» »

vodica za po britju 0%

vodica za po britju 0%

Temo vidijo: vsi

polozweii ::

Če je vodica za po britju namenjena razkuževanju kože in če je alkohol v tekočini ravno zato, potem me zanima na kakšen način razkužuje vodica za po britju, ki ne vsebuje alkohola in je namenjena tistim z občutljivo kožo?

lonewolf_ ::

Načeloma alkohol izsuši kožo.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

starboi ::

Za občutljivo kožo po britju je idealna (ohlajena) aloe vera.

Machete ::

Čemu ta vodica? Brijem se s klino že iz časov Netscapa, pa nism nikoli začutil potrebe po tem. Samo dobro umijem obraz. Še pene ne uporabljam, zgolj neredčen šampon od Ilirije. Kakšno razkužbo to rabite?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Tilen ::

Že vrsto let samo to. :)

 x

x

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

A110 ::

ze vec let samo prikrajšujem na najmanjši nastavek na mašinci in sploh več nevem kaj je to vodica po britju haha

Alien123 ::

Tilen je izjavil:

Že vrsto let samo to. :)

 x

x



+1

BuDi79 ::

Machete je izjavil:

Še pene ne uporabljam, zgolj neredčen šampon od Ilirije. Kakšno razkužbo to rabite?
Šampon Ilirija brez vodice po britju... verjetno spada zraven tega da se briješ s kuhinjskim nožem, kot se Krokodil Dundee z lovskim, samo da je tvoj povrh vsega še top. Zakaj bi stopili v 21. stoletje, če ni treba. Lahko bi vsaj Brion uporabil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

3p ::

polozweii je izjavil:

Če je vodica za po britju namenjena razkuževanju kože in če je alkohol v tekočini ravno zato, potem me zanima na kakšen način razkužuje vodica za po britju, ki ne vsebuje alkohola in je namenjena tistim z občutljivo kožo?


Alkohol ni edino razkužilo.

fuck_it_ ::

polozweii je izjavil:

Če je vodica za po britju namenjena razkuževanju kože in če je alkohol v tekočini ravno zato, potem me zanima na kakšen način razkužuje vodica za po britju, ki ne vsebuje alkohola in je namenjena tistim z občutljivo kožo?


Najbrž je namenjena zgolj pomirjanju kože, ne razkuževanju.

Tako da če se briješ z mašinco in se po britju dobro umiješ, je krema za pomirjanje dovolj. Če pa se briješ s klinco pa je najbrž pametno tudi kaj razkužiti. :)

Machete ::

BuDi79 je izjavil:

Machete je izjavil:

Še pene ne uporabljam, zgolj neredčen šampon od Ilirije. Kakšno razkužbo to rabite?
Šampon Ilirija brez vodice po britju... verjetno spada zraven tega da se briješ s kuhinjskim nožem, kot se Krokodil Dundee z lovskim, samo da je tvoj povrh vsega še top. Zakaj bi stopili v 21. stoletje, če ni treba. Lahko bi vsaj Brion uporabil.


Čemu se ti zdi čudno? Brijem se z Gillete 2,

brez tistega filma nad klinami, ker tiste blazinice me ful pečejo. Kupil sem škatlo na ebayu za preračunano na trenutno uporabo za ca 20 let, brez heca. Losjon ne vem zakaj bi rabil. Koža je vsako jutro zelo zelo gladka in perfektno obrita. Mogoče se sliši čudno, ampak ta šampon za 3 eur liter, opravi vrhunsko svoje delo, ker je zelo 'mazalen'. Pa ni šlo za škrtarjenje, samo po naklučju sem ugotovil, da res lepo obrije, ker sem ga očitno enkrat uporabil. Vse namesnke pene, vodice in pm, so me vedno zelo pekle. Tudi za kao občutljivo kožo, ponavadi še bolj.
To z razkuževanjem pa res ne razumem, čemu se rabi in zakaj denar stran mečete.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

hotig ::

@Tilen
@Alien123
+++

Mam občutljivo kožo in že leta uporabljam samo ta nivein balzam. Full priporočam!

opeter ::

Nikoli nisem uporabljal nobene vodice ali kaj podobnega. Samo navadno vodo, da sperem peno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mat xxl ::

Alien123 je izjavil:

Tilen je izjavil:

Že vrsto let samo to. :)

 x

x



+1


+1 Edino včasih so imeli zraven dozirne pumpice cca 7 + let nazaj, sam še od onih časov to prestavljam na nove flaške .....

Ganon ::

Še kdo ne prenese občutka gladko pobrite kože? Me kar zmrazi. Brijem se izključno s strižnikom za brado, kateremu sem odstranil nastavek. Za sabo pusti t.i. tridnevno bradico, kar se mi zdi idealno.

mancini ::

Imam občutljivo kožo in od kar ne uporabljam nobenega aftershava mi je precej boljše. Si samo navlažim kožo.

Vsak si mora sam najti kar mu ustreza

Master_Yoda ::

Jaz sem imel po mokrem britju vedno rdeco razdrazeno kozo ne glede na stuff po britju (in ga zato potem nisem uporabljal), in je sedaj ko sem preklopil na Braun foil shaver dosti bolje.
Dovie'andi se tovya sagain.

zmaugy ::

Aparat za britje. In nato navadna voda. Vsako jutro cca pol minute.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

;-) ::

Machete je izjavil:

Čemu ta vodica? Brijem se s klino že iz časov Netscapa, pa nism nikoli začutil potrebe po tem. Samo dobro umijem obraz. Še pene ne uporabljam, zgolj neredčen šampon od Ilirije. Kakšno razkužbo to rabite?


Tudi jaz se brijem z zredcenim samponom, enkrat ni blo pene doma in sem probal in sedaj vec negrem na peno.

Krele ::

Predsodek "če ne peče, potem ni razkužilo" je res vseprisoten.

Phantomeye ::

"oh, zakaj bi kdo rabil razkužilo", rečejo takšni, ki imajo slučajno srečo, da nimajo težav s kožo ...

drooer ::

Machete je izjavil:

BuDi79 je izjavil:

Machete je izjavil:

Še pene ne uporabljam, zgolj neredčen šampon od Ilirije. Kakšno razkužbo to rabite?
Šampon Ilirija brez vodice po britju... verjetno spada zraven tega da se briješ s kuhinjskim nožem, kot se Krokodil Dundee z lovskim, samo da je tvoj povrh vsega še top. Zakaj bi stopili v 21. stoletje, če ni treba. Lahko bi vsaj Brion uporabil.


Čemu se ti zdi čudno? Brijem se z Gillete 2,

brez tistega filma nad klinami, ker tiste blazinice me ful pečejo. Kupil sem škatlo na ebayu za preračunano na trenutno uporabo za ca 20 let, brez heca. Losjon ne vem zakaj bi rabil. Koža je vsako jutro zelo zelo gladka in perfektno obrita. Mogoče se sliši čudno, ampak ta šampon za 3 eur liter, opravi vrhunsko svoje delo, ker je zelo 'mazalen'. Pa ni šlo za škrtarjenje, samo po naklučju sem ugotovil, da res lepo obrije, ker sem ga očitno enkrat uporabil. Vse namesnke pene, vodice in pm, so me vedno zelo pekle. Tudi za kao občutljivo kožo, ponavadi še bolj.
To z razkuževanjem pa res ne razumem, čemu se rabi in zakaj denar stran mečete.


Gillete 2 Lol.... To pa mora bit puhec... Bolje stopit na veter pa bo rešeno👍

Machete ::

Čestitam za genialen dodatek.

(ps, to je enanajvzdržnejših klin od mnogo mnogo testiranih skozi desetletja)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

polozweii ::

Nihče napisal čemu razkuževanje po britju. Brez vodice bi nastajali mozolji ane?

Špricnem na roko in namažem. Čez 20 sekund sperem in ni nobenih problemov.

IL_DIAVOLO ::

Že vrsto let nič. Ne vem, zakaj bi neke kemikalije dajal na kožo.

Invictus ::

Sam si samo še pristrižem brado na 1mm. Se ne brijem.

Saj je tak look danes modern ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

          ::

Jaz se po britju razkužim z viskijem - od znotraj. Na kožo pa ne dajem ničesar. Brijem se z aparatom ali pa z Mach 3, odvisno od razpoloženja.

blackmack ::

Jaz sem tudi uporabljal Nivea sensitive, potem pa ko je slučajno niso imeli sem probal Soleo. Je veliko boljša, pa še cenejša.

 Solea

Solea

jype ::

Pravi moški se brijemo z gillette macho 255



po uporabi pa razkužimo z

crniangeo ::

Veet
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Egidij88 ::

Ganon je izjavil:

Še kdo ne prenese občutka gladko pobrite kože? Me kar zmrazi. Brijem se izključno s strižnikom za brado, kateremu sem odstranil nastavek. Za sabo pusti t.i. tridnevno bradico, kar se mi zdi idealno.



Ja, jaz isto. Pa umijem se z mlačno vodo in rešeno. Včasih če imam suho kožo se z niveo namažem.

V-i-p ::

Tudi sam prisegam zgolj na Braunov trimmer.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Steinkauz ::

Jst sm tole dubu za darilo:
https://si.loccitane.com/balzam-po-brit...

Precej dobra zadeva. Pri večini krem dobim po britju mozolje, po tem pa nič.
Samo ceno pa ima.

gruntfürmich ::

po mokrem britju ne uporabljam nič več razkužila, ker mi je brezveze. ne potrebujem.

samo krema zadnji 2 leti:



in še nazadnje testiram, ker so me prodajalke v lekarni nahecale:
 mislim da je tale

mislim da je tale



in

 mislim da so mi dale še tale mali testerček

mislim da so mi dale še tale mali testerček

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Sam po britju uporabljam tisto Niveo zgoraj, za britje pa uporabljam peno in navadno britvico (safety razor).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri brivnik? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
549156334 (1688) Klamzi
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42698087 (45540) šernk
»

Občutljiva koža po britju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7824194 (16246) radmannsdorf
»

Britvice-kje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12838670 (28495) gendale
»

Brivni aparat - brivnik

Oddelek: Loža
346654 (6013) Saladin

Več podobnih tem