» »

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

oo7 ::

V izdelavi je tretja TV serija, ki se bo dogajala v svetu The walking dead.



Prva epizoda naj bi izšla enkrat leta 2020. Točen naslov TV serije še ni znan.


IMDB: https://www.imdb.com/title/tt10148174/


Alexa Mansour, Nicolas Cantu, and Hal Cumpston will all star in the new series, which is said to follow two female protagonists and focus on the first generation to come-of-age in the zombie apocalypse. A second lead female role has yet to be cast.



The yet untitled third “Walking Dead” show joins both the flagship show, which is entering its tenth season, and “Fear the Walking Dead,” which is currently airing its fifth. AMC is also currently developing a trio of TV movies centered on Rick Grimes starring Andrew Lincoln. The “Walking Dead” comic book series, which served as the basis for the original show, recently came to an end after nearly two decades.

https://variety.com/2019/tv/news/third-...
  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

o moj bog.

FTad ::

in seveda, kot je sedaj moderno, forsira se zenske like v glavni vlogi....đizs Ze Judith v originalni seriji je Holier than thou pri takih letih...kr neki

anketar ::

incel, a se bojiš močne ženske vloge?

oo7 ::

Delovno ime za to serijo naj bi bilo - Monument

LeQuack ::

A zdaj je vsaka drama ki ima zombije v backgroundu smatrana kot Walking Dead universe?
Quack !

2dark ::

oo7 je izjavil:

AMC is also currently developing a trio of TV movies centered on Rick Grimes starring Andrew Lincoln. /


Niso našli boljšega igralca, ki bi Ricka igral v filmu. Cmon. tOle bo negledljivo.

FTad ::

Zgleda da se vecina ne strinja s teboj

c3p0 ::

SJWalking Dead

oo7 ::



The Walking Dead New Series Teaser Trailer 'A New World'

oo7 ::

The Walking Dead casts gender-fluid actor Nico Tortorella for new spin-off

https://metro.co.uk/2019/08/06/walking-...


Kaj je pa zdaj to spet gender fluid ? :))

Kurzweil ::

Nekoč sem bral stripe... gledal pa sem tudi serijo The Walking Dead, tam nekje, ko se prvič pojavi črna ninja, ko se začnejo kreirat klasični ljubezenski trikotniki in podobna greznica, serija je postala obupna, mi pa folk razlaga, da je potem kasneje stvar spet postala solidna. Sicer pa sem dal to serijo povsem na ignore, ona izvorna serija se je že končala? Koliko sezon je bilo na koncu oz. jih bo?

Vidim, pa da je casting za to serijo... tretjo serijo ali whatever smešen. Tole verjetno ne bo nek presežek...

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Nekoč sem bral stripe... gledal pa sem tudi serijo The Walking Dead, tam nekje, ko se prvič pojavi črna ninja, ko se začnejo kreirat klasični ljubezenski trikotniki in podobna greznica, serija je postala obupna, mi pa folk razlaga, da je potem kasneje stvar spet postala solidna. Sicer pa sem dal to serijo povsem na ignore, ona izvorna serija se je že končala? Koliko sezon je bilo na koncu oz. jih bo?

Vidim, pa da je casting za to serijo... tretjo serijo ali whatever smešen. Tole verjetno ne bo nek presežek...


Univerzum TWD je v stripih dobro shajal do Negana. Morda bi zadeva bila še zanimiva, če bi avtor ustvarjanju povabil še kakšnega pisca, ker razumljivo je, da vse skupaj, pa tudi, če si še takšen veleum na tako dolgo obdobje začne pešat in šepat. Že to, da je Kirkmanu uspelo naredit serijo z zombiji, ki je dejansko zanimiva in uvrstit v njo nekaj zelo dobrih likov in dva karizmatična negativca je lep uspeh ob nepregledni poplavi stripov in zombie žanra, kjer je težo iz gnilobe izbrskat kaj dobrega.

Serija je zelo blizu kraja, verjetno bodo zadevo končali v 2, maksimalno 3 sezonah. Strip je pa zaključen, če ne veš. In to precej dobro,čeprav je Kirkman pod novodobnim vplivom vključil SWJ tematiko, najbolj je ta opazna v zadnji sezoni, ko spremljamo sojenje na sodišču za pobitje nekaj zombijev, češ, da je potrebno krivcu ( Rickovem sinu ) sodit za to.

Smrekar1 ::

2dark je izjavil:


Univerzum TWD je v stripih dobro shajal do Negana. Morda bi zadeva bila še zanimiva, če bi avtor ustvarjanju povabil še kakšnega pisca, ker razumljivo je, da vse skupaj, pa tudi, če si še takšen veleum na tako dolgo obdobje začne pešat in šepat. Že to, da je Kirkmanu uspelo naredit serijo z zombiji, ki je dejansko zanimiva in uvrstit v njo nekaj zelo dobrih likov in dva karizmatična negativca je lep uspeh ob nepregledni poplavi stripov in zombie žanra, kjer je težo iz gnilobe izbrskat kaj dobrega.

Serija je zelo blizu kraja, verjetno bodo zadevo končali v 2, maksimalno 3 sezonah. Strip je pa zaključen, če ne veš. In to precej dobro,čeprav je Kirkman pod novodobnim vplivom vključil SWJ tematiko, najbolj je ta opazna v zadnji sezoni, ko spremljamo sojenje na sodišču za pobitje nekaj zombijev, češ, da je potrebno krivcu ( Rickovem sinu ) sodit za to.


TWD se je izčrpala kot serija okoli konca 8. sezone. Že prej se je ponavljalo, ampak je bila solidna. Tam bi naredili nek soliden zaključek in bi bilo to to.
Problem je v tem, da tematike ne moreš izčrpavati v neskončnost. Vprašanja so bila počrpana, potrebno bi bilo končati in, če že, odpreti nova vprašanja v spinoffu. FTWD to v določeni meri naredi, zato je gledljiv. Ni res dober, ampak je (zaenkrat še) čisto v redu.

oo7 ::

Ta TV serija se bo dogajala 10 let po izbruhu.

Nekaj slik






LeQuack ::

Mislim da so že v glavni seriji oželi kar se je dalo vsebine ven, tako da si ne predstavljam kako mislijo da bo ta spinoff privabil kakšne resne gledalce.
Quack !

2dark ::

Tole se že iz slik vidi, da bo polomija. Zombiji so izven mode.

anketar ::

2dark je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Nekoč sem bral stripe... gledal pa sem tudi serijo The Walking Dead, tam nekje, ko se prvič pojavi črna ninja, ko se začnejo kreirat klasični ljubezenski trikotniki in podobna greznica, serija je postala obupna, mi pa folk razlaga, da je potem kasneje stvar spet postala solidna. Sicer pa sem dal to serijo povsem na ignore, ona izvorna serija se je že končala? Koliko sezon je bilo na koncu oz. jih bo?

Vidim, pa da je casting za to serijo... tretjo serijo ali whatever smešen. Tole verjetno ne bo nek presežek...


Univerzum TWD je v stripih dobro shajal do Negana. Morda bi zadeva bila še zanimiva, če bi avtor ustvarjanju povabil še kakšnega pisca, ker razumljivo je, da vse skupaj, pa tudi, če si še takšen veleum na tako dolgo obdobje začne pešat in šepat. Že to, da je Kirkmanu uspelo naredit serijo z zombiji, ki je dejansko zanimiva in uvrstit v njo nekaj zelo dobrih likov in dva karizmatična negativca je lep uspeh ob nepregledni poplavi stripov in zombie žanra, kjer je težo iz gnilobe izbrskat kaj dobrega.

Serija je zelo blizu kraja, verjetno bodo zadevo končali v 2, maksimalno 3 sezonah. Strip je pa zaključen, če ne veš. In to precej dobro,čeprav je Kirkman pod novodobnim vplivom vključil SWJ tematiko, najbolj je ta opazna v zadnji sezoni, ko spremljamo sojenje na sodišču za pobitje nekaj zombijev, češ, da je potrebno krivcu ( Rickovem sinu ) sodit za to.


ne me jebat še dobr da sm velik prej končal

oo7 ::

The Walking Dead Universe: Untitled Third AMC Series Official Trailer - NYCC 2019




:)):)):)) a je treba tega ?

2dark ::

oo7 je izjavil:

The Walking Dead Universe: Untitled Third AMC Series Official Trailer - NYCC 2019




:)):)):)) a je treba tega ?



Če pa še kar gledate.

oo7 ::

2dark je izjavil:



Če pa še kar gledate.


Ja mi ne štejemo kaj veliko, ker gledamo z travnika.

LeQuack ::

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:



Če pa še kar gledate.


Ja mi ne štejemo kaj veliko, ker gledamo z travnika.


Šteješ, ker razširjaš idejo.
Quack !

oo7 ::

LeQuack je izjavil:

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:



Če pa še kar gledate.


Ja mi ne štejemo kaj veliko, ker gledamo z travnika.


Šteješ, ker razširjaš idejo.


Kje? A tukaj na Slotech ? Mislim, da AMC ne gleda preveč tukaj na nas :)

anketar ::

Ricka bodo not uvalil, ko bo gledanost padla po drugem, tretjem delu, I guarantee it

FTad ::

oo7 je izjavil:

The Walking Dead Universe: Untitled Third AMC Series Official Trailer - NYCC 2019




:)):)):)) a je treba tega ?


ko sem videl ta trailer, sem ugotovil, da FTWD tudi s to zadnjo sezono ni bil tako slab :P

Izi ::

To bo torej otroški The Walking Dead.

oo7 ::

anketar je izjavil:

Ricka bodo not uvalil, ko bo gledanost padla po drugem, tretjem delu, I guarantee it


Rick je zaključil z TV serijami on sedaj snema TWD film.

FTad je izjavil:


ko sem videl ta trailer, sem ugotovil, da FTWD tudi s to zadnjo sezono ni bil tako slab :P


Se strinjam :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

anketar ::

oo7 je izjavil:

anketar je izjavil:

Ricka bodo not uvalil, ko bo gledanost padla po drugem, tretjem delu, I guarantee it


Rick je zaključil z TV serijami on sedaj snema TWD film.



ja ga pač postarajo za 10 let, kt da je problem

oo7 ::

anketar je izjavil:

oo7 je izjavil:

anketar je izjavil:

Ricka bodo not uvalil, ko bo gledanost padla po drugem, tretjem delu, I guarantee it


Rick je zaključil z TV serijami on sedaj snema TWD film.



ja ga pač postarajo za 10 let, kt da je problem


Kako ga bodo postarali če je igralec, ki je igral Ricka Andrew Lincoln uradno nehal igrati v TV seriji The walking dead ? Ne boš ga več videl v TV serijah bo pa posnel triologijo filmov The walking dead kjer bodo zaključili njegovo zgodbo.

anketar ::

''bo posnel''

če bodo hotl sejvat dead cash cow ga bodo komot uturil, magar half zombie or some shit, zobie rights, or transzombinism

2dark ::

anketar je izjavil:

oo7 je izjavil:

anketar je izjavil:

Ricka bodo not uvalil, ko bo gledanost padla po drugem, tretjem delu, I guarantee it


Rick je zaključil z TV serijami on sedaj snema TWD film.



ja ga pač postarajo za 10 let, kt da je problem


Kako ga bodo postarali, če je umrel. Ricka ni več. Lahko se vrne zgolj kot zombie.

Vuli ::

kako, a ga ni helikopter pobral in odpeljal?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Seba22 ::

2dark je izjavil:

anketar je izjavil:

oo7 je izjavil:

anketar je izjavil:

Ricka bodo not uvalil, ko bo gledanost padla po drugem, tretjem delu, I guarantee it


Rick je zaključil z TV serijami on sedaj snema TWD film.



ja ga pač postarajo za 10 let, kt da je problem


Kako ga bodo postarali, če je umrel. Ricka ni več. Lahko se vrne zgolj kot zombie.



Slabo si gledal,Rick ni mrtev helikopter ga je pobral ja vrno se bo v filmu govori se da naj bi bili vsaj 3 filmi z Rickom.Ta TWD spin off serja bo pa koliko vidim neka otroška žajfnica:)
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

oo7 ::

Vuli je izjavil:

kako, a ga ni helikopter pobral in odpeljal?


Ja in sedaj bodo njegovo zgodbo nadaljevali v triologiji filmov. On pa je zaključil z TV serijami.

Izi ::

2 minuti za osvežitev spomina, kaj se je zgodilo z Rickom. To je bilo v 9. sezoni v 5. delu:

oo7 ::

oo7 ::

Tv serija The Walking Dead World beyond se začne 12 aprila 2020 in serija bo imela samo 2 sezoni.

oo7 ::

The Walking Dead: World Beyond - Exclusive Official Trailer




Tole zgleda zelo slabo...

FTad ::

Pa kdo je sploh ta drek požegnal?

oo7 ::

FTad je izjavil:

Pa kdo je sploh ta drek požegnal?


To tudi mene zanima.

oo7 ::

Walking Dead: World Beyond Review: Second Spinoff Is Undead on Arrival :)):))

https://tvline.com/2020/09/21/the-walki...

oo7 ::

Pogledal prvo epizodo no ja začetek in konec epizode, ker sem vmes malo zaspal :))

oo7 ::

48% metascore - https://www.metacritic.com/tv/the-walki...

Ne vem zakaj na IMDB še ni ocene ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

buttcrack ::

ker ne gre v minus?

oo7 ::

Aha zdaj je ocena 5,2 na IMDB. Me prav zanima če bo tale serija dobila drugo sezono.

otago ::

5.2 je precej visoka ocena. Igralci antipaticni. Zgodbe kr neki. Tvline review v linku je precej realen. Ker je zelo slaba filmska in nasploh medijska produkcijav tem letu, bo tole imelo kaj gledalcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Outcast ::

Gledam TWD in FTWD od začetka, in jih bom tudi še naprej, precej me zanima(jo) filmi o Ricku in njegovi nadaljnji zgodbi, tole mi pa niti malo ni všeč. oz je res že po trailerju videti ko en kup dreka.

oo7 ::

Sem se prisilil pogledati še drugo epizodo tole je res poden od podna :))

oo7 ::

The Walking Dead: World Beyond Will Directly Set Up Rick Grimes Movies

oo7 ::

Še en Spin-off




Maggie in Negan v New yorku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4257768302 (561) 2dark
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015330004 (9991) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337283 (5461) oo7
»

Zombie movies (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11019805 (5791) Outcast
»

Game of Thrones: A Telltale Games Series

Oddelek: Igre
389633 (6775) oo7

Več podobnih tem