» »

Online brokerji za trgovanje na tujih borzah

Online brokerji za trgovanje na tujih borzah

klyemann ::

kateri brokerji sploh sprejemajo stranke iz Slovenije?
katere brokerje uporabljate kakšne so vaše izkušnje?

ugotavljam da je kar velika težava pri nas trgovati na svetovnih (predvsem ameriški) borzah :|

BuDi79 ::

A nimamo že teme o tem? Ali tri teme, ali pet...

klyemann ::

iščem, pa ne najdem... če ima kdo link do katere od teh tem, bi bil zelo hvaležen.

P.S.: naj še razjasnim, da ne iščem nekih splošnih tem o investiranju, kjer se ljudje hvalijo kako dobro trgujejo, niti niso relevantne 6 let stare objave in "zgodbice" kako se je nekoč pred mnogimi leti dalo odpret račun na Ameritrade... mene zanima, če ima kdo izkušnje z odpiranjem računov pri online brokerjih zdaj, v letu 2019.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klyemann ()

Gagarin ::

IB, Vitrade, BKS Broker (Vitrade nisem ziher a sprejema)

(IB zame daleč najboljši in najcenejši, je pa inactivity fee, če imaš manjši kot 100k USD account)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

klyemann ::

IB je zame nesprejemljiv, ker je menda minimum deposit 10k$ pa 10$ na mesec inactivity fee, ker je res prehudo za začetnika...

nekje sem zasledil CapTrader, ampak je o njih tako malo dobrih informacij na spletu, da nisem siguren... ima kdo izkušnje z njimi?

v nekih starejših temah sem prebral da ljudje uporabljajo Degiro, ampak sem probal odpret račun, pa te tudi nikakor ne spusti skozi, če nisi iz ene izmed določenih držav.

Grega255 ::

Jst uporabljam Captrader, platfroma je enaka kot pri IB, provizije so od 2 USD naprej, ni inactivity feeja, minimalen deposit je bil mislim da 3k €

JoskoMacher ::

Pravkar sem odprl demo račun. Pri Online - pravem se mi je nekaj zalomilo.
Sem pa štartal iz One Click Trading aplikacije. Bomo videli kako bo šlo.
Najprej sem imel v mislih LYNX-a, vendar je čakalna vrsta za nove stranke prehuda.
Poleg tega, jim nagaja Brexit. Izgleda, da selijo strežnike iz UK v EU.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira on-line brokerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
752181573 (4792) onka
»

Degiro online broker (in alternative) - ima kdo izkušnje? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
547144691 (9394) Thomxy
»

Spletno trgovanje

Oddelek: Loža
98232 (7604) pikachu004

Več podobnih tem