» »

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

««
31 / 31
»
»»

PacificBlue ::

oo7 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:


Trenutno sem v Volcano Manor, pri Lordu Rykardu. Sem pa sicer prišel v Leyndell in do Godfreya, pa mi je bil mal pretezak boss in sem vmes se vrnil v Vulcan Manor, kjer sem opravil prve tri sidequeste pri Tanithi. Sedaj sem level 90, po 120 urah igranja. Sem pa izgubil že ogromno run. Sprva me je še bolelo, zdaj mi je pa vseeno:)
Tisti serpent hunter orožje sem upgredal na +7, pa sem prvo fazo boja z Lordom Rykardom dokaj enostavno preživel, v drugi fazi me je pa pokončal. Bo pa verjetno šlo zdaj dokaj gladko skoz. Sem ugotovil po parih neuspelih poskusih, kako se moraš sploh fightat z njim.
Tudi zato mi je igra tako zanimiva, ker ima vsak boss drugaćen stil.
Zelo zelo sem se mučil z Istvanom recimo, ker je noro agresiven, pa do tistega trenutka nisem uporabljal ščita. V zadnjem poskusu sem ga pa pokončal, brez da bi me on enkrat uspel usekat z mečem.
Eni bossi so mi skoraj prelahki, Radahna sem v prvo premagal, pa je kao eden težjih bossov. Moram pa še premagat Astel, mi ga po večkratnih poskusih še ni uspelo.



Kakšen stil pa igraš ? Magija, faith, arkane... ?
Rykard mi je bil eden lažjih šefov. Z astelom sem imel pa kar veliko dela je kar tečen šef.
Radhan mi tudi ni bil težak ne v prvo ne v drugo.
Te čaka še nekaj težkih šefov ;)


Dexterity samurai build + Bloodhound Fang.
Ja, to pa ziher..bo še zanimivo:).

oo7 ::

Pa igraš čisto na slepo ali tudi kaj pogledaš na google ?

Jaz priznam,da sem včasih kaj pogledal drugače bi zgrešil marsikatero stvar. Pač to ni taka igra kot druge kjer imaš na mapi križec kam moraš iti :)


Ta slika lepo pokaže kako bi zgledal Elden ring če bi ga naredil Ubisoft :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

PacificBlue ::

Heh, ja to bilo too easy:D

Ne, si pomagam z googlom. Drugace je jeba. En tak primer, morda mal drugacen..sem prisel tja do Radahn festivala, pa sem govoril s tistim napovedovalcem, se pa nisem odlocil za fight. Sem mislil, da se bom se mal nabuildal prej. Ampak zaradi tega Ranni questa nism mogel zacet, ker carovnice ni bilo v stolpu.
Ce se ne motim ti pomaga pri Radahn fightu in zato ni avaiable.
Jaz sem mislil da je bug. Ranni quest je pa zelo pomemben, pa tud najvecji.

Ko sem premagal Radahna je pa bila Ranni v stolpu.
Pa tudi za lokacije kam it, preverim na google ker drugace lahk dve leti igram tole skupaj:D

jijetelu ::

PacificBlue je izjavil:

Heh, ja to bilo too easy:D

Ne, si pomagam z googlom. Drugace je jeba. En tak primer, morda mal drugacen..sem prisel tja do Radahn festivala, pa sem govoril s tistim napovedovalcem, se pa nisem odlocil za fight. Sem mislil, da se bom se mal nabuildal prej. Ampak zaradi tega Ranni questa nism mogel zacet, ker carovnice ni bilo v stolpu.
Ce se ne motim ti pomaga pri Radahn fightu in zato ni avaiable.
Jaz sem mislil da je bug. Ranni quest je pa zelo pomemben, pa tud najvecji.

Ko sem premagal Radahna je pa bila Ranni v stolpu.
Pa tudi za lokacije kam it, preverim na google ker drugace lahk dve leti igram tole skupaj:D


tehnično gledano se Ranni quest začne preden se začne radhan festival in preden premagaš Radhana :D

oo7 ::

Če se ne motim je kvest od Ranni tudi najdaljši.

PacificBlue ::

tehnično gledano se Ranni quest začne preden se začne radhan festival in preden premagaš Radhana :D

:D Najbrz tud to krivo, da sem skakal iz regije v regijo.
Pa recimo sem odprl tisto trap skrinjo v tower of return pa sem znajdel v lyndelllu na divine bridgu. Tam pa tisto dvigalo ne gre gor, ker ga moras od spodaj sprozit, pa tudi tist teleport ne deluje dokler se dvigalo ne sprozi.:))

jijetelu ::

PacificBlue je izjavil:

tehnično gledano se Ranni quest začne preden se začne radhan festival in preden premagaš Radhana :D

:D Najbrz tud to krivo, da sem skakal iz regije v regijo.
Pa recimo sem odprl tisto trap skrinjo v tower of return pa sem znajdel v lyndelllu na divine bridgu. Tam pa tisto dvigalo ne gre gor, ker ga moras od spodaj sprozit, pa tudi tist teleport ne deluje dokler se dvigalo ne sprozi.:))


tist trap ne sproži Radhan festivala, se pa, ko prideš na Altus Plato, kar je tudi povsem mogoče, da greš tja preden najdeš Ranni v stolpu (še posebej če ne govoriš ali bereš kaj ti pove Rogier :D)

PacificBlue ::

:Dja bi rekel da je to možno.

oo7 je izjavil:

Linko je izjavil:

Mene so najbolj jebale one mačke bossi v rovih, sploh tam ko sta dve :)) Ostali bossi so lepo cepali.


Ja tiste mačke so res tečne sploh na začetku.

Pa teli kristalkoti so tudi zajebani


Ne vem kolikokrat ga moraš zadet, da se mu začne poznati škoda sploh pa, ko te napadajo trije. Še dobro, da obstajajo spirit ashes :)


Ja so pa res zoprni:).
Včeraj sem jih srečal prvic pod Raya Lucaria Academy v tisti jami. Bila sta pa dva. Mi je pa ratalo, seveda s pomocjo spirit ashes:)

oo7 ::

PacificBlue je izjavil:

:Dja bi rekel da je to možno.

oo7 je izjavil:

Linko je izjavil:

Mene so najbolj jebale one mačke bossi v rovih, sploh tam ko sta dve :)) Ostali bossi so lepo cepali.


Ja tiste mačke so res tečne sploh na začetku.

Pa teli kristalkoti so tudi zajebani


Ne vem kolikokrat ga moraš zadet, da se mu začne poznati škoda sploh pa, ko te napadajo trije. Še dobro, da obstajajo spirit ashes :)


Ja so pa res zoprni:).
Včeraj sem jih srečal prvic pod Raya Lucaria Academy v tisti jami. Bila sta pa dva. Mi je pa ratalo, seveda s pomocjo spirit ashes:)



Jih boš srečal še kar nekajkrat tudi po tri skupaj :)

Gregex ::

Shadow of the erdtree se bo nadaljeval po glavni igri in boš rabil save game ali bo ločeno in boš začel lahko z level 1?

jijetelu ::

Gregex je izjavil:

Shadow of the erdtree se bo nadaljeval po glavni igri in boš rabil save game ali bo ločeno in boš začel lahko z level 1?


bolj zgleda da bo posebna regija, na voljo med samim igranjem, kar pomeni da boš rabil narediti določene stvari v sami igri, da prides do DLC točke. Zdej da se tudi z level 1, sam nekak manj kot level 50-60, morš bit ze kr mojster.

oo7 ::

Verjetno ne bo imelo veze kateri level si samo moral boš premagati Mogh Lorda of the blood.

Ker portal kjer boš potoval med Lands Between in DLC Shadow of erdtree bo tam kjer se boriš proti Moghu.


Tukaj bo ta portal



In, ko boš enkrat šel čez ta portal potem boš lahko potoval sem ter tja kolikor boš hotel.

oo7 ::

How to Fully Prepare for Elden Ring's DLC

oo7 ::

The Lore of Elden Ring is Cursed

oo7 ::

ESRB rating za Shadow of erdtree

Malo celo opišejo nekega šefa...

This is an action role-playing game in which players assume the role of a character trying to retrieve a magical ring and become the Elden Lord. From a third-person perspective, players explore environments, collect items, and battle various enemies (e.g., knights, fantastical creatures) in melee combat. Players use swords, spears, axes, arrows, and magic to enemies; combat is highlighted by cries of pain, splatters of blood, and impact sounds. The game includes depictions of gore: collectible items that include severed fingers and tongues; a boss character cutting off its arm; severed arms hanging from a ceiling. During the course of the game, a humanoid monster is depicted partially nude, with scales/scars covering its breast and pelvic regions. The word "sh*t" appears in the dialogue.

oo7 ::

Shadow Of The Erdtree Already Sounds Like It'll Have The Best FromSoftware Level Design So Far

https://exputer.com/exputer/shadow-of-t...

Miyazaki has mentioned the level design for Elden Ring's DLC will be a bit different.

oo7 ::

Hidetaka Miyazaki pravi, da George RR Martin ni pisal zgodbe za Shadow of Erdtree ampak se bo vseeno čustila njegova prisotnost.
««
31 / 31
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9911581 (383) yayo
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
24830160 (939) oo7
»

Elex (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39171854 (3253) oo7
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
768602 (1355) oo7
»

Nvidia še pred izidom umaknila in preimenovala RTX 4080 12 GB (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1019866 (5513) FlyingBee

Več podobnih tem