» »

Restavracije OBALA

Restavracije OBALA

Bikica195 ::

Pozdravljeni,
pozna kdo kakšno dobro (normalne cene in porcije - ne za okras) restavracijo v LUCIJI/PORTOROŽU/BERNARDINU/PIRANU ?
I walk. I look. I see. I stop. I photograph.

XLapse ::

Stazione Parenzana. Greš ven iz Lucije 1km mimo benzinsk proti seči, na levi strani je to ogromno ne moreš falit.
Kaj pa mogoče tista glavna pred portoroško ploščadjo? Pol jih je tam malo morje po portorožu. Ob promenadi tudi
Cene pa pomoje ti bo dosti. Nekih restavracij z normalno ceno nevem kolko je tam kej, nevem kakšna je zate normalna cena.
Če pa misliš cela obala in ne samo občina Piran, pa jih je z normalno ceno malo morje.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

XLapse ::

hehe, sem se spomnil ene k vem da ni draga. To je v TPC2 (Lucija) kjer je velika avtobusna postaja in sicer pred Bon Cafe, napiši na google maps bon cafe in to je pred tem , če prihajaš iz portoroža, glej na levo, na desni je skate park , tržnica, park sonce in parking, na levo pa so te lokalčki, vmes je ta restavracija k je restavracija na pol pač, ni nek prestiž. Cene so pa spreljemljive, še posebej proti portorožu.

Evo sem ti jo najdel https://www.google.com/maps/place/Gosti...!4m19!1m13!4m12!1m4!2m2!1d13.6855552!2d45.4893568!4e1!1m6!1m2!1s0x477b64e77e8b3037:0xf94e0ec028b6e35f!2sbon+cafe+lucija+google+maps!2m2!1d13.6030446!2d45.5024657!3m4!1s0x477b64615fd706c1:0xf6e1a5fc0a3f9575!8m2!3d45.5029331!4d13.6030631
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

jype ::

Načeloma lahko pogledaš, kje imajo študentske bone.

XLapse ::

jype je izjavil:

Načeloma lahko pogledaš, kje imajo študentske bone.

se očitno ne zavedaš kakšen so cene tam kjer je omenila (lucija,portorož,piran) - vsak drugi avto je Ferrari v portorožu, jaz bi rekel da ne ciljajo na neke manj premožne.

V Luciji se da kaj najdet za normalno ceno, v portorožu pa z normalno ceno mislim da jih ni.
Ne pomagajo niti študentski boni, ko je vse drago.

Mi ne pride niti ena na pamet k ima študentske bone. Kdaj si bil nazadnje tukaj Jype?
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

pingo76 ::

Pol pa se zapelji Koper. Veliko izbire. Osebno bi se izogni Savor-ju Tako restavracija na plaži kakor istoimenski bar/lounge v planetu tuš. No ko smo že tam je v planetu tuš en res lep fancy lokal a je zanič ker se grejo tipično "po slovenceljnsko". Minimalno plačan študenteraj, ki uniči vso izkušnjo. Prst v nosu, 20 min za eno kavo, 3 po naročilo ker vmes nekaj pozabi in se mora naklepetati ter dostaviti naročeno naključni dečvi ki je prišla kasneje ampak...
3/4 barčkov žal deluje tako. Lep primer za zgled pa je Triglavska kavarna nasproti tržnice. Odlična ponudba in izjemen personal zlasti zaradi vodje. Izredno prijeten "mulc" in svetlobna leta pred ostalimi ki samo opravljajo vršilca dolžnosti natakarjev (slabo). Škoda le, da ko njega ni miši plešejo in smo spet s kupom prstvnosovcev, pozabljivcev, zaspancev, telefončačkarjev... Zeeeeh...

Restavracije:
Top izbira je nadvomno tudi Chang sicer kitajska restavracija a nikakor vam ne bo žal. Odličen obrok dobite tudi v bližini v Gostilni Samo ali bolje znano kot Hotel Bio. Priporočam medeni tunin steak.

Zraven FURSA je še neko čudo ki sliši na ime CITY BURGER kjer se da za normale denar pojesti zelo spodoben obrok. Povsem nepričakovano glede na ime. Kalamari so top! Pice solidne, testenine itd pa tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

XLapse ::

pingo76 je izjavil:

Pol pa se zapelji Koper. Veliko izbire. Osebno bi se izogni Savor-ju Tako restavracija na plaži kakor istoimenski bar/lounge v planetu tuš. No ko smo že tam je v planetu tuš en res lep fancy lokal a je zanič ker se grejo tipično "po slovenceljnsko". Minimalno plačan študenteraj, ki uniči vso izkušnjo. Prst v nosu, 20 min za eno kavo, 3 po naročilo ker vmes nekaj pozabi in se mora naklepetati ter dostaviti naročeno naključni dečvi ki je prišla kasneje ampak...
3/4 barčkov žal deluje tako. Lep primer za zgled pa je Triglavska kavarna nasproti tržnice. Odlična ponudba in izjemen personal zlasti zaradi vodje. Izredno prijeten "mulc" in svetlobna leta pred ostalimi ki samo opravljajo vršilca dolžnosti natakarjev (slabo). Škoda le, da ko njega ni miši plešejo in smo spet s kupom prstvnosovcev, pozabljivcev, zaspancev, telefončačkarjev... Zeeeeh...

Restavracije:
Top izbira je nadvomno tudi Chang sicer kitajska restavracija a nikakor vam ne bo žal. Odličen obrok dobite tudi v bližini v Gostilni Samo ali bolje znano kot Hotel Bio. Priporočam medeni tunin steak.

Chang je bil na črni listi s prepovedjo zaradi neizpolnjevanja higienskih pogojev, je bil na tisti mapi k so objavili z vsemi k so dobili od inšpekecije kaj v sloveniji. To je blo na vseh portalih več al manj, 24 ur itd.

POLEG tega, je hrana zelo neokusna in slabe kvalitete. V pašto naprimer dajo jajca lol. V glavnem NE priporočam. Je pa poceni.

pingo76 je izjavil:


Zraven FURSA je še neko čudo ki sliši na ime CITY BURGER kjer se da za normale denar pojesti zelo spodoben obrok. Povsem nepričakovano glede na ime. Kalamari so top! Pice solidne, testenine itd pa tudi.

Bravo, na to sem pozabil. City burger je dobra mini restavracija, malo smešno da majo city burger ime, saj delajo pizze , razne krožnike itd. , ni burger ravno glavna ponudba.

Super so ja, pa cene sprejemljive in FURS ni FURS, ker je tam malo morje stvari, ne samo furs, tistemu objektu se reče 'barka' in če pogledaš malo bolje je tako zgrajen da zgleda kot barka. Saj samo na google maps naj to napiše in takoj najdeš, če ne pa street view.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

pingo76 ::

XLapse je izjavil:

pingo76 je izjavil:

Pol pa se zapelji Koper. Veliko izbire. Osebno bi se izogni Savor-ju Tako restavracija na plaži kakor istoimenski bar/lounge v planetu tuš. No ko smo že tam je v planetu tuš en res lep fancy lokal a je zanič ker se grejo tipično "po slovenceljnsko". Minimalno plačan študenteraj, ki uniči vso izkušnjo. Prst v nosu, 20 min za eno kavo, 3 po naročilo ker vmes nekaj pozabi in se mora naklepetati ter dostaviti naročeno naključni dečvi ki je prišla kasneje ampak...
3/4 barčkov žal deluje tako. Lep primer za zgled pa je Triglavska kavarna nasproti tržnice. Odlična ponudba in izjemen personal zlasti zaradi vodje. Izredno prijeten "mulc" in svetlobna leta pred ostalimi ki samo opravljajo vršilca dolžnosti natakarjev (slabo). Škoda le, da ko njega ni miši plešejo in smo spet s kupom prstvnosovcev, pozabljivcev, zaspancev, telefončačkarjev... Zeeeeh...

Restavracije:
Top izbira je nadvomno tudi Chang sicer kitajska restavracija a nikakor vam ne bo žal. Odličen obrok dobite tudi v bližini v Gostilni Samo ali bolje znano kot Hotel Bio. Priporočam medeni tunin steak.

Chang je bil na črni listi s prepovedjo zaradi neizpolnjevanja higienskih pogojev, je bil na tisti mapi k so objavili z vsemi k so dobili od inšpekecije kaj v sloveniji. To je blo na vseh portalih več al manj, 24 ur itd.

POLEG tega, je hrana zelo neokusna in slabe kvalitete. V pašto naprimer dajo jajca lol. V glavnem NE priporočam. Je pa poceni.


Morda si pa naletel na slab dan (jaz še nisem, menda se pa zna zgoditi kar so mi pripovedovali). 90% vseh lokalov lahko zapre inšpekcija. Kar se pa kakovosti tiče pa je bilo vedno top. Ostali naj se od njega učijo. Kje je problem z jajci v testeninskem obroku? Ti ni všeč? Naroči riž ali jed brez...

XLapse ::

Verjetno je fora v tem, da mi pač Kitajska hrana ni dobra. Bom jim dal še eno šanso.
alien technology

pingo76 ::

"Super so ja, pa cene sprejemljive in FURS ni FURS, ker je tam malo morje stvari, ne samo furs, tistemu objektu se reče 'barka' in če pogledaš malo bolje je tako zgrajen da zgleda kot barka. Saj samo na google maps naj to napiše in takoj najdeš, če ne pa street view."

A bejž no bejž Koprčana boš učil kaj ima pod hišo :)
FURS kot google maps točka in parking. Bodimo kolegialni do ne-domačinov. ;)

XLapse je izjavil:

Verjetno je fora v tem, da mi pač Kitajska hrana ni dobra. Bom jim dal še eno šanso.

Moja partnerka se ga je otepala dobro leto nato sem jo nekako preslisčil. In že naslednji vikend sva bila ponovno tam na njeno povabilo. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

Semafor ::

Raje grem v Mcdonaldsa kot v kitajsko. Te restavracije niso nič drugega kot da ljudje mislijo da so fensi gurmani ko grejo v kitajsko restavracijo.

Invictus ::

Ne slovenske Kitajske, ne McDonalds niso za jesti...

Povsod cheap industrijska hrana...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

3p ::

Semafor je izjavil:

Raje grem v Mcdonaldsa kot v kitajsko. Te restavracije niso nič drugega kot da ljudje mislijo da so fensi gurmani ko grejo v kitajsko restavracijo.


Nenavadno si predstavljaš, kam hodijo jest ljudje, ki si mislijo, da so fensi gurmani. :D

pingo76 ::

XLapse je izjavil:

Verjetno je fora v tem, da mi pač Kitajska hrana ni dobra. Bom jim dal še eno šanso.

Aja inšpekcija je zaprla zlati zmaj ne Chang-a. Tisto pa je res bilo polomija če si tam jedel.

XLapse ::

pingo76 je izjavil:

XLapse je izjavil:

Verjetno je fora v tem, da mi pač Kitajska hrana ni dobra. Bom jim dal še eno šanso.

Aja inšpekcija je zaprla zlati zmaj ne Chang-a. Tisto pa je res bilo polomija če si tam jedel.

LMAO. Drugače sem tam jedel ja enkrat in ni blo slabo. Ma to je blo več kot dekado nazaj, pejdi znat če se sploh spomnem prav

Chang pa je bil na črni listi k je bla objavljenja kako leto nazaj povsod tudi 24ur.com itd. , niso jih zaprli dobili so pa neko prepoved/kazen zaradi slabih higienskih pogojev. Ta lista je še dostopna, je v bistvu mapa po celi sloveniji kaže obrate k so meli opravka z inšpekcijo zaradi slabe higiene.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

pingo76 ::

Hmm... pač... jaz grem z veseljem. Vok in 400+ stopinj C da določene garancije. :))
Pa še fajn se je nakramljat z gazdo. :)

Kdorkoli pa enači spodobno kitajsko z mcdolnaldsom je kulinarični terorist.

Semafor ::

pingo76 je izjavil:


Kdorkoli pa enači spodobno kitajsko z mcdolnaldsom je kulinarični terorist.


Sam res. V Mcdonaldsu vsaj lahko kak slovenski šolar dela med počitnicami da zasluži za svoj prvi avto, medtem ko pri kitajcu gre vse za dobro izključno kitajskega lastnika.

ahac ::

Semafor je izjavil:

pingo76 je izjavil:


Kdorkoli pa enači spodobno kitajsko z mcdolnaldsom je kulinarični terorist.


Sam res. V Mcdonaldsu vsaj lahko kak slovenski šolar dela med počitnicami da zasluži za svoj prvi avto, medtem ko pri kitajcu gre vse za dobro izključno kitajskega lastnika.
Poleg tega ima McDonald's standarde, ki se jih mora vsaka restavracija držat. Pri Kitajcih je pa vse odvisno od lastnika... :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

OldSkul ::

Chang ima sedaj še v LJ enoto, tam zraven Šmartinske, ul. Ameriška 3. Ima pa cela družina enote še v Velenju ter Grosuplju, tako da so podjetni 100 na uro.

XLapse ::

OldSkul je izjavil:

Chang ima sedaj še v LJ enoto, tam zraven Šmartinske, ul. Ameriška 3. Ima pa cela družina enote še v Velenju ter Grosuplju, tako da so podjetni 100 na uro.

tako podjetni da na higieno pozabijo
alien technology

Gagatronix ::

A je Chang tisti, ki se dela norca samega iz sebe in ima tablice za rezervacijo z L-jem namesto R-ja ? :))

49106 ::

Besna Glista ::

Ravno v soboto bil v/pri Changu v Kopru. Bil sem že v veliko Kitajskih restavracijah pri nas od Maribora, Ljubljane, Obale, .. in moram reči, da je Chang daleč nad nivjem ostalih. Že sama urejenost restavracije je na vrhunski ravni, prijazno osebje, dobra kvaliteta hrane, dejansko veš (okusiš) to kar naročiš, (pri nekaterih ne veš ali imaš na krožniku svinjino, piščanca ali lignje). Sicer cenovno malenkost dražji od preostalih podpovprečnih kitajskih pri nas, ampak do nadaljnjega verjetno ne grem v drugo kitajsko kot tja.

pingo76 ::

Semafor je izjavil:

pingo76 je izjavil:


Kdorkoli pa enači spodobno kitajsko z mcdolnaldsom je kulinarični terorist.


Sam res. V Mcdonaldsu vsaj lahko kak slovenski šolar dela med počitnicami da zasluži za svoj prvi avto, medtem ko pri kitajcu gre vse za dobro izključno kitajskega lastnika.

No pri Changu (ne trdim za ostale) je zaposlenih tudi nekaj slovencev. Za razliko od povprečja še nisem enega tam videl kislega... Enega sem poznal in je rekal da je odličen delodajalec. Sicer pa da ne bo to delovalo kot patetična reklama... Ta kitajska je čisto izven tipičnih parametrov (v druge ne grem, če pa že mi je ponavadi žal).

Gagatronix je izjavil:

A je Chang tisti, ki se dela norca samega iz sebe in ima tablice za rezervacijo z L-jem namesto R-ja ? :))

Jp, meni je simpatično. Sicer pa če se z njim zaklepetaš se znebiš hitro morebitnih stereotipnih predsodkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

Gagatronix ::

Meni je super, da ima clovek smisel za humor. Kdor se ne zna posaliti na svoj racun ni ravno pri zdravi pameti. :)

Bikica195 ::

Pohvalila bi Restavracijo Burin (Fornače - ko se gre iz Bernardina proti Piranu imajo mize lepo ob morju).
Okusni ocvrti kalamari (niso bili suhi, imeli okus kot je treba) s pomfrijem pa tudi njihova pica mi je zelo teknila.

Če komu pride prav :)
I walk. I look. I see. I stop. I photograph.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

E hrana - male porcije, predrago (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13322679 (8388) mat xxl
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964185402 (10465) ahac
»

Kitajske restavracije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11125658 (19704) dukedl
»

Prvič v kitajsko restavracijo, kaj priporočate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8321959 (19102) Grumf
»

Kebab vs. ostala hitra hrana (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15245468 (41133) PINki

Več podobnih tem