» »

Naglavne slušalke z mikrofonom

Naglavne slušalke z mikrofonom

SlyCrespo ::

Pozdravljeni!
Rad bi kupil žične naglavne slušalke z mikrofonom. Priključene bodo večinoma na računalnik, za igranje iger in poslušanje glasbe. Cena naj bi bila približno tam do 100 EUR. Ne rabim surround zvoka, raje naj bo stereo. Fajn je, da so črne (oziroma temnejše barve), pa ne rabijo biti zložljive. Seveda mi je pomembna kvaliteta zvoka... Kaj priporočate?

Filip8 ::

se pridružujem vprašanju, jaz sem gledal https://www.mimovrste.com/gaming-slusal...

Glugy ::

https://funtech.si/si/vsi-oddelki/avdio...
7.1 lahko izklopiš ; mikrofon lahko po želji snameš. Ker je na USB kvaliteta zvoka ni vezana na vgrajeno zvočno kartico na tvoji matični plošči . ( če pa hočš recimo met tud za mp3 predvajalnik / telefon pa pač vzameš COOLER MASTER MH751 namest COOLER MASTER MH752 in imaš pač običajen vključek; drgač sta pa to identični slušalki )

Men se zdi zvok dost vredu; je dost čist. Ni tisto da bi imel base zlo poudarjene al pa neki če to iščeš. Drgač se ne spoznam dost na slušalke na splošno da bi lahko trdil da so to najboljše za ta denar ampak kokr sm gledal revizije drugih so bli kr zadovoljni z njimi za ta denar ( zato sm jih kupu ) . Mikrofon imajo zelo dobr. Tud jz ne uporabljam 7.1 drgač; kr mi je brez boljš. Drgač so pa dost lahke slušalke to; imam očala pa se vseen lepo mehko prilegajo okol ušes ( so zaprtga tipa tak da dost dušijo zvok sam ne v nulo da ne bi nič slišal iz okolja če bi recimo imel zvok na 0 pa pozorno poslušal ) . Pa me ne boli tud če več ur nosim. Ampak ni nujno da bo taka tud tvoja izkušnja. : ] mislim da če hočš še boljši zvok rabš gledat une slušalke k so čez 100 € . To je tak čist laičn opis; zihr bi imel audiofili mariskej za povedat : >

Technics111 ::

SlyCrespo je izjavil:

Pozdravljeni!
Rad bi kupil žične naglavne slušalke z mikrofonom. Priključene bodo večinoma na računalnik, za igranje iger in poslušanje glasbe. Cena naj bi bila približno tam do 100 EUR. Ne rabim surround zvoka, raje naj bo stereo. Fajn je, da so črne (oziroma temnejše barve), pa ne rabijo biti zložljive. Seveda mi je pomembna kvaliteta zvoka... Kaj priporočate?


Silvek, Piši mi zs mam dobre slušalke za tebe, ti jih prodam za male pare ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11424161 (1364) mailer
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30170834 (13799) Banza
»

Gaming Slušalke

Oddelek: Pomoč in nasveti
445560 (3863) darkz
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8726971 (16766) jaot
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376015 (2868) kratos

Več podobnih tem