» »

Ljudje nočejo sprememb

Ljudje nočejo sprememb

1
2
»

zobnik ::

Tako je en zobnik je za igranje v peskovniku, če jih maš pa več pa lahko menjalnik sestaviš al kaj podobnega

Raptor F16 ::

bbbbbb2015 je izjavil:


V tujini je eden tehtnejših razlogov, zakaj vzeti nov avto to, da je bolj varen. Med rabljenim BMW X5 in novim Citroenom izberem BMW. Vedno.

Ti pa se, zaradi mene, lahko skiraš po becirku, če češ.



Bahahahhahaha, in potem kupiš nekdaj razbitega bmwja ki je sšvasan in klepan z deli iz 5ih različnih avtov :))

Na citroenu se nihče ne bo zajebaval s tem, ker se delovna ura ne izplača glede na vrednost rabljenega.

zobnik je izjavil:

Tako je en zobnik je za igranje v peskovniku, če jih maš pa več pa lahko menjalnik sestaviš al kaj podobnega


Za sestavt menjalnik, rabiš tudi kakšno gred, sinhrone, ležaje, kučište, mogoče kak vijak, tesnilo, sklopko... ;)

Zgodovina sprememb…

WhiteAngel ::

zobnik je izjavil:

Če bereš komentarje:
https://www.24ur.com/novice/slovenija/r...


Po prebranem sem dobil občutek, da imamo ljudje polno rit vsega in so (smo?) zaspali. Jamranje po forumu pa v gostilnah ja, da bi se pa zganili, šli pred parlament/Gregorčičevo, ustanovili svojo stranko, se potrudili za boljši jutri, to pa ne. Ker so (smo?), kot sem zapisal, leni.

Za začetek glede Smerkoljeve in Lakote - čigava sta, kdo ju je nastavil? Očitno gre za kaznivo dejanje - kaj dela tožilstvo? Če tožilstvo nič ne more, potem je zakonodaja zanič - parlament. Vse se da, ampak meni osebno se ne ljubi, ker priznam, se imam čisto fino. Vem pa, koga ne bom volil na naslednjih volitvah in komu bom pljunil v obraz, če ga srečam na pločniku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podivjane cene novih avtomobilov (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
33350895 (13561) m0LN4r

Nasilje v Kočevju?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12916016 (13341) zee
»

Spoznavanje novih ljudi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11224575 (17688) vostok_1
»

Prvi vtis na Facebooku: Število prijateljev vpliva na privlačnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9924155 (19329) smash
»

Fresh new beginning in Slovenia (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11920936 (16897) Ramon dekers

Več podobnih tem