» »

A je to poceni zavarovanje, tehnični in cestna?

A je to poceni zavarovanje, tehnični in cestna?

nanoM4TERIAL ::

295€ zavarovanje, nič bonusa. (nism dajal na svoje ime avta nekaj let)
140€ tehnični plus cestna taksa.

skupaj strošek celoletni : 335€
Celo leto, lump sum in pa še asistenca AMZS vključena. Mašina 1.4 benzin

še nekaj, stric kolega ima C63 AMG in pravi da je za ga dat na cesto 3.000€ letno. A to ker ma mašino 6.0? A mašina 3.0 benz bi bla manj?
  • zaklenil: bluefish ()

Utk ::

Za 300 evrov bi za 1,4 mašino lahko dobil že skoraj poln kasko (odvisno kater avto), če bi šel na internet.

nanoM4TERIAL ::

lol fail :/ ... Niti ne veš, a si prebral da ni bonusa? Mel sm avto svoj napisan na drugo osebo ene 8 let? Šele pol leta je name napisan ta drug. Zdej razumeš ?

Utk ::

Naredi si izračun na wizu pa potem pametuj.

nanoM4TERIAL ::

Torej zaključimo, sm krepko preplačal? .. In kako bi pa mogel to naredit da preko neta ??? Meni je bolj praktično it na amzs pa tam vse opravit.

Utk ::

V času ko si odpiral to temo, bi lahko naredil tudi izračun na www.wiz.si . Potem bi rabil še 3 minute, da plačaš in si sprintaš polico. Če je pa lažje it na amzs in tam naredit vse za 100 evrov več, potem pa ne vem zakaj ta tema...

2dark ::

nanoM4TERIAL je izjavil:

Torej zaključimo, sm krepko preplačal? .. In kako bi pa mogel to naredit da preko neta ??? Meni je bolj praktično it na amzs pa tam vse opravit.


Da- preplačal si za kakšnih 140€.

krneki ::

Še police na rabiš sprintat, ker jo lahko enostavneš pošlješ po mailu referentki na šalterju AMZS. Šola za naslednjič :)

masevc ::

 zavarovanje

zavarovanje


https://ibb.co/2jWx852
sem sel delat primerjavo zavarovanja za moj avto. Sem včeraj sklenil zavarovanje in ta wiz je drazji za 500 EUR.

Tako, da ni potrebno posploševanje o ugodnostih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: masevc ()

Reycis ::

Tudi meni nanese wiz več kot 100EUR dražje od triglava za enako zavarovanje. Whatever.

Edit: še celo slabše, ker pri triglavu ni odbitne franšize za kombinacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Reycis ()

WhiteAngel ::

Ja, wiz se splača samo osnovno. Kasko so dražji.

@OP: Napisal si, da je zavarovanje 195 eur, cestna taksa 140 eur, kar skupaj znese 435 eur in ne 335 eur?

Utk ::

masevc je izjavil:

 zavarovanje

zavarovanje


https://ibb.co/2jWx852
sem sel delat primerjavo zavarovanja za moj avto. Sem včeraj sklenil zavarovanje in ta wiz je drazji za 500 EUR.

Tako, da ni potrebno posploševanje o ugodnostih.

Če si ne upaš imet niti malo franšize, postane stvar draga ja. Pri wizu moraš pač izbrat "kasko" ali pa "delni kasko", oboje skupaj nima nekega smisla. No, delni ga v nobenem primeru nima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

zobnik ::

140 evrov je meni prišlo s -50% popusta in asistenco pri Triglavu. Mal pomisli da brez dobre asistence in 100km od doma imaš lahko pi*darije, sebe moraš spravit domov pa še avto. To je 200 evrov+++za vleko brez zavarovanja....to samo zaavrovanje + tehnični 35 evrov + cestnina 60 evrov + podaljšanje ene 5-10 evrov.

abyssus ::

V mojem primeru je ta WIZ precej dražji, kot trenutno zavarovanje. Krepko dražji. Imam polni kasko.

nanoM4TERIAL ::

WhiteAngel je izjavil:

Ja, wiz se splača samo osnovno. Kasko so dražji.

@OP: Napisal si, da je zavarovanje 195 eur, cestna taksa 140 eur, kar skupaj znese 435 eur in ne 335 eur?


mi je zelo žal, zmotil sem se. Zavarovanje 295 + 140 tehnični in cestna, skupaj 435EUR ja. OOPS!

abyssus je izjavil:

V mojem primeru je ta WIZ precej dražji, kot trenutno zavarovanje. Krepko dražji. Imam polni kasko.

kakšno kubikažo imaš?


In zakaj nobeden ne ve kolko bi prišla 3.0 mašina ? Ker za C63 AMG 6.0 je 3.000EUR na leto.

zobnik je izjavil:

140 evrov je meni prišlo s -50% popusta in asistenco pri Triglavu. Mal pomisli da brez dobre asistence in 100km od doma imaš lahko pi*darije, sebe moraš spravit domov pa še avto. To je 200 evrov+++za vleko brez zavarovanja....to samo zaavrovanje + tehnični 35 evrov + cestnina 60 evrov + podaljšanje ene 5-10 evrov.

ja, ker verjetno voziš že več kot 10 let brez nesreč! Zato imaš tudi tako ugodno. Jaz pa sem brez nesreč ALL TIME, pa sem vedno imel avto na druge napisane , šele nekje malo več kot pol leta imam nase napisan in šele zdej se mi šteje.

Zgodovina sprememb…

2dark ::

nanoM4TERIAL je izjavil:


In zakaj nobeden ne ve kolko bi prišla 3.0 mašina ? Ker za C63 AMG 6.0 je 3.000EUR na leto.


Ker ima tvoj stric kasko in pri kasku se gleda nabavna vrednost novega vozila. Plus konji.

Ta 3.o motor pride cestni sklad 452€, za 6.0 motor pa 565€.

Tudi, če nimaš bonifikacije si preplačal vsaj 100€. Dober si.

Utk ::

Si si naredil izračun na wizu ali ne? Sej ne rečem, da je v vseh situacijah tam ceneje, ampak v tvoji bi sigurno bilo. Tudi za 6.0 si lahko narediš izračun. Tam ni tolk zavarovanje problem kot cestnina, če se gre za neko staro kanto. Če je novejša, moraš pa itak osebno to rešit za take makine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

nanoM4TERIAL ::

Utk je izjavil:

Si si naredil izračun na wizu ali ne? Sej ne rečem, da je v vseh situacijah tam ceneje, ampak v tvoji bi sigurno bilo. Tudi za 6.0 si lahko narediš izračun. Tam ni tolk zavarovanje problem kot cestnina, če se gre za neko staro kanto. Če je novejša, moraš pa itak osebno to rešit za take makine.

nisem še, bom šel. Ma ne ni stara, kanta, je 2017 3.0 Audi 450 konjski. Pa lih me zanima kok bo to stalo dat na cesto. Bom pogledal ta wiz

2dark je izjavil:

nanoM4TERIAL je izjavil:


In zakaj nobeden ne ve kolko bi prišla 3.0 mašina ? Ker za C63 AMG 6.0 je 3.000EUR na leto.


Ker ima tvoj stric kasko in pri kasku se gleda nabavna vrednost novega vozila. Plus konji.

Ta 3.o motor pride cestni sklad 452€, za 6.0 motor pa 565€.

Tudi, če nimaš bonifikacije si preplačal vsaj 100€. Dober si.

stric kolega, ne moj stric. moj stric ti lahko registrira traktor za 120k, ne pa Mečko (ni tip za to)

Sem preplačal praviš- Lepa bjonde na AMZS so me nategnle? Al sm se sam lol.

In ja, govorim o kasko, cestna taxa, vse da pride 2017 450 konjski 3.0 audi na cesto.

Zgodovina sprememb…

2dark ::

nanoM4TERIAL je izjavil:



In ja, govorim o kasko, cestna taxa, vse da pride 2017 450 konjski 3.0 audi na cesto.


Wiz ti za tako drag avto sploh ne ponudi kaska.

Utk ::

Sej niti pameten agent ne bo, mulcu, ki še nikoli ni imel avta. Če bo, bo pa _zelo_ drago.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

kalorijagr ::

Naslednjič pojdi do upravnih zgradb zavarovalnic in prosi, da kontaktirajo enega izmed članov upravnega odbora. Tako boš dobil najboljšo ponudbo. Tvoj stric pa se, zaradi vrednosti avtomobila naj obrne kar na predsednike uprav zavarovalnic, ker ima zelo luksuriozno vozilo. Seveda preko telefona ali maila ne boš dobil nič. Vse urediš osebno pri tajnici v posamezni upravi zavarovalnice.

Jaz ko kupujem stvari do 599,99€ kupim takojnv trgovini, če je več pa se oglasim pri direktorju, da skleneva posel. The Art of the Deal knjigo si preberi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848212233 (1267) kixs
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26670355 (37946) ;-)
»

Sklepanje avtomobilskega zavarovanja

Oddelek: Na cesti
342668 (1646) Bye
»

avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5012540 (7716) BCSman
»

Avtozavarovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10525253 (20155) theBill

Več podobnih tem