» »

Katere slušalke kupiti?

Katere slušalke kupiti?

1 2
3
»

Argica ::

Machete ::

Dečki in deklice, ne da se mi brati veliko za nazaj malo sem preletel.
Preferirate USB slušalke z lastnim DACom ali 3,5 mm in zvočno kartico?

Imam zelo osnovno Xonar SE in me skrbi, da je precenena za analogne sluašlke (imam jo samo zaradi digitalnega izhoda v AVR).

Od prej imam Razer (Kraken X verjetno, 70 eur model je bil par let nazaj) in sedaj ene zelo cene Trust gtx 322 za 40 eur (analogne).

Če primerjam glasbo, je zvok bolj poln in 'boljši' z analognimi preko zvočne. Sicer glasbe ne poslušam na slušalke in je to v bistvu samo test bil.
Če igram in padajo bombe in streljam, imajo Kraken močnejši bas, bolj vzdušni občutek in tudi glasnost gre precej visoko in je že 50% sistem volume preveč.
Trust so mi do konca na glas komaj dovolj (vse možne vrednosti).

Ker pa je s to korono večja potreba, si jih malce posojamo in razmišljam, da pozabim na Trust ali jih šenkam kakemu mulcu, ter nabavim Kraken Ultimate, ki so sedaj znižane iz 150 na 115 EUR.

Sori za Tl:tr.
Ima kdo več kosov in kaj od naštetega in mi svetuje? So vredne Kraken Ultimate svojega denarja ali raje izkoristim zvočno, čeprav entry level in vzamem boljše analogne?

Zvok je gotovo pravilnejši na analognih, samo če pa ni vzdušja, da se userješ, ko poči zraven tebe, pa je potem brezveze, kvaliteta gor ali dol.

Mnenja?
Razer store: https://www2.razer.com/eu-en/store/gami...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Raindancer ::

Oj!

Osebno rečeno ne 'usedi' se takoj na Krakenke. Kot si rekel, ti bolj leži, da je zvok analogen, in bi mogoče moral pobrskat še po par modelih, kjer podpirajo 'štelanje' basa po tvojih željah/potrebah. Glede na to ti predlagam, da se ozreš po studio modelih, in probaš. Res pa je, da nimajo mikrofona zraven, tako da ti mogoče ne bodo najbolj odgovarjali, če rad komuniciraš med igro. Lahko pa malo pogledaš, kaj uporabljajo gamerji , pa greš od tam naprej.

Lp in srečno,

Raindancer

Silici ::

Tole probaj, če boš mel občutek da sediš na kvalitetnem wuferju je to to:


+ Tole daš na konkretno jakost:

estons ::

Iščem brezžične slušalke z mikrofonom (uporaba predvsem za telekonference), tavelike za čez glavo, ampak da nimajo standardno debelih blazinic (mi pač zašvicajo ušesa spodaj). Idealne bi bile tiste osnovne cheap s tankimi blazinicami - primer na linku spodaj, ki jih žičnate dobiš noname že za 15 evrov, jaz bi pa da so wireless.

https://www.mimovrste.com/slusalke/logi...

A bi mi znali kaj priporočiti? Ali vsaj predlagati katere keyworde uporabiti pri iskanju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: estons ()

mastazeko ::

Tukaj poglej pa si spremeni parametre po potrebi https://geizhals.eu/?cat=sphd&xf=1231_B...

Veron ::

https://www.amazon.de/-/en/Soundcore-Bl...

Jst sm kupil Soundcore Q30 in zaenkrat super zadovoljen.
Ponavadi jih imam na glavi cca 4-5h in so udobne.

PINki ::

Mi lahko kdo svetuje kje (EU) lahko kupim slusalke Edifier TWS1 Pro?
Naj bi bile best buy (tws) za okrog 50€... najdem samo izven eu kjer pa bi nastali se dodatni stroski uvoza.
Hvala

Najdel se sicer neke wannabe slo strani, ki pa mi ne delujejo prevec legit. Kot da so neki posredniki. Npr muziker.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PINki ()

estons ::

Update za on-ear wireless slušalke: na podlagi reviewev sem se na koncu odločil za Libratone Q Adapt https://www.amazon.de/-/en/dp/B01LX7ROI... in sem zaenkrat zelo zadovoljen. Moja druga izbira so bile Jabra Elite 45h, ampak so imele preveč minusov v reviewih.

r3dkv1c4 ::

PINki je izjavil:

Mi lahko kdo svetuje kje (EU) lahko kupim slusalke Edifier TWS1 Pro?
Naj bi bile best buy (tws) za okrog 50EUR... najdem samo izven eu kjer pa bi nastali se dodatni stroski uvoza.
Hvala

Najdel se sicer neke wannabe slo strani, ki pa mi ne delujejo prevec legit. Kot da so neki posredniki. Npr muziker.si

Edifier je super izbira, v Slo jih je težko dobit, sam sem dvoje naročil prek Amazona in sem super zadovoljen.
W830bt za gaming in tws1 za okoli

W830bt igrajo preko 80h........ni konkurence....zvok zelo zelo dober...udobje top.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

acookook ::

Evo, bo treba stare HD559 zamenjat. A je kak outlet v Lj, ko si jih lahko v živo sprobam? Iščem predvsem nekaj kar je žično (3.5mm), over ear closed back ter je primerno za poslušanje kitarskih riffov.
.

scipascapa ::

Refurbished JABRA 75T ali ELITE 4 ACTIVE?

estons ::

Obujam temo. Iščem zložljive noise cancelling slušalke, overear, primerne tudi za večja ušesa in glave :P, zložljive oz. take da zavzamejo čim manj placa, ker bodo v uporabi na potovanjih. Budžet do 100€, ampak sem fleksibilen. Če priporočate wireless, prosim tudi za priporočilo za kakšen adapter za letalo. :)

mailer ::

Prav tako iščem slušalke do 100€, over ear primerne za gledaje tv in filmov.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

mailer ::

Naredil sem izbor wireless slušalk do 100EUR za gledanje TV. Prve imajo v stojalo vgrajen konektor in oddajnik za polnjenje ostale so BT in polnjenje preko usb-c. Noise canceling verjetno ne potrebujem. Televizor je model Hisense 55E7KQ PRO ne vem pa če podpira prenos zvoka preko BT. Zraven modelov pripisal še čas delovanja z polno baterijo. Kako je z kakovostjo zvoka ne vem, Sony je bil vedno dokaj dobra izbira, pohvalili pa so tudi Anker Soundcore Life Q35. Torej kaj izbrati.
Sony MDR-RF895RK 20h
Sennheiser HD 450SE 30h
Sony WH-CH720N 35h
Anker Soundcore Life Q30 40h
Anker Soundcore Life Q35 40h
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

99sonne77 ::

Zanimam se za nakup slušalk. Brezžične ne pridejo opoštev. Rad bi in-ear slušalke. Cena pa naj bo tam koli EUR 50-150. Najboljši p/p za to ceno. Predvsem za polsušanje glasbe, meditacije. Kaj se priporoča? Hvala.

tomlin ::

Tole so odlične in-ear audiofilske slušalke za tvoj cenovni rang.

https://global.sennheiser-hearing.com/c...
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

99sonne77 ::

Super izgledajo. Najverjetneje bom, kar te vzel.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slusalke?

Oddelek: Kaj kupiti
132351 (1927) RutS
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727146 (16941) jaot
»

Katere Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
283928 (2934) Roadkill
»

Naglavne slušalke

Oddelek: Zvok in slika
244479 (3976) D3m0r4l1z3d
»

Iščem udobne zaprte slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
71860 (1476) MxxW5

Več podobnih tem