kam z dronom - lj+okolica (spark)

Kam z dronom - lj+okolica (spark)

ferengi1 ::

Za čez praznike, si bom s šihta sposodil DJI sparka, pa me zanima kam Ljubljančani hodite letet (letenje za hec/igro, pa kako fotko naredit.. nič resnega)? Nekaj v v Ljubljani in bližnji okolici, da se da morda celo kaj poslikat/posnet lepega (če nič drugega, vsaj pogled na mesto z višine), pa če se le da, da ni tečnih sosedov in kmetov, ki ti potem pridejo težit zakaj letiš nad njihovim travnikom? Seveda, nekje tako, da če kaj pade, da se bom sekiral samo zaradi drona, in ne poškodovanih ljudi in avtov.

Je okoli tivolija kaka taka lokacija? Videl sem že drone v okolici žal (nad tistimi polji, med bs3, jarsami, zalami in severno obvoznico) samo tam ne bi rad da mi kaki svojci pridejo težit, da snemam grobove (pa čeprav je 500m stran šele), morda kaj na barju? Videl sem tudi pri koseškem bajerju, samo bi raje tekel proti padajočem dronu, kot plaval :)

Dag ::

Med Stegnami in Savljami imaš kup travnikov in polj. Izogibaj se le daljnovodom, vrtičkarjem in skladiščem vojske/policije v Šentvidu.

Gogyto ::

Pri Zajčji dobravi maš placa kolikor češ.. Tam jih dostikrat vidim, kako vadijo z droni...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letala, ropi in gole ženske: Z droni vašo zasebnost napadajo tudi navadni smrtniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
11832977 (29802) Okapi
»

Dronom ugasnili kamere? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11427511 (21446) vostok_1
»

Tudi nova ameriška regulacija letalnikov prepoveduje uporabo za dostavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5116632 (14018) mtosev
»

ZDA regulirajo brezpilotne zrakoplove

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4114805 (11157) Mare2
»

Dron opažen v neposredni bližini newyorškega letališča

Oddelek: Novice / Varnost
4212799 (9129) donthackme

Več podobnih tem