» »

trgovina v munchnu nujno!

trgovina v munchnu nujno!

mitjaxp ::

a ve kdo za kako dobro trgovino v munchenu naslednji teden grem v nemcijo pa bi si rad neki dol pršvercu

LP!

Tattoo- ::

To bi tudi mene zanimalo - predvsem za Munchen :D

boštjan ::

geizhals-deutschland, kje leži münchen upam da veta. Sem pa tudi sam spraševal isto kot vidva, pred pol leta na nemških forumih,pa mi ni noben znal povedat za kako dobro,tako da sem pol kar prek internet trgovine naročo,v nemčiji da se razumemo.

Tattoo- ::

boštjan:

Kaj si naročil iz Nemčije (katera trgovina pošilja v SLO) - koliko si dal za poštnino ter carino?

Mogoče veš, koliko bi me prišlo (poštnina+carina,...)če bi iz Nemčije naročil MOMO FORCE?

Hvala za odgovore :D

boštjan ::

nisem naročal v slo,ampak na naslov od moje tete.ona mi je pol pripelala 9500pro.sem razmišljal da bi jo poslal po trgovinah v Münchnu,a saj veš kako je če nekoga pošiljaš komponente kupovat,ki ne ve kaj je to grafična kartica.:D Kupo pa sem tukaj

mitjaxp ::

js bi sov v trgovino kupit in prek interneta ker nimam komu poslat tk da me zanima ce ve kdo za kako trgovin v munchnu ne spletno trgovino.

||_^_|| ::

Najboljša rač. trgovina v Münchnu je Litec Computer.
Ni se mi še nrdil da kej iz cenika ne bi mel na zalogi, pa tut dost cenejši so od ostalih.

mitjaxp ::

||_^_|| hvala za link res majo ugodne cene (upam da so to cene z davkom). A pa ti vrnejo davek oz carino al karkoli ze je

slawc ::

dajo ti en papir katerega moras postemplat na carini (avstrijsko-slovenski) ali letaliscu. Malce jih povprasaj kje tocno moras to postemplat. Jst nism mu casa karkol stemplat tko da sm pac placu davek. Ampak me je vseeno prslo okoli 40% ceneje kot pri nas kdo bi si mislil (MSI k7n2 delta-l je bila pri nas 35kSIT jst sm jo pa dobu za 20, pa se proc, rami, hladilnik. Trgovina? Lietec, je ze nekdo napisal. To so prave cene.
LP, Slawc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slawc ()

PhotoBlaz ::

ne skrbi,.. Litec-computer je zakon! Imam veliko izkusenj z njimi,....
MWST. dobis nazaj, saj ti bojo ze sami od sebe dali listek za MWST(davek), ko bos klanfal nepravilno nemscino :\

Aja,...postemplat....ja postemplas pac vedno na meji(v tem primeru ko gres nazaj na Avstrijski meji, pr karavankah(takoj ko te avstrijc precekira zavij levo na parkplac(ene trije so) pa skoci do prvih najbliznjih vrat na desno, pa ti bojo stempelcek prtisnl)
.....mogoce se ena fina informacija, ce je kdo se ne ve......davek ti dajo potem nazaj tudi v SLO,..na vseh Kompasovih uradih(sam svetujem, da si prej naredis kopijo racuna-zaradi garancije)
se neki,......prvi Kompasov urad je takoj na prvi pumpi ce gres cez karavanke v SLO :-)

Caw

Zzzzzzz ::

Ja, ampak ne celih 16%. Nekaj manj, ker si enmalo "drobiža" vzamejo za provizijo, tako da dobiš enih 12%, mord tudi kej manj...

Poldi112 ::

Notebook-ov pa nimajo, ane ?

Red_Mamba ::

bi se dalo koga podkupit ki bo šel v Munchen da še meni eno OP prinese. Pri nas je zaloga z dobrimi m-ATX platami skopa. Rabil bi jo za DVD predvajalnik pa bi rad da ima vse integrirano na plati in edini kandidat je MSI K7N2GM-L model z nforce2 čipovjem. Pri nas je uvoznik ne uvaža ker je premalo zanimanja zanjo. :D če bi mi kdo prinesel bi mu bil zlo hvaležen :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup komponent na Hrvaškem

Oddelek: Kaj kupiti
273873 (2863) dejansan
»

Za vse, ki imate namen naročiti blago v tujini

Oddelek: Kaj kupiti
453885 (2886) b0j3
»

Online nakup iz Nemčije, prevzem na Avstrijski pošti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
626449 (5467) VASkO
»

Avtoceste (avstrija, nemčija)

Oddelek: Na cesti
134210 (3916) Zzzzzzz
»

digitalc v SLO

Oddelek: Zvok in slika
162093 (1749) Zzzzzzz

Več podobnih tem