» »

Študentski domovi izselitev

Študentski domovi izselitev

IceBoX ::

Študentski red sem prebral, zanima me pa samo nekaj. Kakšen je postopek pri izselitvi. Vem, da moram počistiti in urediti sobo, ampak ali moram najprej iti v pisarno in tam sprožiti postopek ali postopek najprej sprožim pri oskrbniku, ko mi pregleda če je s sobo vse v redu?
Huh...

Monster ::

spucas, gres do hisnika, vrnes postelnjino etc., hišnik naredi zapisnik, picis v rozno da ti potrdijo in te odjavijo .. to je to :)
Ka zaboga...

Blinder ::

+ zraven te poskusijo še kej nategnit ali vračunat dodatnega pol mesca stanarine po nesubvencionirani ceni :D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

IceBoX ::

Ok, hvala.
Huh...

kr1ženska ::

Blinder je izjavil:

+ zraven te poskusijo še kej nategnit ali vračunat dodatnega pol mesca stanarine po nesubvencionirani ceni :D

Nič te ne probajo nategnt. Izselit se moraš do 5. katerega koli meseca. Če tega ne storiš plačaš stanarino še za celi mesec.
Če nimaš več statusa ti bodo zaračunal ekonomsko ceno še za nazaj. To plačaš kasneje.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Blinder ::

nategujejo ja.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

kr1ženska ::

Blinder je izjavil:

nategujejo ja.

Vzemi za foro v roke domski red. Notr piše vse načine na katere te poizkušajo nategnt >:D
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

mihec87 ::

Prvič slišim..Imajo pa velikokrat razne "natege" tisti ka zavlačujejo, hvatijo krivine ipd.. izselitev..

kr1ženska ::

mihec87 je izjavil:

Prvič slišim..Imajo pa velikokrat razne "natege" tisti ka zavlačujejo, hvatijo krivine ipd.. izselitev..

Tile nategi so zmeri manj vrjetni. Konec prejšnjega šolskega leta je prišlo do združitva podiplomskega in dodiplomskega zavoda šd. Sedaj je vse pod okriljem novega sistema, nove direktorce in ministrstva.
Včasih se je še dal kj zment, so še loh komu kaj pogledal skos prste, sedaj ne morajo nič več.

Zavlačuje se lahko še sam tko, da pišeš pritožbe na nalog za izselitev. Po treh pritožbah na odgovore te pa vržejo ven s tem da moraš za nazaj plačat ekonomsko ceno.

Tele prošnje pa tut neki ne pomagajo več. Letose so na začetku leta skoraj vse s prošnjam, absolvente, ter tiste ki so naredil kak kiks pri izpolnjevanju vloge zmetal ven.

Zmeraj strožje je.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

Blinder ::

mene je še hišnik nategnu. Drugače nategujejo z tistimi zahrbtnimi roki za oddajo vloge za podaljšanje bivanja - tu pa tam na tak način dobijo kakšno dodatno prosto posteljo v domovih, na račun že vseljenih študentov. Nategujejo tudi, ko ti v pisarni rečejo, da imajo proste postelje samo v domovih, za katere je manjše povpraševanje. Tiste bolj zaželjene proste postelje zamolčijo, da jih lahko dajo študentom na izmenjavi ali pa komu preko veze.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

St235 ::

nateg stoletja, ker pričakujejo da se držiš rokov?

gslo ::

Ja, halo, a ne vidiš? Janša se tudi ni držal rokov, zdej se mu pa zdi to poročilo KPK nateg stoletja. Tko je pr nas. :-D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gslo ()

Blinder ::

nategujejo ja, ker imajo neke zahrbtne namerne fore, da bi vrgli vn z doma vseljene študnete, za nardit več placa za nove.

lakotnik, upam, da ti na otroku eskperimentirajo cepivo z 90% nevarnostjo invalidnosti otroka zato, ker ti ne boš opazil nekega drobnega tiska na nekem listu v kleti bolnice ;)
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

St235 ::

Temu rečeš drobni tisk:
http://www.stud-dom-lj.si/bivanje/razpi...

Tipični slovenski idiotizimi: Za mojo lenobo in nepismenosot so krivi drugi.

Blinder, če se je cepivo ponesrečilo pri tebi res ni dodane vrednosti v tem, da žališ druge.

zee ::

St235 je izjavil:

Temu rečeš drobni tisk:
http://www.stud-dom-lj.si/bivanje/razpi...

Tipični slovenski idiotizimi: Za mojo lenobo in nepismenosot so krivi drugi.

Blinder, če se je cepivo ponesrečilo pri tebi res ni dodane vrednosti v tem, da žališ druge.


Se strinjam. Pogodbe je pred podpisom potrebno temeljito prebrati in v primeru nejasnosti "gnjaviti" ustrezne instance. Pri pravilnikih je podobno.

Sklepam, da se mora OP izseliti, ker ni opravil zahtevanih studijskih obveznosti, ki so pogoj za bivanje v studentskem domu, ... ostalo so nianse.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Blinder ::

Imajo oni njihove fore, za metat študente ven, ker ni dovolj prostih mest. Vsako leto se nek delež študentov ujame v te pasti.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

zee ::

Blinder je izjavil:

Imajo oni njihove fore, za metat študente ven, ker ni dovolj prostih mest. Vsako leto se nek delež študentov ujame v te pasti.


Ker ne opravijo studijskih obveznosti in so funkcionalno nepismeni*?

* - ugotovljeno dejstvo, da je delez funkcionalno nepismenih v Sloveniji izredno visok. Vir.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Blinder ::

Če so funkcionalno nepismeni, pol bi morali te vloge za podaljašnje bivanja poenostavit, da se ne vsako leto toliko ljudi zaj***. Ampak njim je v interesu glih obratna stvar, hočejo čimveč študentov zmetat ven.

ps. jaz nimam drugih slabih izkušenj z štud. domovi, razen z lopovim hišnikom.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

St235 ::

Z drugimi besedami: Ker si preneumen da bi posrbel zase morajo to namesto tebe storiti drugi?

Blinder ::

Oni izkoriščajo človeške napake. Moralo bi bit narejeno obratno, da pomagajo, da ljudje ne delajo napak.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

zee ::

Branja in pisanje te naucijo v prvih letih osnovne sole. Fakt.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

St235 ::

Blinder je izjavil:

Oni izkoriščajo človeške napake. Moralo bi bit narejeno obratno, da pomagajo, da ljudje ne delajo napak.


Kako naj bi po tvoje zgledal rok za prijavo? Pošlješ kadar se ti dvigne oni morajo pa v enem dvenu najti posteljo? Če pač ne izpolnjuješ pogojev, mora država ali popravit tvojo prijavo ali spustit pogoje?

Drugače pa za vse funkcionalno pismene jasno piše:

INFO LINIJA
Telefonski številki: 01/ 242 12 64, 01/242 12 65.

NAMEN: Pomagati pri izpolnjevanju obrazcev in pridobivanju prilog, informirati glede vprašanj, ki se vam zdijo potrebna dodatne razlage.


Tako, da je edini razlog, da prepozno ali narobe oddaš v tem da si preprosto preneumen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

zee ::

Kako naj bi po tvoje zgledalr ok za prijavo? Pošlješ kadar se ti dvigne oni morajo pa v enem dvenu najti posteljo? Če pač ne izpolnjuješ pogojev, mora država ali popravit tvojo prijavo ali stustit pogoje?


Zgleda mora poslati kurirja na dom, da interesenta pobara, ce bi pa morda le premaknil svoje leno ozadje in oddal prosnjo. ;((

Sarkazem, da ne bo pomote.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Blinder ::

nimaš pojma. oni spotikajo tiste, ki morajo podajlšat bivanje v domu. To so tisti, ki se opečejo. lp.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

IceBoX ::

zee je izjavil:


Sklepam, da se mora OP izseliti, ker ni opravil zahtevanih studijskih obveznosti, ki so pogoj za bivanje v studentskem domu, ... ostalo so nianse.


Sklepaš narobe. Sam se hočem izseliti iz doma, ker bom naslednje leto absolvent, po novem pravilniku pa absolventi ne dobijo več domov.
Huh...

St235 ::

Blinder je izjavil:

nimaš pojma. oni spotikajo tiste, ki morajo podajlšat bivanje v domu. To so tisti, ki se opečejo. lp.



KAkšen vir za tele nebuloze? Kakšen konkreten argument kako jih spotikajo?

Razen tega da z debelimi črkami piše kako in do kraj podajšat bivanje, ter imajo celo info linijo za svetovanje.

Tako, da prosim na plano z kakšnimi konkretnimi argumenti in manj nabijanja v tri dni kot užaljen triletnik.

kr1ženska ::

Blinder je izjavil:

nategujejo ja, ker imajo neke zahrbtne namerne fore, da bi vrgli vn z doma vseljene študnete, za nardit več placa za nove.

Za katere novo študente? Dve leti zaporedoma do dali januarja ven ponovni razspis za bivanje v šd (v Lj) ker je bilo v študentskih domovih ogromno praznih postelj.
Letos je izjemoma prišlo nekoliko več vlog, najbrž malo večja generacija.

Študentskim domovom je v interesu, da je zapolnjenih čiveč postel (logično). Ko je ministrstvo izdalo odlok, da absolveti ne smejo več bivati v šd (pred 3leti) so se bile precejšnje bitke z šd, neuspešno.
Ministrstvo strmi k temu, da študentje čimprej diplomirajo. Oni izvajajo pritisk na vse tele stvari.
Pritoži se njim. Šd imajo zvezane roke.

Oziroma, na vlogi za izselitev ene nekdanje stanovalke je lepo pisalo. Pritožba je možna le na Ministrstvo za izobraževanje, znanost, kulturo in šport.

Blinder je izjavil:

mene je še hišnik nategnu.

Kako te je pa netegnil?

Blinder je izjavil:

Nategujejo tudi, ko ti v pisarni rečejo, da imajo proste postelje samo v domovih, za katere je manjše povpraševanje. Tiste bolj zaželjene proste postelje zamolčijo, da jih lahko dajo študentom na izmenjavi ali pa komu preko veze.

Drži. Nekatere sobe nekoliko šparajo za tuje študente, ki plačajo vsaj polovico višjo ceno za bivanje kot ostali stanovalci.
Sploh pa, če so se tuji študentje prijavili v predpisanem roku, potem so jim šd dolžni priskrbeti sobo.
V najbolših sob jim pa raje ne dajajo. Tuji študetje pridejo sem bol z namenom žuranja kot študiranja. Rezulatat; obnovljeni šd v Rožni v razsulu.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

Blinder ::

nekaj let nazaj sem govoril z študentom, ki so ga tako na silo izselili, ker je pozabil dat vlogo za podaljšanje bivanja. Pa se spomnem, da sem moral bit ful pazljiv, kdaj bodo objavili kdaj je tisti rok za oddajo vloge. Če nisi bil pazljiv na oglasno desko(kjer je še 100 reči zraven nalimanih) ali če si enostavno pozabil, si letel ven z doma. Še če so mogoče med kakimi poletnimi počitnicami dali objavo na oglasno desko, jo je še tolko manj ljudi videlo. Neta pa tudi takrat še ni bilo v vsaki luknji. Pa kaki bruci, ko še nimajo prakse na te protokole je kr nevarno, da letijo vn.

Ne verjamem, da so prazne postelje v štud. domovih. A jih ne grozno primanjkuje že 60 let v Lj?

Tisto z absolventi raus je pač prišlo z varčevanjem v času krize.

hišnik pa je bruca nategnil
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()

kr1ženska ::

Oprosti ampak, kdo pa si ti, da se ti ni treba držati nobenih rokov?
Roki so objaljeni tako na spletu, kot po radiju, tv-ju, lahko predhodno kupiš vlogo na keteri piše rok oddaje..
Če je to res kar praviš, kje je pa potem ostalih nekaj tisoč upravičencev izvedelo za rok?

Ne verjamem, da so prazne postelje v štud. domovih. A jih ne grozno primanjkuje že 60 let v Lj?

Oktobra so vedno zapolnene vse postelje. Do januarja se kar nekaj študetov iz takih in drugačnih razlogov izseli (diplomirajo, gredo privat, živet s kom, nekaj jih vržejo ven, ker niso upravičeno notri, itd)

Ko dajo ven nov razpis se pa študetje ne prijavljajo več, ker so že poiskali druge altrnative. Prevoz, najemniške pogodbe za 1leto ipd.
Generacije so vedo manjše, vedno več študetov gre raje živet privat kjer imajo svojo sobo.

Kako pa je hišnik nategnil bruca?
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

IceBoX ::

Nekje sem slišal da če študiraš podiplomca (2. stopnja), da ti ne več pripada dom. Je to res?
Huh...

kr1ženska ::

IceBoX je izjavil:

Nekje sem slišal da če študiraš podiplomca (2. stopnja), da ti ne več pripada dom. Je to res?

To ne drži! Ko vpišeš podiplomca lahko prav tako bivaš v šd. Prav tako ni starostne omejitve.
Aja, prazne postelje so tudi zaradi subvencij, ki jih je začela pred leti dajat država za bivanje pri zasebnikih.
Pa še en članek iz prejšnjega leta o praznih posteljah.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

St235 ::

Blinder je izjavil:

nekaj let nazaj sem govoril z študentom, ki so ga tako na silo izselili, ker je pozabil dat vlogo za podaljšanje bivanja. Pa se spomnem, da sem moral bit ful pazljiv, kdaj bodo objavili kdaj je tisti rok za oddajo vloge. Če nisi bil pazljiv na oglasno desko(kjer je še 100 reči zraven nalimanih) ali če si enostavno pozabil, si letel ven z doma. Še če so mogoče med kakimi poletnimi počitnicami dali objavo na oglasno desko, jo je še tolko manj ljudi videlo. Neta pa tudi takrat še ni bilo v vsaki luknji. Pa kaki bruci, ko še nimajo prakse na te protokole je kr nevarno, da letijo vn.

Ne verjamem, da so prazne postelje v štud. domovih. A jih ne grozno primanjkuje že 60 let v Lj?

Tisto z absolventi raus je pač prišlo z varčevanjem v času krize.

hišnik pa je bruca nategnil


Kake budalaštine. Rok za podaljšanje je že 10 let isti in je objavljen tako na spletu, kot na oglkasnih deskah, da o prispevkih v časopish/tv ne govorimo. Še vsako leto so na to opozarjal.

Da pa ven letiš, če nisi dal prošnje je pa popolnoma logično. Al naj bi po tvoje vsakega študenta petkrat pisno pozval, da jim sporoči ali res ne misli več bivat v domu?

Od kar je spremenjena zakonodaja in so dogradili 3-4 študentske domove, dejansko ni več panike dobit sobo. Še več, sedaj tudi med letom objavijo razpis za dodatne postelje. Če bi bil pismen bi to prebral na linku zgoraj.

hišnik pa je bruca nategnil
Glede na neumnosti, ki jih pišeš upam, da te je še lep čas rit pekla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

kr1ženska ::

St235 je izjavil:


hišnik pa je bruca nategnil
Glede na neumnosti, ki jih pišeš upam, da te je še lep čas rit pekla.


Pusti, tole me res zanima. :) Torej, kako je hišnik, katerega naloga je opravljanje hišnih opravil, ter izseljevenje/vseljevenje študentov, ki pridejo do njega z ustreznimi papirji, nategnil bruca?
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

Blinder ::

99% študentov želi podaljšat bivanje. Če jim zmečeš 1000€ letno za stanarino bi lahko žrtvovali 50 centov, pa poslali aneks po pošti vsakemu študentu, da ga podpisanega pošlje nazaj. Kake fore imajo pa prašite tiste, ki so leteli ven iz doma. Jaz nisem nobenih rokov zamudil.

Ob vselitvi me je neka reč v sobi motila, pa sem prašal hišnika, kaj naj s tisto rečjo, ker mi je bila napoto. Pa je rekel, da naj dam njemu. Ob izselitvi iz doma pa seveda sem moral mastno plačat za tisti kos opreme, ki ga ni bilo v sobi. Hišnik pa itak ne spomnem se, da bi mi ti kdaj dal kaki kos opreme.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

St235 ::

Ob vselitvi me je neka reč v sobi motila, pa sem prašal hišnika, kaj naj s tisto rečjo, ker mi je bila napoto. Pa je rekel, da naj dam njemu. Ob izselitvi iz doma pa seveda sem moral mastno plačat za tisti kos opreme, ki ga ni bilo v sobi. Hišnik pa itak ne spomnem se, da bi mi ti kdaj dal kaki kos opreme.


Brez koščka paprija si dal odstranit del pohištva in si pričakoval, da se bo čez štiri leta hišnik na to spomnil? Prevzemni list za sobo ti je pa mami podpisala?

99% študentov želi podaljšat bivanje. Če jim zmečeš 1000EUR letno za stanarino bi lahko žrtvovali 50 centov, pa poslali aneks po pošti vsakemu študentu, da ga podpisanega pošlje nazaj. Kake fore imajo pa prašite tiste, ki so leteli ven iz doma. Jaz nisem nobenih rokov zamudil.


In? to če si 99% želi podaljšat bivanje ne pomeni, da 99% bivanje tudi pripada. Zakaj za vraga naj bi sedaj pošiljali 10.000+ priporočenih pošiljk letno? Zato ker so študenti preleni, da bi si zapomnili, da morajo 20 avgusta oddat prošnjo za podaljšanje?

Bivanje v študentu je privilegij, ki ti pripada pod določenimi pogoji, eden od pogojev je tudi to da pravočasno vložiš prošnjo za podaljšanje. Če si preneumen,da bi bil tega sposoben je res zadnji čas, da pustiš študij in primeš za metlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Blinder ::

tist prevzemni list je bil krneki, soba naprimer ni bila čista, zeleni bruc pač ne pozna teh trikov.
Kr naj pošiljajo priporočena pisma ja, ne pa da folk mora hodit okoli po papirnicah spraševat, če imajo tak pa tak obrazec.

ponavljam za preneumne komunalne delavce, ki površno berejo, jaz nisem nobenega roka zamudil.

Zamuda pri pošiljanju prošnje pa je čist normalna človeška napaka. neki kar se bo mogoče zgodilo glih tvojemu sinu, četudi bo član mense.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()

St235 ::

Zamuda pri pošiljanju prošnje pa je čist normalna človeška napaka. neki kar se bo mogoče zgodilo glih tvojemu sinu, četudi bo član mense.


Samo za razliko od tebe jaz in moj sin ne bova za lastno napako krivila tretje osebe.

tist prevzemni list je bil krneki, soba naprimer ni bila čista, zeleni bruc pač ne pozna teh trikov.


Imaš prav povprečen gmnazijski maturant je preneumen, da bi prebral kaj podpisuje.

ponavljam za preneumne komunalne delavce, ki površno berejo, jaz nisem nobenega roka zamudil.
Lepo od tebe in kaj bi rad sedaj, piškot?

kr1ženska ::

Blinder je izjavil:

99% študentov želi podaljšat bivanje. Če jim zmečeš 1000EUR letno za stanarino bi lahko žrtvovali 50 centov, pa poslali aneks po pošti vsakemu študentu, da ga podpisanega pošlje nazaj. Kake fore imajo pa prašite tiste, ki so leteli ven iz doma. Jaz nisem nobenih rokov zamudil.

Od kje ti podatek, kolikšno število študentov želi podaljšat šd?
Ali trdiš, da je bivanje v študetskem domu, ki ti ga polovica subvencionira država drago?

Ko se ti odločiš bivati v šd ti šd bivanje prijavi kot začasno prebivališče. Torej so ti dolžni vso pošto pošiljati na ta naslov.
S podpisom ankesov je pa tko. Ko prispejo, gre hišnik po sobi in razdeli obvestila. Če te ni v sobi ti ga da na mizo. Težko bi ti še bolj olajšali stvar.

Blinder je izjavil:

Ob vselitvi me je neka reč v sobi motila, pa sem prašal hišnika, kaj naj s tisto rečjo, ker mi je bila napoto. Pa je rekel, da naj dam njemu. Ob izselitvi iz doma pa seveda sem moral mastno plačat za tisti kos opreme, ki ga ni bilo v sobi. Hišnik pa itak ne spomnem se, da bi mi ti kdaj dal kaki kos opreme.

O kakem kosu opreme pa govorimo? V sobi imaš namreč le stol, mizo in kako omaro.

In kaj ima to veze z brucem, ki ga je hišnik nategnil? Bruci ne podpisujejo aneksov? A si ti tale bruc?

Lej, če si zamudil kak rok, drugič prosi mamico, da ti pomaga spremljat tele stvari. One so zelo dobre v tem. Če se pa nisi znašel v šd, zato imaš pa predsednika v šd, ki je eden od študentov-stanovalcev in najbrž ve še kaj več kot le domski red na pamet.
Torej, za tvojo nesposobnost ne krivit drugih.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

kr1ženska ::

Blinder je izjavil:

tist
ponavljam za preneumne komunalne delavce, ki površno berejo, jaz nisem nobenega roka zamudil.

Zamuda pri pošiljanju prošnje pa je čist normalna človeška napaka. neki kar se bo mogoče zgodilo glih tvojemu sinu, četudi bo član mense.

Najbrž se bo njegov sin malo pozanimal pri fotru kako to gre in ga bo ta naučil vse pomembne dokumente/vloge pošiljat priporočeno. To ima nek namen, veš :)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

T-Majo ::

Ce si v Rozni v 11 ali 12 gre do Braneta in obvezno das 1l vina :)

nuclear ::

Ne pozabi vrniti ključa, če ne si naje..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanja glede študentskih domov

Oddelek: Šola
246419 (3980) Groot
»

študentski dom lj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
12144840 (22572) Marat
»

ko se bruc v oražnu upre (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32265733 (45517) Gregor P
»

babica v študentskem domu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6721160 (17746) Yohan del Sud
»

Pritožba zoper izselitvijo iz študentskega doma

Oddelek: Loža
3710279 (8402) BCSman

Več podobnih tem