» »

Študentski dom po izgubi statusa

Študentski dom po izgubi statusa

pero50 ::

Živjo.

Nameravam se zaposlit s prvim oktobrom. Imam status študenta za naslednje leto, ob delu bom študiral.

Trenutno sem v študentskem domu, ker pa bom izgubil status se bom slej kot prej moral izseliti. En kolega je pozabil podaljšati dom in so ga izselili šele januarja. Kako bi bilo v tem primeru? Imajo avtomatiziran sistem in bodo videli, da nimam oz sem izgubil status? Ko opazijo, ali bom moral doplačat subvencionirano ceno za nazaj? Drugače je boljše, da poiščem drugo odločbo in je to to.

Groot ::

pero50 je izjavil:

Živjo.

Nameravam se zaposlit s prvim oktobrom. Imam status študenta za naslednje leto, ob delu bom študiral.

Trenutno sem v študentskem domu, ker pa bom izgubil status se bom slej kot prej moral izseliti. En kolega je pozabil podaljšati dom in so ga izselili šele januarja. Kako bi bilo v tem primeru? Imajo avtomatiziran sistem in bodo videli, da nimam oz sem izgubil status? Ko opazijo, ali bom moral doplačat subvencionirano ceno za nazaj? Drugače je boljše, da poiščem drugo odločbo in je to to.


Sam sem bil dobro leto nazaj v podobni situaciji (zaposlen in nisem sporočil upravi v Rožni). Po nekje 3 mesecih so me klicali iz uprave, da se naj takoj naslednji dan izselim, ker bi se moral že 3 mesece nazaj. Naredil sem se francoza, da pač nisem vedel itd. in so mi potem dali nekje 2 tedna za izselitev. Je pa med pogovarjanjem ženski iz uprave ušlo, da so ugotovili moje stanje zgolj zato ker so delali neko analizo. Je bil za cel list oseb v podobni situaciji takrat. Sem pa moral doplačati do zneska nesubvencionirane cene za nazaj.

Tako, da vsaj takrat očitno nekega avtomatskega sistema še niso imeli. Izvajanjo pa ponavadi ob koncu študijskega leta bolj podrobne preglede, ker ponavadi iščejo prostor za nove. Če veš, da boš lahko v primeru relativno hitre prisilne izselitve, našel kje kak prostor za bivanje, potem pač tvegaj.

immortan ::

Probaj se zmenit (če se da in če ti je interes), da delaš preko študenta pri delodajalcu. Mal pršparaš..

pero50 ::

Groot je izjavil:

pero50 je izjavil:

Živjo.

Nameravam se zaposlit s prvim oktobrom. Imam status študenta za naslednje leto, ob delu bom študiral.

Trenutno sem v študentskem domu, ker pa bom izgubil status se bom slej kot prej moral izseliti. En kolega je pozabil podaljšati dom in so ga izselili šele januarja. Kako bi bilo v tem primeru? Imajo avtomatiziran sistem in bodo videli, da nimam oz sem izgubil status? Ko opazijo, ali bom moral doplačat subvencionirano ceno za nazaj? Drugače je boljše, da poiščem drugo odločbo in je to to.


Sam sem bil dobro leto nazaj v podobni situaciji (zaposlen in nisem sporočil upravi v Rožni). Po nekje 3 mesecih so me klicali iz uprave, da se naj takoj naslednji dan izselim, ker bi se moral že 3 mesece nazaj. Naredil sem se francoza, da pač nisem vedel itd. in so mi potem dali nekje 2 tedna za izselitev. Je pa med pogovarjanjem ženski iz uprave ušlo, da so ugotovili moje stanje zgolj zato ker so delali neko analizo. Je bil za cel list oseb v podobni situaciji takrat. Sem pa moral doplačati do zneska nesubvencionirane cene za nazaj.

Tako, da vsaj takrat očitno nekega avtomatskega sistema še niso imeli. Izvajanjo pa ponavadi ob koncu študijskega leta bolj podrobne preglede, ker ponavadi iščejo prostor za nove. Če veš, da boš lahko v primeru relativno hitre prisilne izselitve, našel kje kak prostor za bivanje, potem pač tvegaj.


Super. Hvala ti ;)

Filip8 ::

v kolikor vem, da ugotovijo, kdaj pa je vprašanje časa, in pol za nazaj plačaš nesubvencionirano ceno..

otago ::

Prioritetna lista vselitev se popolni do aprila, maja.

Ce lahko pocakas do kaksnega marca, se takrat zaposlis, bos verjetno imeel do konca studfijskega leta sobo po studentski ceni. Ce se izselis kak mesec prej, morda da sploh ne opazijo, da si bil brez statusa.

Z studentskimi boni je bilo podobno.

masamasa111 ::

Kako se je potem izšlo? A so hitro ugotovili da si brez statusa al si lahko zavlečeval? Sem v podobni situaciji in bi si želela bit čim dlje v študentu.

koyotee ::

Sami neuporabni študenti.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

V-i-p ::

koyotee je izjavil:

Sami neuporabni študenti.

...ki že zdaj glumijo s prebivališčem, kaj šele bo :].
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razmetano stanovanje po odselitvi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
877748 (3146) nergac
»

Deložacija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30368398 (61314) Ishmael
»

Odpovedni rok pri najemu stanovanja

Oddelek: Loža
198892 (6346) St235
»

Študentski domovi izselitev

Oddelek: Loža
4011698 (10700) nuclear
»

Zahvala javnemu sektorju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411036 (8743) Mipe

Več podobnih tem