» »

Nasilje v Kočevju?!

Nasilje v Kočevju?!

1 2
3
»

Gagarin ::

Samael je izjavil:

Wazzaa je izjavil:

Samael je izjavil:


V misli sem imel vas, osebke z novo registriranimi multiaccounti, ki nimate dovolj jajc, da bi svojo naci agendo predstavljali pod starimi, poznanimi identitetami. Oh, vi brezjajčni reveži šibkega duha ... :))


Ne želim preživeti preostanek življenja na golem otoku. Mi zameriš?


Goli otok je rekel ... :)) Ah, še en post milenijski paranoik z namišljenimi problemi?
Ali pa si falil temo? Če si mislil objaviti pod "Igre" imaš rubriko tule: https://slo-tech.com/forum/13

Gagarin je izjavil:

Samael je izjavil:

Wazzaa je izjavil:

Samael je izjavil:

@D3m a to je vse, kar si spacal skupaj? Malce me spominjaš na goloba, ki preleti na okoli, se poserje in gre dalje.
Good work, champ! :))


Jype ni golob.

V misli sem imel vas, osebke z novo registriranimi multiaccounti, ki nimate dovolj jajc, da bi svojo naci agendo predstavljali pod starimi, poznanimi identitetami. Oh, vi brezjajčni reveži šibkega duha ... :))


Je to na levakarskem forumu kot je ST pač nujno. Tebi, kot klenemu predstavniku avangarde delovnega ljudstva je pač dovoljeno vse - tudi zgornji, brez dvoma žaljiv zapis. Vsakega, ki ga pa na ST ožigosajo kot desničarja pa za takšen zapis doleti najmanj naziv, če ne že ban iz teme.


No, povej mi ti genij, kaj ima veze Romska problematika z "uvozom multikulture" - torej tem, o čemer jočete tu naokoli. Kdo je uvozil Rome? Kdaj? Matr, ste sprani. Nabijate ene desničarske oslarije in naci parole, Romska problematika pa ostaja.


Evo žališ in etiketiraš še naprej pa te ne bo doletela nobena sankcija. Je kaj novega na ST...

P.s.: najdi en moj post glede uvoza romov, najdi eno mojo naci parolo ( če seveda ne boš tako kot jype vsako liberalno misel okarakteriziral kot naci parolo)

jype ::

Gagarin je izjavil:

Evo žališ in etiketiraš še naprej pa te ne bo doletela nobena sankcija. Je kaj novega na ST...
Projiciraš. Nacisti niste ljudje.

Gagarin je izjavil:

P.s.: najdi en moj post glede uvoza romov, najdi eno mojo naci parolo ( če seveda ne boš tako kot jype vsako liberalno misel okarakteriziral kot naci parolo)
Vsi desničarji ste isti, torej si nacist.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: hamez66 ()

Wazzaa ::

Samael je izjavil:

Stalinovic je izjavil:

Samael je izjavil:


Goli otok je rekel


In? A zanikaš da je bil to tipičen komi projekt? A je kje na svetu da komiji niso izvajali genocida nad ljudmi ki so govorili resnico, ne samo ponavljali gesla politične partije?


Serjete tu po internetu iz dneva v dan in ven mečete te bučke. Mislim, skrbi te da boš končal na golem otoku (seriously?), pa si zato odprl kup multiračunov, da preko njih serješ naokoli po nekem forumu? Kdaj se vprašam, kaj vam sploh dela v glavi ...


V moderni varijanti, ja. Če bomo dovolj dobre sreče, da nas ne doleti usoda Breitbarta.

jype ::

Wazzaa je izjavil:

V moderni varijanti, ja. Če bomo dovolj dobre sreče, da nas ne doleti usoda Breitbarta.
Ker ste rak sodobne družbe, je zgolj pozitivno, če se vas izreže iz njenih črev.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: hamez66 ()

Wazzaa ::

jype je izjavil:

Wazzaa je izjavil:

V moderni varijanti, ja. Če bomo dovolj dobre sreče, da nas ne doleti usoda Breitbarta.
Ker ste rak sodobne družbe, je zgolj pozitivno, če se vas izreže iz njenih črev.


Ne sodi po sebi.

D3m ::

jype je izjavil:

Wazzaa je izjavil:

V moderni varijanti, ja. Če bomo dovolj dobre sreče, da nas ne doleti usoda Breitbarta.
Ker ste rak sodobne družbe, je zgolj pozitivno, če se vas izreže iz njenih črev.


Stalin je bil istega mnenja. Ampak to še pred WW2. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Wazzaa ::

jype je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Evo žališ in etiketiraš še naprej pa te ne bo doletela nobena sankcija. Je kaj novega na ST...
Projiciraš. Nacisti niste ljudje.

Gagarin je izjavil:

P.s.: najdi en moj post glede uvoza romov, najdi eno mojo naci parolo ( če seveda ne boš tako kot jype vsako liberalno misel okarakteriziral kot naci parolo)
Vsi desničarji ste isti, torej si nacist.


Nacisti ste v resnici komunisti. Strinjam se, da vas je treba odstraniti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wazzaa ()

jype ::

Wazzaa je izjavil:

Ne sodi po sebi.
Nisem nacist, zato tega ne počnem.

Wazzaa je izjavil:

Nacisti ste v resnici komunisti. Strinjam se, da vas je treba odstraniti.
To ni vžgalo leta 1945 in ne bo vžgalo danes.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: hamez66 ()

Wazzaa ::

jype je izjavil:

To ni vžgalo leta 1945 in ne bo vžgalo danes.


Ker obvladate false flag, a tako ne boste mogli v nedogled.

KAVINSKY ::

Samael je izjavil:

Ja kam bi jih pa poslali? V vagone pa koncentracijska taborišča?
In potem se hudujeta ne tistega možakarja tu, ki vas občasno tu pa tam okliče za nacije.


Lahko sam podaš kakšno rešitev. Prisilno zaposliti jih ne moreš, vzeti socialne jim ne moreš, vzeti premoženja jim ne moreš, izseliti jih ne moreš, soditi mladoletnim ne moreš...

Pustimo, da delajo kazniva dejanja in se pretvarjamo da je vse v redu?

jype ::

Wazzaa je izjavil:

Ker obvladate false flag, a tako ne boste mogli v nedogled.
Ti si nacist, ne jaz. Med nacisti seveda false flagi odlično delujejo, ljudje vam pa ne nasedemo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: hamez66 ()

Wazzaa ::

jype je izjavil:

Wazzaa je izjavil:

Ker obvladate false flag, a tako ne boste mogli v nedogled.
Ti si nacist, ne jaz. Med nacisti seveda false flagi odlično delujejo, ljudje vam pa ne nasedemo.


No U.

Hecam se druže, ja mislim to što vi mislite. Samo ne me pošiljat na takšen ali drugačen gulag zaradi drugačnega mnenja. Predam se enoumju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wazzaa ()

jype ::

KAVINSKY je izjavil:

Lahko sam podaš kakšno rešitev. Prisilno zaposliti jih ne moreš, vzeti socialne jim ne moreš, vzeti premoženja jim ne moreš, izseliti jih ne moreš, soditi mladoletnim ne moreš...
Rešitev je preprosta: Višji davki (za bogate), da policisti ne bodo plačani sramotno malo, ter da bodo centri za socialno delo otroke lahko pobrali iz nevzdržnih razmer in jim ponudili ustrezno izobraževanje.

Wazzaa je izjavil:

Hecam se druže, ja mislim to što vi mislite. Samo ne me pošiljat na takšen ali drugačen gulag.
Na večno trpljenje si se obsodil, ko si degeneriral v nacista.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: hamez66 ()

Wazzaa ::

jype je izjavil:



Wazzaa je izjavil:

Hecam se druže, ja mislim to što vi mislite. Samo ne me pošiljat na takšen ali drugačen gulag.
Na večno trpljenje si se obsodil, ko si degeneriral v nacista.


Ni vsak nasprotnik komunizma nacist, je pa vsak nacist komunist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wazzaa ()

D3m ::

Višji davki (za bogate), da policisti ne bodo plačani sramotno malo, ter da bodo centri za socialno delo otroke lahko pobrali iz nevzdržnih razmer in jim ponudili ustrezno izobraževanje.


To je že sedaj. Mene zanima zakaj ne morejo pobrati ciganom? Kdo jih ščiti?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Wazzaa ::

Pravda božja.

D3m ::

Katera? Ker naša očitno ni dovolj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Wazzaa ::

D3m je izjavil:

Katera? Ker naša očitno ni dovolj.


Tista, ko ga pošlješ k stvarniku, da mu sodi.

Precej stigme je pri Romih, ki obiskujejo šole že zaradi etničnosti same, pa tudi zato, ker živijo v slabših razmerah in higienskih pogojih.

A ker nisem za komunistično enoumje sem nacist, zato jih ne bom več zagovarjal.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

jype ::

Wazzaa je izjavil:

Ni vsak nasprotnik komunizma nacist, je pa vsak nacist komunist.
Ni vsak kamen štor, je pa vsak štor kamen.

Wazzaa je izjavil:

A ker nisem za komunistično enoumje sem nacist, zato jih ne bom več zagovarjal.
Čak, komunist si? Kaj pa nisi prej povedal!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Wazzaa ::

Nisem komunist niti nacist.

jype ::

Wazzaa je izjavil:

Nisem komunist niti nacist.
Prej si napisal, da si nacist. Videti je, da si tudi dementen.

Wazzaa ::

Res sem dementen nacist, ker sem zagovarjal Rome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wazzaa ()

Utk ::

Levi skrajneži uničili temo. Da boste vedeli, za ta problem ste vi krivi glih tolk kot neoliberalci sami. Zanikate problem, torej ga ne rešujete, če ga hoče kdo rešit, pa to preprečujete. Noseče 13 letnice in 15 letniki v zaporih grejo predvsem na vaš račun.

Samael ::

KAVINSKY je izjavil:

Samael je izjavil:

Ja kam bi jih pa poslali? V vagone pa koncentracijska taborišča?
In potem se hudujeta ne tistega možakarja tu, ki vas občasno tu pa tam okliče za nacije.


Lahko sam podaš kakšno rešitev. Prisilno zaposliti jih ne moreš, vzeti socialne jim ne moreš, vzeti premoženja jim ne moreš, izseliti jih ne moreš, soditi mladoletnim ne moreš...

Pustimo, da delajo kazniva dejanja in se pretvarjamo da je vse v redu?


A to slednje si razbral v mojem odgovoru na pisanje forumskih basement dweller nacijev? Dejasnko si vklopil domislijo do te mere, da da si iz mojega pisanja to izluscil?

Ne, jaz se za razliko tebe in tebi podobnih ne pretvarjam, da sem strokovnjak, ki ima odgovore na vsa vprasanja, niti se ne zatekam k preprostim slaboumnim crno/belim resitvam, znam pa prepoznati bullshit, ko ga vidim.
In ce vprasas za alternativo vasim vagonom v koncentracijsko taborišče (to si namrec citiral), da potem je nekaj mocno narobe s teboj, si del poblema.

Wazzaa ::

Utk je izjavil:

Levi skrajneži uničili temo. Da boste vedeli, za ta problem ste vi krivi glih tolk kot neoliberalci sami. Zanikate problem, torej ga ne rešujete, če ga hoče kdo rešit, pa to preprečujete. Noseče 13 letnice in 15 letniki v zaporih grejo predvsem na vaš račun.



Nisem vedel, da imamo 15 letnike v zaporih. Noseče 13 letnice so problem, če je oče pedofil. Tiste, pri katerih ni, so pa naš problem, ker se družba požvižga na njih.

Postavil ti bom isto vprašanje kot ga postavim vsem radikalcem. Kaj boš ti storil zato, da se to ne bo dogajalo v takšni meri?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wazzaa ()

Samael ::

KAVINSKY je izjavil:

Samael je izjavil:

Ja kam bi jih pa poslali? V vagone pa koncentracijska taborišča?
In potem se hudujeta ne tistega možakarja tu, ki vas občasno tu pa tam okliče za nacije.


Lahko sam podaš kakšno rešitev. Prisilno zaposliti jih ne moreš, vzeti socialne jim ne moreš, vzeti premoženja jim ne moreš, izseliti jih ne moreš, soditi mladoletnim ne moreš...

Pustimo, da delajo kazniva dejanja in se pretvarjamo da je vse v redu?


A to slednje si razbral v mojem odgovoru na pisanje forumskih basement dweller nacijev? Dejansko si vklopil domislijo do te mere, da da si iz mojega pisanja to izluscil?

Ne, jaz se za razliko tebe in tebi podobnih ne pretvarjam, da sem strokovnjak, ki ima odgovore na vsa vprasanja, niti se ne zatekam k preprostim slaboumnim crno/belim resitvam, znam pa prepoznati bullshit, ko ga vidim.
In ce vprasas za alternativo vasim vagonom v koncentracijsko taborišče (to si namrec citiral), da potem je nekaj mocno narobe s teboj, si del problema, ki bi ga morali za seboj pustiti ze leta 1945.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

jype ::

Utk je izjavil:

Zanikate problem
Nepismen si.

Wazzaa je izjavil:

Postavil ti bom isto vprašanje kot ga postavim vsem radikalcem. Kaj boš ti storil zato, da se to ne bo dogajalo v takšni meri?
Jaz bom volil Levico, da dvigne davke najbogatejšim in z njimi financira ustrezne socialne programe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

D3m ::

Jaz bom volil Levico, da dvigne davke najbogatejšim in z njimi financira ustrezne socialne programe.


To misliš "ustrezne socialne programe". :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Wazzaa ::

jype je izjavil:


Wazzaa je izjavil:

Postavil ti bom isto vprašanje kot ga postavim vsem radikalcem. Kaj boš ti storil zato, da se to ne bo dogajalo v takšni meri?
Jaz bom volil Levico, da dvigne davke najbogatejšim in z njimi financira ustrezne socialne programe.


To je obljubil tudi Hitler. Skrbi me kaj se bo zgodilo, ko bodo spoznali da ne morejo brez najbogatejših. Bomo na naslednji na vrsti mi, ki imamo dve kokoši?

Imaš v mislih tudi kakšen socialen program za vse tiste, ki delajo od jutra do večera?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wazzaa ()

zee ::

Mislim, da bo dovolj.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pomoč ob rojstvu otroka

Oddelek: Loža
392603 (1652) zee

domoljubje in nacionalizem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12112414 (9918) jb_j

Nemški predsednik lahko neonaciste označi za "norce"

Oddelek: Problemi človeštva
182922 (2532) Gandalfar

Več podobnih tem