» »

Začaran krog revščine

Začaran krog revščine

1
2
3 4 5

TheBlueOne ::

To so slabe resitve. Psihopate praviloma skusamo drzati stran od oblasti.

Moras biti malo omejen okoli tega, koliko je resursov, kako so razdeljeni in kako lahko izboljsujes sistem, da je resitev odpisati pravice starejsim.

Verjetno prej, kot kaj tako bolanega puskusis vse drugo, vkljucno z absolutno uravnilovko. Ce ne, potem je cas za jopic...

jype ::

Mato989 je izjavil:

itak UMETNO ostajajo pri življenju, brez zdravil jih 75% več ne bi bilo po 65tem =)
Jaz pa ne bi imel nobene težave tebe odklopit od družbenega life supporta, itak si že zamudil najboljša leta.

TheBlueOne je izjavil:

Moras biti malo omejen okoli tega, koliko je resursov, kako so razdeljeni in kako lahko izboljsujes sistem, da je resitev odpisati pravice starejsim.
99% vsega za najbogatejše kapitaliste ni dovolj, potrebujejo 99.9%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

To so slabe resitve. Psihopate praviloma skusamo drzati stran od oblasti.

Moras biti malo omejen okoli tega, koliko je resursov, kako so razdeljeni in kako lahko izboljsujes sistem, da je resitev odpisati pravice starejsim.

Verjetno prej, kot kaj tako bolanega puskusis vse drugo, vkljucno z absolutno uravnilovko. Ce ne, potem je cas za jopic...


Starejši so večinoma svoje pravice že porabili.... tudi njihova vbplačila iz Juge so vredna 1 kavice in travarice tako da ja...

Moja babica je bila zaposlena dobrih 30 let pa je že skor 40 let v penziji... misliš da je toliko not vplačala kot dobi ven? In vse to na nmoj račun ki vplačujem not vredne EURE....

Nam se to ne bo moglo zgodit ker bomo izžeti umirali od infarktov pri 60tem... in tako bo zgodovina kmalu zabeležila da se bo življenska doba začela ZMANJŠEVAT... ko bo kapitalistična generacija po 1980 ki so jo izželi baby boomerji in povojni seronje dokončno prišla v pozna 50ta...

počakajte še 25-30 let... in si shranite objavo =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TheBlueOne ::

Glej, psihopate se drzi stran od politike. Tako, da so taki pomisleki poleg tega, da so bolani maloverjetni, ker tega pac vecina ne podpre.

Drugace nekateri delamo na tem, da bo dovolj vsega za vse. Dokler se nekateri valjajo v vecstokratniku dobrin, kot jih potrebujejo tezko govoris o tem kako je premalo dobrin in bi bilo treba tako ali drugace pobiti dovolj ljudi, ki jih konzumirajo se najmanj.

Tako, da ti svetujem, da te predloge drzis zase, ker resnicno izzarevas tipicne lastnosti psihopatov, kar te lahko spravi v tezave in ker bomo taki, ki iscemo neke razumne resitve gotovo imeli moznost svoje preizkusiti pred tabo.

MrStein ::

zobnik je izjavil:

Da malice ne dobi plačane pomeni da se krši zakon.
Lahko pa da je malica tam v firmi.
min.plačo dobi vrjetno 10% ljudi, večina ima neto 800-1000 evrov+ malico + potne, krepko čez jurja.

650 neto plus malica in prevoz težko pride na 1000 kot si višje napisal.
Razen če se vozi vsak da 100 km ali več, kar pa je čista bedarija (ker je s tem na slabšem).

Razen tega je povprečna neto plača 1100 EUR, mediana pa 950 EUR (torej jih ima polovica prebivalstva manj kot to). S to plačo odpade tudi marsikatera subvencija.

Osebno poznam nekoga, ki je pustil službo in "gospodinji" doma, ker se jim bolj splača (kot družini).

Tako da ja, začaran krog revščine (oziroma mogoče bolj "nezaposlenosti") je realen.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kuvanasarma ::

MrStein je izjavil:

zobnik je izjavil:

Da malice ne dobi plačane pomeni da se krši zakon.
Lahko pa da je malica tam v firmi.
min.plačo dobi vrjetno 10% ljudi, večina ima neto 800-1000 evrov+ malico + potne, krepko čez jurja.

650 neto plus malica in prevoz težko pride na 1000 kot si višje napisal.
Razen če se vozi vsak da 100 km ali več, kar pa je čista bedarija (ker je s tem na slabšem).

Razen tega je povprečna neto plača 1100 EUR, mediana pa 950 EUR (torej jih ima polovica prebivalstva manj kot to). S to plačo odpade tudi marsikatera subvencija.

Osebno poznam nekoga, ki je pustil službo in "gospodinji" doma, ker se jim bolj splača (kot družini).

Tako da ja, začaran krog revščine (oziroma mogoče bolj "nezaposlenosti") je realen.


Če ne moreš preživljat otrok jih ne smeš imet.. kaj pa s temu fali?
Najbolj mi je videt društa tipa anina zvezdica ko zbira za družine s 7,8 otroci.

Kaj koji k***c pa ni držala nog skupaj?
Socialni bi bili pa vsi dokler jemljejo iz piskrčka ven, nobeden pa nebi davkov plačal..

-valvoline- ::

Folk noce delat. Simple. Ali zaposlitev v js ali soc.podpora. Samo se slabse bo, socijalka 400e bo stanje samo se poslabsalo. Biti poklicni lenuh se ocitno mnogim se kako splaca, pa ja niso nori delat za mizerni minimalc.

Mato989 ::

Tako je.... itak sem že davno predtem dejal, da bi moral bit safety net iz državnega proračuna le za osebe ki se jim dejansko v lajfu dogodijo nepričakovane zadeve, ne pa da gledam 22 letne mamice z 2 frocoma brez dneva delovne dobe s srednjo šolo ki cuzajo MOJ DENAR, jaz pa nimam otrok ker imam samo 1.200 plače...

take natirat ven iz pomoči in naj poskrbijo za otroke ki so jih naredle!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

49106 ::

kuvanasarma je izjavil:



Če ne moreš preživljat otrok jih ne smeš imet.. kaj pa s temu fali?
Najbolj mi je videt društa tipa anina zvezdica ko zbira za družine s 7,8 otroci.



A se da take osebke prijaviti na prisilno zdravljenje?

Mato989 ::

49106 je izjavil:

kuvanasarma je izjavil:



Če ne moreš preživljat otrok jih ne smeš imet.. kaj pa s temu fali?
Najbolj mi je videt društa tipa anina zvezdica ko zbira za družine s 7,8 otroci.



A se da take osebke prijaviti na prisilno zdravljenje?


Zakaj? Ker ima tip čisto prav? Za koji k, ima nekdo 5 otrok pol pa je revež in mormo zbirat za njega denar????? Ko je delal 4tega froca pa ni mislil ane =)

No če si mislil pa prisilno zdravljenje oseb ki ne morjo poskrbet za otroke pa naredijo še naslednjega se pa opravičujem in strinjam, taki zdravljenje RABIJO!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

49106 ::

Mato989 je izjavil:

49106 je izjavil:

kuvanasarma je izjavil:



Če ne moreš preživljat otrok jih ne smeš imet.. kaj pa s temu fali?
Najbolj mi je videt društa tipa anina zvezdica ko zbira za družine s 7,8 otroci.



A se da take osebke prijaviti na prisilno zdravljenje?


Zakaj? Ker ima tip čisto prav? Za koji k, ima nekdo 5 otrok pol pa je revež in mormo zbirat za njega denar????? Ko je delal 4tega froca pa ni mislil ane =)


Ne rabimo zbirat/donirat denar. Lahko pa, če želimo.

-valvoline- je izjavil:

Biti poklicni lenuh se ocitno mnogim se kako splaca, pa ja niso nori delat za mizerni minimalc.


Res je. Zelo rad moraš imeti kar počneš, da bi delal več kot se splača.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

-valvoline- ::

Zakon bi moral spremenit da takim drzava odvzame otroke. Lahko bi jih dobil nazaj k se zaposlijo in poskrbijo za svoj lajf finance in ostalo.

Zgodovina sprememb…

49106 ::

-valvoline- je izjavil:

Zakon bi moral spremenit da takim drzava odvzame otroke. Lahko bi jih dobil nazaj k se zaposlijo in priskrbijo za svoj lajf finance in ostalo.


Kaj bo z njimi? A ni za nas ceneje, če živijo v zanič pogojih pri starših? Lahko bi sicer uvedli izobraževanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:

Tako je.... itak sem že davno predtem dejal, da bi moral bit safety net iz državnega proračuna le za osebe ki se jim dejansko v lajfu dogodijo nepričakovane zadeve, ne pa da gledam 22 letne mamice z 2 frocoma brez dneva delovne dobe s srednjo šolo ki cuzajo MOJ DENAR, jaz pa nimam otrok ker imam samo 1.200 plače...

take natirat ven iz pomoči in naj poskrbijo za otroke ki so jih naredle!



Tvoj denar? Lol.

Je pa znano, da ljudje tvojega kova v smislu neke osnovne etike in morale izkljucujejo probleme, ki jih imajo ostali in bi v servisu imeli samo to, kar lahko doleti njih.

Drugace na splosno velja konsenz, da ljudje, ki bi za varcevanje pobijali ali pustili umirati, ki ljudi silijo v suzenjstvo, ki otroke revnih in njijove matere silijo v tlako, da se prezivijo itn. ne sodijo v politiko niti v civilizacijo. Ce res ne vidis drugih resitev moras biti v prvi vrsti omejen, da vidis take resitve pa ze vsaj meji na bolezen. Tako, da zna biti, da bos kdaj ravno ti cuzal drzavni denar zaradi mnenja o tem kaj s takimi, ki ga.

-valvoline- ::

Problem je da enostarsevska druzina je postala ze planska zadeva in nacin zivljenja. Izkoriscanje sistema.
Delas k nor ker pa mas neko povprecno placo si za streho nad glavo mors sam poskrbet, lenuh na soc. dobi vse gratis.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

-valvoline- je izjavil:

Problem je da enostarsevska druzina je postala ze planska zadeva in nacin zivljenja. Izkoriscanje sistema. Delas k nor ker pa mas neko povprecno placo si za streho nad glavo mors sam poskrbet, lenuh pa dobi vse gratis.


Tisti drobiz, ki ga imajo pa res ne more biti problem. In glede na to, kako se spreminja industrija se kar pripravite, da bo tega vedno vec.

Danes morda delas kot nor, jutri pa te razbremeni optimizacija procesa in si na hitro med "lenuhi".

49106 ::

-valvoline- je izjavil:


Delas k nor ker pa mas neko povprecno placo si za streho nad glavo mors sam poskrbet, lenuh na soc. dobi vse gratis.


Zato pa predlagam (spontane) delavnice, da ne bi bili več lenuhi, in da ne bi preveč fušali v primeru, da že zdaj niso lenuhi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PrimoZ_ ::

Tule se najbol pizdijo ljudje (Mato989, kreh, kreh), ki zaslužijo tistih 1500EUR bruto, in mislijo kako veliko prispevajo v državno blagajno in kako oni osebno preživljajo vsaj 5 brezposelnih.
Uglavnem tista vaša revščina še za suh kruh ni tako, da ne si prevč k srcu gnat, da nekaj ljudi živi od sociale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

Semafor ::

Jaz lepo uživam na sociali, ko rabim kaj ekstra pa delo na črno. Mam dost, je 2019.

zobnik ::

-valvoline- je izjavil:

Folk noce delat. Simple. Ali zaposlitev v js ali soc.podpora. Samo se slabse bo, socijalka 400e bo stanje samo se poslabsalo. Biti poklicni lenuh se ocitno mnogim se kako splaca, pa ja niso nori delat za mizerni minimalc.



delodajalci bodo moral več dat, tisti k pa ponujajo 600 neto jih ne bodo dobil, firma bo šla v stečaj.

-valvoline- ::

Tist k isce delo ga bo ze najso, dela in sluzb je in vedno bo, folk noce delat in za to ne more bit nobenega opravicila. Za vse je kriva socijala in javnosektorsko preseravanje. V folku se ubija zelja in potreba po delu.

Zgodovina sprememb…

zobnik ::

Dela dost, sam plača, delovni pogoji so zanič. Zato večina ne vidi rešitve kot da so na socialni

Bi ti šel delat za 700 evrov na žago, cel dan prekladat plohe ali pa za 700 evrov v proizvodnjo poliestrske smole, ko smrdi in je strupena smola.
ali lakirnica, cel dan si z laki....

TheBlueOne ::

-valvoline- je izjavil:

Tist k isce delo ga bo ze najso, dela in sluzb je in vedno bo, folk noce delat in za to ne more bit nobenega opravicila. Za vse je kriva socijala in javnosektorsko preseravanje.


To enostavno ne drzi. Imam pregled s stalisca zaposlovanja, delam v koncernih, glavna kompetenca projekti v avtomatizaciji.

Cez 10-20 let nizka placa v industriji za tekocim trakom vec ne bo problem, ker teh delovnih mest ne bo vec. Me zanima kam bos dal te ljudi, ki jih tezko prekvalificiramo na drugo delovno mesto za trkocim trakom. Nekje vmes pridejo soferji itn.

Trajno nezaposljivih bo vedno vec in ker en od njih najde nekaj za poceti, dalec ne pomeni, da je se najde kaj za vse.

-valvoline- ::

Maribor je povn poklicnih lenuhov sploh pa takih k so v prime time letih pa so ze 10+ let in vec na socijalo. Taksnih oseb ne spravic vec delat pod nobenim pogojem in za nobeno placo. Vlak je ze odpeljal.

TheBlueOne ::

-valvoline- je izjavil:

Maribor je povn poklicnih lenuhov sploh pa takih k so v prime time letih pa so ze 10+ let in vec na socijalo. Taksnih oseb ne spravic vec delat pod nobenim pogojem in za nobeno placo. Vlak je ze odpeljal.


Zna biti, imas vsega, ampak bo vedno vec takih, ki so v lenobo prisiljeni. Tisti ki nocejo delat in zivijo od socile nekje na dnu vsega pa niso nekaj cemu bi jaz zavidal.

kuvanasarma ::

PrimoZ_ je izjavil:

Tule se najbol pizdijo ljudje (Mato989, kreh, kreh), ki zaslužijo tistih 1500EUR bruto, in mislijo kako veliko prispevajo v državno blagajno in kako oni osebno preživljajo vsaj 5 brezposelnih.
Uglavnem tista vaša revščina še za suh kruh ni tako, da ne si prevč k srcu gnat, da nekaj ljudi živi od sociale.



pa nima veze če s delom služi 1500 alpa 500 alpa 50000 evrov, in od tega prispeva 1€ alpa 10000€ davka.
to je neskončno več kot večina socialnežev. Zakaj se nekaterim pušča izkoriščat sistem medtem ko se druge j*** u glavo.

Za družine kjer imajo enega ali dva otroka, ter kjer se je zgodilo res nekaj nepričakovanega ni problem dajat podpore, vendar tam starši aktivno iščejo službo in se trudijo...
Ne vidim pa smisla da podpiram 11 člansko družino kjer živijo po načelu "kolko bog da", če pa ne on bo pa država...

Vse take lenuhe bi nagnal ceste pometat/asfaltirat/travo kosit/ karkoli, ne pa da doma ventilirajo.

Kot prvo otrok nebi smel bit pravica, temveč privilegij. Če ne moreš skrbet za njih jih ne imet.

Ravno zato pa pride do tega da je ta krog revščine neskončen..
Najlažje naštepat 5 otrok, otroci delajo fotra ki nič ne dela, ampak od podpore kupuje čike in pivo.

Kaj misliš da bodo ti otroci ratal nekaj ful uspešni. Mogoče 1 na 10.000.?

Ne si zatiskat oči...ta krog se da hitro presekat...

Ivana3 ::

OP omenja pojem začaran krog revščine, ki ga tudi strokovnjaki uporabljajo pri razlagi tega pojava. Eden izmed vzrokov te začaranosti vidim v pomanjkanje kulturnega kapitala, ki se vleče iz družine v družino skozi rodbine daleč nazaj.

Če pojem pomanjkanje kulturnega kapitala poenostavimo na primeru, lahko rečemo, da smo vsi včasih poznali revne družine, ki niso imele možnosti otroku kupiti npr. knjige, ga peljati v gledališče itd.. Kapital je tudi, da otroka naučiš kritično razmišljati, da zna razbrati zrno od plevela itd. Ti starši na žalost nimajo teh znanj in ostalih kompetenc. Tudi, če delajo preko svojega delavnika, verjemite, da pogostoma na račun svojega zdravja in vse to za nekatere postane začaran krog.

Sedaj pa malček provokativno do tistih, ki bi revne utopili v žlici vode.
Vživite se v revne starše, ki med drugim ne morejo otroku kupiti npr. računalnika, oz. ga še sami ne znajo uporabljati.

Strokovnjaki nas opozarjajo, da nestrpnost oz. izključenost revnih, poglablja ta pojav!!

zobnik ::

Da je nekomu boljš na socialni kot delat je žalostna, kruta usoda, to je začaran krog revščine.
Lahko da so jih odpustil zaradi nesposobnosti, ker delodajalci zahtevajo vedno več in te na socialni temu ne morejo več sledit niti če vso energijo vložijo v to.

jype ::

Ivana3 je izjavil:

Vživite se v revne starše
Psihopati nimajo te sposobnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

Semafor ::

TheBlueOne je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Tist k isce delo ga bo ze najso, dela in sluzb je in vedno bo, folk noce delat in za to ne more bit nobenega opravicila. Za vse je kriva socijala in javnosektorsko preseravanje.


To enostavno ne drzi. Imam pregled s stalisca zaposlovanja, delam v koncernih, glavna kompetenca projekti v avtomatizaciji.

Cez 10-20 let nizka placa v industriji za tekocim trakom vec ne bo problem, ker teh delovnih mest ne bo vec. Me zanima kam bos dal te ljudi, ki jih tezko prekvalificiramo na drugo delovno mesto za trkocim trakom. Nekje vmes pridejo soferji itn.

Trajno nezaposljivih bo vedno vec in ker en od njih najde nekaj za poceti, dalec ne pomeni, da je se najde kaj za vse.


Nemčija ima veliko več avtomatizirano kot mi, pa še zmeraj vabi pol planeta da pride k njim v službo.

Ivana3 je izjavil:


Vživite se v revne starše


Dejva met še 2 otroka, ker pol bo višja sociala, pa upravičena sva do boljšega stanovanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Semafor ()

-valvoline- ::

To da kao ne bo vec sluzb je navadno nakladanje. V slo se vsako leto prpelje na tisoce siptarjev bosanckov itn ker domacini nocejo delat. Resnica je da je delovna mesta vedno vec, pravtako eksponencno narasca stevilo lenuhov na soc ter javnosektorskih parazitov.

AmokRun ::

jype je izjavil:

Ivana3 je izjavil:

Vživite se v revne starše
Psihopati nimajo te sposobnosti.

Sami so krivi. Firmo naj odprejo in si lahko nakažejo 20k plače. Saj denar se itak kar sam od sebe pojavi...

vostok_1 ::

Semafor je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Tist k isce delo ga bo ze najso, dela in sluzb je in vedno bo, folk noce delat in za to ne more bit nobenega opravicila. Za vse je kriva socijala in javnosektorsko preseravanje.


To enostavno ne drzi. Imam pregled s stalisca zaposlovanja, delam v koncernih, glavna kompetenca projekti v avtomatizaciji.

Cez 10-20 let nizka placa v industriji za tekocim trakom vec ne bo problem, ker teh delovnih mest ne bo vec. Me zanima kam bos dal te ljudi, ki jih tezko prekvalificiramo na drugo delovno mesto za trkocim trakom. Nekje vmes pridejo soferji itn.

Trajno nezaposljivih bo vedno vec in ker en od njih najde nekaj za poceti, dalec ne pomeni, da je se najde kaj za vse.


Nemčija ima veliko več avtomatizirano kot mi, pa še zmeraj vabi pol planeta da pride k njim v službo.

Ivana3 je izjavil:


Vživite se v revne starše


Dejva met še 2 otroka, ker pol bo višja sociala, pa upravičena sva do boljšega stanovanja.



Nemčija vabi, ker nihče več noče pucati kanalizacijskih cevi. Roboti pa še nimajo to avtomatizirano.

Sicer pa tko. Tisti, ki misli naredit krvavo revolucijo proti buržuaziji, mora pohitet.
Ta se hitro obdaja z tehnologijo in bo lahko dosegla escape velocity.
Včasih si lahko vdru v grad grofa pa overpower-al tistih par varnostnikov oz. jih prepričal drugače.
To je vedno manj aktualno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

TheBlueOne ::

Semafor je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Tist k isce delo ga bo ze najso, dela in sluzb je in vedno bo, folk noce delat in za to ne more bit nobenega opravicila. Za vse je kriva socijala in javnosektorsko preseravanje.


To enostavno ne drzi. Imam pregled s stalisca zaposlovanja, delam v koncernih, glavna kompetenca projekti v avtomatizaciji.

Cez 10-20 let nizka placa v industriji za tekocim trakom vec ne bo problem, ker teh delovnih mest ne bo vec. Me zanima kam bos dal te ljudi, ki jih tezko prekvalificiramo na drugo delovno mesto za trkocim trakom. Nekje vmes pridejo soferji itn.

Trajno nezaposljivih bo vedno vec in ker en od njih najde nekaj za poceti, dalec ne pomeni, da je se najde kaj za vse.


Nemčija ima veliko več avtomatizirano kot mi, pa še zmeraj vabi pol planeta da pride k njim v službo.


Je razlika med vabi in dopusca in je razlika med realnostjo in kako nekdo vse posploseno vidi, samo da sam sebi lahko pove, da ima prav.

https://www.google.com/amp/s/www.heise....

Sem prilepil prvi rezultat iz googla, ampak diskusija gre v to smer. Najvec optimizacije sem delal za Nemski koncern in smo imeli povrnjene investicije, ko smo avtomatizirali pod dvema letoma. Se avtomatizira kolikor se da hitro, vedno hitreje...

Zgodovina sprememb…

jype ::

AmokRun je izjavil:

Sami so krivi.
Psihopati niste sami krivi, drži pa, da je vaše zdravljenje predrago, zato je najbolje, da se vas kar strese v gramoznico in zasuje.

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

49106 je izjavil:

kuvanasarma je izjavil:



Če ne moreš preživljat otrok jih ne smeš imet.. kaj pa s temu fali?
Najbolj mi je videt društa tipa anina zvezdica ko zbira za družine s 7,8 otroci.



A se da take osebke prijaviti na prisilno zdravljenje?


Zakaj? Ker ima tip čisto prav? Za koji k, ima nekdo 5 otrok pol pa je revež in mormo zbirat za njega denar????? Ko je delal 4tega froca pa ni mislil ane =)


Ne rabimo zbirat/donirat denar. Lahko pa, če želimo.



Res je, lahko bi donirali kondome.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

-valvoline- je izjavil:

To da kao ne bo vec sluzb je navadno nakladanje. V slo se vsako leto prpelje na tisoce siptarjev bosanckov itn ker domacini nocejo delat.


... za drobiž. Prišleki so plačani 4-5x toliko kot v domovini in zato delodajalca častijo kot boga.

Raptor F16 je izjavil:

49106 je izjavil:




Ne rabimo zbirat/donirat denar. Lahko pa, če želimo.



Res je, lahko bi donirali kondome.


Preluknjane?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:



Preluknjane?


Tvoja odločitev navsezadnje. Ampak jaz sem bolj naravnan k reševanju izvora problema.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

-valvoline- ::

V trenutku k se folku v glavah zacnejo motat izracuni ce se splaca delat ali ne drzava tj sistem ima resen problem.

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Raptor F16 je izjavil:



jaz sem bolj naravnan k reševanju izvora problema.


To je?

-valvoline- ::

49106 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

To da kao ne bo vec sluzb je navadno nakladanje. V slo se vsako leto prpelje na tisoce siptarjev bosanckov itn ker domacini nocejo delat.


... za drobiž. Prišleki so plačani 4-5x toliko kot v domovini in zato delodajalca častijo kot boga.

Raptor F16 je izjavil:

49106 je izjavil:




Ne rabimo zbirat/donirat denar. Lahko pa, če želimo.



Res je, lahko bi donirali kondome.


Preluknjane?

Zanimivo, kak pa se uvozenim crncem splaca delat, domacim lenuhom pa ne?

49106 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:



jaz sem bolj naravnan k reševanju izvora problema.


To je?

Socijalna podpora plus razne socijalne pravice (placevanje stanovanja, zdr zav, vrtca, rtv itn). Ce tega ne bi bilo debate o temu ce se splaca delat ali ne tudi ne bi bilo.
Za res socijalno ogrozene pa naj poskrbi rdeci kriz in karitas.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

Raptor F16 je izjavil:

49106 je izjavil:



Preluknjane?


Tvoja odločitev navsezadnje. Ampak jaz sem bolj naravnan k reševanju izvora problema.


Ti si pa super in kvalificiras po tvojih pravilih, da smes imeti otroke? Cetudi jih noces imas verjetno moralno obligacijo, da jih delas kot po tekocem traku? Ali lahko jaz recem, da jih ne smes imeti, ce zasluzim vec?

49106 ::

-valvoline- je izjavil:


49106 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:



jaz sem bolj naravnan k reševanju izvora problema.


To je?

Socijalna podpora plus razne socijalne pravice (placevanje stanovanja, zdr zav, vrtca, rtv itn).


Revščina je izvorni problem. Sociala ta problem rešuje.

-valvoline- ::

49106 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:


49106 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:



jaz sem bolj naravnan k reševanju izvora problema.


To je?

Socijalna podpora plus razne socijalne pravice (placevanje stanovanja, zdr zav, vrtca, rtv itn).


Revščina je izvorni problem. Sociala ta problem rešuje.

Izvirni problem je ekstremna lenoba in izkoriscevalski mindset.

Zgodovina sprememb…

AmokRun ::

jype je izjavil:

AmokRun je izjavil:

Sami so krivi.
Psihopati niste sami krivi, drži pa, da je vaše zdravljenje predrago, zato je najbolje, da se vas kar strese v gramoznico in zasuje.

Zdravljenje je pravica in ne more biti predrago, kapitalist yipe.
Tebe in tvojo firmo, ki nima nobenega zaposlenega (nobene empatije nimaš), bo treba še ekstra obdavčit, da bo denar za zdravljenje psihopatov.

TheBlueOne ::

-valvoline- je izjavil:

49106 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:


49106 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:



jaz sem bolj naravnan k reševanju izvora problema.


To je?

Socijalna podpora plus razne socijalne pravice (placevanje stanovanja, zdr zav, vrtca, rtv itn).


Revščina je izvorni problem. Sociala ta problem rešuje.

Izvirni problem je ekstremna lenoba in izkoriscevalski mindset.


Pri bogatih ja.

Raptor F16 ::

TheBlueOne je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

49106 je izjavil:



Preluknjane?


Tvoja odločitev navsezadnje. Ampak jaz sem bolj naravnan k reševanju izvora problema.


Ti si pa super in kvalificiras po tvojih pravilih, da smes imeti otroke? Cetudi jih noces imas verjetno moralno obligacijo, da jih delas kot po tekocem traku? Ali lahko jaz recem, da jih ne smes imeti, ce zasluzim vec?


Ustavi se, zadihaj in začni razmišljati o izvoru.

No, v bistvu si se že opredelil :D
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

TheBlueOne ::

Raptor F16 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

49106 je izjavil:



Preluknjane?


Tvoja odločitev navsezadnje. Ampak jaz sem bolj naravnan k reševanju izvora problema.


Ti si pa super in kvalificiras po tvojih pravilih, da smes imeti otroke? Cetudi jih noces imas verjetno moralno obligacijo, da jih delas kot po tekocem traku? Ali lahko jaz recem, da jih ne smes imeti, ce zasluzim vec?


Ustavi se, zadihaj in začni razmišljati o izvoru.

No, v bistvu si se že opredelil :D


Kam?

jype ::

AmokRun je izjavil:

Tebe in tvojo firmo, ki nima nobenega zaposlenega (nobene empatije nimaš), bo treba še ekstra obdavčit, da bo denar za zdravljenje psihopatov.
Najprej psihopate zasut v gramoznico, ker jih je predrago zdravit. Tega sem se naučil pri psihopatih na slo-techu.

-valvoline- ::

Men npr tudi vedno mine volja do dela k videm kako fajn se majo drzavni paraziti v javnem sektorju, ne delajo nic (podobno kot lenuhi na soc) sluzijo pa 2x vec k jaz. Sem preprican da je dolocen % poklicnih lenuhov prav iz tega naslova.

Zgodovina sprememb…

1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč najbolj revnim (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8910861 (8544) 111111111111
»

nov način gradnje neprofitnih stanovanj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13718441 (15182) mat xxl

Vračanje prejete denarne socialne pomoči za časa življenja (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
810213880 (143233) Mr.B
»

od kdaj je 600€ pokojnine malo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10322301 (20214) M1_Abrams

Revščina v Sloveniji, neto plača 500 evrov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7418771 (16185) Gandalfar

Več podobnih tem