» »

Kje gledati

Kje gledati

kunigunda ::

Kje gledate filme online ? Netflix sem ze vse pogledal, kar me je zanimalo, popcorn pa je zacel stekat in rabim malo alternativ :)

Ales ::

Kmalu pride HBO Max v Slovenijo, namesto dosedanjega HBO Go, morda še tu najdeš kaj?

Za skrajno alternativne vire pa je tematika na Slo-techu proti pravilom in moderatorji to bris bris brisss.

judoka ::

kunigunda ::

Ales je izjavil:

Kmalu pride HBO Max v Slovenijo, namesto dosedanjega HBO Go, morda še tu najdeš kaj?

Za skrajno alternativne vire pa je tematika na Slo-techu proti pravilom in moderatorji to bris bris brisss.

Upam da res, za NY sm ga hotu gledat, bi placu pa ni blo sans tud prek hbo go-ja.

mr_chai ::

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zee ()

Kayzon ::

residual ::

emovies

kunigunda ::

mr_chai je izjavil:

https://www.stremio.com/

Tega zadnji cajt uporabljam pa je fajn, v bistvu boljsa verzija popkorna kjer nisi omejen sam na en torent site, tko da zaenkrat je kr fajn.

Queen ::

Kako pa je kaj z vsebinami v slovenščini in otroškimi vsebinami? Netflix na tem področju malo šepa...naj bi bil HBO Go kar dober glede tega? Voyota sicer še nisem preizkusila, a imam nek predsodek, da ima preozek nabor gledljivega materiala...

opeter ::

Voyo ima bolj ali manj tisto, kar lahko vidiš/gledaš na ProPlusovih kanalih POP TV/Kanal A/KINO/OTO/Brio, plus še nekaj dodatne vsebine. Če se splača, je drugo vprašanje. Moje skromno mnenje je, da ne.

HBO Go je kar okej. Baje pa bo kmalu prišle v Slovenijo HBO Max, ki bo (konkretno) dražji, bo pa imel tudi več vsebine.
Aja, pa Disney+ tudi.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

mtosev ::

HBO max za 4,66 eur ne izgledati niti slabo. Jaz jih bom preveril ko bo na voljo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Queen ::

Ampak kolikor gledam pa nimajo več 1 mesec zastonj, mislim, vsaj ponudbe ni oz. niti z besedo ni omenjeno na spletni strani. Nisem pa še sprožila postopka registracije, mogoče ti pol povejo ko se že registriraš, da imaš 1. mesec gratis, kar malo dvomim.

bambam20 ::

kunigunda je izjavil:

Kje gledate filme online ?


Na srbski gledalica.online

mtosev ::

Queen je izjavil:

Ampak kolikor gledam pa nimajo več 1 mesec zastonj, mislim, vsaj ponudbe ni oz. niti z besedo ni omenjeno na spletni strani. Nisem pa še sprožila postopka registracije, mogoče ti pol povejo ko se že registriraš, da imaš 1. mesec gratis, kar malo dvomim.

4,66EUR ni dosti tudi, če plačaš en mesec in prekineš.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131622 (3287) Pithlit
»

HBO ali Netflix

Oddelek: Loža
339864 (2808) predi
»

The Justice League Part One & Part Two (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16435172 (15365) meho7
»

Kriptovalute v obdobju koronavirusa

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
128048 (4595) 3man

Več podobnih tem