» »

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

««
12 / 38
»»

jijetelu ::

sicer morem tko rečt, kar se tudi marsiko pritožuje, late game postane igra dost butasta za igrat, pri vigor 60 umreš od navadnih sovragov v 2 šusih, pa vsak drug korak te čaka neka zaseda nekje, da ne govorim, da maš teleportirajoče se sovrage pri katerih se vsaka malenkostna nepozornost konča s smrtjo, dost bedno za igrat, če tko pogledaš

Badwolff ::

Copy paste v txt editor in pol precrtas katere bosse si poflodral. Vsaj men je to najenostavneje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

oo7 ::

Tidule je izjavil:


A je kaksna opcija za free interaktivno mapo, ki ima moznost sledenja kaj si ze naredil? Mapgenie ima super sam free verzija omogoca sledenje samo 100 tockam, kar pa za elden ring ni ravno dovolj :) vorasam preden jim namenim 5 eur, ker z rocnimi zapiski sem se zgubil ze po manj kot enem tednu.



Ne,da bi vedel.
Pa saj 100 znakov je dovolj. Ko npr opraviš z Limgrave potem tam ne rabiš več znakov in jih preseliš v drugo regijo.
Seveda če delaš regijo za regijo če si pa po celem zemljevidu potem je pa 100 premalo ja.

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

sicer morem tko rečt, kar se tudi marsiko pritožuje, late game postane igra dost butasta za igrat, pri vigor 60 umreš od navadnih sovragov v 2 šusih, pa vsak drug korak te čaka neka zaseda nekje, da ne govorim, da maš teleportirajoče se sovrage pri katerih se vsaka malenkostna nepozornost konča s smrtjo, dost bedno za igrat, če tko pogledaš



Mene je enkrat iz enega portala vrglo v eno regijo kjer je polno tornadov. Tam so me takoj ubili ampak takrat sem bil še dokaj nizek level.

jijetelu ::

uglavnem fantje uživajte dokler lahko, ce ste mel zdej kakršne koli težave, k pridete v snowfield boste nehal igrat

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

uglavnem fantje uživajte dokler lahko, ce ste mel zdej kakršne koli težave, k pridete v snowfield boste nehal igrat



Ti si že bil tam ? To je snežna mapa ? Jaz še nisem bil tam sem pa videl celotno mapo kako zgleda še pred izidom igre je bil leak.

jijetelu ::

sem uletel danes ja, pa morem rečt, da igra zelo hitro postane precej nezabavna za igrat

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

sem uletel danes ja, pa morem rečt, da igra zelo hitro postane precej nezabavna za igrat


Zdaj me pa že prav zanima kaj se tam dogaja :) ampak glede na to, da grem regijo po regiji še ne bom prav kmalu tam.

jijetelu ::

nič pretirano posebnega, vse kar je že videno, sam vse daje bistveno več dmg, pa ma bistveno več hp, pa za vsakim ovinkom te čaka zaseda

lojz123 ::

Po 2 urah končno premagal MORGOTT THE OMEN KING umrla sva pa oba naenkrat
mogoče kakšen nasvet kam sedaj? vrata za prestolom so še vedno prepletena z ovijalkami

jijetelu ::

ja ce si ostale stvari naredil, mores pridet to Rold lifta, pa it v dezelo velikanov

lojz123 ::

Vidim dva manjša rdeča znaka na desno na mapi verjetno bo to

oo7 ::

lojz123 je izjavil:

Po 2 urah končno premagal MORGOTT THE OMEN KING umrla sva pa oba naenkrat
mogoče kakšen nasvet kam sedaj? vrata za prestolom so še vedno prepletena z ovijalkami


to se je tudi že meni zgodilo :)) da sem umrl jaz in šef. Na srečo se ni treba še enkrat boriti.

oo7 ::

OK jaz sem sedaj v Atlas Plateau in tam pri ruševinah sem spet srečal tisto žensko, ki mi je v Liurniji dala povabilo za Volkano manor. Sedaj sem pristal v Volkano manor kjer naj bi lovil druge Tarnished. A gre to za NPC-je ali druge igralce ? Ne bi rad preveč igral online, ker nočem srečati hekerja, da mi sesuje save file kot poročajo, da se dogaja.

jijetelu ::

hehe, pobijas NPCje ja, niso dejansko zivi igralci

jijetelu ::

evo vam Ball Bearing Hunterja :D :D, sam Cowboy, po 300+ urah igranja bi pa lahko mal več

(pri 2:24)

Gregex ::

jijetelu je izjavil:

uglavnem fantje uživajte dokler lahko, ce ste mel zdej kakršne koli težave, k pridete v snowfield boste nehal igrat


Jaz včeraj končal deeproot depths in lake of rot. Ma ni From igre brez swampa, a? Rot je brutalen. Astel of the void padel iz prve, čeprav ni lahek boss.

Danes zvečer pa nadaljujem po poti main questa v Forbidden lands, kjer je že sneg. Imaš to regijo v mislih ali še malo naprej? Upam na malo večji izziv, ker do zdaj sem bil res op.

jijetelu ::

Gregex je izjavil:

jijetelu je izjavil:

uglavnem fantje uživajte dokler lahko, ce ste mel zdej kakršne koli težave, k pridete v snowfield boste nehal igrat


Jaz včeraj končal deeproot depths in lake of rot. Ma ni From igre brez swampa, a? Rot je brutalen. Astel of the void padel iz prve, čeprav ni lahek boss.

Danes zvečer pa nadaljujem po poti main questa v Forbidden lands, kjer je že sneg. Imaš to regijo v mislih ali še malo naprej? Upam na malo večji izziv, ker do zdaj sem bil res op.


ja, velik je nekih sitnih močvirij v njihovih igrah, čeprav Rot ni bil tok problematičen, pač mel sem takrat še on urok Fire Cleanse Me, pa sploh ni blo sile ... recimo da je prvi del še nekoliko prebavljiv, pol k prideš pa v 2. del (secret medalion)

Tidule ::

men je legandarno pri poison, da če se valjaš po njemu potem osane na tebi tudi ko zlezeš ven iz mlakuže.

oo7 ::

Tidule je izjavil:

men je legandarno pri poison, da če se valjaš po njemu potem osane na tebi tudi ko zlezeš ven iz mlakuže.



Enako pri ROT. Samo, da te ROT hitreje ubija kot strup.

fiti ::

Jaz pa sem ravno končal Fia's Quest v Deeproot Dephts, zdaj pa nadaljujem v Altus Plateu.

oo7 ::

Kako pa sploh začneš quest za Fio ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Kako pa sploh začneš quest za Fio ?


sej si ga siugrno že začel, čim si začel govort z njo oz. dobil prvi hug

fiti ::

@007
takole ti bo najbolj jasno:

oo7 ::

Ja sem pogledal video. Kot kaže nisem dal noža tistemu vitezu za okroglo mizo kajti v Liurniji v Divine tower na vrhu sem pa že bil.

Hvala

oo7 ::

Elden Ring Patch 1.03.2 released, fixes the infinite death loop hack exploit

https://www.dsogaming.com/patches/elden...

oo7 ::

Resno mi živce para tista kočija kjer je lava :8) upam, da je vredno kar me čaka na koncu.

jijetelu ::

gledam tle ta seznam bossov, določene nepomembne bosse so skril tko, kot da res nočejo, da jih najdeš :D

oo7 ::

Ja večina jih je v jamah ali katakombah. Včasih se tudi ponovijo ali pa sta celo dva.

oo7 ::

Sem imel kar nekaj dela s šefom FULL-GROWN FALLINGSTAR BEAST zgoraj v kraterju Volcano manor. Veliko skače in ima kar nekaj različnih napadov.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Sem imel kar nekaj dela s šefom FULL-GROWN FALLINGSTAR BEAST zgoraj v kraterju Volcano manor. Veliko skače in ima kar nekaj različnih napadov.


sej teh fallingstar beastov maš kr neki, jst sem se s prvim soočil tam pri level 40 v Sellia Crystal Tunnel, k sem hotel met +6 somber, pa sem se matral, pa še v jami si, tako da ko sem tega srečal, je bilo bolj na easy :D

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem imel kar nekaj dela s šefom FULL-GROWN FALLINGSTAR BEAST zgoraj v kraterju Volcano manor. Veliko skače in ima kar nekaj različnih napadov.


sej teh fallingstar beastov maš kr neki, jst sem se s prvim soočil tam pri level 40 v Sellia Crystal Tunnel, k sem hotel met +6 somber, pa sem se matral, pa še v jami si, tako da ko sem tega srečal, je bilo bolj na easy :D



Ja se ga spomnim iz Crystil tunela mislim, da je bil to prvi fallingstar beast.

Kako ti kaj napreduješ na tisti snežni lokaciji ?

jijetelu ::

ja, tam sem zaključil pol prideš naprej še v večiji umobol, pač škoda da so se odločili narediti igro na tak način, ker kar se mene tiče, ni to tak način igranja, ki bi ga želel ... dejansko te igra prisili v to, da letiš mimo vseh "navadnih" sovragov do bossa, ker je praktično vsak encounter z navadnimi sovražniki težji ali enako težek in povsem nesmiseln in nenagrajujoč

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

ja, tam sem zaključil pol prideš naprej še v večiji umobol, pač škoda da so se odločili narediti igro na tak način, ker kar se mene tiče, ni to tak način igranja, ki bi ga želel ... dejansko te igra prisili v to, da letiš mimo vseh "navadnih" sovragov do bossa, ker je praktično vsak encounter z navadnimi sovražniki težji ali enako težek in povsem nesmiseln in nenagrajujoč



Koliko run pa kaj spustijo tisti navadni sovragi na tistem območju ?

jijetelu ::

pojma nimam, itak nima smisla tam farmat oz. karkoli sploh počet, ker so encounterji z navadnimi sovragi v rangu težavnosti bossov, zelo velika verjetnost da umreš na nek butast način (padeš v prepad) oz. da te neki ubije iz zasede

oo7 ::

Jaz kar dobro napredujem v Vulcano manor. Mislim, da sem blizu šefa :)

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Jaz kar dobro napredujem v Vulcano manor. Mislim, da sem blizu šefa :)


odvisno katerega, taglavnega moreš še druge stvari prej naredit :P

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz kar dobro napredujem v Vulcano manor. Mislim, da sem blizu šefa :)


odvisno katerega, taglavnega moreš še druge stvari prej naredit :P


Ravnokar sem ubil Rykard-a. Zelo lahek šef s tisto sulico ga napadaš. Na enako foro je bil šef v Dark Souls 3 kjer si pobral podoben meč tej sulici in si ga z lahkoto premagal.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz kar dobro napredujem v Vulcano manor. Mislim, da sem blizu šefa :)


odvisno katerega, taglavnega moreš še druge stvari prej naredit :P


Ravnokar sem ubil Rykard-a. Zelo lahek šef s tisto sulico ga napadaš. Na enako foro je bil šef v Dark Souls 3 kjer si pobral podoben meč tej sulici in si ga z lahkoto premagal.

ja, dejnasko stiskaš en napad, pa umre, sem se že norca delal kako nepomemben boss je ja

oo7 ::

Podobna borba iz Dark Souls 3 kjer imaš poseben meč samo za tega šefa :)

Yhorm the Gian Boss Guide - Dark Souls 3 Boss Fight Tips and Tricks on How to Beat DS3

oo7 ::

Verjetno sem tudi ta quest v Volcano manor zaj... :)) ker sem prehitro ubil Rykarda sedaj vsi v Manor pravijo, da odhajajo jaz pa ubil samo dva NPC-ja kot invader tretji je nekje daleč na severu kjer sploh še nimam odkrite mape.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Verjetno sem tudi ta quest v Volcano manor zaj... :)) ker sem prehitro ubil Rykarda sedaj vsi v Manor pravijo, da odhajajo jaz pa ubil samo dva NPC-ja kot invader tretji je nekje daleč na severu kjer sploh še nimam odkrite mape.


ja, načelno bi bilo dobro, če bi končal vse njihove tarče in potem dobil povabilo

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Verjetno sem tudi ta quest v Volcano manor zaj... :)) ker sem prehitro ubil Rykarda sedaj vsi v Manor pravijo, da odhajajo jaz pa ubil samo dva NPC-ja kot invader tretji je nekje daleč na severu kjer sploh še nimam odkrite mape.


ja, načelno bi bilo dobro, če bi končal vse njihove tarče in potem dobil povabilo



Povabilo za Rykarda ?

jijetelu ::

ja k končaš vse njihove pododbe, dobiš povabili na razgovor z njihovim šefom, in to je to

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

ja k končaš vse njihove pododbe, dobiš povabili na razgovor z njihovim šefom, in to je to



No bo pa mogoče kdo drug prebral tole in prvo opravil vse naloge za volcano Manor in ne hitel s šefom kot jaz.


Sem pa bral, da je ena šefica zelo težka. ker tukaj ni še nihče pisal o njej verjetno še nobeden ni prišel do nje :)

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

ja k končaš vse njihove pododbe, dobiš povabili na razgovor z njihovim šefom, in to je to



No bo pa mogoče kdo drug prebral tole in prvo opravil vse naloge za volcano Manor in ne hitel s šefom kot jaz.


Sem pa bral, da je ena šefica zelo težka. ker tukaj ni še nihče pisal o njej verjetno še nobeden ni prišel do nje :)

kira ?

oo7 ::

Malenia, Blade of Miquella

Kazali so jo v trailerjih pri 2 minuti in 5 sekundah. Ženska z umetno roko.

jijetelu ::

meh, sem jo danes prefukal, ce mene vprašaš, je večina sovragov v tej sceni bolj sitnih kot ona

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

meh, sem jo danes prefukal, ce mene vprašaš, je večina sovragov v tej sceni bolj sitnih kot ona


Aja si jo že ? V katerem poiskusu ?

jijetelu ::

v 2., k nisem predvidil da je 2 stage fight :P, nič pretirano posebnega ni

evo, moj fight
««
12 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1406186142 (173) Gregor459
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7910173 (175) oo7
»

Tomb Raider 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
867059 (263) oo7
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26035677 (1942) oo7
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9912704 (1506) yayo

Več podobnih tem