» »

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

««
11 / 38
»»

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

Sem se spravil počistit bosse v Limgravu, ko greš po seznamu si čist presenečen, koliko jih sploh nisi našel.
Ene 5,6 jih je padlo brez problemov, pol me je pa Crucible Knight zdemoliral.
Pa Unga bell baring hunterja Ne najdem, pa sem čakal do ponoč...



BELL BEARING HUNTER
This NPC invades at NIGHT, replacing Knight Bernahl. You have to travel here from another site of grace to trigger it.


Na dva nočna viteza sem že naletel v Liurniji in Limgrave in oba premagal. Bila sta lažja kot Tree sentinel.

Badwolff ::

Aha, sem tam čakal na noč, najbrž bo to...

oo7 ::

Ja ponoči uporabi quick travel, do tistega site of grace in nočni vitez bi moral biti tam.

jijetelu ::

mogoče je tole faktor

"You must purchase something from the NPC in the location the Boss spawns or else he will not spawn. "

scipascapa ::



glede mimic pa jebeno jo dobiti, dol v nokronu ali kje že.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Nokton ni tako težak edino če umreš je zadnji grace zelo daleč nazaj in te spet čaka dolga pot.

Gregex ::

Po 60 urah zaključil Leyndell, ki je btw huge in ni vrag, da sem kaj sfalil tam in prišel v Forbidden lands. Level 110 Vagabond. Igram na slepo brez nekih buildov in raziščem vse. Mam nek longsword two handed na +20 in strenghth na 60 se mi zdi in v Leyndellu je Margot padel v drugem poskusu. Sem kar malo op trenutno, napadam pa vedno z jump+R2 in z uporabo talismana, ki ti zboljša jump attack, gre trenutno vse bolj kot ne smooth.

Vidim, da je govora o Nokronu. Po moje bi ga že moral odpreti. Kako se pride v Nokron?

Tidule ::

Jaz imam po 30 urah predvsem problem, da nimam pojma kaj bi pravzaprav moral pocet. Veselo laufam okol in koljem kar najdem, sam nimam pojma kaj bi sploh moral pocet. Pri Souls sem imel nekako boljso usmeritev, kaj je end goal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

jijetelu ::

Tidule je izjavil:

Jaz imam po 30 urah predvsem problem, da nimam pojma kaj bi pravzaprav moral pocet. Veselo laufam okol in koljem kar najdem, sam nimam pojma kaj bi sploh moral pocet. Pri Souls sem imel nekako boljso usmeritev, kaj je end goal.


ja, je načeloma zelo odprt špil in s tega stališča tudi ni najboljši za manj izkušene igralce (pa ne leti to nate, k niti ne vem), mogoče ni slabo, če dokler ti gre, slediš smeri ki ti jo nakazujejo graci, načelno do kapitola ne boš mel težav, sicer boš v začetni fazi veliko zamudil, sam še vedno lahko za nazaj večino stvari porihtaš

jijetelu ::

Gregex je izjavil:

Po 60 urah zaključil Leyndell, ki je btw huge in ni vrag, da sem kaj sfalil tam in prišel v Forbidden lands. Level 110 Vagabond. Igram na slepo brez nekih buildov in raziščem vse. Mam nek longsword two handed na +20 in strenghth na 60 se mi zdi in v Leyndellu je Margot padel v drugem poskusu. Sem kar malo op trenutno, napadam pa vedno z jump+R2 in z uporabo talismana, ki ti zboljša jump attack, gre trenutno vse bolj kot ne smooth.

Vidim, da je govora o Nokronu. Po moje bi ga že moral odpreti. Kako se pride v Nokron?


Capitol je kr umobol ja ... v Nokron prideš lahko po questih, k mislim da si že mimo, Sellene čarovnica ti da invite, do nje prideš pa s priporočiolm še enga drugega čarovnika (ne vem imena zdej, tam pri Ranni qeustlinu je) sam lahko pa prideš čez meteorsko luknjo k je tam pri Fort Height na začetku

Badwolff ::

Nasploh so questi zelo 'skrivni', sploh če ne slediš zelo natančno dialogom ali narediš nekaj vmes. Lahko bi bili kje zapisani.

Mimica je najlažje ubit tako, da se slečeš in razorožiš, preden greš čez meglo in šele kasneje equipaš sword. Pol je to najlažji boss.

A se ga še splača klicat kot spirit?

jijetelu ::

Badwolff je izjavil:

Nasploh so questi zelo 'skrivni', sploh če ne slediš zelo natančno dialogom ali narediš nekaj vmes. Lahko bi bili kje zapisani.

Mimica je najlažje ubit tako, da se slečeš in razorožiš, preden greš čez meglo in šele kasneje equipaš sword. Pol je to najlažji boss.

A se ga še splača klicat kot spirit?


praktično vsi fighting buidi ga uporabljajo, k nimajo 100+ fp, sej 1.03 patch ga je malo nerfal

Badwolff ::

jijetelu je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Nasploh so questi zelo 'skrivni', sploh če ne slediš zelo natančno dialogom ali narediš nekaj vmes. Lahko bi bili kje zapisani.

Mimica je najlažje ubit tako, da se slečeš in razorožiš, preden greš čez meglo in šele kasneje equipaš sword. Pol je to najlažji boss.

A se ga še splača klicat kot spirit?


praktično vsi fighting buidi ga uporabljajo, k nimajo 100+ fp, sej 1.03 patch ga je malo nerfal


no sej to nerfanje me zanima, ker je baje kar zelo zmanjšana moč

jijetelu ::

ne vem kok se dejansko pozna, k ga sam nisem prav veliko uporabljal, s tem da so mi bolj kot ne vsi Spiriti mal privesek zraven kot pa kej resnega ... sam kolikor spremljam debato, ga se vedno preferirajo

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

Nasploh so questi zelo 'skrivni', sploh če ne slediš zelo natančno dialogom ali narediš nekaj vmes. Lahko bi bili kje zapisani.

Mimica je najlažje ubit tako, da se slečeš in razorožiš, preden greš čez meglo in šele kasneje equipaš sword. Pol je to najlažji boss.

A se ga še splača klicat kot spirit?



Jaz kličem mimika kot spirit. Moj je nadgrajen na +10 ima ogromno zdravja in udari s Katano tako močno kot bi jaz sam :)

Ne vem pa kako se obnese kot čarovnik.

oo7 ::

Gregex je izjavil:

Po 60 urah zaključil Leyndell, ki je btw huge in ni vrag, da sem kaj sfalil tam in prišel v Forbidden lands. Level 110 Vagabond. Igram na slepo brez nekih buildov in raziščem vse. Mam nek longsword two handed na +20 in strenghth na 60 se mi zdi in v Leyndellu je Margot padel v drugem poskusu. Sem kar malo op trenutno, napadam pa vedno z jump+R2 in z uporabo talismana, ki ti zboljša jump attack, gre trenutno vse bolj kot ne smooth.

Vidim, da je govora o Nokronu. Po moje bi ga že moral odpreti. Kako se pride v Nokron?



V Leyndellu pa še nisem bil :P

Če hočeš v Nokron potem moraš premagati v Caleidu Starscourge Radahn-a in potem se v Limgrave odpre luknja blizu Mistwooda kjer greš v podzemlje.

oo7 ::

Tidule je izjavil:

Jaz imam po 30 urah predvsem problem, da nimam pojma kaj bi pravzaprav moral pocet. Veselo laufam okol in koljem kar najdem, sam nimam pojma kaj bi sploh moral pocet. Pri Souls sem imel nekako boljso usmeritev, kaj je end goal.



V kateri regiji pa si ? Si v Limgrave ali si že kaj naprej v Liurniji ali Caleidu ? Drugače pa ja glavno zgodbo ti kažejo tisti veliki rumeni znaki na mapi kjer imaš grace.

Tidule ::

oo7 je izjavil:

Tidule je izjavil:

Jaz imam po 30 urah predvsem problem, da nimam pojma kaj bi pravzaprav moral pocet. Veselo laufam okol in koljem kar najdem, sam nimam pojma kaj bi sploh moral pocet. Pri Souls sem imel nekako boljso usmeritev, kaj je end goal.



V kateri regiji pa si ? Si v Limgrave ali si že kaj naprej v Liurniji ali Caleidu ? Drugače pa ja glavno zgodbo ti kažejo tisti veliki rumeni znaki na mapi kjer imaš grace.


Ta vikend sem začel igrat in sem ful noter padel ampak sem odblodil v tri dni ker nisem bil čist ziher kako se lotit. Pri prejšnjih souls naslovih je bila zadeva bolj linearna. Najprej sem sledil puščicam pol sem pa začel lutat okol. Večinoma po Limgrave, nekaj po weeping peninsuli. V Liuarnio sem enkrat zablodil pa sem šel nazaj, ker nisem bil ready za tist del. Vmes sem nabasal na par bossov in je zadeva definitivno top. Sploh, ko se mi je na glavo usedel zmaj :)

Definitivno mi je všeč, ker odprt svet pomeni, da pač greš delat kaj drugega, če nabašeš na pretežkega nasprotnika (souls si bil včasih pač stuck dokler ni si prišel mimo), sam po drugi strani mi pa mal strukture manjka. Moram probat sledit puščicam, da vidim če bom še našel kje se zgodba dogaja :)

jijetelu ::

nč, sem šel prefukat vse te ball bearing hunterje, on v Caleidu ma precej healtha

oo7 ::

Tidule je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tidule je izjavil:

Jaz imam po 30 urah predvsem problem, da nimam pojma kaj bi pravzaprav moral pocet. Veselo laufam okol in koljem kar najdem, sam nimam pojma kaj bi sploh moral pocet. Pri Souls sem imel nekako boljso usmeritev, kaj je end goal.



V kateri regiji pa si ? Si v Limgrave ali si že kaj naprej v Liurniji ali Caleidu ? Drugače pa ja glavno zgodbo ti kažejo tisti veliki rumeni znaki na mapi kjer imaš grace.


Ta vikend sem začel igrat in sem ful noter padel ampak sem odblodil v tri dni ker nisem bil čist ziher kako se lotit. Pri prejšnjih souls naslovih je bila zadeva bolj linearna. Najprej sem sledil puščicam pol sem pa začel lutat okol. Večinoma po Limgrave, nekaj po weeping peninsuli. V Liuarnio sem enkrat zablodil pa sem šel nazaj, ker nisem bil ready za tist del. Vmes sem nabasal na par bossov in je zadeva definitivno top. Sploh, ko se mi je na glavo usedel zmaj :)

Definitivno mi je všeč, ker odprt svet pomeni, da pač greš delat kaj drugega, če nabašeš na pretežkega nasprotnika (souls si bil včasih pač stuck dokler ni si prišel mimo), sam po drugi strani mi pa mal strukture manjka. Moram probat sledit puščicam, da vidim če bom še našel kje se zgodba dogaja :)



Probaj prvo obdelati Limgrave pa potem postopoma v Lirnijo in nato v Caleid in nato v podzemlje nato pa na sever v nove regije.

Limgrave je začetna pozicija Liurnija je levo zgoraj Caleid desno od Limgrave.

Tidule ::

ql, saj največ jagam po Limgrave od večjih bosov sem zaenkrat ubil Tree sentinela in Flying dragon Agheel, pa par manjših po jamah. Saj drugač sam souls koncept z visoko težavnostjo in vse mi sede, sam deluje mi nekako bolj munster hunter kot originalni souls. V bistvu sploh ne vem ali dejansko delam kak quest ali je vse skupaj free roam with big bosses to kill.

fiti ::

Meni je ravno to všeč, da se na začetku igre znajdeš v nekem svetu in ga odkrivaš. Je pa precej zagonetno, tudi dialogi NPC-jev, predvsem duhov so zaviti v tančico skrivnosti.

Seveda tudi pošpegam na Wiki, ko se ustavi. Imam 118 ur in sem ravno na tem, da bom šel v Deeproot Depths. V Soifra River sem zaenkrat pustil tista dva Graygola. Z vitezom v oklepu sem se tudi matral eno uro, ampak je bilo zavavno. V Caelid imam se ta največjega zmaja, ki ga varuje 5 manjših zmajev in tistega Black Blade Kindred pred Bestial Sanctum. Zagotovo sem pa kaj spregledal.

Igram pa s tipkovnico in miško, ker mi s kontrolerjem nikakor ne gre.

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

nč, sem šel prefukat vse te ball bearing hunterje, on v Caleidu ma precej healtha


Vse skupaj naj bi bili štirje.

oo7 ::

fiti je izjavil:

Meni je ravno to všeč, da se na začetku igre znajdeš v nekem svetu in ga odkrivaš. Je pa precej zagonetno, tudi dialogi NPC-jev, predvsem duhov so zaviti v tančico skrivnosti.

Seveda tudi pošpegam na Wiki, ko se ustavi. Imam 118 ur in sem ravno na tem, da bom šel v Deeproot Depths. V Soifra River sem zaenkrat pustil tista dva Graygola. Z vitezom v oklepu sem se tudi matral eno uro, ampak je bilo zavavno. V Caelid imam se ta največjega zmaja, ki ga varuje 5 manjših zmajev in tistega Black Blade Kindred pred Bestial Sanctum. Zagotovo sem pa kaj spregledal.

Igram pa s tipkovnico in miško, ker mi s kontrolerjem nikakor ne gre.



Deeproot Depths prvič slišim :) to verjetno ni dostopno preko Limgrave, Liurnije ali Caelida ?

Dober si, da igraš s tipkovnico in mišjo jaz nikakor nisem mogel in igram z PS4 kontrolerjem.


Jaz pa sem zdaj odkril prvi grace v Atlas plateau. Nisem pa še našel zemljevida tako, da mi je vse še neznano. Tudi v prestolnici nisem še bil niti v Volcano manor.

fiti ::

Ali je pri kontrolerju za Moonveil udarec zgoraj dovolj samo tipka R2?

Ko premagaš Gargoyla v Soifra Aqueductu, se baje uležeš v krsto in prideš v Deeproot Dephts, kjer se nadaljuje quest od Fie.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

nč, sem šel prefukat vse te ball bearing hunterje, on v Caleidu ma precej healtha


Vse skupaj naj bi bili štirje.


ja, 4, edin tale v Caleidu je mal siten

oo7 ::

fiti je izjavil:

Ali je pri kontrolerju za Moonveil udarec zgoraj dovolj samo tipka R2?

Ko premagaš Gargoyla v Soifra Aqueductu, se baje uležeš v krsto in prideš v Deeproot Dephts, kjer se nadaljuje quest od Fie.


Pri kontrolerju za Moonveil držiš L2, da da katano v tok nato pa R1 ali R2 za pokončno ali vodoravno sekanje.

Aha v krsto sem se ulegel enkrat ampak v Lake of rot to je del questa za Rani. to v Soifra Aqueductu me še čaka :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

nč, sem šel prefukat vse te ball bearing hunterje, on v Caleidu ma precej healtha


Vse skupaj naj bi bili štirje.


ja, 4, edin tale v Caleidu je mal siten



Tega v Caleidu še nisem srečal. Zgledal premalo igram ponoči :)

jijetelu ::

hehe, jst nisem nobenega od teh kljukcev srečal po pomoti

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

hehe, jst nisem nobenega od teh kljukcev srečal po pomoti


Si jih poiskal preko wikipedije ? :)

Tudi jaz včasih kaj tja poškilim predvsem za kakšen quest če se ustavi.

jijetelu ::

pa ja, kej je kr treba po yotubat, sicer je pa scipas objavil video par linkov zgoraj

Badwolff ::

Belk bearing hunter je pa kr razočaranje. Thin animal bones za 120 run?

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

Belk bearing hunter je pa kr razočaranje. Thin animal bones za 120 run?


Je bil prelahek nasprotnik ?

oo7 ::

Po Caelidu in vsej tisti rdeči barvi je Altus Plateau pravi balzam za oči lepe jesenske barve :D

Badwolff ::

oo7 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Belk bearing hunter je pa kr razočaranje. Thin animal bones za 120 run?


Je bil prelahek nasprotnik ?


Kaj pa vem, tist njegov rdeč meč je kr opasen, ampak se ga da z razdalje postreljat.
Vrže pa zvonček s katerim lahko kupiš kosti za 3x ceno Bolta, oz za več kot je great arrow.

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

oo7 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Belk bearing hunter je pa kr razočaranje. Thin animal bones za 120 run?


Je bil prelahek nasprotnik ?


Kaj pa vem, tist njegov rdeč meč je kr opasen, ampak se ga da z razdalje postreljat.
Vrže pa zvonček s katerim lahko kupiš kosti za 3x ceno Bolta, oz za več kot je great arrow.


Katerega si to posekal v Limgrave ?
Kar se tiče boja na konju probam počakat, da on napade itak je torrent hiter grem mimo njega obrnem in udarim in spet in spet.

oo7 ::

Ali kaj udarjate po stenah ? V Dark souls je bilo polno skrivnih sob, ko si udaril po iluziji se je odprl prehod.

Tukaj je polno sporočil pred stenami ogromno je lažnih udariš pa ni nič.

No zdaj je nekdo 50x udaril po steni in se je odprla skrivna soba :| 50 udarcev ? Kaj naj zdaj vsako steno tepem 50x :))


Elden Ring Players Are Confused By This Wall That Disappears After 50 Hits
Bug, or FromSoftware deviousness?

https://www.thegamer.com/elden-ring-sec...

Gregex ::

Nokron city padel kot nič, zdaj sem v deeproot depths. Ko že misliš, da si raziskal vse, pa grem včeraj za foro na wiki pogledat za all bosses in ugotoviš, da si jih ene 20% izpustil v do sedaj obiskanih lokacijah. :)) Nekateri bossi so res kar malo preveč skriti.

oo7 ::

Če koga zanima zgodba si lahko pogleda tale video. Tukaj je govora samo o začetni regiji Weeping Peninsula.

A Story Playthrough of Elden Ring | Weeping Peninsula




Kar se tiče Dark souls je You tube kanal od VaatiVidye najboljši. On je celo napisal neko knjigo kjer piše zgodbo o igrah iz Dark Souls.

Tako, da verjetno, ko bo odigral celo igro bo povedal zgodbo za celotno igro in za vsakega šefa posebej.

Badwolff ::

oo7 je izjavil:


Kar se tiče boja na konju probam počakat, da on napade itak je torrent hiter grem mimo njega obrnem in udarim in spet in spet.


Tok je dreves, da se skoz nekam zatakneš, al pa kaka flora in favna vseka glih ko ni treba :D

jijetelu ::

tale boj na konju je na začetku še kukr tok uporaben, late game pa čist ne, ker te sovragi vržejo dol z enim udarcem, ti daješ pa čist premalo dmg

na katerih straneh gledate kateri vsi bossi so ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

oo7 je izjavil:


Kar se tiče boja na konju probam počakat, da on napade itak je torrent hiter grem mimo njega obrnem in udarim in spet in spet.


Tok je dreves, da se skoz nekam zatakneš, al pa kaka flora in favna vseka glih ko ni treba :D



To govoriš za tistega v Liurniji ob mostu ? Tam se mi zdi še največ dreves kjer so tile nočni vitezi.

Najbolje ga označit in ostati za njemu in ga napadat :)

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

tale boj na konju je na začetku še kukr tok uporaben, late game pa čist ne, ker te sovragi vržejo dol z enim udarcem, ti daješ pa čist premalo dmg

na katerih straneh gledate kateri vsi bossi so ?



Elden ring wiki https://eldenring.wiki.fextralife.com/B... tukaj dobiš vse kar rabiš.

fiti ::

Ako si zvišaš Dexterity, tudi kasneje padeš s konja.

Do sedaj sem naletel na skrivne zidove v dveh katakombah, se ne ne spomnim več kje. Ko obtičiš, začneš tolčti po stenah ;

Danes sem premagal Astel, Naturalborn of the Void zelo hitro, Moonveil ga hitro zreducira.

Sem se pa kar namatral z Baleful Shadow. Sem moral naštudirat gibe in je šlo. Ko dvigne meč, narediš preval in ga usekaš dvakrat, trikrat, odskočiš in tako ponavljaš. Je kot ples ;)

Špile je res fajn, samo še razmišljam, kdaj bom spet igral :)

Tidule ::

Včeraj sem zalutal na jug in končno našel pravi quest (Irina's letter) in ga seveda uspešno zavozil, ker sem ubil bosa preden sem našel fotra /facepalm.
Drugače pa epic fight.

scipascapa ::

jaz tudi marsikateri quest zavozil, jao :P

oo7 ::

fiti je izjavil:

Ako si zvišaš Dexterity, tudi kasneje padeš s konja.

Do sedaj sem naletel na skrivne zidove v dveh katakombah, se ne ne spomnim več kje. Ko obtičiš, začneš tolčti po stenah ;

Danes sem premagal Astel, Naturalborn of the Void zelo hitro, Moonveil ga hitro zreducira.

Sem se pa kar namatral z Baleful Shadow. Sem moral naštudirat gibe in je šlo. Ko dvigne meč, narediš preval in ga usekaš dvakrat, trikrat, odskočiš in tako ponavljaš. Je kot ples ;)

Špile je res fajn, samo še razmišljam, kdaj bom spet igral :)



Jaz pa ravno obratno imel težave s Astel, Naturalborn of the Void sem pa v prvo premagal Baleful Shadow :P

oo7 ::

Tidule je izjavil:

Včeraj sem zalutal na jug in končno našel pravi quest (Irina's letter) in ga seveda uspešno zavozil, ker sem ubil bosa preden sem našel fotra /facepalm.
Drugače pa epic fight.


Jaz sem tudi zavozil ta quest.

jijetelu ::

kako zavozite ta quest ? kukr vem ona v vsakem primeru umre, ne glede na vse

Tidule ::

Fora je v tem, da se njen foter ne spravi ven iz gradu ampak samo ponavlja da ne more it dokler ni koncano. Koklikor sem bral bi moral to povedat preden ubijes bosa in potem se on soravi ven iz gradu in k hceri. Ne vem pa ali najde zivo ali mrtvo.

Naj bi bil potem nek quest naprej in optional boss (edgar, the revenger).

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

tale boj na konju je na začetku še kukr tok uporaben, late game pa čist ne, ker te sovragi vržejo dol z enim udarcem, ti daješ pa čist premalo dmg

na katerih straneh gledate kateri vsi bossi so ?



Elden ring wiki https://eldenring.wiki.fextralife.com/B... tukaj dobiš vse kar rabiš.

A je kaksna opcija za free interaktivno mapo, ki ima moznost sledenja kaj si ze naredil? Mapgenie ima super sam free verzija omogoca sledenje samo 100 tockam, kar pa za elden ring ni ravno dovolj :) vorasam preden jim namenim 5 eur, ker z rocnimi zapiski sem se zgubil ze po manj kot enem tednu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()
««
11 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1406186155 (186) Gregor459
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7910173 (175) oo7
»

Tomb Raider 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
867060 (264) oo7
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26035677 (1942) oo7
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9912704 (1506) yayo

Več podobnih tem