» »

Katero graficno kupiti za okoli 30k?

Katero graficno kupiti za okoli 30k?

Verhi1 ::

Živjo vsem!

Kupujem grafično karto za okoli 30k sit pa me zanima, kaj se splača kupiti?

KO sm gledal razmerje kvaliteta/cena je najbolj iztopala Geforce Ti-4200, ampak slisal sem da imajo Geforci problem z TV-outom.
Prosim da mi poveste kaksni so problemi s tv-outom?
In ali se potem splaca kupti ATI-jevo kartico in katero?

TNX
lp

frenk ::

kup ti 4200 in če bo problem s tv-outom pač nes nazaj...ampak men je še zmer tv out delou pa mam dve ti4200 kartici:)

Bevcan ::

S tvout om niso problemi taki da nebi delu. Sam Ati ma lepšo sliko na tvout. še posebi še poganjaš oboje naenkrat (monitor+tv). Sam k se to ne uporabla glih dost če boš to sploh uporablu. Ti kr uzem 4200-tko sej v tem cenovnem razredu ni kartice z atijevim čipom.

Silvo ::

Živjo,to je dober nakup.Za 30k sit, se res težko najde kaj boljšega.TV out, pa res ne more biti problem.Vse nove kartice morajo delovati brezhibno.Probleme pa delajo(99%) le njihovi uporabniki,ker slabo preberejo navodila ali ne prosijo za nasvet nekoga,ki ima nekaj izkušenj.Ti le kupi to kartico,ter uživaj ob gledanju filmov.

nodes ::

Se strinjam. Filips je kar enakovreden ATI Theatru.

Verhi1 ::

Kaj pa problemi z robom slike na tv-ju?
Slisal sm da se full tezko nastavi max. velikost slike na tv-ju. baje mora bit neka vmesna resolucija, kjer ti pol pokaze max. resolucijo??

Pa se to, kaj je bolje od Leadtek-a al Innovision-a?

frenk ::

leadtek:)

nodes ::

Z nastavljanjem roba slike na TV-ju sem imel navadno malo več težav na ATI-ju. Včasih na Filipsu sploh ni potrebno dodatno nastavljat. TV aut ni težko, zna pa bit mora za kakšnega.

lukov ::

Pozdrav vsem. Pobje, sem v veliki dilemi. Hvalezen bi bil, ce bi mi svetovali. Namrec, kupujem graficno kartico, in ne morem se odlociti med temi dvemi : Geforce4 Ti4200 128 DDR MB AGP Tv OUT ter RADEON 9600 128MB DVI / Tv OUT .
Cenovna razlika je majhna, za par tisocakov, to me ne zanima. Hocem vedeti, katerja je boljsa? Hitrejsa? Prosim svetujte mi cim prej. Hvala vnaprej, lp. Luka

boštjan ::

A je ta 9600 pro različica in od kere firme sta obe karti?

nodes ::

Na kaj boš to poganjal in kakšni ločlivosti?


Še ne Pro je kar mal dražja od 4200 in kar počasnejša. Ima pa hudičevo lepo sliko (Leadtek, Gigabite).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero graf. kartico za 25.000 sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564501 (3666) Jaffa
»

Katero graficno za cim boljsi TV-out?

Oddelek: Kaj kupiti
161486 (1141) killah bee
»

Katero grafično kupiti do 30k?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1397953 (6195) js
»

Tezave z tvout-om pri GF 4200

Oddelek: Pomoč in nasveti
10889 (773) SisQ
»

kera firma GF4 TI4200 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
523292 (2508) BaRtMaN

Več podobnih tem