» »

[Slušalke] nad 40€

[Slušalke] nad 40€

Fly.MaCh!nE ::

odločam se za nakup teh slušalk, ki jih bom uporabljal za igranje csja in poslušanje muske.
a ima kdo iskušnje s temi slušalkami? napište kakšne + in -, teh slušalk... gledal sm že nekaj testov po netu in kakor sem prebral zelo dobre, vndar še raje uprašam tule>:D Tu jih mam namen kupit


PS: če pozna kdo kakšno trgovino ki jih ma na zalogi po nižji ceni naj napiše:D

LP

EDIT: Popravil naslov teme in s tem uradno začel info temo o slušalkah nad 10k sit. Lp, Moderator
  • spremenil: podtalje ()

NighthawkSLO ::

uzem akg-k66
pridejo semizdi da 12 k in so bolse :D

Fly.MaCh!nE ::

no ker ni bilo nobenega zame koristnega odgovora sm jih že naročil in jih dobim ju3>:D >:D >:D

Fatboyslim ::

Js v življenju nebi kupil nič drugega kot Sennheiser.
Pa sem meu že Sony, Philips celo Aiwa, vse v rangu nad 10K

Melanholija ::

mene pa zanima katere slušalke kupit za vsestransko uporabo predvsem za musko,špile
dal bi pa nekje max 15k pa nevem kaj kupit take z mikrofonom ali brez gledal sem predvsem koss pri cool-pc oz kaj priporočate!

Zgodovina sprememb…

madviper ::

Se strinjam z Fatboyslim-om. Sennheiser za 5k je bolši od Sony-a za 18k. Mam oboje doma in razlika je. Da pa ne govorimo o Sennheiser-u v višjih rangih...:D

Sicer tudi sam uporabljam Sony-eve slušalke za poslušanje glasbe, večinoma samo zato kr so brezžične.
I'd like to do something crazy!

s56vpe ::

Grado SR60 dobiš za 70 zelencev :D

Melanholija ::

dejte mal več povedat kateri model in kje to kupit seveda v slo, sm pa brav da sony slušalke kr hvali folk, kaj pa brezžične bi se dalo dobiti kake kvalitetne za zmirno ceno? 15k+- ne mislim avdiofilske robe!

Fatboyslim ::

Brezžičnih ne kupuj ker ponavadi niso tako udobne kot žične, zraven pa ponavadi trpi tudi kvaliteta.

Z mikrofonom si oglej Sennheiser PC modele, brez mikrofona pa priporočam TE, ki so, ko sem jaz kupoval slušalke stale 40k, in so res odlična izbira za ta denar. Prav tako sem v bigbangu zasledel sennheiser hd 201 model za 5k - te slušalke sem sprobal pri kolegu in imajo zvok v rangu 20k+ slušalk. Po moje najboljše slušalke glede na price/performanse ;)

igorn ::

imam grado SR80 in ji ne zamenjam za noben denar, stanejo pa 35 ksit

deejay2 ::

Sennheiser? Mene so razocarale. Imam model HD 270, ki se ga se vedno prodaja za 30k. Slusalke so mi ckrnile po 2-3 mesecih, jest bumbar sem pa zgubil garancijski list in racun. V glavnem, prej sem kupil kake 4x slusalke za 5-10k in vse so delale dlje kot Sennheiserce.

Fatboyslim ::

Kolega ima hd 270 čez stare 5 let in jih še redno uporablja

Prav tako so moje hd 25 iste kot tisti dan ko sem jih kupil, pa jih uporabljam skoraj vsak dan

Zgodovina sprememb…

lolek84 ::

http://www.comshop.si/article.asp?Artic...

Kaj pa svetujete glede teh slušalk??? Se splačajo... Aya še nekaj vprašam imam doma neke cheap slušalke še od starega cd-playerja pa ko jih vklopim na zvočnik je stvar precej potiho? A to bo vedno tako, da bom moral zvočnike navit do 3/4 maximala da bo pol zvok v slušalkah bolj glasen. Ker upam, da se kdaj nebo zgodilo da jih ponoči po pomoti izklopim iz zvočnika ob kaki igri da bo "zaropotalo" po hiši da joj :D

C4rtm4n ::

jaz pa trenutno uporabljam slušalke SONY MDR-Z700 in so mi kar v redu.:)
Respect my Authority!

Melanholija ::

nakoncu sem kupil Sennheiser PC 130 za 11k se mi zdi upam da nisem zgrešil

Zgodovina sprememb…

Zheegec ::

Sennheiser all the way, svojih HD515 ne menjam... oziroma jih bom menjal za še boljše Sennheiserce čez nekaj časa 0:)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

lolek84 ::

Moja odločitev se je nekak omejila na dva "produkta", prosil bi da mi svetujeta kateri model bi naj izbral ali tega prvega:
Slušalke Logitech Premium Stereo Headset + M
http://www.comshop.si/article.asp?Artic...

ali pa tegale
Slušalke Z Mikrofonom Trust HS-2700
http://www.comshop.si/article.asp?Artic...

Hvala za kako dobro informacijo... aya namen uporabe pa kak skype, pa občasno za igranje iger ponoči, da nebo preveč motilo ostalih doma, ki tega časa že spijo :D

stindeee ::

Mene pa zanima, s katerimi slušalkami bi lahko zamenal sennheiserke cx300. Mam jih že 2 leti na ipodu 2G. Pa so se mal strgale.
Poslušam techno, trance, dance, . Rabil bi nekaj , kot cx300, pa bolj poudarjen low- end. Cenovni rang 50-70€ dodam tudi več za boljše.


LP jože

Ted ::

Sonyeve bodo kar pravšnje.
Mah...

boris22 ::

Te so tudi zelo v redu:
Medusa 5.1 Surround Headset ProGamer
http://www.mimovrste.com/artikel/126002...

Ted ::

CX300 so in-ear slušalke :D . Te Sony-eve sem mel v mislih.
Mah...

igor0203 ::

Da malo oživim temo...

Katere stereo slušalke do 60, max. 70€ bi mi priporočali? Zaenkrat so mi v oko padle Fostex T-7. Dosti važno mi je, da dajo slušalke od sebe tudi soliden bas, da ni samo nek plehek bas.

zockyx ::

Hey hey

Odločam se za nakup slušalk! Zanima me če ma kdo izkušnje z temi slušalkami?

Slušalke PHILIPS SHP2500

Zanima če imajo lep nizki zvok... se pravi basse!

Hvala za odgovor!

LP

sasoz ::

Odločam se za nakup slušal, v rangu do 50evrov, pa me zanima kako se vam kaj dopade tele, ima kdo izkušnje z njimi??

http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

Oz, če bi mi priporočali katere druge.

lp
www.technopc.si
Servis in prodaja računalniške opreme
031574661

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sasoz ()

lnasphinx ::

a se splaca kupiti Sennheiser HD-555, ce bom potem poslusal 192 MP3je na iPod-u?

vem da je odvisno od globine denarnice, ampak recimo, da sem pripravljen dati vec kot 100eurov.


lp
horse power in plane joint fly high above the terrain

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

HD-555 so super slusalke. Edino to upostevaj da so odprte, kar pomeni da se iz njih v okolico vse slisi in da se tudi slisi dosti okolice. Za bit sam v sobi z njimi je kul, v pisarni te bodo hitro ven vrgli, na avtobusu bos pa ti vec okolice slisat kot glasbe oz. bos res moral dat na glas.

P1P1 ::

Imam model 595 - dost podobne kot 555 in ti ne priporočam teh slušalk za iPoda, namreč predvajalnik je nekak "prešvoh" in ne boš slišal tistega za kar si vložil denar. Pa še pri mojih 595 je potreben še pretvornik za na klasičen jack, kar pomen da iz iPoda štrli 10cm "antena" :D
Q6600 3.2Ghz, Rampage Formula, X-FI Titanium Fatal1ty,
9800GTX+, Velociraptor 300Gb, Teamgroup Extreme dark

$%&/() ::

No js mam pa Sennheiser PC 350. So zaprtega tipa, tako da res zadušijo vsak zvok okolice prav tako pa prisotni ne slišijo kaj poslušaš ti, razen če nimaš do konca navitih ;)

Na ipodu (pravzaprav na iphonu) se sliši glasba presentljivo dobro, mislil sem, da bo razlika proti x-fi zelo velika, pa pravzaprav sploh ni!

Jih absolutno priporočam. Na žalost so malo dražje, cca 145€.

demon#666 ::

Pozdravljeni!

Zanima me, če je zelo opazna razlika (prostorski zvok in navaden zvok) med navadnimi slušalkami in "surround". Izbiram v rangu 40€ (max 60€):
surround: Zalman ZM-RS6F Theatre 6 USB

navadne: Plantronics GameCom 367

ali je mogoče tudi kakšna boljša izbira? Največ jih bom imel priklopljene na PC, za muziko (poslušam: rock, metal), filmi in igrice.
Mikrofon pa ni lih nujen.

Hvala za odgovore!

LP
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

kratos ::

toplo ti priporočam:
http://www.mimovrste.com/artikel/126002...

Če jih kupiš ti nebo žal, sam jih mam že malo man kot 2 leti in še vedno delujejo (pa ne delam lepo z njimi :P) surround zvok je res brilianten in je res poslušanje muzke/filmov perfektno, če pa igraš kakšen call of duty se pa pripravi ker te bodo obtožili wallhacka... slišiš čisto vsak korak.
in se 1 dobra lastnost, če imaš slušalke na glavi cel dan jih sploh ne čutiš ker so resnično udobne. Zraven pa tudi dobiš torbico :)
Tako da res, te slušalke so vredne svoje cene in ti nebo žal cekinov za njih.

edit: link od novejše verzije slušalk (bolše seveda), ker je starejša verzija razprodana:
http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

demon#666 ::

Hvala za odgovor.

Prosim le še če mi poveš, če so v redu bassi?

LP
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

kratos ::

uf, jz sem se kar smejal ko sem base navil do 10 :D kar tresejo se slušalke :) zdej imam bas do 2 in je glih prav.
edit: zdaj jaz ti to govorim za tisto verzijo (prvi link) in kaj ima vse not, nova verzija ima pomoje malo bolse vse skup, pri novejsih pa nevem kaj dobis zraven.
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

demon#666 ::

:D
hvala ;)

Najveretnje bom kar te vzel, saj imajo tudi kar obširno opremo: torbica :P, usb, navadni 3,5 jacki, tisti za priklučit na DVD (L/R stereo jacki), 3'8 m kabla in nastavljanje glsnosti na "daljincu".

LP
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

kratos ::

da, potem imajo isto opremo kot starejša verzija :)
pa tud men se zelo dopade ker je kabel zelo dolg in to pride zelo prav pri kaksnem filmu da ga lahko gledas na razdalji (:.
lp

LordTado ::

lohitech g35,top bass,sorround,komfort...
So jih na Tomshardware testirali in so dobile naj oceno.
Zakon headset

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

demon#666 ::

ja tudi zakon cena :)). Zame je trenutno preveč.
Vseeno hvala, bo komu drugemu koristlo (tistim z malo debelejšim žepom :P).

LP
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

ZLOky ::

A ima kdo tele: LOGITECH G35? Kakšne so izkušnje?
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

kratos ::

frend jih ma pa prav da so res vrhunske... sam jih še nism probou, sam 7.1 ti že velik pove :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slusalke

Oddelek: Kaj kupiti
458210 (7200) Verma
»

[Slušalke] Brezžične - Wireless

Oddelek: Zvok in slika
208763 (4705) Miha J
»

nakup slusalk

Oddelek: Kaj kupiti
151666 (1316) Ted
»

Slušalke za igre

Oddelek: Kaj kupiti
233219 (2859) €uro
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739551 (6075) Fatboyslim

Več podobnih tem