» »

Fitbit Charge 3 - izkušnje?

Fitbit Charge 3 - izkušnje?

pirx ::

Sem bil tik pred nakupom, ampak na Amazonu so ljudje kar nezadovoljni. Ima kdo Charge 3 in kako ste z njim zadovoljni? Je sleep tracking natančen?

Hvala.
  • zaklenilo: zee ()

JaGuArKa#1 ::

Sva nelocljiva ze eno leto. Sleep tracking je ok, zna sicer dodati kaksno uro spanja zaradi povisanega pulza, ampak izpise po urah od kdaj do kdaj si se namenil spati, meri kakovost in faze spanca, izpise kolikokrat, kdaj in za kako dolgo si se vmes zbudil. Tudi v drugih pogledih je ok, samodejno zaznava aktivnost, kalorije izracunava po vnesenih podatkih o starosti in tezi, zna dodati nekaj nadstropij (ker meri visinsko razliko), ampak meni se obnese in nimam tistih tezav, ki jih drugi opisujejo. Edino kar me moti je to, da mora biti app vedno odprt na telefonu, da deluje sync za obvestila (vibriranje zapestnice ob prejetem klicu, mailu, smsu ipd.). Kuri drugace malo baterije na telefonu, samo zapestnico polnim na enih 7-10 dni.
Preden kupujes pa obvezno poglej na njihovi strani, ce je podprt tvoj model telefona.

pirx ::

Super, hvala za deljenje tvoje izkušnje.

Hm, naročil sem dve Charge 3 napravi, ampak sedaj vidim, da niti moj (Samsung Note 8) in niti ženin telefon (Samsung A5) ni podprt. Sicer je kao minimalna zahteva Android 7, vendar ker je novejši Android na obeh napravah, upam, da bo vse skupaj delovalo.

Ganon ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart watch, kaj kupiti? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Kaj kupiti
1078162508 (2981) GupeM
»

Mi Band 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33755397 (21671) Kawl6
»

Mi Band 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35973920 (32139) DarwiN
»

Kje bi pri nas kupil tole zapestnico ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
537505 (5498) polde66
»

Lenovo s pametno zapestnico

Oddelek: Novice / Android
116535 (4803) smash

Več podobnih tem